Graslelie staat bij ons op een rustig plekje bij te komen van de eetlust van onze katten. Groeit nu weer goed aan, maar was vrijwel kaal gevreten. Bij het tuincentrum werd deze ook verkocht als een soort kattengras.quote:Op woensdag 27 juni 2018 19:11 schreef Koettie het volgende:
Haha, gekke beesten. Maar eten ze ook echt aan je planten? Die van mij kijken er niet naar om, alleen de graslelie moeten ze steeds hebben.
Toptip dit! Ik haal in het voorjaar mijn overgordijnen eraf om het wat zonniger te houden. Ik ga zo ook aan mijn rails hangen.quote:Op woensdag 27 juni 2018 17:47 schreef Crientj het volgende:
[..].
Hij is prachtig! Jammer dat ie giftig is voor mn poezels.
En over die beestjes gesproken... Ik heb een varen opgehangen aan de gordijnrail. Twee van de drie moesten direct even kijken wat daar nu ineens weer hing en of ze ermee konden spelen.
[ afbeelding ]
Ze hebben een Echeveria gesloopt toen ik ‘m savonds vergeten was weg te zetten. 🤷🏼♀. Als ze het konden, dan zetten ze graag hun tanden erin, maar verder zijn ze enkel nieuwsgierig en willen ze snuffelen. Ze kunnen er niet bij. Wellicht binnenkort wel bij dat Chinese Lantaarnplantje, die groeit goed!quote:Op woensdag 27 juni 2018 19:11 schreef Koettie het volgende:
Haha, gekke beesten. Maar eten ze ook echt aan je planten? Die van mij kijken er niet naar om, alleen de graslelie moeten ze steeds hebben.
quote:Op woensdag 27 juni 2018 21:39 schreef Stratotanker het volgende:
Doe anders je vriend de deur uit. Bespaart ook weer zuurstof. 😆
Trouwens bijzonder hoeveel verschillende verschijningsvormen er van de Philo zijn. Word ieder keer weer verrast, erg mooi!
[..]
Toptip dit! Ik haal in het voorjaar mijn overgordijnen eraf om het wat zonniger te houden. Ik ga zo ook aan mijn rails hangen.
Volgens mij kan bloempje-moi je daar goed bij adviseren. Maar heb d'r helaas al een tijdje niet gezien hier.quote:Op woensdag 27 juni 2018 23:58 schreef Crientj het volgende:
[..]. Ik durf geen gaten te boren in het plafond, schijnt nogal lastig te zijn.
quote:
Ligt er maar net aan met hoeveel schroeven het bevestigd is en hoe die schroeven in het plafond zitten, maar een kilo of 20 moet toch wel kunnen (qua rails, of het haakje dat ook pikt, weet ik niet). Een zwaar gordijn weegt tot een kilo of dertig en daar heb je er dan twee van.quote:Op woensdag 27 juni 2018 23:58 schreef Crientj het volgende:
Weet alleen niet hoeveel gewicht een rail kan hebben, maar ben erg blij dat dit blijft hangen. :’)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Veel plezier en hopelijk komt het goed met je planten!quote:Op woensdag 4 juli 2018 07:53 schreef Koettie het volgende:
Ik ga een paar daagjes festivallen op Werchter. M'n vriend geïnstrueerd om vooral van al m'n planten af te blijven, hopelijk komt het goed met dit weer! Net nog even flinke slok gegeven.
tuurlijk kan dat. Als er niks bevrucht is, en er is nog tijd, gaat een plant voor een nieuwe poging.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 14:11 schreef Molurus het volgende:
Oh wow. Ik dacht even dat mijn lophophora williamsii bezig was met het maken van een zaaddoos, maar het begint er nu op te lijken dat ie bezig is om voor de 2e keer dit jaar te gaan bloeien.
Kan dat?
Ja hoor, dat kan. Het kan zelfs gebeuren dat er meerdere bloemknoppen gelijktijdig worden geproduceerd.quote:Op zaterdag 7 juli 2018 14:11 schreef Molurus het volgende:
Oh wow. Ik dacht even dat mijn lophophora williamsii bezig was met het maken van een zaaddoos, maar het begint er nu op te lijken dat ie bezig is om voor de 2e keer dit jaar te gaan bloeien.
Kan dat?
Yayquote:Op zondag 8 juli 2018 12:19 schreef Stratotanker het volgende:
Wh00t wh00t mijn Epiphyllum guatemalense 'mostruosa' krijgt een sjiek bloemetje.
[ afbeelding ]
[..]
Nice!!quote:Op zondag 8 juli 2018 12:19 schreef Stratotanker het volgende:
Wh00t wh00t mijn Epiphyllum guatemalense 'mostruosa' krijgt een sjiek bloemetje.
[ afbeelding ]
Hij is nog klein, en bloeit dit jaar voor het eerst... dus ik sta er wel van te kijken. Maar leuk!quote:[..]
Ja hoor, dat kan. Het kan zelfs gebeuren dat er meerdere bloemknoppen gelijktijdig worden geproduceerd.
Vergeet je niet een foto te posten als hij bloeit? Altijd leuk om te zien.quote:Op zondag 8 juli 2018 15:39 schreef Molurus het volgende:
[..]
Nice!!
[..]
Hij is nog klein, en bloeit dit jaar voor het eerst... dus ik sta er wel van te kijken. Maar leuk!
quote:Op maandag 9 juli 2018 21:05 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Vergeet je niet een foto te posten als hij bloeit? Altijd leuk om te zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |