De tenen zijn sowieso ontzettend lang merk ik als het op crypto aankomt. Vragen worden wel héél snel als kritiek gezien is me al sinds ik hier mee ben komen loeren opgevallen. Alles is shitcoin behalve je eigen heilige projectjes en als die het slecht doen komt dat niet omdat het een shitcoin is maar ergens anders door.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 17:43 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
vooral als er gesproken wordt over een daling van de koers, dan worden mensen ineens 'boos'. als er geshilled wordt dat de prijs gaat stijgen dan is dat wel geoorloofd.
zal ook met de koers te maken hebben. in december was de sfeer volgens mij wat beter BTC / [SC] Cryptocurrencies #625 To the Moon!quote:Op zaterdag 31 maart 2018 17:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De tenen zijn sowieso ontzettend lang merk ik als het op crypto aankomt. Vragen worden wel héél snel als kritiek gezien is me al sinds ik hier mee ben komen loeren opgevallen. Alles is shitcoin behalve je eigen heilige projectjes en als die het slecht doen komt dat niet omdat het een shitcoin is maar ergens anders door.
Ik denk eerlijk gezegd dat de relatie hoe goed een project is en de prijs (nog) helemaal niet aanwezig is in deze markt. Bijna alles is gebaseerd op perceptie, hype, marketing en fomo.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 17:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De tenen zijn sowieso ontzettend lang merk ik als het op crypto aankomt. Vragen worden wel héél snel als kritiek gezien is me al sinds ik hier mee ben komen loeren opgevallen. Alles is shitcoin behalve je eigen heilige projectjes en als die het slecht doen komt dat niet omdat het een shitcoin is maar ergens anders door.
Ah vandaar, had hem hier inmiddels wel verwacht haha..quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:04 schreef alilami het volgende:
JeSuisDroppie Zijn emmer is eerder vol dan MzS. Geband. Weet niet voor hoe lang. Nu even zijn laatste topic lezen.
Ben al het gekut nu wel even zat. Commentaar hierop mag in de FB.quote:
Eens.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 17:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De tenen zijn sowieso ontzettend lang merk ik als het op crypto aankomt. Vragen worden wel héél snel als kritiek gezien is me al sinds ik hier mee ben komen loeren opgevallen. Alles is shitcoin behalve je eigen heilige projectjes en als die het slecht doen komt dat niet omdat het een shitcoin is maar ergens anders door.
Lul je altijd zoveel Kyran?quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:42 schreef Kyran het volgende:
[..]
Eens.
Veel users kunnen niet tegen kritiek op een coin en je hebt ook nog een groep users die gewoon niet inhoudelijk kunnen reageren op iets. Het is en blijft een SC natuurlijk, dus mensen gedragen zich er ook naar. Daarom snap ik niet waarom de andere topic niet meer gebruikt wordt, want daar wordt wel van iedereen verwacht om alles te onderbouwen.
Als iemand zegt coin A is het waard om te kopen is het meteen een shill. Als iemand zegt coin B is nutteloos dan is hij meteen een eikel. Er lijkt gewoon geen middenweg te zijn, omdat iedereen constant de extremen aan het opzoeken is en/of zwart/wit denkt. Uiteindelijk durft niemand meer iets inhoudelijks te posten of te vragen, want je krijgt of een sneer naar je kop dat het een shill is of je bent een idioot omdat je een shitcoin hebt gekocht.
Meningen respecteren lijkt er niet in te zitten. Als ik vind dat Ripple een shitcoin is dan mag user A best vinden dat Ripple geweldig is. Boeit mij toch niks? Ook met shitcoins kan je trouwens geld verdienen (zie TRX).
Denk niet dat er één schuldige aan te wijzen over waarom hier zo'n negatief sfeertje hangt. Al helpen bepaalde users absoluut niet, maar dat is hoe een forum werkt en de moderators kunnen ook weinig doen als de forumregels dit gewoon toelaten.
Edit: Voordat iemand dit weer omdraait. Ook ik had in het begin moeite met aanpassen en snappen wat users soms bedoelden. Heb best wat gedoe gehad met Vigen bijvoorbeeld, maar het heeft mij letterlijk 2 minuten gekost om hem even een DM te sturen en gewoon even buiten dit topic om te kletsen ... en tadaaaaa opgelost.
quote:
Dat kan dus ook best, vooral als je zelf ook door hebt dat het link is. Je kan best een gokje wagen. Enige reden dat ik sinds mijn instapmoment nog echt in de plus sta is TRON .... dus lang leve shitcoins wat dat betreftquote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:49 schreef metallicelmo het volgende:
Ripple is een shitcoin maar ik heb ze toch
Helemaal mee eens. Heb er ook een aantal en ondanks dat het een munt met een verhaal van niets is, zou het zomaar heel groot kunnen worden.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:49 schreef metallicelmo het volgende:
Ripple is een shitcoin maar ik heb ze toch
Mijn emotie zegt: koop BTC voordat het $9K waard is.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:39 schreef Lospedrosa het volgende:
Crypto is puur emotie kerels (en dame)
Naar mijn mening willen de meeste gewoon slap ouwehoeren met als hoofdtopic Crypto.. dat veel te serieuze is ook niks.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:42 schreef Kyran het volgende:
[..]
Het is en blijft een SC natuurlijk, dus mensen gedragen zich er ook naar. Daarom snap ik niet waarom de andere topic niet meer gebruikt wordt, want daar wordt wel van iedereen verwacht om alles te onderbouwen.
Luister naar je verstand, die klinkt het meest logisch..quote:Op zaterdag 31 maart 2018 18:53 schreef alilami het volgende:
[..]
Mijn emotie zegt: koop BTC voordat het $9K waard is.
Mijn verstand zegt: nee, wacht totdat BTC $6K of lager is.
We zijn nog lang niet in een bullmarkt. Zelfs bij een BTC van $11.897 (21 Feb) zitten we nog niet in een bullmarkt.
Er zijn zoveel koopjes nu. Alleen kopen als je bereid bent om minstens 1 jaar te hodlen.
Verder wel alles goed?quote:Op zaterdag 31 maart 2018 19:28 schreef Krefox het volgende:
Ik zat even op YouTube naar crypto videos te kijken
Tegen de tijd dat wij een keer zouden kunnen kopen is die al een paar honderd waard volgens mij. Wat een zieke bedragenquote:Op zaterdag 31 maart 2018 20:55 schreef crpytoshill het volgende:
https://www.bright.nl/nie(...)rd-op-met-cryptomunt
telegram ico. wie doet mee?
en wat moeten ze met een paar miljard voor een chatprogramma? ik dacht dat de gekte voorbij was, blijkbaar nog niet.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 20:57 schreef Kyran het volgende:
[..]
Tegen de tijd dat wij een keer zouden kunnen kopen is die al een paar honderd waard volgens mij. Wat een zieke bedragenen dan dus grootste deel van de tokens in handen van die eerste 175 man die minstens 20 miljoen per persoon hebben neergelegd. Gekkenhuis.
lekker in BTC pompen zodat ze de hele markt kunnen manipulerenquote:Op zaterdag 31 maart 2018 20:59 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
en wat moeten ze met een paar miljard voor een chatprogramma? ik dacht dat de gekte voorbij was, blijkbaar nog niet.
Zij gaan het niet gebruiken voor hun chatprogramma hequote:Op zaterdag 31 maart 2018 20:59 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
en wat moeten ze met een paar miljard voor een chatprogramma? ik dacht dat de gekte voorbij was, blijkbaar nog niet.
alleen al uit principe doe ik niet mee, en de grote investeerder dumpen die bende natuurlijk vol over ons heenquote:Op zaterdag 31 maart 2018 21:10 schreef Kyran het volgende:
[..]
Zij gaan het niet gebruiken voor hun chatprogramma heZe willen veel meer doen.
Heb wel ergens gelezen dat hun white paper een combinatie is van allerlei goede ideeën van andere coins. Vraag is of het haalbaar is. zal wel een hele dikke hype komen in ieder geval. Ben benieuwd wat de minimale aankopen gaan zijn.
Misschien wel waard om in het begin even mee te liften op de hype, maar dit is in ieder geval voor mij geen long term iets. Kan best goed gaan, maar ik vind de verdeling niet gezond. Nu al niet.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 21:17 schreef Predator38 het volgende:
[..]
alleen al uit principe doe ik niet mee, en de grote investeerder dumpen die bende natuurlijk vol over ons heen
6,6 miljard market capquote:Op zaterdag 31 maart 2018 20:55 schreef crpytoshill het volgende:
https://www.bright.nl/nie(...)rd-op-met-cryptomunt
telegram ico. wie doet mee?
Stellarquote:To conclude the notable points on various questions: Stellar has gone live on IBM network for quicker payments, Stellar Network could turn out the first to see central bank issued digital tokens, Stellar Lumens are planned to be the most important solutions on IBM’s universal payments, IBM aims to use Stellar in direct competition with Ripple to take over the cross-border transactions. They already have a long list of clients ready to go live with Stellar Lumens international transactions in Q2 2018.
https://ethereumworldnews(...)ly-increasing-price/
Mooi moment om bij te kopen; dollar cost averaging. XLM is sowieso een goede lange termijn investering.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 22:35 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Ja ik heb nog een bag van januari![]()
Op dit moment is het ook zwaai zwaai VeChain (qua prijs).quote:Op zaterdag 31 maart 2018 22:46 schreef Dimachaerus het volgende:
vechain smartcontracts zijn compatible met ethereum smartcontracts
bye bye zwaai zwaai ethereum
Bedankt. Was er maar één of andere website of app waar je dat ook op kon zien. Maargoed, gelukkig hebben we jou.quote:
quote:Op zaterdag 31 maart 2018 22:55 schreef illusions het volgende:
[..]
Bedankt. Was er maar één of andere website of app waar je dat ook op kon zien. Maargoed, gelukkig hebben we jou.
Niemand weet meer wat VeChain doet. Ze doen alles, volgens mij snappen zij het zelf al niet meerquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:01 schreef metallicelmo het volgende:
Hoe vergelijken jullie Ethereum en VeChain met elkaar? Zelfde soort coin? Ik ben niet thuis in Vechain
Ik ben nog niet heel erg onder de indruk maar dat kan natuurlijk nog komen. Er is wel heel veel aandacht voor, dat helpt wel. Alleen als je kijkt naar de prijs dan heeft VeChain pas goede zaken gedaan vlak na half januari, toen de Bitcoin crash al ingezet was. Alsof men daarin gevlucht is met hun geld op dat moment. Prijs gaat omhoog totdat men toch ook VeChain maar in de verkoop doet vanwege een totaal dalende markt. Nu staat ie op $2,35 terwijl de prijs zo rond de $1,50 a $2,00 lag ten tijde van Bitcoins 19/20k Tot nog toe heeft deze coin nog niet hoger gestaan dan $8,5 Dat doet mij een beetje denken alsof VeChain op dit moment, vergeleken met veel andere coins met een solide project misschien wel overgewaardeerd is.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:03 schreef Kyran het volgende:
[..]
Niemand weet meer wat VeChain doet. Ze doen alles, volgens mij snappen zij het zelf al niet meer
Het is ooit begonnen als een supply chain management project, maar is ondertussen een beetje uit de hand gelopen. Ben benieuwd of zij het waar kunnen maken.
Ondergewaardeerd bedoel je dus?quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:12 schreef metallicelmo het volgende:
[..]
vergeleken met veel andere coins met een solide project misschien wel overgewaardeerd is.
Maarja glazen bol hé
VeChain is een heel solide project. Alleen is de prijs vaak ook gestegen door goede marketing en de vele partnerships die zij hebben aangekondigd de afgelopen drie maanden. Het mooie van VeChain is dat ze een werkend product hebben. Dat zijn er op dit moment echt niet veel.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:12 schreef metallicelmo het volgende:
[..]
Ik ben nog niet heel erg onder de indruk maar dat kan natuurlijk nog komen. Er is wel heel veel aandacht voor, dat helpt wel. Alleen als je kijkt naar de prijs dan heeft VeChain pas goede zaken gedaan vlak na half januari, toen de Bitcoin crash al ingezet was. Alsof men daarin gevlucht is met hun geld op dat moment. Prijs gaat omhoog totdat men toch ook VeChain maar in de verkoop doet vanwege een totaal dalende markt. Nu staat ie op $2,35 terwijl de prijs zo rond de $1,50 a $2,00 lag ten tijde van Bitcoins 19/20k Tot nog toe heeft deze coin nog niet hoger gestaan dan $8,5 Dat doet mij een beetje denken alsof VeChain op dit moment, vergeleken met veel andere coins met een solide project misschien wel overgewaardeerd is.
Maarja glazen bol hé
Nee overgewaardeerd naar mijn mening, de prijs is minder drastisch gezakt, maar dat kan natuurlijk dat de meerderheid denkt dat dit een succes gaat wordenquote:
In dat geval kan het beide kanten op, als het goed gaat, wat wel is aan te nemen dan zul je de prijs wel zien stijgen. Alleen hoever kan het gaan, je moet er redelijk veel van hebben om echte grote winsten mee te maken, tenzij ze natuurlijk de grote concurrent gaan worden van Ethereumquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:21 schreef Kyran het volgende:
[..]
VeChain is een heel solide project. Alleen is de prijs vaak ook gestegen door goede marketing en de vele partnerships die zij hebben aangekondigd de afgelopen drie maanden. Het mooie van VeChain is dat ze een werkend product hebben. Dat zijn er op dit moment echt niet veel.
Daarnaast blijf ik herhalen dat DNV GL echt een gigantische partner is wat in mijn ogen nog steeds wordt onderschat. Zij bieden toegang tot honderden of zelfs duizenden andere bedrijven die straks gebruik zouden kunnen gaan maken van VeChain. Een nieuwe data management platform van DNV GL (Verasity) heeft VeChain al weten te integreren bijvoorbeeld en alle klanten van DNV GL die hier gebruik van maken hebben ook automatisch toegang tot VeChain.
Voedselindustrie in China en Japan maken al gebruik van VeChain en Chinese tabaksindustrie gaat ook gebruik maken van VeChain. Dat is alleen nog maar supply management gedeelte.
Daar komt dan nog bij dat er straks ICO's komen (waaronder BitOcean). De regels die VeChain heeft opgesteld omtrent ICO's zijn best geniaal en zullen voor een hogere vraag zorgen. Alle officiële ICO's moeten bijvoorbeeld 50% van de inkomsten in VET binnenhalen (dus niet in ETH, BTC of andere coins). Daarnaast moeten ze een groot deel van alle binnengehaalde VET als laatste opmaken. Dit gaat er straks voor zorgen dat de vraag hoog is. In combinatie met de gewone nodes en X-nodes zal VeChain als het begint te stijgen niet meer een hele scherpe daling meemaken. Dat is in ieder geval mijn verwachtnig. Node holders kunnen niet dumpen zonder voordelen kwijt te raken, ICO's mogen niet dumpen i.v.m. hun contract.
Je zegt dat VeChain niet hoger is geweest dan $8.50. Het staat nu op $2.35. Het kan dus x3 gaan en nog steeds onder ATH blijven. Prima deal lijkt het mij dat en best wel een zekerheidje als de markt straks aantrekt.
Dat Vechain pas vanaf januari (of zelfs december) een stijging heeft ingezet is dat het een relatief nieuwe coin is. In november zijn ze pas echt begonnen met marketing.
Juni komt main net uit. Tot nu toe geen tekenen van vertraging. Later in dit jaar komen de eerste ICO's en volgens mij is VeChain gewoon één van de meest solide coins en investeringen die je op dit moment kan doen.
Garantie tot 10 meter voor de de voordeur
Ok, dit hoor ik en lees ik vaker, maar wat bedoel je hiermee? Het maakt toch HELEMAAL niks uit hoeveel je van een coin hebt?quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:26 schreef metallicelmo het volgende:
[..]
Nee overgewaardeerd naar mijn mening, maar ik
[..]
In dat geval kan het beide kanten op, als het goed gaat, wat wel is aan te nemen dan zul je de prijs wel zien stijgen. Alleen hoever kan het gaan, je moet er redelijk veel van hebben om echte grote winsten mee te maken, tenzij ze natuurlijk de grote concurrent gaan worden van Ethereum
Je doet wel erg veel moeite om het uit te leggen.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:31 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ok, dit hoor ik en lees ik vaker, maar wat bedoel je hiermee? Het maakt toch HELEMAAL niks uit hoeveel je van een coin hebt?
Stel je investeert $100 in coin A en deze is $0.10 waard. Je krijgt dan 1000 coin A.
Stel je investeert $100 in coin B en deze is $100 waard. Je krijgt dus maar 1 coin B.
In beide coins heb je $100 zitten. Als waarde van deze coins x10 is dan gaat je investering x10 ongeacht het aantal.
Geloof me ik heb discussies gehad met mensen die zo dachtenquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:42 schreef illusions het volgende:
[..]
Je doet wel erg veel moeite om het uit te leggen."Je moet wel redelijk veel (in $$$) van X hebben." wordt gewoon bedoeld. Dat snapt elke debiel wel lijkt mij.
Als iemand zo denkt kan ie beter gelijk stoppen.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:48 schreef Kyran het volgende:
[..]
Geloof me ik heb discussies gehad met mensen die zo dachten
"je moet er redelijk veel van hebben" is niet hetzelfde als "je moet er redelijk veel in hebben", dus nee ben niet overtuigd dat hij dat bedoelde om eerlijk te zijn
Ik kon natuurlijk ook reageren met OMG NOOB DYOR in plaats van een serieuze reactie, was misschien meer het niveau hier laatste tijd.
Dat is echt de grootst mogelijke nonsens.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:48 schreef metallicelmo het volgende:
Een coin van 10 cent kan makkelijker naar 1 euro dan een coin van 2 euro naar 10 euro.
Nouja, niet iedereen is het daarover eens. Een psychologisch aspect speelt ook mee en dat is waar deze markt op draait, psychologie; Er zit veel dom geld in crypto.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:42 schreef illusions het volgende:
[..]
Je doet wel erg veel moeite om het uit te leggen."Je moet wel redelijk veel (in $$$) van X hebben." wordt gewoon bedoeld. Dat snapt elke debiel wel lijkt mij.
Huidige prijs heeft niks te maken met hoeveel een coin kan stijgen. Iets kan $0.10 per stuk zijn, maar als er 100 miljard van die dingen in omloop zijn heb je alsnog een market cap van 10 miljard. Een andere coin kan $100 waard zijn, maar als er maar 1 miljoen in omloop zijn heb je "maar" een market cap van 100 miljoen. Dan zie ik meer potentie in de coin van $100 dan in die van $0.10. Er even van uitgaande dat alle andere factoren gelijk zijn.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:48 schreef metallicelmo het volgende:
Ik bedoel dat ik zelf altijd het idee heb dat er meer winst valt te maken met coins die nog echt goedkoop zijn en eigenlijk best een goede coin of product hebben waar nog niemand van heeft gehoord. Een coin van 10 cent kan makkelijker naar 1 euro dan een coin van 2 euro naar 10 euro. Dan moet het wel een echt goede coin zijn. Als je wat meer in kleine coins hebt gestopt is de kans gewoon groter op hogere winsten. Kijk naar Verge bijvoorbeeld, die doet het nog steeds erg goed maar dat komt misschien ook doordat ze zo goedkoop waren dat mensen het "leuk" vinden om er veel van te hebben. het hebben van 100.000 coins klinkt leuker dan het hebben van 100 coins zeg maar. Eigenlijk zou dat dus niet uit moeten maken qua winsten maken alleen de meeste mensen kiezen toch voor de goedkope coin dus daar lift ik dan op mee
UNIVERSAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAAAAAAAAAAA JAAAAAAAAAAquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:54 schreef Kyran het volgende:
[..]
Huidige prijs heeft niks te maken met hoeveel een coin kan stijgen. Iets kan $0.10 per stuk zijn, maar als er 100 miljard van die dingen in omloop zijn heb je alsnog een market cap van 10 miljard. Een andere coin kan $100 waard zijn, maar als er maar 1 miljoen in omloop zijn heb je "maar" een market cap van 100 miljoen. Dan zie ik meer potentie in de coin van $100 dan in die van $0.10. Er even van uitgaande dat alle andere factoren gelijk zijn.
Je hebt wel gelijk dat als straks weer wat nieuw geld de markt in komt vloeien dat de kans groot is dan mensen weer de goedkope shit coins gaan opkopen, want "wat als dit de volgende BTC/ETH/LTC wordt". Je kan daar op inspelen, maar dan moet je je wel afvragen of dat winstgevend kan zijn op langere termijn.
Dat soort coins gaan omhoog en komen net zo hard weer terug. Als je denkt te kunnen timen wanneer je moet uitstappen is het een leuke gok, anders eindig je als bagholder.
Sterker nog, een coin van 10 cent naar 1 euro is een stuk moeilijker dan 1 van 2 naar 10, het is namelijk de procentuele waardevermeerdering die geldt, en 1->10 of 2->10, nou, laat je brein maar kraken.quote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:48 schreef metallicelmo het volgende:
Een coin van 10 cent kan makkelijker naar 1 euro dan een coin van 2 euro naar 10 euro.
Ik zeg doen, lekker x50 straks en dan mag het dood gaan wat mij betreftquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:55 schreef EggsTC het volgende:
[..]
UNIVERSAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAAAAAAAAAAA JAAAAAAAAAA
ja klopt, wellicht is dat nu anders maar vorig jaar waren er veel meer goedkope coins (onder de 1 euro) dus de kans was mogelijk op dat moment groter als je meerdere mandjes hebt van diverse coins, soort van risico spreiding. Maar technisch gezien klopt het uiteraard wat je zegt over het percentage in stijgingquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:55 schreef illusions het volgende:
[..]
Sterker nog, een coin van 10 cent naar 1 euro is een stuk moeilijker dan 1 van 2 naar 10, het is namelijk de procentuele waardevermeerdering die geldt, en 1->10 of 2->10, nou, laat je brein maar kraken.
quote:
*pling*quote:Op zondag 1 april 2018 01:05 schreef Greys het volgende:
Blockfolio die een updatemelding stuurt met geluid. Jottem. Kan niet vinden waar ik dat geluid uit kan zetten dus nu maar hopen dat ze dat niet vaker midden in de nacht gaan doen.
je kan beter niet blockfolio openenquote:Op zondag 1 april 2018 01:05 schreef Greys het volgende:
Blockfolio die een updatemelding stuurt met geluid. Jottem. Kan niet vinden waar ik dat geluid uit kan zetten dus nu maar hopen dat ze dat niet vaker midden in de nacht gaan doen.
Ik had precies hetzelfde.quote:Op zondag 1 april 2018 01:05 schreef Greys het volgende:
Blockfolio die een updatemelding stuurt met geluid. Jottem. Kan niet vinden waar ik dat geluid uit kan zetten dus nu maar hopen dat ze dat niet vaker midden in de nacht gaan doen.
Gebruik dan ook Deltaquote:Op zondag 1 april 2018 01:05 schreef Greys het volgende:
Blockfolio die een updatemelding stuurt met geluid. Jottem. Kan niet vinden waar ik dat geluid uit kan zetten dus nu maar hopen dat ze dat niet vaker midden in de nacht gaan doen.
Midden in de nacht?quote:Op zondag 1 april 2018 01:05 schreef Greys het volgende:
Blockfolio die een updatemelding stuurt met geluid. Jottem. Kan niet vinden waar ik dat geluid uit kan zetten dus nu maar hopen dat ze dat niet vaker midden in de nacht gaan doen.
Zo, nu niet meer zeiken jullie ...twitter:vechainofficial twitterde op zondag 01-04-2018 om 02:13:38Thank you @BMWStartups for the clarification! The future is very bright between @vechainofficial and BMW! We are thrilled we get to show it off soon! #GoVeChain https://t.co/wtUcpxnCH7 reageer retweet
1 april joke gespotquote:Op zondag 1 april 2018 02:18 schreef Kyran het volgende:
Zo, nu niet meer zeiken jullie ...twitter:vechainofficial twitterde op zondag 01-04-2018 om 02:13:38Thank you @BMWStartups for the clarification! The future is very bright between @vechainofficial and BMW! We are thrilled we get to show it off soon! #GoVeChain https://t.co/wtUcpxnCH7 reageer retweet
Destijds was de teleurstelling dat vechain niet een directe partner/cliënt van BMW is. Maar meedoet met de proefballon afdeling.quote:Op zondag 1 april 2018 02:18 schreef Kyran het volgende:
Zo, nu niet meer zeiken jullie ...twitter:vechainofficial twitterde op zondag 01-04-2018 om 02:13:38Thank you @BMWStartups for the clarification! The future is very bright between @vechainofficial and BMW! We are thrilled we get to show it off soon! #GoVeChain https://t.co/wtUcpxnCH7 reageer retweet
zucht .......BMWUSA is wat anders dan BMWASIA en tevens bevestigen ze nu de echte partnership ipv proefballon:quote:Op zondag 1 april 2018 09:38 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Destijds was de teleurstelling dat vechain niet een directe partner/cliënt van BMW is. Maar meedoet met de proefballon afdeling.
Dat is wel vevestigd destijds door BMW, na een foute tweet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |