Kan ik ook mee leven.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:16 schreef Rocket Ride het volgende:
Ik hoop op Mehmet, maar verwacht Ivan.
Het stomme van heel utopia 1 is dat het nooit bedoelt was en ook niet aangekondigd werd als spel/ wedstrijd.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:26 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook.
Vanavond 1 juni 19:30 - 20:30 uur: de Utopia finale!
Wie wordt de grote winnaar van Utopia? Er zijn nog vijf finalisten over. Bas, Demi, Fay, Ivan en Mehmet hebben hun uiterste best gedaan om de titel en het geld mee naar huis te nemen.
[ afbeelding ]
Bedankt Fluitertje! Heb het in de OP gezetquote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:26 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook.
Vanavond 1 juni 19:30 - 20:30 uur: de Utopia finale!
Wie wordt de grote winnaar van Utopia? Er zijn nog vijf finalisten over. Bas, Demi, Fay, Ivan en Mehmet hebben hun uiterste best gedaan om de titel en het geld mee naar huis te nemen.
[ afbeelding ]
Bedankt, een samenwerking.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Bedankt Fluitertje! Heb het in de OP gezet
Ja, helemaal mee eens, daarom keek ik bijna niet meer.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:29 schreef AnneliesvdB het volgende:
[..]
Het stomme van heel utopia 1 is dat het nooit bedoelt was en ook niet aangekondigd werd als spel/ wedstrijd.
Ik vind het zoooo jammer dat het eindigt in een wedstrijd, dat heeft imo niets met een utopie te maken, staat er zelfs ver vandaan.
Meen je dat echt?quote:
Leugensquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:20 schreef Gert het volgende:
Wie er ook de winnaar wordt, het is al lang prachtig dat het niet de walging opwekkende Billy is.
heyquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:20 schreef Gert het volgende:
Wie er ook de winnaar wordt, het is al lang prachtig dat het niet de walging opwekkende Billy is.
quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Meen je dat echt?
Ik heb geen idee wie gaat winnen.
Ja dat zou ongeloofwaardig zijn, maar ik heb zo de indruk dat de productie graag wil dat er een twin wint. Het zou natuurlijk belachelijk zijn.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat zal toch hopelijk nietDat zou zo ongeloofwaardig zijn.
Nee joh. Dit was juist een heel milde typering!quote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:24 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
hey![]()
TR gemakt Conjo
beledeging van een spelerin buiten functie
Daarom zou het nog zomaar kunnenquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:31 schreef Disana het volgende:
[..]
[..]
Ja dat zou ongeloofwaardig zijn, maar ik heb zo de indruk dat de productie graag wil dat er een twin wint. Het zou natuurlijk belachelijk zijn.
denk hetquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:54 schreef pollewop77 het volgende:
Kunnen we hier ook COS-sen tijdens de finale?
Ik hoop echt ontzettend Ivan, of anders Mehmet
Commentaar op de aflevering van vanavondquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:54 schreef pollewop77 het volgende:
Kunnen we hier ook COS-sen tijdens de finale?
Ik hoop echt ontzettend Ivan, of anders Mehmet
Zal vast aan mij liggen, maar ik begrijp hier weinig van.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:23 schreef DKUp het volgende:
Iemand heeft het aantal stemmen 9,46/9,48 van het publiek.
45/9=5
Hoeveel bewoners zijn er?
5
Fay heeft er 6, dus dat zal worden 15,46/48 (Fay wint dan automatisch niet of Bas krijgt minder dan 0,50 stemmen)
Demi heeft er 9, dus dat zal worden 18,46/48
Mehmet heeft er 12, dus dat zal worden 21,46/48
Ivan heeft er 13, dus dat zal worden 22,46/48
Bas heeft er 15, dus dat zal worden 24,46/48
Blijven er nog 35,54/35,52 stemmen over.
Deze stemmen worden nog onder vier mensen verdeeld.
Ik verwacht dat Demi heel weinig stemmen gaat krijgen. Deze 9,46/9,48 stemmen zullen dan wel voor Bas zijn.
Fay moet wel heel veel stemmen hebben om nog te kunnen winnen, ze loopt nu al zes stemmen mis op de nummer drie, zeven op de nummer twee en negen op de nummer een. Ivan en Mehmet halen allebei wel makkelijk 10 of meer stemmen.
Ivan, Mehmet of Fay krijgt de meeste stemmen en iets meer dan 35 stemmen moeten er worden verdeeld onder vier mensen. Fay kan bijna niet winnen.
Ik heb ook liever dat ze met z'n tweetjes winnen.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:22 schreef DKUp het volgende:
[..]
Leugens!
Die twins mogen alleen niet winnen
Dit is hét topic/de topicreeks voor de finale! Dus ja, je kunt hier naar hartelust al finale kijkend "COS'en".quote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:54 schreef pollewop77 het volgende:
Kunnen we hier ook COS-sen tijdens de finale?
Ik hoop echt ontzettend Ivan, of anders Mehmet
quote:
Nog een TR gemacht.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee joh. Dit was juist een heel milde typering!
Maar wie gaat er dan wél winnen... ehm..... Ivan.
Neeeeeeeeeeeequote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:57 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik heb ook liever dat ze met z'n tweetjes winnen.![]()
[ afbeelding ]
Jeujjjjquote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Dit is hét topic/de topicreeks voor de finale! Dus ja, je kunt hier al finale kijkend "COS'en".
quote:Op vrijdag 1 juni 2018 15:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Dit is hét topic/de topicreeks voor de finale! Dus ja, je kunt hier naar hartelust al finale kijkend "COS'en".
Dat zou het kunnen verklaren SMS bommetjes, maar goed als je daarmee wilt winnenquote:Op vrijdag 1 juni 2018 16:04 schreef freaky40 het volgende:
Het zou echt een deceptie/desillusie voor het programma Utopia als Fay wint en lijkt me met de tussenstand zoals nu bekend godsonmogelijk omdat allemaal nog in te halen. Er was namelijk ook niet veel tijd om je stem uit te delen mind you. Dus het wordt 1 van de heren![]()
Anders is het pure Febo actie en verklaard ook waarom ze al die tijd zijn voorgetrokken. Iemand van die familie van de Twins of Chipp en cs. moet dan flink in de buidel hebben getast om dit mogelijk te maken. Of er zijn SMS bommetjes gekocht.
Als een echte COFfer.Gezellig Pollewop.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 16:02 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Klinkt zo ongemakkelijk COF-fenmaar ik ben er bij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |