SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen![]()
Verwacht het nietquote:Op woensdag 30 mei 2018 13:25 schreef CyberCow het volgende:
Het is gewoon helemaal niets afgekoeld na de onweer van gisteren. Hoop dat het vandaag in de loop van de dag wel wat af gaat koelen.
wederom benauwd jaquote:Op woensdag 30 mei 2018 13:25 schreef CyberCow het volgende:
Het is gewoon helemaal niets afgekoeld na de onweer van gisteren. Hoop dat het vandaag in de loop van de dag wel wat af gaat koelen.
Niet weten dat het schapenbig isquote:
Het is schapenkalf maar nu weer ontopic.quote:
Tis hier gewoon weer 27.quote:Op woensdag 30 mei 2018 15:53 schreef dick_laurent het volgende:
Ik vind t ook helemaal prima vandaag kwa weer. Goed te doen
Hier viel het buiten ook wel mee, tot ik daarna binnen weer aan de slag moest. Godallemachtig, het wordt per dag een grotere sauna in huisquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Hier 26 maar ik heb dr echt geen moeite mee
Beetje zeemist, bizar is dat altijd dan kan het in Leiden bv nog 30 graden zijn en hier in Katwijk 15quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:12 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Koude wind en bewolking vanaf zee in Den Haag.
quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:12 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Koude wind en bewolking vanaf zee in Den Haag.
ik ook, maar ik ervaar geen kou hanaquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:17 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Meen je dat? Ik had het gewoon koud net. Ik woon wel redelijk dicht bij zee.
Is het nog niet genoeg geweest dan?quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:23 schreef E.T. het volgende:
En voor komend weekend zijn de voorspellingen ineens een heel stuk minder geworden
gewoon een graad of 22 zou best lekker zijn ..quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:24 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Is het nog niet genoeg geweest dan?
Maar dat zie ik juist staan voor zaterdagquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:26 schreef E.T. het volgende:
[..]
gewoon een graad of 22 zou best lekker zijn ..
hier 18.. dat is me toch te fris om lekker buiten te zitten en eten..quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:27 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Maar dat zie ik juist staan voor zaterdag
Ah oke. Nou, stuur maar hierheen hoor.quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:28 schreef E.T. het volgende:
[..]
hier 18.. dat is me toch te fris om lekker buiten te zitten en eten..
Zaterdag en zondag 22 en 23 hier, niet te ver van jou. Dus wie weet valt het bij jou ook nog mee (of in mijn geval tegen want ik wil jouw 18 welquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:23 schreef E.T. het volgende:
Een beetje lekker weer is prima als je geen kant op kan, maar dan wel gewoon lekker weer om buiten te zitten... Zit nu gewoon al dagen binnen omdat dat beter te doen is.![]()
En voor komend weekend zijn de voorspellingen ineens een heel stuk minder geworden
Gezien de koers zou ik zeggen dat ie eerder Leiden dan Amsterdam gaat raken. Komt nu vlak langs Utrecht, zie hem liggen, maar zie ook de heldere lucht erachter; kortom die gaat net aan ons voorbij.quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:26 schreef Re het volgende:
stevent een leuke bui af op Amsterdam... zal wel oplossen voordat die hier is botsend op de koudere wind van zee?
Ik wil chillen op de veranda op de Camping!quote:Op woensdag 30 mei 2018 16:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Zaterdag en zondag 22 en 23 hier, niet te ver van jou. Dus wie weet valt het bij jou ook nog mee (of in mijn geval tegen want ik wil jouw 18 wel)
atletiek van dochter bij Pac lijkt droog te blijvenquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:40 schreef kaasplankje het volgende:
Ik moet zo nog even naar Kralingen op de fiets.
Hij mag wat mij betreft in een rechte zuid-noord lijn over Amstelveen en daarna Amsterdamquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:26 schreef Re het volgende:
stevent een leuke bui af op Amsterdam... zal wel oplossen voordat die hier is botsend op de koudere wind van zee?
hoe weet je dat nouquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:42 schreef E.T. het volgende:
[..]
atletiek van dochter bij Pac lijkt droog te blijven
Het begon te knallen en ik moest aan jou denkenquote:Op woensdag 30 mei 2018 17:25 schreef Greys het volgende:
Regen
Onweer
Ik weet inmiddels na gisteren dat dat voor vannacht geen hol uitmaakt qua koeler, maar tóch..!
quote:Op woensdag 30 mei 2018 17:31 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Het begon te knallen en ik moest aan jou denken
Bleiswijk lekker harde bui nu dus het komt eraan!quote:Op woensdag 30 mei 2018 17:29 schreef zakjapannertje het volgende:
Voortdurend gerommel van onweer op de achtergrond, dat steeds luider wordt hier in Zoetermeer. Zal de ramen en deuren weer moeten sluiten, net nu het zo lekker koel was.. het is nog droog hier, maar de weerapps waarschuwen voor veel regen zometeen.
Houd hoop, wie weetquote:Op woensdag 30 mei 2018 17:25 schreef Greys het volgende:
Regen
Onweer
Ik weet inmiddels na gisteren dat dat voor vannacht geen hol uitmaakt qua koeler, maar tóch..!
Hoorde jij die enorme klap ook net? Moet haast welquote:Op woensdag 30 mei 2018 17:29 schreef zakjapannertje het volgende:
Voortdurend gerommel van onweer op de achtergrond, dat steeds luider wordt hier in Zoetermeer. Zal de ramen en deuren weer moeten sluiten, net nu het zo lekker koel was.. het is nog droog hier, maar de weerapps waarschuwen voor veel regen zometeen.
Inderdaad hier ook een harde klap gezien en gehoord daarnet. Was wel schrikken hier ook want ik ging net alles dicht doen omdat het begon te regenen. Nu is het redelijk rustig, het regent, maar dat gaat ook niet hard.quote:Op woensdag 30 mei 2018 17:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoorde jij die enorme klap ook net? Moet haast wel
Kan je nagaan hoe plaatselijk het allemaal weer is, op een paar km vN jou af plenst het goed door nuquote:Op woensdag 30 mei 2018 17:41 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Inderdaad hier ook een harde klap gezien en gehoord daarnet. Was wel schrikken hier ook want ik ging net alles dicht doen omdat het begon te regenen. Nu is het redelijk rustig, het regent, maar dat gaat ook niet hard.
Huuuu!quote:Op woensdag 30 mei 2018 17:55 schreef Dven het volgende:
Wist niet dat ze dit konden. They're evolving. Spidervipers
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja dit is offtopic maar moest toch even m'n hart luchten.
Zelfs binnen Zoetermeer grote verschillen in neerslag op dit moment, hoewel Zoetermeer zelf ontzettend uitgestrekt is natuurlijkquote:Op woensdag 30 mei 2018 17:47 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan je nagaan hoe plaatselijk het allemaal weer is, op een paar km vN jou af plenst het goed door nu
[ afbeelding ]
Deze bui sloeg uiteindelijk nergens op.quote:Op woensdag 30 mei 2018 18:05 schreef Mani89 het volgende:
Activeer Bollenstreek schild!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nattekat zal weer flink mad zijn.
Ik ben diep teleurgesteld in je.quote:Op woensdag 30 mei 2018 18:05 schreef Mani89 het volgende:
Activeer Bollenstreek schild!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nattekat zal weer flink mad zijn.
Heeft hier met 27 weinig zinquote:
En het is hier nu zooo vies warm. Onprettig dit.quote:Op woensdag 30 mei 2018 18:23 schreef dick_laurent het volgende:
15 aan de kust 28 in Twente. Flinke verschillen weer 😁
Hahaha, lekker verfrissend zoquote:Op woensdag 30 mei 2018 18:15 schreef E.T. het volgende:
Rotterdam Kralingen een minuut of 10 geleden:
[ afbeelding ]
geen druppel dusquote:Op woensdag 30 mei 2018 16:42 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Hij mag wat mij betreft in een rechte zuid-noord lijn over Amstelveen en daarna Amsterdam
Dat wil ik ook wel! Alleen jammer dat in Twente de temperatuur niet zo snel daalt s´avondsquote:Op woensdag 30 mei 2018 20:36 schreef INViCTuS het volgende:
Dat vind ik zo fijn aan de Alpen. Daar koelt het tenminste lekker af en voelt dat ook een stuk beter aan. op een enkele grote stad na dan. Dat slaapt tenminste prettig. Ik slaap sowieso wel, maar je wordt toch anders wakker
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |