Ben benieuwdquote:Op woensdag 13 november 2019 16:20 schreef Breuls het volgende:
Ik heb de OP van het topic overigens bijna af, dus ik denk dat ik het straks nog post.
Mooi man!quote:Op woensdag 13 november 2019 16:47 schreef Breuls het volgende:
Zo, klaar.
Pak even een kop thee, want de OP is ruim 3400 woorden.
F&S / [DCTV] Crisis On Infinite Earths
Ze hebben vanaf aflevering 1 zo toegewerkt naar dequote:Op donderdag 12 december 2019 17:00 schreef K44S het volgende:
Wat vinden jullie van de laatste aflevering? Ik vind 'm slechter dan slecht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door imgoddamnugly op 12-12-2019 17:25:23 ]hide ugly hide!
ugly is the new nigger
Is dat dan echt zo'n verrassing? We wisten allemaal dat The Flash nog door zou gaan na deze crossoverquote:Op donderdag 12 december 2019 17:04 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
Ze hebben vanaf aflevering 1 zo toegewerkt naar de
[..]
quote:Op donderdag 12 december 2019 17:04 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
Ze hebben vanaf aflevering 1 zo toegewerkt naar deongetwijfeld, naar mijn mening is het acteerwerk vanuit The Flash al moeilijk te kauwen, als je al die andere (met name Arrow) is het bijna te pijnlijk om te zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”
Het is nog altijd beter dan het acteerwerk uit Supergirl. Die is van al die series wel het slechste.quote:Op donderdag 12 december 2019 18:42 schreef K44S het volgende:
[..]
ongetwijfeld, naar mijn mening is het acteerwerk vanuit The Flash al moeilijk te kauwen, als je al die andere (met name Arrow) is het bijna te pijnlijk om te zien.
Ik dacht eigenlijk dat Flash 'dood' zou gaan, maar niet Barry Allen, dus dat hij zijn speed kwijt zou raken, maar later natuurlijk weer terug zou krijgen.quote:Op donderdag 12 december 2019 17:11 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Is dat dan echt zo'n verrassing? We wisten allemaal dat The Flash nog door zou gaan na deze crossoverDus natuurlijk overleefd hij het. Het werd zo specifiek gezegd: ''Flash needs to die''. En de crossover is nog niet voorbij, dus wie weet is dit gewoon een dwaalspoor en verdwijnt hij alsnog in Crisis.
Dacht ik ook ja.quote:Op zondag 15 december 2019 13:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk dat Flash 'dood' zou gaan, maar niet Barry Allen, dus dat hij zijn speed kwijt zou raken, maar later natuurlijk weer terug zou krijgen.
Ik volg het nu ook onregelmatig. Het is allemaal zo over de top touchy-feely en gay. Ik moest bijna overgeven toen de duivel homo bleek te zijn. Ook Batwoman vond ik een paar afleveringen leuk alleen door Alice (ik kijk deze series alleen nog omdat er leuke vrouwengeIchten in zitten). Maar dat hele tuinbroeken-woman met lelijke pruik vind ik maar niks. Wordt de DC universe geregiseerd door nichten ofzo wtf.quote:Op donderdag 12 december 2019 18:42 schreef K44S het volgende:
[..]
ongetwijfeld, naar mijn mening is het acteerwerk vanuit The Flash al moeilijk te kauwen, als je al die andere (met name Arrow) is het bijna te pijnlijk om te zien.
In elke show is het raak en met meer dan een op de tien van de cast. Ook andere politieke zaken zoals global warming worden altijd erin verwerkt. Dus dan ligt het er voor de kijker duidelijk politiek gekleurd bovenop. Ik kan nergens naartoe zonder te worden verveeld met al die politieke propaganda.quote:Op zondag 15 december 2019 16:58 schreef AlwaysHappy het volgende:
Alsof inclusiveness zo slecht is; vind ik alleen maar een goed ietsVind het altijd een beetje raar dat mensen komen met ''ach, dat personage is alleen maar homo, omdat er een vinkje gezet moet worden'' of zo wanneer een serie een personage heeft die niet blank/hetero/whatever is. In de echte wereld is ook 1 op de +-10 mensen homo/lesbisch (mensen in de kast etc niet meegerekend), dus niet heel gek dat veel series er in ieder geval 1 hebben. Met huiskleur net zo.
Ben het er wel mee eens dat je het enkel moet doen voor het verhaal, maar zelfs als dat gedaan word word er geroepen dat ze het puur doen voor de publiciteit/whatever. Dan word het je opgedrongen als kijker. Vind ik nogal raar.
En als blanke hetero man krijg je echt wel meer voor elkaar dan een man die ''een jurkje aan doet'' (wat op zichzelf staand al ....opmerkelijk..klinkt). Zullen best uitzonderingen zijn, maar blanke hetero mannen krijgen vaak toch echt de meeste kansen hoor. En wie zegt dat die trans die baan niet gewoon verdiend? Nee, dan is het eigenlijk in alle gevallen ''ja, maar, die word alleen aangenomen omdat...''. Daar maar meteen vanuit gaan is ook raar. Alsof dat de enige reden is waarom trans mensen gekozen kunnen worden![]()
Maar verder nogal offtopic ook. Vind de cast het verder nog steeds goed doen, bij Supergirl net zo. Ieder zo z'n ding
Verre van elke serie though. En ze bestaan nou eenmaal, logisch dat ze er dan in een serie ook in zitten als ze een realistisch beeld willen schetsen. Werd tijd ook. Jammer dat sommige mensen daar niet tegen kunnen, maar veranderd het wereldbeeld niet verder.quote:Op zondag 15 december 2019 17:18 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
In elke show is het raak en met meer dan een op de tien van de cast. Ook andere politieke zaken zoals global warming worden altijd erin verwerkt. Dus dan ligt het er voor de kijker duidelijk politiek gekleurd bovenop. Ik kan nergens naartoe zonder te worden verveeld met al die politieke propaganda.
Ben ik niet eens aan begonnen, The Flash gaat nog, Arrow is om te kosten en het Batwoman hooguit 1 aflevering gekeken.... ook dat was heul slecht.quote:Op zondag 15 december 2019 12:37 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Het is nog altijd beter dan het acteerwerk uit Supergirl. Die is van al die series wel het slechste.
Lucifer heb ik een tijdje gekeken en op een bepaald moment weer afgehaakt omdat ook daar het acteerwerk behoorlijk matig was. Dat 'ie gay zou zijn? Wellich bi-seksueel... .aangezien al die vrouwen.quote:Op zondag 15 december 2019 14:11 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
Ik volg het nu ook onregelmatig. Het is allemaal zo over de top touchy-feely en gay. Ik moest bijna overgeven toen de duivel homo bleek te zijn. Ook Batwoman vond ik een paar afleveringen leuk alleen door Alice (ik kijk deze series alleen nog omdat er leuke vrouwengeIchten in zitten). Maar dat hele tuinbroeken-woman met lelijke pruik vind ik maar niks. Wordt de DC universe geregiseerd door nichten ofzo wtf.
Ik ontken niet dat homos bestaan. Het veranderd mijn beeld van de werkelijkheid ook niet omdat het in t echt niet zo erg is. In deze series is het telkens van oh ja natuurlijk je had het kunnen zien aankomen pf.. Dus het is onderhand wel vervelend geworden.quote:Op zondag 15 december 2019 17:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Verre van elke serie though. En ze bestaan nou eenmaal, logisch dat ze er dan in een serie ook in zitten als ze een realistisch beeld willen schetsen. Werd tijd ook. Jammer dat sommige mensen daar niet tegen kunnen, maar veranderd het wereldbeeld niet verder.
Ik ga niet zeggen jammer, laatste tijd vind ik het maar matig, er wordt teveel bijgesleept, zoals dat gedoe met die spiegel, het is amper meer te volgen wat er allemaal aan de hand is.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 19:35 schreef amp25 het volgende:
The Flash Season 6 Production Suspended Due To Coronavirus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |