Juichen wij dan zowieso voor Panama?quote:Op woensdag 2 mei 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik hoop toch wel op een choke van Engeland tegen Panama, de banter zou werelds zijn dan.
Martinez denkt alleen maar aan zichzelf.quote:
Zonde. Toch een prima voetballer. Ik lees dat de relatie tussen de bondscoach en Nainggolan niet zo goed is. Zou het rancune van de coach zijn? Of heeft hij echt betere spelers tot zijn beschikking op die positie?quote:
als je niet lekker met elkaar op kan schieten kan ik me voorstellen dat je als coach wil voorkomen dat iemand een rotte appel wordt en ook deze coach zal wel voor de onvermijdelijke Fellaini kiezenquote:Op maandag 21 mei 2018 11:55 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zonde. Toch een prima voetballer. Ik lees dat de relatie tussen de bondscoach en Nainggolan niet zo goed is. Zou het rancune van de coach zijn? Of heeft hij echt betere spelers tot zijn beschikking op die positie?
best een aardige selectie, Van Gaal zou er een medaille mee halenquote:Op maandag 21 mei 2018 12:07 schreef Masterminded het volgende:
[ afbeelding ]
Tof voor Januzaj dat hij er bijzit. Heeft zich prima herpakt bij Sociedad dit seizoen.
Hij heeft vier centrale verdedigers van een uitstekend niveau. Ook Vermaelen, als hij fit blijft.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
best een aardige selectie, Van Gaal zou er een medaille mee halen
De nieuwe wereldkampioen.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:07 schreef Masterminded het volgende:
[ afbeelding ]
Tof voor Januzaj dat hij er bijzit. Heeft zich prima herpakt bij Sociedad dit seizoen.
3-5-2 kan makkelijk met dit materiaalquote:Op maandag 21 mei 2018 12:15 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hij heeft vier centrale verdedigers van een uitstekend niveau. Ook Vermaelen, als hij fit blijft.
Martinez is geen defensieve coach. Je moet je maar afvragen of hij concessies aan de speelstijl gaat doen als ze een hoger kaliber tegenkomen.quote:
geen idee hoe ze nu spelen maar 3-2-3-2 of zo met Dembele en Witsel als de achterste 2 middenvelders, tenminste als die laatste nog een beetje niveau heeftquote:Op maandag 21 mei 2018 12:17 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Martinez is geen defensieve coach. Je moet je maar afvragen of hij concessies aan de speelstijl gaat doen als ze een hoger kaliber tegenkomen.
Als ze voor wingbacks kiezen, vraag ik me wel af wie de linkerflank mag doen. Meunier is op rechts een nobrainer maar de keren dat ik Jordan Lukaku als linkerwingback zie ben ik er niet enorm weg van.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
geen idee hoe ze nu spelen maar 3-2-3-2 of zo met Dembele en Witsel als de achterste 2 middenvelders, tenminste als die laatste nog een beetje niveau heeft
Carrasco heeft daar een paar keer gespeeld toch?quote:Op maandag 21 mei 2018 12:26 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Als ze voor wingbacks kiezen, vraag ik me wel af wie de linkerflank mag doen. Meunier is op rechts een nobrainer maar de keren dat ik Jordan Lukaku als linkerwingback zie ben ik er niet enorm weg van.
Nainggolan de nummer 10, nu heb ik alles gezien.twitter:HLNinEngeland twitterde op maandag 21-05-2018 om 08:36:24Roberto Martínez considers Radja Nainggolan as a number 10, rather than a holding midfielder or a box-to-box. Belgium play in a 3-4-3 without a 10 and De Bruyne as a modern playmaker. Plus: manager not a fan of him smoking a fag from time to time. reageer retweet
Een van die flapdrollen in China gaat waarschijnlijk gewoon spelen.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:46 schreef Bolasie het volgende:
Zit nog genoeg shite in die selectie met spelers als Benteke, Tielemans, Boyata, die twee flapdrollen in China, Sels en weet ik veel wie. Vallen vast wel een paar weg op 4 juni en gelukkig voor hen zullen ze er geen last van hebben in de basis.
Martinez is een fraud.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een van die flapdrollen in China gaat waarschijnlijk gewoon spelen.
zeg dan gewoon dat je het niet in hem ziet zitten, begint al een aardige Belg te worden die Martinez, daarmee slinken ook meteen de kansen op succesquote:Op maandag 21 mei 2018 12:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Nainggolan de nummer 10, nu heb ik alles gezien.twitter:HLNinEngeland twitterde op maandag 21-05-2018 om 08:36:24Roberto Martínez considers Radja Nainggolan as a number 10, rather than a holding midfielder or a box-to-box. Belgium play in a 3-4-3 without a 10 and De Bruyne as a modern playmaker. Plus: manager not a fan of him smoking a fag from time to time. reageer retweet
Geen flauw idee, tegen landen als Panama zal ie het vast goed doen. Als ik moet kiezen tussen die afro en Radja had ik het wel geweten.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:54 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Witsel doet het toch meestal prima voor België?
DOEI DOEIquote:Op maandag 21 mei 2018 13:19 schreef Bolasie het volgende:
https://www.instagram.com(...)by=radjanainggolan.4
Dag dag.
Echt he, is toch de beste middenvelder daar, of misschien Azaar.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:15 schreef Koffieplanter het volgende:
Als je Radja thuis wilt laten omdat het een vervelende gozer is vind ik het prima hoor, maar zeg dat dan ook. Martinez heeft net een of ander lulverhaal opgehangen dat hij tactisch niet in het plaatje past, of zo. Dan ben je volkomen ongeloofwaardig.
quote:Op maandag 21 mei 2018 13:19 schreef Bolasie het volgende:
https://www.instagram.com(...)by=radjanainggolan.4
Dag dag.
Dat deed Van Basten destijds beter, toe die heel subtiel over van Bommel zei: "Denny Landzaat is een aardige jongen, uuuuhh een goede voetballer."quote:Op maandag 21 mei 2018 12:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
zeg dan gewoon dat je het niet in hem ziet zitten, begint al een aardige Belg te worden die Martinez, daarmee slinken ook meteen de kansen op succes
KDB zal wel weer verkracht worden in dat systeem en helemaal niets klaar gaan spelen.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Echt he, is toch de beste middenvelder daar, of misschien Azaar.
Oh, ik vergeet KDB
Heeft in maart ook al kritiek geuit op Martinez. Ik zit al klaar voor de nabeschouwingen van België bij Sporza.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:33 schreef Bolasie het volgende:
[..]
KDB zal wel weer verkracht worden in dat systeem en helemaal niets klaar gaan spelen.
Dat wordt op 28 juni genot als Southgate die bald fraud een lesje zal leren.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:35 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Heeft in maart ook al kritiek geuit op Martinez. Ik zit al klaar voor de nabeschouwingen van België bij Sporza.
Linksom of rechtsom wordt de kwartfinale ernstig kut voor ze: G1 --> Brazilië, G2 --> Duitslandquote:Op maandag 21 mei 2018 13:38 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dat wordt op 28 juni genot als Southgate die bald fraud een lesje zal leren.
Na die grap van een groepsfase alleen maar terecht natuurlijk.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:46 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Linksom of rechtsom wordt de kwartfinale ernstig kut voor ze: G1 --> Brazilië, G2 --> Duitsland
sowieso zijn hun nabeschouwingen beter, kijk het liever dan de nosquote:Op maandag 21 mei 2018 13:35 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Heeft in maart ook al kritiek geuit op Martinez. Ik zit al klaar voor de nabeschouwingen van België bij Sporza.
Colombia, Senegal en Polen zijn voor een gemiddeld land nog best vervelende tegenstanders maar België zal net teveel individuele kwaliteit hebben.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:55 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Na die grap van een groepsfase alleen maar terecht natuurlijk.
Ik switch meestal tussen de Belg en BBC. Europa League heb ik over het algemeen ook veel gekeken bij de Belg, want het opdringende commentaar van Leo Driessen was niet te harden.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
sowieso zijn hun nabeschouwingen beter, kijk het liever dan de nos
BBC is ook wel aardig ja al is dat wel snel brilliant dit brilliant datquote:Op maandag 21 mei 2018 13:57 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Ik switch meestal tussen de Belg en BBC. Europa League heb ik over het algemeen ook veel gekeken bij de Belg, want het opdringende commentaar van Leo Driessen was niet te harden.
Ik moet het nog zien. In de kwalificatie hebben ze natuurlijk geen enkele keer diep hoeven gaan (verreweg de zwakste groep) en de oefenwedstrijden waren tot nu toe ook niet echt tegen tegenstanders van formaat. Ben wel heel benieuwd hoe ze het tegen de Portugezen gaan doen, beetje een vuurproef.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:56 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Colombia, Senegal en Polen zijn voor een gemiddeld land nog best vervelende tegenstanders maar België zal net teveel individuele kwaliteit hebben.
Hebben dit jaar wel een breder pallet aan analisten met Drogba, Klinsmann onder andere.quote:Op maandag 21 mei 2018 14:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
BBC is ook wel aardig ja al is dat wel snel brilliant dit brilliant dat
Huh maar die zitten niet bij Belgiëquote:Op maandag 21 mei 2018 13:56 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Colombia, Senegal en Polen zijn voor een gemiddeld land nog best vervelende tegenstanders maar België zal net teveel individuele kwaliteit hebben.
Portugal heeft net zo goed weinig tests ondergaan. Zwitserland is de enige lastige geweest. En oefenduels zeggen natuurlijk uiteindelijk weinig. Wanneer het trainingskamp begint ga je pas serieuze accenten leggen en naar je vaste basis toewerken.quote:Op maandag 21 mei 2018 14:00 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Ik moet het nog zien. In de kwalificatie hebben ze natuurlijk geen enkele keer diep hoeven gaan (verreweg de zwakte groep) en de oefenwedstrijden waren tot nu toe ook niet echt tegen tegenstanders van formaat. Ben wel heel benieuwd hoe ze het tegen de Portugezen gaan doen, beetje een vuurproef.
8e finale denk kquote:Op maandag 21 mei 2018 14:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Huh maar die zitten niet bij België
Even verder kijken dan je neus lang is..quote:Op maandag 21 mei 2018 14:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Huh maar die zitten niet bij België
Maar waarom past hij wel in het plaatje dan? Elke keer als hij speelt in het nationale elftal valt hij tegen en speelt het team minder. Als je de Bruyne (en Hazard) hebt moet je er alles aan doen om die goed te laten functioneren. Dat is weliswaar iets waar Martinez zeker nog niet optimaal in slaagt, maar met Nainggolan weet je zeker dat dit niet gaat gebeuren. Dat het daarbuiten ook nog een zeer storende factor is in de groep zal ongetwijfeld meegespeeld hebben bij het feit dat hij überhaupt niet bij de 28 zit.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:15 schreef Koffieplanter het volgende:
Als je Radja thuis wilt laten omdat het een vervelende gozer is vind ik het prima hoor, maar zeg dat dan ook. Martinez heeft net een of ander lulverhaal opgehangen dat hij tactisch niet in het plaatje past, of zo. Dan ben je volkomen ongeloofwaardig.
Wie wil jij dan graag als DM zien?quote:Op maandag 21 mei 2018 14:31 schreef wimderon het volgende:
[..]
Maar waarom past hij wel in het plaatje dan? Elke keer als hij speelt in het nationale elftal valt hij tegen en speelt het team minder. Als je de Bruyne (en Hazard) hebt moet je er alles aan doen om die goed te laten functioneren. Dat is weliswaar iets waar Martinez zeker nog niet optimaal in slaagt, maar met Nainggolan weet je zeker dat dit niet gaat gebeuren. Dat het daarbuiten ook nog een zeer storende factor is in de groep zal ongetwijfeld meegespeeld hebben bij het feit dat hij überhaupt niet bij de 28 zit.
Radja is ook helemaal geen verdedigende middenvelder. Hij zou geselecteerd worden voor dezelfde plek als KDB. Witsel, Fellaini en misschien Tielemans zijn de controlerende middenvelders.quote:
akkoord, het is meer een 8, maar kan zeker wel op DM uit de voeten(op een slippertje na hier en daar) en Witsel/Fellaini zowel Witsel als Fellaini selecteren vind ik wel wat dubieus: twee spelers geen heel seizoen op niveau hebben gespeeld.quote:Op maandag 21 mei 2018 14:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Radja is ook helemaal geen verdedigende middenvelder. Hij zou geselecteerd worden voor dezelfde plek als KDB. Witsel, Fellaini en misschien Tielemans zijn de controlerende middenvelders.
Het probleem met België zijn nog steeds een volwaardige linksback (Nu speelt Jan Vertonghen op die positie, hij doet dat goed, maar hij is veel nuttiger centraal achterinquote:Op maandag 21 mei 2018 12:15 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hij heeft vier centrale verdedigers van een uitstekend niveau. Ook Vermaelen, als hij fit blijft.
Mee eens, maar alle drie kunnen België ook gewoon hebben op een goede dag. Ik sluit niet uit dat er 2 teams uit Groep H de kwartfinale gaan halen.quote:Op maandag 21 mei 2018 13:56 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Colombia, Senegal en Polen zijn voor een gemiddeld land nog best vervelende tegenstanders maar België zal net teveel individuele kwaliteit hebben.
Dat lijkt mij echt niet het probleem van dit België. Het middenveld lijkt mij zwak zonder Nainggolan.quote:Op maandag 21 mei 2018 22:06 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Het probleem met België zijn nog steeds een volwaardige linksback (Nu speelt Jan Vertonghen op die positie, hij doet dat goed, maar hij is veel nuttiger centraal achterin
Dembele speelt toch ook wel vaak controlerend?quote:Op maandag 21 mei 2018 14:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Radja is ook helemaal geen verdedigende middenvelder. Hij zou geselecteerd worden voor dezelfde plek als KDB. Witsel, Fellaini en misschien Tielemans zijn de controlerende middenvelders.
In een 3-4-3 met een tweemans centraal middenveld waar KDB er 1 van is lijkt me Dembele een te groot risico.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 18:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dembele speelt toch ook wel vaak controlerend?
Dembele - KDB - Radja had prima gekund lijkt me..quote:Op dinsdag 22 mei 2018 18:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
In een 3-4-3 met een tweemans centraal middenveld waar KDB er 1 van is lijkt me Dembele een te groot risico.
Dembele op plek van Carrasco/Chadli in de 1e optie, zou dat niet kunnen?quote:Op dinsdag 22 mei 2018 19:14 schreef wimderon het volgende:
Het gaat ofwel
Courtois
Alderweireld-Kompany-Vetonghen
Meunier-----------------------Carrasco/Chadli
De Bruyne-Witsel
Mertens-Hazard
Lukaku
ofwel
Courtois
Alderweireld-Kompany-Vetonghen
Meunier-----------------------Carrasco/Chadli
De Bruyne-Witsel-Dembele
Lukaku-Hazard
worden.
Dat lijkt me niet. Hij kan wel naast Witsel eventueel (of zelfs op de plek van Witsel), als je De Bruyne een plek naar voren schuift.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 22:21 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dembele op plek van Carrasco/Chadli in de 1e optie, zou dat niet kunnen?
Fellaini is toch meer een supersub dan echt een basisspeler?quote:
Geen idee maar veel trainers hebben een voorliefde voor die ragebolquote:Op woensdag 23 mei 2018 18:27 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Fellaini is toch meer een supersub dan echt een basisspeler?
Witsel is zeker basisspeler. Al sinds 2012 speelt hij bijna altijd.quote:
Waarom niet Witsel én Dembele?quote:Op woensdag 23 mei 2018 18:46 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Zou me verbazen als Dembele zou starten ipv Witsel.
