McLaren heeft meer punten dan McLaren vorig jaarquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:22 schreef vosss het volgende:
Wat Nattepoes zegt
Overigens heeft Honda dit jaar al 19 punten gescoord met de Toro Rosso.
Vorig jaar had McLaren over het hele jaar 30 punten.
Hartley heeft pas 1 punt gepakt dit jaar, dus als je die even niet mee telt (rijdt toch voor spek en bonen mee), dan heeft Gasly 18 punten gescoord.
Alonso had er 17 vorig jaar over het hele seizoen.
We hebben pas 6 races gehad.
Dus ja; ik heb vertrouwen in de Honda
Hhmmzz; zo had ik het nog niet bekekenquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
McLaren heeft meer punten dan McLaren vorig jaar
Ach, TR werd vorig jaar in de tweede seizoenshelft ook verslagen door McLaren Alonso ondanks de betere motorquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:27 schreef vosss het volgende:
[..]
Hhmmzz; zo had ik het nog niet bekeken
Aan de andere kant, het puntenaantal wat ze nu hebben is eigenlijk ronduit schandalig met een Renaultmotor, zeker aangezien ze zelf altijd geroepen hebben over het beste chassis te beschikken.
Nouja als je roept het beste chassis van het veld te hebben, dan zou ik op zijn minst verwachten dat je vooraan meedoet en dat doen ze niet. Sterker nog, ze hebben de minste punten van alle auto's met een Renault motor. Dan ben je gewoon af en mag je niet meer mee doenquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ach, TR werd vorig jaar in de tweede seizoenshelft ook verslagen door McLaren Alonso ondanks de betere motor
Uiteindelijk passen McLaren en Renault wel goed bij elkaar, beide veel blabla en weinig actie.quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:32 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja als je roept het beste chassis van het veld te hebben, dan zou ik op zijn minst verwachten dat je vooraan meedoet en dat doen ze niet. Sterker nog, ze hebben de minste punten van alle auto's met een Renault motor. Dan ben je gewoon af en mag je niet meer mee doen
de huidige Honda motor (spec 4) is beter dan wat er ooit in de McLaren gelegen heeft (spec 3).quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:18 schreef vosss het volgende:
[..]
Meer dan Renault ja. Dat Honda zo een debacle was had, zo lijkt het er steeds meer op, meer met McLaren van doen dan met Honda zelf.
Ik heb al bier open getrokken en nootjes op tafel gezet! Hoe laat wordt de aankondiging precies verwacht?quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:36 schreef Nattekat het volgende:
Honda is beter dan Renault, dus kom maar op met de aankondiging
Welke flop bedoel je?quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:19 schreef Nattekat het volgende:
Red Bull moet en zal naar Honda gaan. Deze samenwerking is gewoon identiek aan een eerdere flop dit jaar.
.
Zodra de hoogste baas van een van die concerns denkt het is klaar; dan is het klaar en gaat de stekker eruit.quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:37 schreef opgebaarde het volgende:
Ik weet alleen niet hoe serieus dat bericht is
Die Renault is bagger bagger bagger. Besef je wel dat Red Bull dit jaar zeer waarschijnlijk kampioen was geworden als er gewoon een fatsoenlijk ding achterin lag. We hebben nu allemaal kunnen zien hoe oppermachtig ze zijn als motorvermogen praktisch geen rol speelt; zowel Ferrari als Mercedes is helemaal zoekgereden.quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:37 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Welke flop bedoel je?
Redbull zal 2020 wel naar Honda overgaan en misschien jaartje eerder, ze willen denken ik heel graag, maar 2021 en het nieuwe reglement....
Ik las vorige week een dreigement van Renault dat zij net zoals Ferrari en Mercedes zelf kunnen bepalen om niet meer aan directe concurrenten te leveren. Ik weet alleen niet hoe serieus dat bericht is
maar die heeft Honda ook (nog) nietquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:19 schreef Nattekat het volgende:
Red Bull moet en zal naar Honda gaan. Deze samenwerking is gewoon identiek aan een eerdere flop dit jaar.
Heel die wagen is echt geniaal goed gebouwd, met een fatsoenlijke motor zouden ze overheersen dit jaar.
Ricciardo had motorproblemen jaquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:46 schreef potjecreme het volgende:
Ik heb toch een ander beeld bij zoekrijden.
Was toch een verkeerd gemonteerde MGU-Kquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ricciardo had motorproblemen ja
Motor... Renault.... zelfs in Monaco.
Ik heb wel eens stucwandjes achterstevoren gemonteerd. Dus iets verkeerd monteren overkomt mij ook wel eens.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:09 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Was toch een verkeerd gemonteerde MGU-K
Ik denk dat dat iets minder impact heeft dan een MGU-Kquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:14 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik heb wel eens stucwandjes achterstevoren gemonteerd. Dus iets verkeerd monteren overkomt mij ook wel eens.
Zo ver ik weet is er helemaal niks naar buiten gebracht over een precieze oorzaak.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:09 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Was toch een verkeerd gemonteerde MGU-K
https://www.f1today.net/n(...)otorproblemen-monacoquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zo ver ik weet is er helemaal niks naar buiten gebracht over een precieze oorzaak.
Er is niks officieels naar buiten gebracht dusquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:39 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
https://www.f1today.net/n(...)otorproblemen-monaco
Of het klopt geen idee. Maar daar had ik het gelezen.
Onderste boven iddquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:09 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Was toch een verkeerd gemonteerde MGU-K
Onbeschadigd? Zal het klemmetje van het stekkertje wel vergeten zijn en losgetrild oid.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:39 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
https://www.f1today.net/n(...)otorproblemen-monaco
Of het klopt geen idee. Maar daar had ik het gelezen.
Sowieso moet je F1today.net zo veel mogelijk mijden.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:39 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
https://www.f1today.net/n(...)otorproblemen-monaco
Of het klopt geen idee. Maar daar had ik het gelezen.
Vandaar HONDA 2019quote:Op donderdag 31 mei 2018 16:40 schreef sasquatsch het volgende:
Ik zou Michael Schmidt van AMS geen vage bron willen noemen en Renault heeft wel vaker een flater geslagen met het monteren van een motor bij Red Bull. Vorig jaar nog was er zelfs een nieuwe motor, die al bij de montage kapot bleek te zijn.
Twitter stond ook het een en ander maar daar werd niet echt ingegaan op wat het zou zijn.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er is niks officieels naar buiten gebracht dus
En die vage bronnen neem ik met een korreltje zout.
Nou met all die voet oscillatie in de RBR ou dat kunnen ja.quote:Op donderdag 31 mei 2018 17:44 schreef Fer het volgende:
[..]
Onbeschadigd? Zal het klemmetje van het stekkertje wel vergeten zijn en losgetrild oid.
Domme baviaan? De autoindustrie van je eigen land opkrikken ten koste van die van een ander landquote:Op donderdag 31 mei 2018 20:34 schreef Fer het volgende:
[..]
Petronas’ Silver Arrows Racing team voor een weekend. Domme baviaan is het ook.
Tis sneu voor die bavianen, die zijn namelijk slimmer dan Trump.quote:Op donderdag 31 mei 2018 20:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Domme baviaan? De autoindustrie van je eigen land opkrikken ten koste van die van een ander land
Gaat enkel ten koste van buitenlands vertrouwen, handel, havenmedewerkers, havens, Duitsland, zij die leven van de import, ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |