Groucho vond ik erg vermakelijkquote:Op dinsdag 1 mei 2018 20:10 schreef TserrofEnoch het volgende:
Heb eerlijk gezegd helemaal niets met Marx. Nooit gehad ook.
Paul Lafargue Is ook leuk, de schoonzoon van Marx, schreef Het recht op luiheid.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 20:24 schreef TserrofEnoch het volgende:
Sommige anarchistische denkers zoals bijvoorbeeld Bakoenin wist wel enige interesse op te wekken bij mij. En ik vind collectieve gemeenschappen boeiend. Wel vind ik het van belang dat mensen zelf moeten kunnen kiezen of ze in dit systeem verder willen.
Dude, weet je wel hoe debiel je overkomt?quote:Op dinsdag 1 mei 2018 12:57 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mijn verwijten zijn volkomen terecht, en jouw manier van discussie voeren niet.
Goed argument!quote:Op dinsdag 1 mei 2018 20:42 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Dude, weet je wel hoe debiel je overkomt?
Debiele opmerkingen vereisen geen argumentatieve deconstructie; die storten in voordat ze volledig staan. En nu ben ik ook klaar met jou. Ciaoquote:
Marx Brothers jaren dertig, geen familie van Karlquote:Op dinsdag 1 mei 2018 20:14 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Die ken ik ook niet. Is voor mijn tijd.
Doei, en vergeet je stropoppen deze keer niet.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 21:01 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Debiele opmerkingen vereisen geen argumentatieve deconstructie; die storten in voordat ze volledig staan. En nu ben ik ook klaar met jou. Ciao
quote:Marx noemde zijn negentiende-eeuwse veelal Franse socialistische voorgangers smadelijk utopische socialisten en pretendeerde dat zijn eigen leer wetenschappelijk zou zijn. Karl Popper stelde dat enkele hypotheses van Marx aanvankelijk een zekere mate van toetsbaarheid hadden, zoals de komst van een sociale revolutie. Toen deze hypotheses echter niet uitkwamen en daarmee gefalsifieerd waren, bleven marxisten desondanks vasthouden aan deze ideeën, waarmee het een pseudowetenschap werd. Andere sceptici zien het marxisme als een irrationele heilsleer, een soort Ersatz-religie.
Tja, dat zie je ook aan piemelwalvis die het als ideologie ziet.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 21:38 schreef de_tevreden_atheist het volgende:
Misschien dit even lezen
https://nl.wikipedia.org/wiki/Marxisme
[..]
Ben ook al afgehaakt. Ik dacht dat discussies over religie er alleen op zo'n toon aan toe gingen.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 21:01 schreef Cockwhale het volgende:
Debiele opmerkingen vereisen geen argumentatieve deconstructie; die storten in voordat ze volledig staan. En nu ben ik ook klaar met jou. Ciao
Ja, ik vroeg me al af waar ik die mop vandaan had.quote:Op maandag 30 april 2018 22:20 schreef kiffer het volgende:
[..]
Die grap was op pagina 1 al gemaakt door Geralt.![]()
Wat is Marxisme anders dan Ersatzreligion?quote:Op dinsdag 1 mei 2018 22:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ben ook al afgehaakt. Ik dacht dat discussies over religie er alleen op zo'n toon aan toe gingen.
quote:Op dinsdag 1 mei 2018 22:28 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wat is Marxisme anders dan Ersatzreligion?
Geen argumenten, dus lekker op de persoon spelen.quote:Op zaterdag 5 mei 2018 19:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
Marxisme is net als kapitalisme ersatzreligie.
Piet is een mooi exempel van laatstgenoemde.
Ik heb genoeg van je argumenten gelezen.quote:Op zaterdag 5 mei 2018 19:43 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Geen argumenten, dus lekker op de persoon spelen.
Je trekt nu gewoon wat random stropoppen uit andere discussies, hier gaat het over marxisme.quote:Op zaterdag 5 mei 2018 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb genoeg van je argumenten gelezen.
Wat was die ene ook weer? Omdat jouw gehandicapte broer een succesvolle onderneming heeft opgebouwd, zijn sociale voorzieningen voor gehandicapten niet nodig. Dat spul.
Of dat ontslagrechtversoepeling juist voor arbeiders enorm heilzaam is. Omdat... ja, daar heb ik nooit een antwoord op gehad.
Of dat al die vervelende overheidsregelingen mensen alleen maar lui en moe maken, succes een keuze is en iedereen geschikt is om een bedrijf te starten.
Of dat het minimumloon eigenlijk ontzettend slecht is, juist voor minima.
Je bent net zo'n fantast en fanboy van het kapitalisme als die hippie met z'n Luxemburg.
Nee hoor, het toont aan dat je net zo'n religieuze fundamentalist bent als die hippie in spijkerpak.quote:Op zaterdag 5 mei 2018 19:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je trekt nu gewoon wat random stropoppen uit andere discussies, hier gaat het over marxisme
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |