31 miljoen kijkers, knap in een land met ruim 10 miljoen inwonersquote:Op vrijdag 27 april 2018 16:32 schreef TargaFlorio het volgende:
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20180427_03486153
Gertje
de ronde wordt niet alleen in België uitgezondenquote:Op vrijdag 27 april 2018 19:56 schreef Blik het volgende:
[..]
31 miljoen kijkers, knap in een land met ruim 10 miljoen inwoners
dat moment dat hij opzij kijkt en het ziet, dat zijn altijd de gouden momentenquote:
quote:Op vrijdag 27 april 2018 22:21 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat moment dat hij opzij kijkt en het ziet, dat zijn altijd de gouden momenten
Die zetten alles op alles om de Tour te winnen. Daarom sturen ze nu ook hun G-ploeg naar de Giro.quote:Op zaterdag 28 april 2018 12:12 schreef Koffieplanter het volgende:
Wordt nog leuk bij Movistar, ze gaan Soler ook meenemen naar de Ronde van Frankrijk.
Vrij belachelijk, ik zie de toegevoegde waarde ook niet zo.quote:Op zaterdag 28 april 2018 12:12 schreef Koffieplanter het volgende:
Wordt nog leuk bij Movistar, ze gaan Soler ook meenemen naar de Ronde van Frankrijk.
Wat ik ook wel grappig vind is dat ze in maart bij Movistar beslist hebben dat Soler absoluut nog te jong is voor een debuut, maar nu, na een aardige Roubaix, opeens wel oud genoeg is om aan de start te verschijnen. Zou Eus een drinker zijn?quote:Op zaterdag 28 april 2018 12:26 schreef showtimer het volgende:
[..]
Vrij belachelijk, ik zie de toegevoegde waarde ook niet zo.Waarom hem dan eerst/ook de vrijheid gunnen om als kopman richting Dauphiné te pieken.
Bennati heb je meer aan voor een drieweekse.
Het leukste zou zijn als alleen Valverde na de kasseienrit nog vooraan staat. Zit je dan met je drietrapsraket.quote:Op zaterdag 28 april 2018 12:12 schreef Koffieplanter het volgende:
Wordt nog leuk bij Movistar, ze gaan Soler ook meenemen naar de Ronde van Frankrijk.
Als er 1 ploeg is die kan spreiden met 3 kopmannen is het Movistar wel.Zij zijn eigenlijk de laatste ploeg waarvan ik verwachtte dat ze alles op de tour zouden zettenquote:Op zaterdag 28 april 2018 13:03 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het leukste zou zijn als alleen Valverde na de kasseienrit nog vooraan staat. Zit je dan met je drietrapsraket.
Ik begrijp het idee wel om een keer alles op de Tour te zetten (met de Vuelta als vangnet), zeker nu Froome (en Dumoulin) de Giro doet, maar ik weet nou niet of het snugger is om dat te doen als er in de eerste week een ploegentijdrit en een kasseienrit zit.
Bijna niet voor te stellen dat Roubaix daarin echt een rol heeft gespeeld. La Molina daarentegen heeft wel voor een stijfje gezorgd bij Eus denk ik. Direct dan wel indirect door de reacties op die overmacht.quote:Op zaterdag 28 april 2018 12:35 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Wat ik ook wel grappig vind is dat ze in maart bij Movistar beslist hebben dat Soler absoluut nog te jong is voor een debuut, maar nu, na een aardige Roubaix, opeens wel oud genoeg is om aan de start te verschijnen. Zou Eus een drinker zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |