En dan laten ze hun koekoeksjong grootbrengen door een nice-guy/incel, zeker?quote:Op maandag 14 mei 2018 10:19 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Heeft de wens zich idealiter te laten bezwangeren door een Chad... of het lukt..
Wat is een Chad?quote:Op maandag 14 mei 2018 10:19 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Heeft de wens zich idealiter te laten bezwangeren door een Chad... of het lukt..
Chad is top dog, die 20% man die kan neuken wat hij wil. Omdat 80% van de vrouwen door hem bezwangerd wil worden.quote:Op maandag 14 mei 2018 10:41 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat is een Chad?
Zie je niet dat je door dit soort bijnamen te bezigen je ontzettend denigrerend bezig bent en je zaak meer slecht dan goed doet?
Ah okay. Dan heb ik er een beeld bij. Ben er nog nooit een tegengekomen tho.quote:Op maandag 14 mei 2018 10:52 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Chad is top dog, die 20% man die kan neuken wat hij wil. Omdat 80% van de vrouwen door hem bezwangerd wil worden.
Volgens de incel-theorie, dan..
Chad is dan ook alleen te vinden op het schoolplein in Stranger Things. Denk aan Biff Tannen of het broertje van Max Mayfield, veel spieren, denkt alleen aan sport, kort lontje.quote:Op maandag 14 mei 2018 11:00 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ah okay. Dan heb ik er een beeld bij. Ben er nog nooit een tegengekomen tho.
Ik bezig die terminologie niet, ik reageer op iemand anders. Ik weet wel wat er mee bedoeld wordt.quote:Op maandag 14 mei 2018 10:41 schreef Samzz het volgende:
[..]
Wat is een Chad?
Zie je niet dat je door dit soort bijnamen te bezigen je ontzettend denigrerend bezig bent en je zaak meer slecht dan goed doet?
Dus omdat uit onderzoek in de VS gebleken is dat daar 80% van de vrouwen voor 20% van de mannen gaat meen jij dat dat universeel geldt? Daar valt wel wat op af te dingen.quote:Op maandag 14 mei 2018 10:06 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Om te beginnen biologisch onderzoek. De aard van onze voortplanting maakt eitjes schaarser dan zaad. Een zwangerschap is een enorm risico. Dat maakt vrouwen (of over de zoogdiersoort gezien: vrouwtjes) in de basis al selectiever dan mannen. Die dynamiek zie je ook terug bij mensen.
Wat die dynamiek versterkt is dat 80% van de vrouwen gaat voor 20% van de mannen. Om die reden heeft die 20% van de mannen wat te kiezen. Daar is recent nog onderzoek naar gedaan op basis van de statistieken van één van de grootste datingsites in de VS. Die 80% van de vrouwen heeft wel meer te kiezen, in theorie toch altijd 80% van de mannen, maar mikt in de basis hoger.
Maak dat laatste maar ‘totaal anders’.quote:Op maandag 14 mei 2018 10:08 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Verschillend maar wel verbonden. Als je het echt heel plat wilt slaan: het ene geslacht begint met een seksdrive en eindigt in een relatie, terwijl het andere een relatie wil en seks daarvoor in de etalage zet. Maar het is in praktijk wel iets genuanceerder dan dat.
De fundering: onzekere mannen.quote:Op maandag 14 mei 2018 11:40 schreef Black_Baron het volgende:
Ik vraag me wat de overlap met MGTOW beweging is.
Dat. Mijn God, wat een baarlijke nonsens. Vrouwen willen een relatie, mannen seks en de aarde is een pannenkoek.quote:
En mannen zijn geile honden, vrouwen hebben geen seksdrive en worden pas nat als ze en trouwring om hebben, toch?quote:Op maandag 14 mei 2018 11:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat. Mijn God, wat een baarlijke nonsens. Vrouwen willen een relatie, mannen seks en de aarde is een pannenkoek.
Ja. En dan alleen tijdens de huwelijksnacht.quote:Op maandag 14 mei 2018 11:56 schreef Stoney3K het volgende:
En mannen zijn geile honden, vrouwen hebben geen seksdrive en worden pas nat als ze en trouwring om hebben, toch?
Ik zie het. Sorry.quote:Op maandag 14 mei 2018 11:29 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ik bezig die terminologie niet, ik reageer op iemand anders. Ik weet wel wat er mee bedoeld wordt.
Die namen zeggen me niksquote:Op maandag 14 mei 2018 11:13 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Chad is dan ook alleen te vinden op het schoolplein in Stranger Things. Denk aan Biff Tannen of het broertje van Max Mayfield, veel spieren, denkt alleen aan sport, kort lontje.
Hier een voorbeeld van chads:quote:Op maandag 14 mei 2018 12:26 schreef Samzz het volgende:
[..]
Die namen zeggen me niks.
Maar ik snap wat je bedoelt. Zeg maar de sportjock, populair op school om later in het magazijn te belanden of zo.
80% van die mannen vind ik niet aantrekkelijkquote:Op maandag 14 mei 2018 12:30 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Hier een voorbeeld van chads: [ afbeelding ]
Damn, oké dan snap ik waarom jij op Tinder geen matches krijg. Je wijst zelfs van de top 10% van de wereld nog 80% af puur en alleen op uiterlijk.quote:Op maandag 14 mei 2018 12:31 schreef Samzz het volgende:
[..]
80% van die mannen vind ik niet aantrekkelijk.
Dat mag niet. Incels hebben voor jou bepaald dat jij van je stoel af dient te glijden bij het aanschouwen van deze mannen.quote:Op maandag 14 mei 2018 12:31 schreef Samzz het volgende:
[..]
80% van die mannen vind ik niet aantrekkelijk.
Of ze valt op een ander type.quote:Op maandag 14 mei 2018 12:32 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Damn, oké dan snap ik waarom jij op Tinder geen matches krijg. Je wijst zelfs van de top 10% van de wereld nog 80% af puur en alleen op uiterlijk.
Dus elke 100 profielen zie jij één man die jij op basis van zijn uiterlijk wel een kans wilt geven. Tjah, veel succes ermee.
Zo kan je t ook draaien jaquote:Op maandag 14 mei 2018 12:32 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Damn, oké dan snap ik waarom jij op Tinder geen matches krijg. Je wijst zelfs van de top 10% van de wereld nog 80% af puur en alleen op uiterlijk.
Dus elke 100 profielen zie jij één man die jij op basis van zijn uiterlijk wel een kans wilt geven. Tjah, veel succes ermee.
Arme ikquote:Op maandag 14 mei 2018 12:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat mag niet. Incels hebben voor jou bepaald dat jij van je stoel af dient te glijden bij het aanschouwen van deze mannen.
Correctquote:Op maandag 14 mei 2018 12:34 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Of ze valt op een ander type.
Ik zeg maar iets raars.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |