abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_178300601


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

Uitvinder van de biersmiley.
pi_178300625
Hahahahahahajajajaja Aprabuari WAVESMAAND 2 JAAR WAVES EN NOG STEEDS NIETS BEREIKT HAHAHWHWHWHA AMOOONNN
pi_178300738
Niet weten dat mei Wavesmaand is. :') :') :')
  woensdag 4 april 2018 @ 13:44:14 #4
131603 Afwazig
Serious business
pi_178300749
Volgens mijn kalender is het hele jaar Wavesjaar. Lekker wat romige wavelets over mijn harde tepels laten glijen.
pi_178300750
Het lijkt wel, maar dat kan ook mij liggen, alsof elke maand waves maand is.
pi_178300773
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 13:38 schreef kthxbye het volgende:
Hahahahahahajajajaja Aprabuari WAVESMAAND 2 JAAR WAVES EN NOG STEEDS NIETS BEREIKT HAHAHWHWHWHA AMOOONNN
Volgens mij mankeert er iets aan je ogen. Op dit moment is Waves ongeveer 10 keer zoveel waard als een jaar geleden.
pi_178300795
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 13:44 schreef KappenBakken het volgende:
Het lijkt wel, maar dat kan ook mij liggen, alsof elke maand waves maand is.
Haha nee dat ligt echt aan jou :9
  Moderator / Redactie Sport woensdag 4 april 2018 @ 13:54:52 #8
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_178301000
Waves jaar _O_
pi_178301191
WAVES EEUW _O_ _O_
pi_178301315
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 13:45 schreef illusions het volgende:

[..]

Volgens mij mankeert er iets aan je ogen. Op dit moment is Waves ongeveer 10 keer zoveel waard als een jaar geleden.
HahahHahahahHaAHAHAHA niet ALLIN zijn 9p UNIVERSA AAAAA
pi_178301376
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:05 schreef kthxbye het volgende:

[..]

HahahHahahahHaAHAHAHA niet ALLIN zijn 9p UNIVERSA AAAAA
Zit jij diep in Universa?
pi_178301424
quote:
7s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:07 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Zit jij diep in Universa?
30% BITCORN 65% UNIVWRSAAA
pi_178301456
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:08 schreef kthxbye het volgende:

[..]

30% BITCORN 65% UNIVWRSAAA
Weer aan de sake gezeten? Bitcorn hebben. :')
pi_178301480
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:05 schreef kthxbye het volgende:

[..]

HahahHahahahHaAHAHAHA niet ALLIN zijn 9p UNIVERSA AAAAA
Verder gaat het wel?
  Moderator / Redactie Sport woensdag 4 april 2018 @ 14:13:49 #15
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_178301555
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:05 schreef kthxbye het volgende:

[..]

HahahHahahahHaAHAHAHA niet ALLIN zijn 9p UNIVERSA AAAAA
pi_178301610
Exact 1600 cryptocurrencies op CMC verspreid over 10007 market. Man man man :')
  Moderator / Redactie Sport woensdag 4 april 2018 @ 14:18:01 #17
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_178301651
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:15 schreef KappenBakken het volgende:
Exact 1600 cryptocurrencies op CMC verspreid over 10007 market. Man man man :')
Wat? Serieus, zijn er 1600 verschillende coins?
pi_178301678
1600 coins. Wow.
pi_178301683
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:18 schreef Kyran het volgende:

[..]

Wat? Serieus, zijn er 1600 verschillende coins?
Nee, veel meer, er zijn er 1600 op CMC gelist. ;)
  Moderator / Redactie Sport woensdag 4 april 2018 @ 14:23:25 #20
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_178301759
De tering man :D Wist dat het veel was, maar dacht 500 ofzo :P en dat is al 10x teveel.
pi_178301795
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 13:38 schreef kthxbye het volgende:
Hahahahahahajajajaja Aprabuari WAVESMAAND 2 JAAR WAVES EN NOG STEEDS NIETS BEREIKT HAHAHWHWHWHA AMOOONNN
Mei is de wavesmaand..... en JUNI IS DE UNIVERSMAAND JAAAAAAAAAAA HAHAHAAAAAAAAAAAA MOEHOEHOEHOEN
Lambo of Rekt
pi_178301801
In principe maakt het niet echt uit hoeveel er zijn, de meeste coins doen geen reet.
pi_178301807
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:23 schreef Kyran het volgende:
De tering man :D Wist dat het veel was, maar dacht 500 ofzo :P en dat is al 10x teveel.
Mja, maar nagenoeg alles is shitcoin.
Lambo of Rekt
pi_178301835
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:26 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Mja, maar nagenoeg alles is shitcoin.
Daar zullen holders van TRON, Verge en Geertcoin een andere mening over hebben :P
pi_178301882
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:27 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Daar zullen holders van TRON, Verge en Geertcoin een andere mening over hebben :P
ja, of de GULDEN :') ook zo'n pareltje
Lambo of Rekt
pi_178301960
JesusCoin is ook een topper. :D

https://jesuscoin.network/
  woensdag 4 april 2018 @ 14:33:10 #27
131603 Afwazig
Serious business
pi_178301964
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:29 schreef EggsTC het volgende:

[..]

ja, of de GULDEN :') ook zo'n pareltje
Ja maar POW2 komt eraan.

Geen idee wat wat is maar dat roepen die guldenshillers al sowieso een jaar :D
pi_178301998
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:33 schreef illusions het volgende:
JesusCoin is ook een topper. :D

https://jesuscoin.network/
quote:
Sin Forgiving – Jesus Coin is negotiating with churches to outsource sin forgiveness.
_O_ _O_ _O_
pi_178302138
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:34 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

[..]

_O_ _O_ _O_
Staat ook nog echt op een paar redelijk grote exchanges. :D
  woensdag 4 april 2018 @ 14:40:51 #30
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_178302166
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:33 schreef Afwazig het volgende:

[..]

Ja maar POW2 komt eraan.

Geen idee wat wat is maar dat roepen die guldenshillers al sowieso een jaar :D
Is dat serieus nog STEEDS niet uit :D Volgens mij was dat voor september vorig jaar :X
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_178302185
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:40 schreef illusions het volgende:

[..]

Staat ook nog echt op een paar redelijk grote exchanges. :D
Valt wel mee toch? Ik ken ze iig niet.
Lambo of Rekt
pi_178302301
quote:
2s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:41 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Valt wel mee toch? Ik ken ze iig niet.
CoinExchange is niet erg klein. Kutexchange, dat wel, en schijnt eruit te knallen ofzo - een heleboel mensen waarschuwen om je geld eruit te halen.

Natuurlijk is het niet te vergelijken met Binance.
  woensdag 4 april 2018 @ 14:46:52 #33
131603 Afwazig
Serious business
pi_178302336
quote:
3s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:40 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Is dat serieus nog STEEDS niet uit :D Volgens mij was dat voor september vorig jaar :X
Ik heb het net gegoogled maar het is dus nog steeds niet uit. :D
pi_178302368
Ik snap ook echt niet waarom zo'n kleine chain niet gewoon naar PoS overstapt :')
pi_178302397
quote:
3s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:40 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Is dat serieus nog STEEDS niet uit :D Volgens mij was dat voor september vorig jaar :X
ah Joh AWACHT MAAR TOT WAVES MET DE NE8WUE DEX KOMT DAN GAAN WE KNALLEUHHHH
pi_178302405
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:47 schreef KappenBakken het volgende:
Ik snap ook echt niet waarom zo'n kleine chain niet gewoon naar PoS overstapt :')
PoW heeft ook zijn waarde.
pi_178302611
quote:
14s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:49 schreef Typisch het volgende:

[..]

PoW heeft ook zijn waarde.
Ja, en PoW2 helemaal.
Lambo of Rekt
pi_178302641
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:29 schreef EggsTC het volgende:

[..]

ja, of de GULDEN :') ook zo'n pareltje
Ik heb nog ¤100 aan gulden van een anderhalf jaar geleden. Maar ik krijg mijn gulden app niet meer aan de praat en ben mijn key kwijt.
Heeft nog zin dit te zoeken of is het inmiddels al waardeloos?
Vakman pur sang
pi_178302651
quote:
14s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:57 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja, en PoW2 helemaal.
geen idee
pi_178302702
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Ik heb nog ¤100 aan gulden van een anderhalf jaar geleden. Maar ik krijg mijn gulden app niet meer aan de praat en ben mijn key kwijt.
Heeft nog zin dit te zoeken of is het inmiddels al waardeloos?
Mwa, als je t kan vinden, t zijn dan gratis coins natuurlijk nog... maarja.... GULDEN, een faalproject wat zich spitst op nostalgische gevoelens bij mensen, dat was in de hype dan ook goed te zien met die spike naar 40 cent. Sindsdien is het stil. Op nostalgie only kun je niet draaien, niet in crypto iig.
Lambo of Rekt
pi_178302709
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Ik heb nog ¤100 aan gulden van een anderhalf jaar geleden. Maar ik krijg mijn gulden app niet meer aan de praat en ben mijn key kwijt.
Heeft nog zin dit te zoeken of is het inmiddels al waardeloos?
100 EURO aan GULDEN ja?

hahahHa GULDEN wat een wereldmunt jongens!!

ーーもおんん!!
pi_178302722
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 14:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Ik heb nog ¤100 aan gulden van een anderhalf jaar geleden. Maar ik krijg mijn gulden app niet meer aan de praat en ben mijn key kwijt.
Heeft nog zin dit te zoeken of is het inmiddels al waardeloos?
Je zegt toch dat je ¤100 hebt, hoe kan het dan waardeloos zijn? :P
pi_178302741
Als je bedoelt dat je een jaar geleden voor ¤100 hebt ingekocht, is dat nu ongeveer 2.5 keer zoveel waard volgens CMC.
  woensdag 4 april 2018 @ 15:05:10 #44
131603 Afwazig
Serious business
pi_178302820
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:01 schreef illusions het volgende:
Als je bedoelt dat je een jaar geleden voor ¤100 hebt ingekocht, is dat nu ongeveer 2.5 keer zoveel waard volgens CMC.
Dat heeft meer met de stijging van btc te maken.
pi_178302858
quote:
0s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:01 schreef illusions het volgende:
Als je bedoelt dat je een jaar geleden voor ¤100 hebt ingekocht, is dat nu ongeveer 2.5 keer zoveel waard volgens CMC.
Jij snapt het! Dit is dus wat ik bedoel.
Maar met een andere telefoon doet die hoeren wallet niet meer en nooit een adres opgeslagen NOOB die ik toen nog was😂
Vakman pur sang
pi_178302899
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:05 schreef Afwazig het volgende:

[..]

Dat heeft meer met de stijging van btc te maken.
Dus? Geld is geld, ik zeg niet dat het geen shitcoin is ofzo. :P

quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:06 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Jij snapt het! Dit is dus wat ik bedoel.
Maar met een andere telefoon doet die hoeren wallet niet meer en nooit een adres opgeslagen NOOB die ik toen nog was😂
Maargoed, als je je keys kwijt bent kun je het sowieso wel schudden vrees ik. :X
pi_178302924
Denk dat we blijven dalen. Het leeuwendeel is net voor de crash ingestapt. Een klein deel heeft grote winsten gepakt door er vroeg bij te zijn. Het leeuwendeel zit met de prijzige munten in zijn zak.

Trends van dit jaar vergelijken met 2013-2015 gaat imo ook niet op, aangezien waarsch 95 procent van de cryptobezitters op de markt is gekomen pas in de afgelopen maanden. Oftwel het landschap is totaal veranderd. Nieuw geld gaat er echt niet meer in komen, integendeel: ik denk dat de hype over is en mensen eruit aan het stappen zijn of gaan uitstappen. Die mafkees die bitcoin op 50k voorspelde.... die nerd die van 100 dollar ineens zoveel geld had gemaakt. Allemaal gezorgd voor hype en fomo. Mensen die in zijn gestapt hebben hun inleg zien verdampen. Ethereum bv stond gewoon halverwege de crash op 1100, nu 390 ofzo.

Conclusie er komt geen nieuw geld binnen. Minder vraag. Prijzen blijven dalen. Fomo is over. Hype is over.

En btw hoezo is een daling van 200 dollar op de btc niet noemenswaardig, terwijl als de btc ineens 800 stijgt iedereen hier helemaal enthousiast is.
pi_178302948
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:09 schreef SOG het volgende:
Denk dat we blijven dalen. Het leeuwendeel is net voor de crash ingestapt. Een klein deel heeft grote winsten gepakt door er vroeg bij te zijn. Het leeuwendeel zit met de prijzige munten in zijn zak.

Trends van dit jaar vergelijken met 2013-2015 gaat imo ook niet op, aangezien waarsch 95 procent van de cryptobezitters op de markt is gekomen pas in de afgelopen maanden. Oftwel het landschap is totaal veranderd. Nieuw geld gaat er echt niet meer in komen, integendeel: ik denk dat de hype over is en mensen eruit aan het stappen zijn of gaan uitstappen. Die mafkees die bitcoin op 50k voorspelde.... die nerd die van 100 dollar ineens zoveel geld had gemaakt. Allemaal gezorgd voor hype en fomo. Mensen die in zijn gestapt hebben hun inleg zien verdampen. Ethereum bv stond gewoon halverwege de crash op 1100, nu 390 ofzo.

Conclusie er komt geen nieuw geld binnen. Minder vraag. Prijzen blijven dalen. Fomo is over. Hype is over.

En btw hoezo is een daling van 200 dollar op de btc niet noemenswaardig, terwijl als de btc ineens 800 stijgt iedereen hier helemaal enthousiast is.

:')

Dit was precies de despair reactie van iedereen in 2013/2014.
Lambo of Rekt
pi_178303096
Ik zeg al. Het is niet te vergelijken. Crypto is tot op zekere hoogte veel toegankelijker geworden inmiddels. De hype was gigantisch. Als het leeuwendeel pas in hrt afgelopen half jaar is ingestapt dan praat je over een totaal ander plaatje dan een paar jaar terug.

Maar goed alles wat niet in het straatje past wordt hier afgebrand. Weet nog wel dat het uitstappen halverwege de crash op veeel hogere prijzen dan nu het geval is bestempeld werd als het domste wat je kan doen :')
pi_178303183
quote:
1s.gif Op woensdag 4 april 2018 15:18 schreef SOG het volgende:
Ik zeg al. Het is niet te vergelijken. Crypto is tot op zekere hoogte veel toegankelijker geworden inmiddels. De hype was gigantisch. Als het leeuwendeel pas in hrt afgelopen half jaar is ingestapt dan praat je over een totaal ander plaatje dan een paar jaar terug.

Maar goed alles wat niet in het straatje past wordt hier afgebrand. Weet nog wel dat het uitstappen halverwege de crash op veeel hogere prijzen dan nu het geval is bestempeld werd als het domste wat je kan doen :')
Mwa, halverwege een crash uitcashen om erna weer in te kopen is niet dom natuurlijk, dat is gewoon traden. Maar ik ben er heilig van overtuigd dat cryptocoins nog steeds in waarde zullen stijgen. Dat de hype eraf is, is juist positief, op de lange termijn zal de markt daar veel stabieler van worden. Als je dan middels een ICO een crowdsale gaat draaien, weet je bijv. ook echt wat je verdient, i.p.v. dat je funding met een dag door de helft is, bij wijze van spreken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')