Dit wordt denk ik basis opstelling van Martinez. 3-4-3quote:
Jezus, dit is wel heel erg aanvallend. Nu weet ik dat Martinez dat ten voeten uit is, maar die man kan toch wel enige zekerheid in zijn basis aanleggen met slechts één controleur op het middenveld?quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:12 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Dit wordt denk ik basis opstelling van Martinez. 3-4-3
Hij ziet Nainngolan niet als een 6 speler dus daarom dat hij zei dat hij weinig ging spelen en m.a.w. niet in het systeem past. Maar anderzijds kan je met Nainggolan ook andere systemen spelen en je dus veel meer keuzen geeft als 3 - 4 -3 niet werkt..
Op de 6 kiezen tussen Witsel/Dembele/Fellaini
--------------------------------Courtois-----------------------------
------------Alderweireld----Kompany-----Vertonghen---------
---Meunier------------------Witsel---------------------Carrasco--
-------------------------------------------De Bruyne--------------------
-----Mertens-------------------------------------------------Hazard----
---------------------------------Lukaku-----------------------------
Ik ben niet zeker van de lijnen. Maar in de 3 - 4 - 3 zijn Meunier en Carrasco combinatie van rechtsback/wing en linksback/wing.quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:15 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Jezus, dit is wel heel erg aanvallend. Nu weet ik dat Martinez dat ten voeten uit is, maar die man kan toch wel enige zekerheid in zijn basis aanleggen met slechts één controleur op het middenveld?
De kritiek van De Bruyne was dat de spelers in een 3-4-3/5-3-2 werden gezet waarin allemaal aanvallende namen stonden die iets heel anders moesten doen dan ze gewend waren, met name tegen Mexico. Carrasco als linkerwingback lijkt mij ook nogal vreemd omdat die op zijn tijd ook een verschrikkelijke einzelgänger kan zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:17 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Ik ben niet zeker van de lijnen. Maar in de 3 - 4 - 3 zijn Meunier en Carrasco combinatie van rechtsback/wing en linksback/wing.
Zo hebben ze gespeeld in de laatste wedstrijd die er doe deed: Daar vervang je dus Bats met Lukaku. Vermaelen met Kompany. En ik neem aan dat op het WK Witsel ipv Fellaini zal spelen.
[ afbeelding ]
best zonde dat zo een generatie spelers door 2 flopcoaches om zeep wordt geholpen .quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:25 schreef Masterminded het volgende:
[..]
De kritiek van De Bruyne was dat de spelers in een 3-4-3/5-3-2 werden gezet waarin allemaal aanvallende namen stonden die iets heel anders moesten doen dan ze gewend waren, met name tegen Mexico. Carrasco als linkerwingback lijkt mij ook nogal vreemd omdat die op zijn tijd ook een verschrikkelijke einzelgänger kan zijn.
Ze hadden beter Van Gaal kunnen aanstellen.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:03 schreef PSVCL het volgende:
[..]
best zonde dat zo een generatie spelers door 2 flopcoaches om zeep wordt geholpen .
dat was een betere match geweest idd,die weet als geen ander hoe je die jonge gasten moet prikkelen en aan het voetballen krijgt, zie het ajax van 95/AZ/oranje in 2014.quote:Op donderdag 24 mei 2018 01:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ze hadden beter Van Gaal kunnen aanstellen.
Volgens mij had hij ook gesolliciteerd na het ontslag van Wilmots maar kozen ze met die profielschets en sollicitatieprocedure voor Martinez. Ach misschien weet hij er nog wel wat van te brouwen, maar anders verneuken die Belgjes het aardig jaquote:Op donderdag 24 mei 2018 01:35 schreef PSVCL het volgende:
[..]
dat was een betere match geweest idd,die weet als geen ander hoe je die jonge gasten moet prikkelen en aan het voetballen krijgt, zie het ajax van 95/AZ/oranje in 2014.
maar dan hadden ze hem wel een aantal jaar terug moeten aanstellen.
U wordt continu gevraagd.quote:Op donderdag 24 mei 2018 02:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volgens mij had hij ook gesolliciteerd na het ontslag van Wilmots maar kozen ze met die profielschets en sollicitatieprocedure voor Martinez. Ach misschien weet hij er nog wel wat van te brouwen, maar anders verneuken die Belgjes het aardig ja
Dat ging toch prima in de kwalificatie? Of speelden ze toen anders. Dit systeem is in ieder geval uitgetest en prima bruikbaar tegen Panama en Tunisië. Het is in principe precies hetzelfde als Chelsea als ze spelen met Kante en Fabregas als duo op het middenveld.quote:Op woensdag 23 mei 2018 19:15 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Jezus, dit is wel heel erg aanvallend. Nu weet ik dat Martinez dat ten voeten uit is, maar die man kan toch wel enige zekerheid in zijn basis aanleggen met slechts één controleur op het middenveld?
De kwalificatie ging inderdaad prima in de 3-4-2-1, maar de eerlijkheid gebiedt te zeggen dat het over het algemeen tegen niet al te denderende namen was. Al zie ik dat Griekenland een keer gelijk tegen ze speelde en een keer nipt van de Belgen verloor. Ze kregen in dit systeem in een tijdsbestek van anderhalf jaar drie keer drie goals tegen in één wedstrijd; Bosnië (Q), Rusland (F), Mexico (F). Nu wil ik niet te opportunistisch gaan doen, maar dat kan natuurlijk niet.quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat ging toch prima in de kwalificatie? Of speelden ze toen anders. Dit systeem is in ieder geval uitgetest en prima bruikbaar tegen Panama en Tunisië. Het is in principe precies hetzelfde als Chelsea als ze spelen met Kante en Fabregas als duo op het middenveld.
Zo lang je er 4 maakt is dat niet ergquote:Op donderdag 24 mei 2018 09:31 schreef Masterminded het volgende:
[..]
De kwalificatie ging inderdaad prima in de 3-4-2-1, maar de eerlijkheid gebiedt te zeggen dat het over het algemeen tegen niet al te denderende namen was. Al zie ik dat Griekenland een keer gelijk tegen ze speelde en een keer nipt van de Belgen verloor. Ze kregen in dit systeem in een tijdsbestek van anderhalf jaar drie keer drie goals tegen in één wedstrijd; Bosnië (Q), Rusland (F), Mexico (F). Nu wil ik niet te opportunistisch gaan doen, maar dat kan natuurlijk niet.
Met deze opstelling tegen Duitsland en Braziliequote:Op woensdag 23 mei 2018 19:15 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Jezus, dit is wel heel erg aanvallend. Nu weet ik dat Martinez dat ten voeten uit is, maar die man kan toch wel enige zekerheid in zijn basis aanleggen met slechts één controleur op het middenveld?
twitter:SunApology twitterde op dinsdag 29-05-2018 om 01:01:32TUESDAY'S SUN FRONT PAGE: The latest in a long, sickening line of anti-Raheem Sterling stories timed nicely for the build up to the World Cup https://t.co/Hom6lMSwEO reageer retweet
De Engelse media doet weer z'n best om drama te veroorzaken rond het Engelse teamtwitter:GMB twitterde op dinsdag 29-05-2018 om 07:20:20There are calls for Raheem Sterling to step down from England's World Cup squad following his decision to have a gun tattooed on his leg. Which side are you on? https://t.co/thN3YekOiY reageer retweet
bron: https://www.hln.be/sport/(...)en-geloven~aa5b9870/quote:Matrasgate: deze vijf Rode Duivels gaan niet naar WK (als we matrassen mogen geloven)
Als het van de matrassen afhangt, gaan Leander Dendoncker, Jordan Lukaku, Matz Sels, Adnan Januzaj en Christian Kabasele niet mee naar het WK in Rusland. Hun matrássen, zegt u?Jawel. LS Bedding in Maldegem heeft gisteren 23 gepersonaliseerde bedden voor de Rode Duivels naar Moskou verzonden. Voor Dendoncker en co. zaten er daar géén bij.
“Niets zo belangrijk als een goeie nachtrust, dus worden er Belgische matrassen meegenomen naar Rusland”, zo begon Sporza-anker Ruben Van Gucht aan de aankondiging van een reportage over — u raadt het al — de matrassen waarop de Duivels zullen slapen tijdens het WK. Van Gucht ging nog een stapje verder: “Op basis van de matrassen zullen sommigen ook al op twee oren slapen, want onder anderen Christian Benteke, Thorgan Hazard, Koen Casteels en Youri Tielemans zijn zeker van een slaapplek.”
Uit de daaropvolgende camerabeelden van de klaarstaande matrassen bij de Maldegemse firma LS Bedding blijkt dat er ook plaats is voorzien voor Dedryck Boyata en Laurent Ciman, naast certitudes als Marouane Fellaini, Dries Mertens, Eden Hazard en Toby Alderweireld.
l
Boyata? Was hij dan geen twijfelgeval? Want — zo klonk het vorige week toch nog — hij was aan de voorlopige selectie van 28 Rode Duivels voor Rusland toegevoegd omdat sleutelspelers als Thomas Vermaelen met blessures kampen en er morgenavond nog een oefenmatch tegen Portugal moet worden gespeeld. Ook spits Christian Benteke verkeerde in dat geval, net als Adnan Januzaj en Christian Kabasele: opgeroepen in de ruime kern, om eventuele blessures tijdens de oefenmatchen op te vangen.
De vraag die rees: zou de voetbalbond zich de moeite getroosten om gisteren, vier dagen voor de definitieve selectie, 28 bedden per vrachtwagen naar Moskou te brengen, goed wetende dat er 5 niet gebruikt zullen worden? Of was de selectie eigenlijk al gemaakt en zouden er maar 23 vertrekken? Het blijkt het tweede, zo leert ons opzoekingswerk. Er zijn voor 23 spelers bedden vertrokken — telkens tweepersoonsboxsprings met twee afzonderlijke matrassen. Als de vrouwen op bezoek komen in het hotel, moeten ze maar tevreden zijn met de harde of zachte matras die manlief prefereert. Sterker: de matrassen zijn op maat van de voetballers gemaakt. Zo krijgen sommige spelers een langer bed dan de standaardmaat van 2 meter.
Conclusie: de selectie is al gemaakt en Leander Dendoncker, Matz Sels, Jordan Lukaku, Adnan Januzaj en Christian Kabasele staan niét op de lijst. Want hun matrassen zijn gisteren niet ingeladen. Vooral voor Dendoncker zal de niet-selectie een domper zijn. Het goeie seizoenseinde bij Anderlecht en zijn polyvalentie wegen uiteindelijk niet zwaar genoeg, zo blijkt. Boyata brengt volgens bondscoach Roberto Martínez meer defensieve zekerheid. Sels moet als derde doelman dan weer het onderspit delven tegen Casteels. Het afvallen van de jongste Lukaku is logisch, gezien zijn sluimerende knieblessure. En Januzaj en Kabasele waren nooit een eerste keus voor Martínez. Die heeft nog tot maandag 12 uur om zijn definitieve 23 namen naar de FIFA te sturen. Het zou dus kunnen dat Dendoncker alsnog mee naar Rusland mag, gesteld dat Axel Witsel — we wensen het hem niet toe — moet afhaken met een pijnlijke knie.
Of stel dat Thibaut Courtois na de match tegen Portugal uitglijdt in de douche en zijn pols verzwikt — ook hém wensen we dat niet toe — dan zal Sels toch nog op Martínez’ lijst belanden.
Knullig
Het is al bij al een beetje knullig hoe een persmomentje om een sponsor ter wille te zijn, dit als resultaat heeft. Terwijl het enkel de bedoeling was om uit te leggen dat elke Duivel in Rusland op een bed zal slapen dat zich helemaal aan zijn lichaam aanpast, waardoor de kwaliteit van de slaap én de recuperatie verbetert. De Maldegemse firma was daarvoor in Tubeke het ‘slaap-DNA’ van alle spelers komen opstellen. “Daarbij worden gewicht, lichaamsbouw en -profiel en voorkeursslaaphouding gemeten en in kaart gebracht”, zegt CEO Frank Verschuere. “Het Ergosleep-systeem zorgt ervoor dat het bed zich aanpast aan het lichaam, in plaats van omgekeerd.”
Even doorvragen over de stickertjes op de matrassen brengt Verschuere lichtjes van z’n stuk. “Ik zou niet zomaar afgaan op de namen die op de bedden zijn geplakt”, reageert hij aan de telefoon. Of de getoonde namen dan enkel een afleidingsmanoeuvre zijn? “Dat nu ook weer niet. Maar het is niet omdat er een naam van een speler opstaat, dat het ook een bed is voor die speler.”
Geknoei met codes
Het is dus goed mogelijk dat de matras van Dries Mertens een stickertje kreeg met de naam Romelu Lukaku erop, om de pers te verschalken. Want u weet: zo’n selectie is toch altijd een spelletje om te achterhalen wie alsnog afvalt.
LS Bedding stuurt een “technisch team” naar Rusland, zo zegt Verschuere nog, “om de bedden op het juiste profiel af te stellen”. We mogen hopen dat die mannen de juiste codes niet vergeten zijn. Want we willen niet meemaken dat een kolos als Lukaku slecht slaapt op een matras die voor een pluimgewicht als Mertens bedoeld is, toch?
wel echt weer Belgisch dit en wat een onzin die matrassenquote:Op vrijdag 1 juni 2018 10:13 schreef capuchon_jongen het volgende:
Door een blunder van een matrassen bedrijf zijn de 23 bekend wie naar het WK gaat...
[..]
bron: https://www.hln.be/sport/(...)en-geloven~aa5b9870/
De 23 namen in Rusland
Doelmannen: Thibaut Courtois (Chelsea/Eng), Simon Mignolet (Liverpool/Eng), Koen Casteels (Wolfsburg/Dui)
Verdedigers: Toby Alderweireld (Tottenham/Eng), Jan Vertonghen (Tottenham/Eng), Vincent Kompany (Manchester City/Eng), Thomas Vermaelen (Barcelona/Spa), Thomas Meunier (PSG/Fra), Laurent Ciman (LA City/VSt), Dedryck Boyata (Celtic/Sch)
Middenvelders: Kevin De Bruyne (Manchester City/Eng), Mousa Dembélé (Tottenham/Eng), Axel Witsel (Tianjin/Chi), Marouane Fellaini (Manchester United/Eng), Yannick Carrasco (Dalian Yifan/Chi), Nacer Chadli (West Brom/Eng), Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach/Dui), Youri Tielemans (Monaco/Fra)
Aanvallers: Eden Hazard (Chelsea/Eng), Dries Mertens (Napoli/Ita), Romelu Lukaku (Manchester United/Eng), Michy Batshuayi (Chelsea/Eng), Christian Benteke (Crystal Palace/Eng)
twitter:tancredipalmeri twitterde op zondag 03-06-2018 om 10:12:29Poor Kompany. Suffering muscular injury that could make him lose World Cup reageer retweet
Net als tegen IJsland 2 jaar terug.quote:
dat was ook wel de beste pot van IJsland toen.quote:Op zondag 3 juni 2018 11:45 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Net als tegen IJsland 2 jaar terug.
en dat denk je van Engeland wel?quote:Op zondag 3 juni 2018 17:40 schreef hvan het volgende:
Eindstand:
1)Engeland 9 punten
2)België 4 punten
3)Tunesië 4 punten
4)Panama 0 punten
Engeland verder na winst op Polen.
België exit na verlies op Colombia.
Dat is mijn voorspelling.
Heb tot op heden nog niet begrepen waarop gebaseerd is dat die Belgen het wel even gaan doen. Hebben nog geen enkele serieuze pot gewonnen. Gisteren was het echt om te janken dat is dacht, zo slecht is het Nederlands elftal nog niet.
België treft het ook altijd al met de kwalificatiepouls. Dan krijgen ze tegenstanders als Kroatië, Servië, Schotland. Je moet het natuurlijk nog wel even doen en België is er, in tegenstelling tot Nederland, gewoon bij. Maar ik bedoel ermee te zeggen dat ze in jaren nog geen grootmacht hebben getroffen wat dat betreft. Nederland moest het natuurlijk weer doen met onder meer Frankrijk, toch een voorzichtige favoriet voor het WK. Kevin Debruyne is dan wel zo'n beetje de echt goede speler vind ik. De keeper is ook goed. De rest is een goede middelmaat. Hazard? Wat nou Hazard? Dan is (was) onze Robben toch veel beter?quote:Op zondag 3 juni 2018 17:40 schreef hvan het volgende:
Eindstand:
1)Engeland 9 punten
2)België 4 punten
3)Tunesië 4 punten
4)Panama 0 punten
Engeland verder na winst op Polen.
België exit na verlies op Colombia.
Dat is mijn voorspelling.
Heb tot op heden nog niet begrepen waarop gebaseerd is dat die Belgen het wel even gaan doen. Hebben nog geen enkele serieuze pot gewonnen. Gisteren was het echt om te janken dat is dacht, zo slecht is het Nederlands elftal nog niet.
Engeland heeft zeker de potentie om verder te komen. Kwartfinale zeker, misschien nog wel verder.Ik heb daar veel meer vertrouwen in. Sinds 1990 hebben zij uiteraard niets meer gepresteerd. Maar voor de komende 10 jaar verwacht ik er wel wat van. Wk onder 17 en onder 20 gewonnen en verder doen zij het in overige jeugdtoernooien heel goed. Dus er komt wel wat aan is mijn mening.quote:
Bedoel je nou dat je Kroatië maar een matige ploeg vindt?quote:Op zondag 3 juni 2018 18:43 schreef Marius95 het volgende:
[..]
België treft het ook altijd al met de kwalificatiepouls. Dan krijgen ze tegenstanders als Kroatië,
Wat mij betreft vergelijkbaar met Denemarken en Zweden. Niet heel spannend dusquote:Op zondag 3 juni 2018 19:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Bedoel je nou dat je Kroatië maar een matige ploeg vindt?
Net als in de komende nations league. Zwitserland en IJsland... Daar worden ze ook niet getest, of misschien juist wel.quote:Op zondag 3 juni 2018 18:43 schreef Marius95 het volgende:
[..]
België treft het ook altijd al met de kwalificatiepouls. Dan krijgen ze tegenstanders als Kroatië, Servië, Schotland. Je moet het natuurlijk nog wel even doen en België is er, in tegenstelling tot Nederland, gewoon bij. Maar ik bedoel ermee te zeggen dat ze in jaren nog geen grootmacht hebben getroffen wat dat betreft. Nederland moest het natuurlijk weer doen met onder meer Frankrijk, toch een voorzichtige favoriet voor het WK. Kevin Debruyne is dan wel zo'n beetje de echt goede speler vind ik. De keeper is ook goed. De rest is een goede middelmaat. Hazard? Wat nou Hazard? Dan is (was) onze Robben toch veel beter?
Modric, Kovacic, Rakitic, etc. Ik verwacht ze minimaal in de kwartfinale, halve kan ook prima. WK gaan ze niet worden nee.quote:Op zondag 3 juni 2018 20:03 schreef hvan het volgende:
[..]
Wat mij betreft vergelijkbaar met Denemarken en Zweden. Niet heel spannend dus
Ligt er een beetje aan. Als ze bij de laatste 16 tegen Frankrijk moeten zal het helaas exit zijn.quote:Op zondag 3 juni 2018 20:14 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Modric, Kovacic, Rakitic, etc. Ik verwacht ze minimaal in de kwartfinale, halve kan ook prima. WK gaan ze niet worden nee.
Goede middenmoter wat ik al aangaf.quote:Op zondag 3 juni 2018 19:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Bedoel je nou dat je Kroatië maar een matige ploeg vindt?
Vergelijk het maar met wie wij te maken krijgen in de Nations Leage.quote:Op zondag 3 juni 2018 20:10 schreef hvan het volgende:
[..]
Net als in de komende nations league. Zwitserland en IJsland... Daar worden ze ook niet getest, of misschien juist wel.
Btw ik zie België de poulewedstrijd tegen de Engelsen niet winnen in ieder geval. Tunesië zie ik ook nog wel een punt pakken als zij een goede dag hebben tegen de Belgen.
Ze hebben leuke spelers, maar om ze nou als kanshebber neer te zetten vind ik zwaar overdreven. Ik acht Duitsland, Frankrijk, Spanje en Brazilië toch echt een maatje te groot. En tegen bijvoorbeeld Argentinië (met messi) en Portugal (met Ronaldo) leggen zij het ook af als het er echt om gaat.
Ik kijk naar de huidige kwaliteit van hun selectie, dan zie ik ze wel in het subtop rijtje. Ook niet heel erg veel onder België.quote:Op zondag 3 juni 2018 21:57 schreef Marius95 het volgende:
[..]
Welnee joh. Nog nooit wat gewonnen of in de finale gestaan.
Dat is ook subtop.quote:Op zondag 3 juni 2018 21:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kijk naar de huidige kwaliteit van hun selectie, dan zie ik ze wel in het subtop rijtje. Ook niet heel erg veel onder België.
Ik noemde nu ook maar een land die je met België kunt vergelijken qua sterkte. Dit soort landen loten ze al jaren. Wetende bij voorbaat dat je bepaald niet kansloos bent is lekkerder voetballen dan dat je een hoger aangeschreven land treft en de kans op uitschakeling veel groter is. Zelfs het komende WK treffen ze op papier de zwakste broeder, Panama. Nu hoeft dit geen voordeel te zijn want je concurrenten zullen er ook van winnen dus je zult in die wedstrijd je doelsaldo op kunnen schroeven. Maar ik bedoel maar, de tegenstanders die België vaak treft.....quote:Op zondag 3 juni 2018 21:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kijk naar de huidige kwaliteit van hun selectie, dan zie ik ze wel in het subtop rijtje. Ook niet heel erg veel onder België.
Dat dwing je toch gewoon af door goed te presteren en daardoor hoger in de loting te komen. Nederland had ook jarenlang simpele kwalificatiepoules (de EK kwalificatie voor de vorige keer was ook vrij simpel gezien de ploegen). Nu troffen we Frankrijk maar had je nog door kunnen gaan als je gewoon Zweden onder je had gehouden (en Frankrijk presteerde niet eens heel geweldig)quote:Op zondag 3 juni 2018 22:09 schreef Marius95 het volgende:
[..]
Ik noemde nu ook maar een land die je met België kunt vergelijken qua sterkte. Dit soort landen loten ze al jaren. Wetende bij voorbaat dat je bepaald niet kansloos bent is lekkerder voetballen dan dat je een hoger aangeschreven land treft en de kans op uitschakeling veel groter is. Zelfs het komende WK treffen ze op papier de zwakste broeder, Panama. Nu hoeft dit geen voordeel te zijn want je concurrenten zullen er ook van winnen dus je zult in die wedstrijd je doelsaldo op kunnen schroeven. Maar ik bedoel maar, de tegenstanders die België vaak treft.....
Vermaelen gaat sowieso op tijd fit raken. Kompany zou ik sparen tot de wedstrijd tegen Engeland. Tegen Panama en Tunesië is hij niet nodig.quote:Op maandag 4 juni 2018 11:16 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Vermaelen er ook bij. Heeft de fysio ook wat te doen.
Niet verder gelezen, als je zoiets uit durft te kramen komt er vast niets beters meer uit. Kroatië zou Nederland helemaal vierkant tikken. Het is dat Rakitic niet meer zo goed draait, als die weer in topvorm zou zijn hebben die gewoon het beste middenveld ter wereld. Wijnaldum en Strootman doen het al in hun broek.quote:Op zondag 3 juni 2018 18:43 schreef Marius95 het volgende:
[..]
België treft het ook altijd al met de kwalificatiepouls. Dan krijgen ze tegenstanders als Kroatië,
Die zouden er normaal heel weinig van moeten kunnen en Engeland en België kunnen nog wel een béétje voetballen..quote:Op maandag 4 juni 2018 12:08 schreef Frutsel het volgende:
Bijna iedereen verwacht een Een-Tweetje voor Engeland en België... in Random order als ik dat om mij heen hoor. Ik heb zelf geen idee hoe sterk Tunesië dit keer is, bijvoorbeeld in vergelijking met Marokko, Nigeria, Senegal of Egypte. Panama beetje dark-horse... leuk dat ze d'r bij zijn maar ik verwacht dan ook niet meer dan dat
Niets, net zoals de afgelopen 52 jaar.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 02:49 schreef Aloulu het volgende:
België en Engeland gaan gewoon door hier. Engeland heeft de zaak voor het eerst in decennia gewoon echt goed op de rit. Ze spelen goed voetbal. Heel benieuwd wat ze tegen grote landen kunnen laten zien.
Met Brazilië en Duitsland als potentiële tegenstanders in de kwartfinales worden dat hele leuke potjes...quote:Op dinsdag 5 juni 2018 02:49 schreef Aloulu het volgende:
België en Engeland gaan gewoon door hier. Engeland heeft de zaak voor het eerst in decennia gewoon echt goed op de rit. Ze spelen goed voetbal. Heel benieuwd wat ze tegen grote landen kunnen laten zien. Ik denk dat ze België wel verslaan in de poule. Bij de Belgen kan je mij niet vertellen dat met een Witsel in de basis die in china speelt of Fellaini je in de grote wedstrijden goede resultaten gaat halen.
Geweldig nieuws dit.twitter:SkySportsNews twitterde op dinsdag 12-06-2018 om 16:41:34WORLD CUP BREAKING NEWS: @England squad have landed in Russia. #SSN reageer retweet
België heeft buiten Vertonghen, Alderweireld, Kompany en Vermaelen geen top verdedigers.quote:Op vrijdag 15 juni 2018 16:15 schreef VeX- het volgende:
Kan iemand me vertellen wat zo'n Vermaelen uberhaupt in de selectie doet? Konden ze niemand vinden op die positie die wel fit is en ritme heeft? Wat een aanfluiting.
Echt wel. Wales was overal op het veld beter.quote:Op zondag 17 juni 2018 11:53 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Waren Vermaelen en Vertonghen fit geweest hadden ze nooit van Wales verloren.
Eens. Mag hopen dat ze toch wel verwachten de groepsfase te overleven.quote:Op zondag 17 juni 2018 11:47 schreef Belgosome het volgende:
Vermaelen zou fit zijn tegen Tunisië, Kompany tegen Engeland.
Ik zou ze allebei in de groepsfase niet gebruiken. Vanaf de 1/8 finales pas 1 van de 2 inzetten.
Groepsfase kan je wel doorkomen met Boyata naast Toby en Vertonghen. Maar tegen de toplanden maken we enkel kans als Vermaelen of Kompany fit zijn.
Ze hebben van dan ook niet deelgenomen aan EK 2004, WK 2006, EK 2008, WK 2010, EK 2012. Tussen WK 2002 en WK 2014 geen eindtoernooi. Generatie 2000 & 2002 was pure middelmaat.quote:Op maandag 18 juni 2018 22:27 schreef beantherio het volgende:
Iets (vond ik wel) interessants waar ik tegenaan liep toen ik de resultaten van België van de laatste 18 jaar bekeek: ze hebben in al die tijd nog nooit een groot voetballand verslagen in competitief verband. Wel eens een aantal keren in vriendschappelijke wedstrijden maar nooit tijdens een WK, EK of kwalificatietoernooi voor een WK of EK. En nee, ik reken Rusland niet tot een "groot voetballand".
edit: tot grote voetballanden beschouw ik dan landen als Brazilië, Argentinië, Spanje, Italië, Duitsland, Frankrijk, Portugal, Engeland en ook Nederland.
In 2002 hadden ze ook van Brazilië moeten winnen met die goal van Wilmots die afgekeurd werd.quote:Op maandag 18 juni 2018 22:41 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Ze hebben van dan ook niet deelgenomen aan EK 2004, WK 2006, EK 2008, WK 2010, EK 2012. Tussen WK 2002 en WK 2014 geen eindtoernooi. Generatie 20002 & 2002 was pure middelmaat.
Dus M.a.w. deze generatie heeft in 2014 en 2016 inderdaad nooit gewonnen van een topland in een toernooi. Ze hebben enkel tegen Argentinië en Italië gespeeld in een toernooi, beide verloren.
Zoveel kansen hebben ze dan ook niet gekregen om tegen zo'n teams in een toernooi te spelen.
Zwaar gefaald weet ik niet, maar we horen natuurlijk al jaren lang hoe getalenteerd deze generatie is (wat ze ook zeker wel zijn) en ik had me nog nooit gerealiseerd dat ze nog nooit zo'n test gehad hadden (of die nog niet doorstaan hebben). Dit WK moet het dan maar eens gebeuren.quote:Op maandag 18 juni 2018 22:41 schreef Belgosome het volgende:
[..]
Ze hebben van dan ook niet deelgenomen aan EK 2004, WK 2006, EK 2008, WK 2010, EK 2012. Tussen WK 2002 en WK 2014 geen eindtoernooi. Generatie 2000 & 2002 was pure middelmaat.
Dus M.a.w. deze generatie heeft in 2014 en 2016 inderdaad nooit gewonnen van een topland in een toernooi. Ze hebben enkel tegen Argentinië en Italië gespeeld in een toernooi, beide verloren.
Zoveel kansen hebben ze dan ook niet gekregen om tegen zo'n teams in een toernooi te spelen.
18 jaar vermelden maakt het wat dramatischer dan het is.
Maar het klopt wel dat als ze dit WK niet van Engeland winnen en niet van een topland winnen in de knockout heeft deze generatie inderdaad wel zwaar gefaald. Ondanks 2 kwartfinales
quote:De eerste doelman van Tunesië, Mouez Hassen, zal zaterdag niet in het doel staan tegen de Rode Duivels. Hij zal niet meer in actie komen op het WK door een schouderblessure die hij opliep in de wedstrijd tegen Engeland. De 23-jarige Hassen moest na een kwartier worden gewisseld met een pijnlijke linkerschouder. Hij verliet in tranen het veld, waarna Farouk Ben Mustapha zijn plaats innam. Nu bevestigt de ploegarts in een video op de Facebook-pagina van het Tunesische team dat het om een ernstige blessure gaat. Wellicht zal Farouk Ben Mustapha in doel staan tegen België en Panama.
twitter:FootballFunnnys twitterde op dinsdag 19-06-2018 om 10:34:29BREAKING: Heroic Tunisian defender saves Harry Kane from a T-Rex invading the pitch during last nights game. 😂😂 https://t.co/XwBjFRzsKR reageer retweet
quote:Kevin De Bruyne schikt zich in dienende rol: “Ik heb liever dat Hazard de belangrijkste speler is”
Kevin De Bruyne is steeds meer een leider geworden bij de Rode Duivels. Dat geeft hij ook toe. Maar tegelijkertijd komt hij met een veelzeggende verklaring.
“Ik ben naar hier gekomen, heel vrij, heel ontspannen”, zegt De Bruyne. “Ik voel me goed, mentaal op mijn gemak. Ik heb voor mezelf uitgemaakt dat ik alles wil doen om de ploeg beter te maken. Ik hoef niet de belangrijkste speler te zijn. Meer zelfs, ik heb het liefst dat Eden Hazard de belangrijkste speler is. Als Eden draait, dan kan ik hem met mijn passen bereiken. Dat is ook belangrijk voor mij. Ik moet de aanvallers zoveel mogelijk in de situatie brengen waar zij iets kunnen doen. Dan weet ik dat ik een goede job heb gedaan. Ik kan een schitterende wedstrijd spelen maar daarom ben ik nog niet de belangrijkste speler.”
Hij is dat natuurlijk wel. Hij is de draaischijf die de aanvallers en de flankspelers moet lanceren.
“Dat is mijn taak maar ik doe dat niet alleen. Zo zie ik het niet. Ook niet bij City. Ik help goed te spelen en ik kan goed spelen omdat de rest zo goed speelt. Vorig jaar had ik ook een goed seizoen maar dat viel minder op omdat City minder goed was. Ik ga nog beter spelen als onze drie aanvallers top zijn. Daar ben ik zeker van. Ik hang van hen af, meer dan zij van mij.”
twitter:AFP_Sport twitterde op donderdag 21-06-2018 om 12:35:23Marcus Rashford and Ruben Loftus-Cheek could start for England against Panama in place of Raheem Sterling and Dele Alli, @TomAllnuttAFP reports from the England camp in Repinohttps://t.co/od5SDxCczI#WorldCup #ENG https://t.co/V6aKMhIa5n reageer retweet
Alli heeft een blessure.quote:Op donderdag 21 juni 2018 13:15 schreef Bolasie het volgende:
twitter:AFP_Sport twitterde op donderdag 21-06-2018 om 12:35:23Marcus Rashford and Ruben Loftus-Cheek could start for England against Panama in place of Raheem Sterling and Dele Alli, @TomAllnuttAFP reports from the England camp in Repinohttps://t.co/od5SDxCczI#WorldCup #ENG https://t.co/V6aKMhIa5n reageer retweet
twitter:dele_official twitterde op woensdag 20-06-2018 om 20:38:30Frustrating to have picked up a slight injury on Monday 😟 Will do everything in my power to get back to full fitness asap! #ThreeLions https://t.co/o2NcIrwaxQ reageer retweet
Engelsen draven altijd een beetje doorquote:Op donderdag 21 juni 2018 13:17 schreef maxi-mus het volgende:
Alsof je niet trots kan zijn op iemand met tattoos, die niet blind is voor een vlaggetje en die niet is vastgeklonken aan de eerste de beste muts uit zijn jeugd.
Die kunnen ze allemaal hebben. Niet te ver vooruit kijken.quote:Op zondag 24 juni 2018 14:39 schreef Dale__Cooper het volgende:
Benieuwd wat er gaat gebeuren in de laatste wedstrijd van deze poule. Behoorlijk kans dat de groepswinnaar in de kwartfinale terechtkomt tegen de winnaar van Bra-Dui en de nummer twee van de poule tegen de winnaar Mex-Zwi
Omdat plek 2 in deze poule waarschijnlijk gunstiger is dan 1e.quote:Op zondag 24 juni 2018 15:50 schreef Frutsel het volgende:
Waarom zou Engeland niet voor 1 extra goal gaan? Dan is toch een gelijkspel tegen België genoeg voor groepswinst?
Nu allebei +6 en wat telt dan? Gescoorde goals of fifaranglijst?
Mexico moet eerst maar eens voorbij de achtste finale zien te komen. Zou Zwitserland misschien wel meer kans geven.quote:Op zondag 24 juni 2018 16:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
Laat ze eerst maar door de achtste finales komen. Daarnaast acht ik de kans op verlies tegen Mexico even groot als tegen Duitsland of Brazilië. Voor zowel Engeland als België.
Dan kan je beter een van die laatste 2 als tegenstander hebben, bij Mexico is 't weer teleurstellend falen onder druk voor beide als ze worden weggespeeld.
Als dat ook gelijk wordt gaan we loten (lol)quote:Op zondag 24 juni 2018 15:56 schreef Dale__Cooper het volgende:
7. fair play points (only one of these deductions shall be applied to a player in a single match)
- first yellow card: minus 1 point;
- indirect red card (second yellow card): minus 3 points;
- direct red card: minus 4 points;
- yellow card and direct red card: minus 5 points;
3 keer geel voor België, 2 keer geel voor Engeland tot dusver.
Dat was bij Messi ookquote:Op donderdag 21 juni 2018 03:57 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
(lol)
Wel grotendeels eens met de tabbloid overigens
wat gebeurd als ze evenveel kaarten hebben?quote:Op zondag 24 juni 2018 15:56 schreef Dale__Cooper het volgende:
7. fair play points (only one of these deductions shall be applied to a player in a single match)
- first yellow card: minus 1 point;
- indirect red card (second yellow card): minus 3 points;
- direct red card: minus 4 points;
- yellow card and direct red card: minus 5 points;
3 keer geel voor België, 2 keer geel voor Engeland tot dusver.
Dan gaan Tunesië en Panama door, dat zal die Engelsen en Belgjes leren!!quote:Op zondag 24 juni 2018 20:00 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
wat gebeurd als ze evenveel kaarten hebben?
quote:Op zondag 24 juni 2018 20:02 schreef Nober het volgende:
[..]
Dan gaan Tunesië en Panama door, dat zal die Engelsen en Belgjes leren!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben fan.Put these foolish ambitions to rest.
Helaasquote:Op woensdag 2 mei 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik hoop toch wel op een choke van Engeland tegen Panama, de banter zou werelds zijn dan.
Ik ruik een NL-EK2008 scenario aankomen. De sterren van de hemel spelen, derde wedstrijd je sterspelers laten rusten en tegen 11 fitte spelers onderuit gaan in de volgende ronde.quote:Op maandag 25 juni 2018 12:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:
’België spaart topspelers tegen Engeland’
België strijdt donderdag met Engeland om groepswinst maar bondscoach Roberto Martínez van de Belgen zal vermoedelijk niet zijn eerste keus opstellen. Belgische media melden dat sowieso Kevin De Bruyne, Jan Vertonghen en Thomas Meunier niet in actie zullen komen omdat zij al een gele kaart hebben gekregen en bij de volgende kaart geschorst zijn voor de achtste finale. Ook spits Romelu Lukaku, die last heeft van een pijnlijke enkel, speelt niet.
[ link | afbeelding ]
Belgische media melden dat sowieso Kevin De Bruyne, Jan Vertonghen en Thomas Meunier niet in actie zullen komen omdat zij al een gele kaart hebben gekregen en bij de volgende kaart geschorst zijn voor de achtste finale. Ook spits Romelu Lukaku, die last heeft van een pijnlijke enkel, speelt niet.
Lukaku scoorde al vier keer op het WK maar krijgt dus rust van Martínez. ,,Een toernooi duurt lang. Als we een week hadden om te herstellen zou het anders zijn", tekende Het Nieuwsblad op uit de mond van de 44-jarige Spanjaard. ,,Er zijn meerdere spelers die lichte blessures hebben en ik wil minuten geven aan spelers die het ook verdienen te spelen."
De verwachting is ook dat Eden Hazard en Dries Mertens rust krijgen. ,,We gaan kijken hoe iedereen er aan toe is en zullen dan beslissen, maar de ploeg zal er heel anders uit zien tegen Engeland."
https://www.telegraaf.nl/(...)elers-tegen-engeland
Maar als Colombia eerste wordt zou ik die toch proberen te vermijdenquote:Op maandag 25 juni 2018 11:51 schreef SaintOfKillers het volgende:
Degene die 2e eindigt, moet blijkbaar ook aanzienlijk minder ver reizen en heeft meer tijd tussen de wedstrijden.
Dat waren wel tegenstanders van een ander niveau in de eerste wedstrijdenquote:Op maandag 25 juni 2018 13:00 schreef Wuwwa het volgende:
[..]
Ik ruik een NL-EK2008 scenario aankomen. De sterren van de hemel spelen, derde wedstrijd je sterspelers laten rusten en tegen 11 fitte spelers onderuit gaan in de volgende ronde.
quote:Engeland laat drie tot vijf spelers rusten tegen België
Engeland trainde vanochtend in zijn trainingsbasis in Zelenogorsk met de spelers die gisteren op de bank zaten tegen Panama. Minstens drie van hen komen donderdag in actie tegen de Rode Duivels. Bondscoach Gareth Southgate wil net als zijn collega Roberto Martínez spelers laten rusten. Heel misschien laat hij zelfs Harry Kane aan de kant.
United-aanvaller Marcus Rashford (voor Raheem Sterling), Tottenham-linksachter Danny Rose (voor Ashley Young) en Tottenham-middenvelder Eric Dier of City-middenvelder Fabian Delph (voor Jesse Lingard). Dat zijn drie nieuwe namen die we donderdag in Kaliningrad in actie kunnen zien komen tegen de Belgen.
Mogelijk krijgt ook de 19-jarige Trent Alexander-Arnold zijn debuut op een WK, in de plaats van de licht geblesseerde Kieran Trippier. De rechtsback van Tottenham ging gisteren naar de kant met een ingepakte dij.
Een vijfde naam die in het Engelse kamp wordt genoemd is die van Jamie Vardy. De glibberige counterspits van Leicester City heeft het perfecte profiel om in de ruimtes in de rug van de Belgische vleugelverdedigers Thomas Meunier en Yannick Carrasco te glippen. Maar de meeste waarnemers gaan er toch van uit dat Harry Kane ook tegen België wil starten. De spits van Tottenham is tenslotte de kapitein en bovendien heeft hij ook een persoonlijke missie: topschutter worden van dit toernooi.
De spelers die gisteren in Nizhny Novgorod aan de wedstrijd tegen Panama begonnen, mochten vanochtend de training overslaan. Op het trainingsveld in Zelenogorsk, een ingedommeld kuuroord aan de Finse golf, zagen we vanochtend de twaalf wisselspelers. Dele Alli, zondag aan de kant vanwege een dijblessure, deed mee tijdens de eerste vijftien minuten die voor de pers toegankelijk waren.
Niemand wil eerste worden (lol), want dan kunnen ze in de QF waarschijnlijk Brazilië v Duitsland treffen. Alleen moeten ze eerst nog langs Colombia, dus die arrogantie vind ik nogal dommig.quote:
Ik zie Japan gewoon van Polen winnen en dan zou je dus met een tweede plek ook nog Colombia ontlopen.quote:Op maandag 25 juni 2018 13:27 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Niemand wil eerste worden (lol), want dan kunnen ze in de QF waarschijnlijk Brazilië v Duitsland treffen. Alleen moeten ze eerst nog langs Colombia, dus die arrogantie vind ik nogal dommig.
Alsof die spelers expres 2e willen worden. Ik geloof daar niet in. Je moet ze toch een keer treffen en Duitsland en Brazilie spelen momenteel echt niet beter dan een Zwitserland. En tegen die toplanden kun je nog counteren. Wat gunstig is voor Engeland. Als die het spel moeten maken tegen Zwitserland gaat het toch weer mis.quote:Op maandag 25 juni 2018 13:27 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Niemand wil eerste worden (lol), want dan kunnen ze in de QF waarschijnlijk Brazilië v Duitsland treffen. Alleen moeten ze eerst nog langs Colombia, dus die arrogantie vind ik nogal dommig.
Laat Colombia eerst maar eens de 2e ronde halen.quote:Op maandag 25 juni 2018 13:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik zie Japan gewoon van Polen winnen en dan zou je dus met een tweede plek ook nog Colombia ontlopen.
Dat is wel allemaal al bekend als Engeland en België moeten ballen.quote:Op maandag 25 juni 2018 13:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik zie Japan gewoon van Polen winnen en dan zou je dus met een tweede plek ook nog Colombia ontlopen.
Aan de andere kant is Brazilië - Duitsland echt niet zo'n vanzelfsprekendheid.
Oh moet groep G na groep H? Flopshowquote:Op maandag 25 juni 2018 22:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is wel allemaal al bekend als Engeland en België moeten ballen.
Maar dat wordt schopGenot dus
E is na F en G is na Hquote:
F heeft bijna net zo'n goede ontknopingspotentie als E, dat maakt niet veel uitquote:Op maandag 25 juni 2018 22:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
E is na F en G is na H
dat eerste is gunstig voor de werkende mens, dat tweede niet
Ik verwacht geen verassingen van Zweden tegen Mexicoquote:Op maandag 25 juni 2018 22:12 schreef hhh38 het volgende:
[..]
F heeft bijna net zo'n goede ontknopingspotentie als E, dat maakt niet veel uit
Minder kans dan Servië tegen Brazilië?quote:Op maandag 25 juni 2018 22:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik verwacht geen verassingen van Zweden tegen Mexico
Ja maar das misschien wel gevoelsmatig. Groep H wordt sowieso het leukst. C morgen heb ik niet zoveel zin inquote:
Ik denk dat D het leukst wordt. Daar is het het meest open en ik heb geen idee wat ik van Argentinië - Nigeria moet verwachten.quote:Op maandag 25 juni 2018 22:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja maar das misschien wel gevoelsmatig. Groep H wordt sowieso het leukst. C morgen heb ik niet zoveel zin in
Bijna goed , nu nog even in een quote + link.jpgquote:Op woensdag 27 juni 2018 01:41 schreef Anonymousz het volgende:
’FIFA waarschuwt de rode duivels
KALINIGRAD - De FIFA heeft België en Engeland gewaarschuwd: als spelers van beide landen opzettelijk gele kaarten pakken om zo het eindklassement in groep G te beïnvloeden met het oog op een gunstige loting in het vervolg van het WK, zullen ze streng bestraft worden. Dat melden insiders van de Britse krant The Times.
Tweede worden in groep G lijkt momenteel beter dan eerste worden: de groepswinnaar moet immers aanzienlijk meer kilometers reizen, en riskeert bovendien sterkere tegenstanders te ontmoeten in de kwart- en halve finale. Wanneer de wedstrijden in groep G donderdag worden afgewerkt, is de beslissing in de andere groepen al gevallen. België en Engeland kunnen dus ’kiezen’ in welke tabelhelft ze willen terechtkomen.
Brazilië lijkt immers op weg naar de eerste plaats in groep E en Zwitserland is er de grootste kanshebber op om met een tweede stek door te stoten naar de achtste finales. In groep F heeft Mexico dan weer genoeg aan een punt tegen Zweden om eerste te worden en zullen de Duitsers waarschijnlijk niet verder geraken dan de tweede plaats. Als dat scenario werkelijkheid wordt, volgt er in de achtste finales een clash tussen de Brazilianen en de Duitsers, oftewel de WK-favoriet tegen de regerende wereldkampioen.
Logistiek
De winnaar van dat duel kruist in de kwartfinale in Kazan dan weer het pad van de winnaar van de groep van de Rode Duivels, op voorwaarde dat die het in de achtste finales wint van de nummer twee uit groep H. Door tweede te worden, zouden de Belgen dus zomaar even Duitsland én Brazilië kunnen ontwijken, de tegenstanders waarvoor vooraf gevreesd werd in de kwartfinales.
In de achtste finales nemen de Belgen het dan eerst op tegen de winnaar van groep H en daarvoor komen Japan, Senegal en Colombia nog in aanmerking. Van dat drietal liet Colombia tot nu toe zonder enige twijfel de sterkste indruk achter. In de kwartfinale in Samara zijn vervolgens Mexico, Zwitserland of Servië de mogelijke tegenstanders, al is dat net als het voorgaande een voorspelling zoals de zaken er nu voorstaan.
Ook logistiek zijn er voordelen verbonden aan de tweede plaats, want dan worden de achtste finale, en de eventuele halve finale en finale in Moskou gespeeld. Voor de groepswinnaar volgt richting de finale in Moskou een reis doorheen Rusland langs Rostov, Kazan en Sint-Petersburg. Een pak meer vliegreizen en kilometers dus, vermoeiend en dat terwijl bondscoach Martinez voldoende rust cruciaal acht
bedankt hansquote:Op woensdag 27 juni 2018 01:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bijna goed , nu nog even in een quote + link.jpg
lolquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |