Klachtquote:
Peter van der Vorst is voor een nieuw tv-programma van zijn productiebedrijf Vorst Media op zoek naar mensen die stereotype PVV zijn. . “Houd jij van Nederlandstalige muziek en Hollandse tradities? Vind jij dat we moeten oppassen dat migranten en mensen met een ander geloof dit veranderen?
Mediacourant 2018.
Iwanius komt toch ook in "the scene"?quote:Op maandag 30 april 2018 11:56 schreef LurkJeRot het volgende:
Ik weet het ook niet Iwanus. Misschien is er iemand die Peter wat beter kent en wat licht hierover kan laten schijnen?
Niet genoeg om Peter echt goed te kennen blijkbaar.quote:Op maandag 30 april 2018 11:58 schreef halfway het volgende:
[..]
Iwanius komt toch ook in "the scene"?
quote:Op maandag 30 april 2018 11:59 schreef LCMS het volgende:
Klinkt als een nieuwe Probleemwijken, dus ik ben voor
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vecht met zwervers voor mijn plezier. Binnenkort ook op YouTube!
quote:Op maandag 30 april 2018 12:40 schreef Klaploper het volgende:
[..]![]()
Ik had een ban en logde maar op dit account in omdat je in de mobiele lay-out met een ban de nieuwe en actieve topics niet kan zien. Toen maar op deze gebleven nadat mijn ban voorbij was.Vervelend is dat hèSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
PPV-stemmersquote:Op maandag 30 april 2018 12:46 schreef C.L.Werner het volgende:
“Houd jij van Nederlandstalige muziek en Hollandse tradities? Vind jij dat we moeten oppassen dat migranten en mensen met een ander geloof dit veranderen?
Ja. Dat ben ik. Verder universitair opgeleid en een goede baan bij PwC, koophuis, 2 onder 1 kap, luxe auto, 100K+ per jaar te besteden. Val ik dan nog steeds onder de PPV stemmer?
heeft misschien potentie, maar of het niveau van probleemwijken bereikt gaat worden vraag ik me zeer af. überhaupt ooit trouwens.quote:Op maandag 30 april 2018 11:59 schreef LCMS het volgende:
Klinkt als een nieuwe Probleemwijken, dus ik ben voor
Omdat ze hier komen voor onze mooie vrouwen met korte pittige kapsels, ons geweldige klimaat, onze gastronomie en onze parelwitte stranden bezaaid met palmbomen?quote:Op maandag 30 april 2018 13:06 schreef C.L.Werner het volgende:
Deze post schaamteloos gestolen uit het originele bericht van de mediacourant:
Dit wordt waarschijnlijk opnieuw weer zo’n politiekcorrect programma waarin de Nederlander die moeite heeft met massa-immigratie wordt neergezet als iemand die bekrompen en niet tolerant is, en waarin begrip moet worden gekweekt voor de massale toestroom van kanslozen met veelal achterlijke gebruiken, tradities, normen en waarden.
Ik zou wel eens een omgekeerd programma willen zien; een programma waarin immigranten worden aangesproken op hun aanwezigheid in dit land, terwijl ze zich meer verbonden voelen met hun thuisland dan met Nederland. Waarom geef je je kinderen arabische namen? Waarom spreek je nog steeds nauwelijks Nederlands hoewel je hier al tientallen jaren woont? Waarom vind je vrouwen tweederangs burgers? Is het echt nodig om in dit land met een hoofddoek rond te lopen? Ben je echt gelukkig in dit land? Was het die boottocht nu echt waard? Zo’n programma is toch veel interessanter en noodzakelijker dan het zoveelste politiekcorrecte programma over immigranten?
Hier ben ik het 100% mee eens.
Probleemstemmers.quote:Op maandag 30 april 2018 11:59 schreef LCMS het volgende:
Klinkt als een nieuwe Probleemwijken, dus ik ben voor
PVV is gewoon een project van de VVD om onderbuiktypes en proteststemmers weg te trekken bij links.quote:
Wie is deze links?quote:Op maandag 30 april 2018 16:45 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
PVV is gewoon een project van de VVD om onderbuiktypes en proteststemmers weg te trekken bij links.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |