Morgen is vandaag geworden...quote:Op vrijdag 30 maart 2018 23:13 schreef RokStarr het volgende:
Spontane date morgen. Lichtelijk gematcht door een mutual friend, zien wel hoe dit loopt
Introverten discriminatiequote:Op vrijdag 30 maart 2018 09:19 schreef Prisha het volgende:
[..]
Er worden in elk regio allerlei "evenementen" georganiseerd. Van film kijken tot wandelingen tot etentjes, debatten bijwonen. escape room, fietstochten etc.
Per evenement zijn er een bepaalde hoeveelheid inschrijfplaatsen en je kunt je daarvoor aanmelden.
Als je nieuw bent, krijg je voor een x aantal inschrijvingen voorrang op al bestaande leden.
Nadeel is wel dat er een vaste "kliek" is dat zich bij elk nieuw evenement massaal inschrijft, zodat er nooit plek over is. Niet dat ze er dan heen gaan. Op het allerlaatst wordt afgezegd en degene op de wachtlijst schuift dan op.
Er zitten wel leuke evenementen bij en het is nooit één op één. Het is ook op leeftijdscategorie.
Sommige zijn alle leeftijden bij elkaar. Sommige zijn enkel 20ers of 20-30, 25-35, 30-45 etc
Groep groootte varieert. Kleinste aantal was dacht ik 5 personen.
Wat ik een beetje bizar vond is dat bij de voorwaarden voor inschrijving iets stond in de trant van dat je geen introvert moest zijn en hoger opgeleid.
Ik heb even naar je pohi gekeken en ik zou het daten juist niet zo serieus nemen. Alles kapot analyseren gaat je al goed af.quote:Op zondag 1 april 2018 00:21 schreef DD_Kong het volgende:
Ik word volgende week 29, hoog tijd om mijn date-leven ook maar eens serieus te gaan nemen.
Derhalve Tvp
Wel knap dat jullie (sommigen relatief vaak zelfs) de motivatie kunnen vinden om daadwerkelijk te gaan daten. Ik vind dat zo niets voor mij, zie mezelf echt totaal nog niet op mijn vrije avond de auto/trein pakken ergens naartoe om met een nauwelijks bekend iemand te gaan daten.
Al besef ik wel dat, wil ik ooit nog eens wat, ik er wel eens aan moet gaan geloven.
Was erg gezellig, is gezoend en het voelt voor mij goed genoeg om nog eens af te sprekenquote:Op zaterdag 31 maart 2018 23:58 schreef Godshand het volgende:
[..]
Morgen is vandaag geworden...
Hoe was het?
Bedoel dan ook meer het in real life datenquote:Op zondag 1 april 2018 10:32 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Ik heb even naar je pohi gekeken en ik zou het daten juist niet zo serieus nemen. Alles kapot analyseren gaat je al goed af.
Mss is het een beter idee om juist te focussen op de positieve kanten van daten zoals het leuk hebben/ lachen met een onbekende/ iemand leren kennen en je laten verrassen.
Hopelijk kan je binnenkort verhalen met ons delen
Dit kan op lange termijn verkeerd gaan, vraag het maar aan Faxie...quote:Op zondag 1 april 2018 20:36 schreef DD_Kong het volgende:
[..]
Bedoel dan ook meer het in real life daten
Want hoewel je terecht constateert dat ik hier veel kapot analyseer, zet ik in real life geen enkele stap. Sterker nog : mogelijkheden tot een date die mij komen aanwaaien, wimpel ik af.
Klopt. Ik heb in mijn twintiger jaren veel te veel geleund op de gedachte 'ik ben nog jong, heb tijd zat'.quote:Op zondag 1 april 2018 20:39 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Dit kan op lange termijn verkeerd gaan, vraag het maar aan Faxie...
Meestal is het andersomquote:Op zondag 1 april 2018 20:39 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Dit kan op lange termijn verkeerd gaan, vraag het maar aan Faxie...
Awh super leuk om te horen! Is dit de wandeling meneer?quote:Op vrijdag 30 maart 2018 12:12 schreef Fripsel het volgende:
Ik heb gister avond echt een hele leuke date gehad. Hij heeft me opgehaald met de motor.![]()
En we hebben samen een cocktail gedronken en opeens was de avond voorbij.
Dit heb ik nu vooral. Maar 'probleem' is bij mij ook dat ik eigenlijk bijna nooit / niet snel verliefd wordt. Ben alleen verliefd geweest op mijn ex, maar als ik andere mag geloven met verhalen over verliefdheid vraag ik me nog steeds af of het bij mij wel echte verliefdheid was of gewoon iemand leuk vinden / zijn aandacht leuk vinden.quote:Op zondag 1 april 2018 20:47 schreef DD_Kong het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb in mijn twintiger jaren veel te veel geleund op de gedachte 'ik ben nog jong, heb tijd zat'.
Dat dacht ik van al mijn vorige crushes ook uiteindelijk. Denk nu dat verliefdheid wel wat overrated is...quote:Op zondag 1 april 2018 21:44 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Dit heb ik nu vooral. Maar 'probleem' is bij mij ook dat ik eigenlijk bijna nooit / niet snel verliefd wordt. Ben alleen verliefd geweest op mijn ex, maar als ik andere mag geloven met verhalen over verliefdheid vraag ik me nog steeds af of het bij mij wel echte verliefdheid was of gewoon iemand leuk vinden / zijn aandacht leuk vinden.
Wanneer gaan wij wandelenquote:Op zondag 1 april 2018 21:04 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Awh super leuk om te horen! Is dit de wandeling meneer?![]()
Nee dat is geëindigd in een dodelijke radio stilte.quote:Op zondag 1 april 2018 21:04 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Awh super leuk om te horen! Is dit de wandeling meneer?![]()
Reis je veel binnen het land of woon je een beetje centraal?quote:Op zondag 1 april 2018 23:57 schreef Hexagon het volgende:
Valt me trouwens op dat ik het online bij vrouwen van boven de rivieren veel beter doe dan bij vrouwen uit het zuiden. Met name bij vrouwen uit Limburg (waar ik zelf ooit geboren ben) krijg ik geen deuk in een pak boter. Maar Amsterdam, Zwolle of Amersfoort daar krijg ik een stuk meer respons.
Ik woon in Eindhoven maar heb mn zoekcirkel vooral ingesteld op mn werk dat in Den Bosch zit. Vind het reizen wel leuk. En als ik ooit zou gaan samenwonen dan hoef ik niet per se in Eindhoven te blijven. Maar mn baan zou ik er niet voor op willen geven.quote:Op maandag 2 april 2018 00:13 schreef Weissmania het volgende:
[..]
Reis je veel binnen het land of woon je een beetje centraal?
Anders kan ik me niet voorstellen dat je geïnteresseerd zou zijn in dames uit alle hoeken van het land
Mijn date woont tegen de Vlaamse grens en zei hetzelfde over Vlaamse vrouwen.quote:Op zondag 1 april 2018 23:57 schreef Hexagon het volgende:
Valt me trouwens op dat ik het online bij vrouwen van boven de rivieren veel beter doe dan bij vrouwen uit het zuiden. Met name bij vrouwen uit Limburg (waar ik zelf ooit geboren ben) krijg ik geen deuk in een pak boter. Maar Amsterdam, Zwolle of Amersfoort daar krijg ik een stuk meer respons.
Aawwhquote:Op maandag 2 april 2018 10:30 schreef Fripsel het volgende:
Oh.Ik heb mijn tweede griep dit jaar te pakken.
Maar mijn date heeft heel lief voorgesteld om uit zijn werk even wat eten enzo te komen brengen.
Grappig dat je dit zo verteld, erg herkenbaar. Ben ook weleens gematched aan een Vlaamse schone en die wilde dat ook.. ehm nee dusquote:Op maandag 2 april 2018 09:12 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Mijn date woont tegen de Vlaamse grens en zei hetzelfde over Vlaamse vrouwen.
Ik match wel eens perongelijk Vlaamse mannen. Heb er eerder met 2 een wat uitgebreider gesprek gehad maar ze willen dan meteen dat ik voor een 1e date helemaal daarheen kom. What about no.
Ik heb mijn eerste date ooit 150 km naar mijn stad laten reizenquote:Op maandag 2 april 2018 11:30 schreef Weissmania het volgende:
Bizar dat jullie hetzelfde hebben meegemaakt. Echt supertoevallig! Ik heb ook wel eens gesprekken met mensen die ver weg wonen (ik woon in Rotterdam) en die willen dat ik die kant op ga. Wow. Dit had ik echt niet verwacht.
Hey.quote:Op maandag 2 april 2018 11:27 schreef Grijsmuisje het volgende:
Ik vind t juist leuk om naar de stad van de ander te gaan. Dan kan ik op elk moment naar huis en hij kent de stad, dus kan me t een en ander laten zien en als t klikt, duik ik gelijk met hem in bed.![]()
Ja, het is wat duurder, maar dat heb ik er dan wel voor over.
Je hebt je trolhoed weer op vandaag?quote:Op maandag 2 april 2018 11:30 schreef Weissmania het volgende:
Bizar dat jullie hetzelfde hebben meegemaakt. Echt supertoevallig! Ik heb ook wel eens gesprekken met mensen die ver weg wonen (ik woon in Rotterdam) en die willen dat ik die kant op ga. Wow. Dit had ik echt niet verwacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |