En toch heeft Europa regels ervoor opgesteld, wordt tijd dat ze eens gaan kijken in dat land en ze op de vingers tikken!quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:22 schreef Dven het volgende:
[..]
Bulgaarse cel is inderdaad geen pretje. Ken een Nederlander die daar vastzit en alles aan het doen is om naar Nederland te mogen. Maar de Bulgaren vinden het niet zo leuk als sjonnies deze kant opkomen om vrouwen de keel open te prikken dus die zijn de boel flink aan het vertragen.
Lekker laten wegrotten
Toch raar dat het herenigingscijfer dan slechts 1.2 is. Maar nee hoor, ooms! tantes! neven en nichten! vaders moeders broertjes betovergrootouders en de buurvrouw!!!!!!quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:23 schreef Bivox.Silentic het volgende:
[..]
Gezinshereniging is juist het grootste probleem. Ze sturen één poppetje over zee en als die eenmaal binnen is, volgt de rest van de familie rustig met een lijnvlucht. En dat zijn geen families met twee kinderen kan ik je vertellen. Meestal weten ze niet eens wie de vader is van welk kind, dus de hele rataplan komt mee - ooms, tantes, neven, nichten, vaders, moeders, zusjes, broertjes, enzovoorts.
Klopt, maar zo lang we nog clowns als Timmermans naar Brussel sturen, gaat dat helaas niet gebeuren.quote:
In jouw Bulgarije misschien.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Toch raar dat het herenigingscijfer dan slechts 1.2 is. Maar nee hoor, ooms! tantes! neven en nichten! vaders moeders broertjes betovergrootouders en de buurvrouw!!!!!!
En dat zit daar dan reclame voor Limburg te maken?quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:26 schreef Bivox.Silentic het volgende:
Klopt, maar zo lang we nog clowns als Timmermans naar Brussel sturen, gaat dat helaas niet gebeuren.
wat is "het herenigingscijfer" en waar kan ik dat vinden?quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Toch raar dat het herenigingscijfer dan slechts 1.2 is. Maar nee hoor, ooms! tantes! neven en nichten! vaders moeders broertjes betovergrootouders en de buurvrouw!!!!!!
Dat is alleen Italië, maar je vergelijkt met heel Europa. Lekker objectief.quote:Op woensdag 2 mei 2018 11:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Hier zijn de cijfers over 2017 van het Italiaanse ministerie van binnenlandse zaken:
http://www.asylumineurope.org/reports/country/italy/statistics
130.119 aangekomen, waarvan 42.700 direct geweigerd. Dan blijven er 88.000 over, op een totale EU-bevolking van bijna een half miljard. Dat is geen massa-immigratie, dat is nog niet eens 0,2%.
quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:25 schreef john2406 het volgende:
[..]
En toch heeft Europa regels ervoor opgesteld, wordt tijd dat ze eens gaan kijken in dat land en ze op de vingers tikken!
Stuk zou ik niet zo nemen als gelezen hoor, denk dat men het daar niet zo nauw nemen doet.
Raar. Wist niet dat het hier ook het CBS heette en publicaties in het Nederlands uitbrengt. Anyway, per statushouder 0,5 tot 1,2 nareizigers. Maar blijf vooral lekker in je eigen onderbuikje geloven hoor. Whatever.quote:
Bij het CBS. Ook de volkskrant heeft het e.e.a. gecontroleerdquote:Op woensdag 2 mei 2018 12:27 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
wat is "het herenigingscijfer" en waar kan ik dat vinden?
ok jan. een complot tegen de witte heteroseksuele man.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:29 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Dat is alleen Italië, maar je vergelijkt met heel Europa. Lekker objectief.
Je houdt ook geen rekening met de leeftijd van de immigranten die voornamelijk van reproductieve leeftijd zijn (16-35 jaar oud). Die gaan zich dus nog voortplanten. Om de vergelijking eerlijk te maken moet je Europeanen van boven de 35 wegnemen uit je berekening .Dan krijg je al een veel groter getal dan 0.2%. Houdt er dan ook nog rekening mee dat immigranten een veel groter geboortecijfer hebben en je komt nog schever uit. En dit is per jaar.
We worden gewoon vervangen hier door buitenlanders. 'Geen massa-immigratie'![]()
![]()
![]()
Grenzen dicht, zo snel mogelijk. En uit de EU, want die doen het blijkbaar niet.
Tja, ze zitten nu ook een beetje tussen wal en schip. Ze moeten een hoop doen, maar krijgen niet de middelen of macht om dat te doen. Doet me een beetje denken aan de League of Nations.quote:Op woensdag 2 mei 2018 11:25 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En zo is de oplossing voor een gebrekkige EU, meer EU.
Nah, het is geen complot, dat is slechts een bijkomstigheid.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:39 schreef Dven het volgende:
[..]
ok jan. een complot tegen de witte heteroseksuele man.
Dus gemiddeld meer dan een verdubbeling per afgegeven verblijfsvergunning, alsof het niets is.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Bij het CBS. Ook de volkskrant heeft het e.e.a. gecontroleerd
https://www.volkskrant.nl(...)et-cijfers~a4489528/
Dure koffiesmaak heb je wel.quote:Op woensdag 2 mei 2018 11:04 schreef remlof het volgende:
Prima, als je ziet wat we er voor terugkrijgen. Daar wil ik best nog een kop koffie voor inleveren op jaarbasis.
Die zetels van de Britten zouden gewoon verdeeld worden, wat heet doen die waterkoker die teveel gebruiken doet aan stroom, of de zout in de kaas, de grenzen is nog altijd niks aan gebeurd dus naar mijn idee doen ze bar weinig.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:40 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Tja, ze zitten nu ook een beetje tussen wal en schip. Ze moeten een hoop doen, maar krijgen niet de middelen of macht om dat te doen. Doet me een beetje denken aan de League of Nations.
Maar bij lange na geen hele families zoals bepaalde users trachten te schetsen.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:43 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dus gemiddeld meer dan een verdubbeling per afgegeven verblijfsvergunning, alsof het niets is.
En dat is alleen nog maar in Nederland, hoe dat in de rest van de EU is weten we dus niet eens.
Je spreekt jezelf tegen.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:37 schreef Dven het volgende:
Anyway, per statushouder 0,5 tot 1,2 nareizigers.
grensbewaking... een veerdienst voor negers naar Europa bedoelen ze. En ongelimiteerde toegang van steelzigeuners tot nederlandquote:Op woensdag 2 mei 2018 10:49 schreef Spanky78 het volgende:
Het is een minimaal bedrag. En we krijgen er echt wel wat voor terug.
Dat is wat ik zou voorstaan. Meer terugkrijgen. Bijvoorbeeld voor al die Europese studenten die hier willen studeren en voor innovatie.
En elzies. Een goed deel van dat geld gaat bijvoorbeeld naar grensbewaking. Prima idee toch? Of moeten we voor nog veel meer geld de Nederlandse grens dichtgooien?
ok janquote:Op woensdag 2 mei 2018 12:44 schreef JaJammerJan het volgende:
Syrië is gewoon veilig. Het is een keuze om tegen Assad te zijn en jezelf in gevaar te brengen. Als je veilig wilt zijn ga je gewoon in Assad gecontroleerd gebied wonen en dan heb je nergens last van. Ik ken Syriërs die in Damascus woonden en die dat bevestigd hebben.
He halo nu moet je oppassen he, die zijn niet veilig in hun thuisland.quote:Op woensdag 2 mei 2018 12:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
grensbewaking... een veerdienst voor negers naar Europa bedoelen ze. En ongelimiteerde toegang van steelzigeuners tot nederland
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |