abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_177929744
Beetje opportunistisch
zie email 27 oktober
  Moderator / Redactie FP maandag 19 maart 2018 @ 13:07:13 #252
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_177929883
quote:
1s.gif Op maandag 19 maart 2018 13:00 schreef trein2000 het volgende:
Beetje opportunistisch
Hopen op een Jan van Staa-effect dan maar, als het echt is.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  Moderator maandag 19 maart 2018 @ 13:13:44 #253
8781 crew  Frutsel
pi_177930057
Gelukkig hebben we de METRO nog..

  maandag 19 maart 2018 @ 13:29:04 #254
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_177930447
Ze hadden Hake nooit moeten ontslaan natuurlijk.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_177931326
quote:
1s.gif Op maandag 19 maart 2018 13:00 schreef trein2000 het volgende:
Beetje opportunistisch
Deed het wel aardig tegen Ajax

SCHOKEFFECT
pi_177931351
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2018 11:57 schreef Ciscus het volgende:
Ik gun Verbeek een keiharde degradatie, maar sneu voor de fans en het Nederlands voetbal. Succes dus!
pi_177931363
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2018 13:13 schreef Frutsel het volgende:
Gelukkig hebben we de METRO nog..

[ afbeelding ]
Hahahaha, wat een aidskrantje ook dit

In de trein gooi ik hem altijd meteen weg naar een andere stoel, weg met die troep
pi_177934704
Wie is toch die Heubach?
zie email 27 oktober
pi_177934837
quote:
1s.gif Op maandag 19 maart 2018 15:56 schreef trein2000 het volgende:
Wie is toch die Heubach?
Ja inderdaad
pi_177934899
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2018 13:29 schreef satecl het volgende:
Ze hadden Hake nooit moeten ontslaan natuurlijk.
Hake kreeg de spelers niet fit. Verbeek krijgt ze niet op een logische manier aan 't voetballen. Allebei drek.
pi_177937302
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2018 19:15 schreef ReMcOrE het volgende:
VVV Venlo uit
Feyenoord thuis
ADO Den Haag uit
PEC Zwolle thuis
Vitesse uit
NAC Breda thuis

maximaal 3 punten, laatste pot tegen NAC ofzo...
-O-

Ik gun jullie het allerbeste (zolang wij maar kampioen worden met schijtbakkenvoetbal :+ ) maar realistisch gezien wordt het knap lastig :X
Brutal. Fucking. Metal.
  Moderator maandag 19 maart 2018 @ 18:10:46 #263
8781 crew  Frutsel
pi_177937517
quote:
0s.gif Op maandag 19 maart 2018 18:10 schreef Frutsel het volgende:
Van halst en Verbeek maken de klus af.

https://amp.rtvoost.nl/ar(...)tter_impression=true
De directeur spreekt het vertrouwen in de trainer uit. Das niet best.
zie email 27 oktober
pi_177951387
Dat nieuwe bericht van P op fb _O_
pi_177951520
Open en transparant!

Na het behouden van de licentie in 2016 beloofden Schutrups, Jacobs en Heerts dat onze club nooit meer dezelfde fouten mocht maken en dat er vanuit een geheel open en transparante cultuur gecommuniceerd zou gaan worden met de gemeente, garantstellers, supporters, sponsoren en overige stakeholders. Maar de mist was nog niet opgetrokken of de garantstellers onder leiding van wijlen Dik Wessels lagen al overhoop met het genoemde drietal. Jacobs gaf elke vergadering weer andere cijfers door en dat zinde Dik niet. Dik wilde ze kwijt. Dat ging echter niet zo snel als hij wilde, maar uiteindelijk verdwenen ze alle drie toch. Zoals Dik gewend was kreeg hij zijn zin. Heerts probeerde een jaar later nog wel aan boord te blijven, maar daar ging het Stichtingsbestuur niet in mee. Voorwaar geen goed begin van de nieuwe organisatie. Om zichzelf weer richting te geven werd er een beleidsplan opgesteld. En dat is toch een soort van kompas als je weer dreigt af te dwalen. Net zoals in een van onze eerdere publicaties willen wij eraan refereren en beoordelen waar de club nu na 2 jaar staat. Het sportieve gedeelte laten we buiten beschouwing, daar is al aandacht aan besteed. Na onze uiteenzetting heeft de directie met spoed de trainers bij elkaar geroepen en tekst en uitleg gegeven.

“De mensen in en om FC Twente vormen samen het kapitaal van onze club. FC Twente verbindt hen en de regionale samenleving. Onze club opereert met open vizier en nuchter. Op basis van een breed gedragen bestuursmodel met een heldere toezichtstructuur en vanuit een excellent opererende organisatie.” quote uit het Beleidsplan 2020.

FC Twente wil:
ˇ Terug naar het oorspronkelijke DNA: warmte en toegankelijkheid uitstralen, nuchter en realistisch opereren een club zijn die dichtbij haar supporters, sponsors en andere stakeholders staat dat mensen in Twente en daarbuiten trots zijn op hun club. Een club zijn van de mensen, van het volk. Van en voor iedereen.
ˇ Dat betekent: er voor elkaar willen zijn, de verbinding met elkaar zoeken, iets voor elkaar, de club en de samenleving over hebben In 2020 heeft FC Twente zich ook weer genesteld in de harten van de mensen. Niet alleen in Twente, maar in heel Nederland en zelfs daarbuiten. Maar zeker ook door haar realistische, nuchtere en open bedrijfsvoering die zich kenmerkt door ‘gewoon doen’.
ˇ Dat betekent een gedisciplineerd beleid, een solide financiële basis en een constant tweerichtingsverkeer tussen club en achterban.
ˇ De club werkt met een excellente organisatie die zich continu ontwikkelt, vanuit een breed gedragen en transparante bestuursvorm en met duidelijke realistische doelstellingen voor ogen.
ˇ De clubcultuur wordt bewaakt door de stichting FC Twente 65.

Helaas moeten we hier ook constateren dat er nog maar weinig doelstellingen behaald zijn. De binding met sponsoren en supporters is ver te zoeken. Daar waar de supporterstribune nog redelijk vol zit is de TOS-tribune en De Gouden Talenten Business club tribune een desolate bende van lege stoelen. En ook hier is de conclusie dat Jan van Halst op commercieel gebied heeft gefaald. Hij heeft goede medewerkers laten vertrekken en er mindere voor terug gehaald. De gastdame van Cook & Play is tegenwoordig accountmanager, net zoals de ex-relatie manager van Grolsch. Beide hebben nog nooit iets moeten verkopen in hun vorige functies. Een vriendinnetje van een ex-medewerker mocht een commercieel plan presenteren, is toch de taak van van halst, de commerciële medewerkers van FC Twente liepen na de presentatie lachend terug naar hun werkplek. Zoveel doms hadden ze nog nooit gepresenteerd gekregen. Plan afgeschoten! Ook Mark Rotteveel, de commercieel manager, maakt nog niet erg veel indruk. Vind het dragen van een clubkostuum belangrijker dan de omzet. Die blijft dit jaar tonnen achter op de commerciele begroting!

De afstand tussen de club en haar supporters lijkt dan ook groter dan ooit. Er is geen warmte, er is geen toegankelijkheid. Hoe wil je warmte krijgen als je niet voor je meest dynamische supportersvereniging opkomt? De vereniging die geprezen wordt om haar steun en sfeerakties? Die je keihard laat vallen als de gemeente en de politie om de hoek komen kijken. Ook andere verenigingen hebben dat gevoel. De zeepbel Twente, Verenigt! kan beter ophouden te bestaan, gaat geheel voorbij aan haar doel. Vak-P, de Vriendenkring, Borne, Den Ham, Goor, Bagpipe hebben hun steun al opgezegd aan dit clubje.

En wat ons betreft ook geen nuchtere en openbedrijfsvoering. Velderman, hoe zit het met de zaken Corona, Tadic, FIOD etc.? Wees eens helder en duidelijk, wat staat ons te wachten als we al die claims verliezen? Hebben we dan nog wel een club? Jullie, Velderman & van Halst en de RvC, hebben niet in de gaten dat jullie op onze club mogen passen. De club is niet van jullie, die is van ons! Ons is iedereen met een seizoenkaart of een sponsorcontract. Wij zijn de aandeelhouders, die hoef je niet te zoeken. Wij zijn eigenaar van de club. Wij bewaken de clubcultuur met zijn allen en niet het stichtingsbestuur zoals jullie dat beschrijven in het beleidsplan. Dus kom op met die duidelijkheid, transparantie, openheid en nuchtere cultuur. Of zijn het alleen maar loze woorden om de massa koest te houden? Behandel het personeel eens volwaardig. Bouw die excellerende organisatie eens op. Hoe kan het zijn Velderman, dat als je een verzoek van de OR krijgt voor info, dat je dan al scheldend personeelszaken binnenloopt en hardop af vraagt wat de OR wel niet denkt. En dat je niet van plan bent om info te verstrekken. Het personeel is je grootste goed, niet allemaal, zij kunnen ook helpen de club te redden met creatieve ideeën maar sta er wel open voor. Het is een verplichting uit het rapport Knuppe. Het is toch schandalig hoe jij en van Halst bonussen van tienduizenden euro’s opstrijken en de materiaalman zijn bonus ontneemt. Vervolgens weer toekent en dan halveert. Schaam je diep!

Velderman, waar denk je geld op te halen als we onverhoopt degraderen? Het rapport van Hypercube uit november 2016 (te vinden via google) stelt luid en duidelijk dat de club 10 miljoen euro aan inkomsten gaat mislopen indien we degraderen en dat we in het eerste jaar afsluiten met 4,5 miljoen euro negatief. Geef openheid over de scenario’s die de club uitgewerkt heeft en vertel het aan ons. Wij stonden 2 jaar geleden ook achter de club toe we bijna de licentie verloren. Wij hebben recht op duidelijkheid! Of moet er weer een documentaire komen waarin het fameuze trio Dijkstra, Berends en Ermis je op de korrel gaan nemen omdat zij achteraf altijd precies weten hoe je een club moet runnen en uit de problemen moet houden? Gaan we weer bij de gemeente aankloppen voor geld? Praat ons, supporters en sponsoren, bij via een groot artikel in de krant, jullie website of via YouTube zodat we kunnen meedenken en helpen. Dat is de verbinding zoeken, dat is tweerichtingsverkeer tussen club en achterban, dat is gebruik maken van de kracht van deze regio. Dat is wat FC Twente uniek maakt. Wij staan er straks, tijdens de play-off in een of ander Jupiler League dorp met duizenden, meer dan de uitvakjes daar aankunnen. Dat zijn wij FC Twente-supporters!

En laat een ding duidelijk zijn: Wij gaan niet betalen voor de Play-off wedstrijden, die bieden jullie maar gratis aan. Net zoals alle uitsupporters vorig jaar door de deal die Schutrups, Heerts en Jacobs met de ECV sloten voor niets in ons stadion konden.
pi_177951852
Dit is gewoon weer heel goed en kritisch geschreven. Wat zouden we toch zonder onze cultuurbewakers moeten..
pi_177951911
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 10:44 schreef Heubach het volgende:
Dit is gewoon weer heel goed en kritisch geschreven. Wat zouden we toch zonder onze cultuurbewakers moeten..
Denk dat ik m'n geld voortaan maar naar vak P overmaak i.p.v. TV.
pi_177951928
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 10:47 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Denk dat ik m'n geld voortaan maar naar vak P overmaak i.p.v. TV.
Was dat niet sowieso al gratis voor SCC-houders? Dat TV kan je beter in het Twentekanaal dumpen met de gehele RvC erbij.
  dinsdag 20 maart 2018 @ 11:00:02 #270
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_177952231
In 2020 heeft FC Twente zich ook weer genesteld in de harten van de mensen. Niet alleen in Twente, maar in heel Nederland en zelfs daarbuiten.

Welke mongool heeft dit geschreven dan? :`)
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_177953008
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 11:00 schreef Caland het volgende:
In 2020 heeft FC Twente zich ook weer genesteld in de harten van de mensen. Niet alleen in Twente, maar in heel Nederland en zelfs daarbuiten.

Welke mongool heeft dit geschreven dan? :`)
Jan van Halst

Totale randdebiel die man

Misschien met een paar van die accountants of marketingboys die in de organisatie zitten
  Moderator / Redactie FP dinsdag 20 maart 2018 @ 11:42:51 #272
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_177953170
Die kale moet zich gewoon weer met het binnehalen van sponsoren bezig houden, als 'ie überhaupt mag blijven.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_177953301
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 11:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Die kale moet zich gewoon weer met het binnehalen van sponsoren bezig houden, als 'ie überhaupt mag blijven.
pi_177953639
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 11:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Die kale moet zich gewoon weer met het binnehalen van sponsoren bezig houden, als 'ie überhaupt mag blijven.
Als hij voor een paar knaken een Kick van der Vall-achtige rol wil vervullen, prima. Maar geen enkele leidinggevende functie geven.
pi_177953686
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 12:00 schreef Solstice1 het volgende:

[..]

Als hij voor een paar knaken een Kick van der Vall-achtige rol wil vervullen, prima. Maar geen enkele leidinggevende functie geven.
Bitterballen uitdelen op de hoofdtribune.
  dinsdag 20 maart 2018 @ 12:10:37 #276
435727 BadderHaring
Ik sla je op je bek
pi_177953893
Van Halst heeft het echt over alles wat hij doet, of ooit gedaan heeft, het waanbeeld ontwikkeld dat hij er goed in is.

Waarschijnlijk vindt hij zelfs dat hij als voetballer iets toevoegde aan Ajax.
pi_177953974
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 12:10 schreef BadderHaring het volgende:
Van Halst heeft het echt over alles wat hij doet, of ooit gedaan heeft, het waanbeeld ontwikkeld dat hij er goed in is.

Waarschijnlijk vindt hij zelfs dat hij als voetballer iets toevoegde aan Ajax.
BIJTERTJE

MANNETJESPUTTER

OVERMIJNLIJK-MENTALITEIT
  dinsdag 20 maart 2018 @ 12:15:17 #278
435727 BadderHaring
Ik sla je op je bek
pi_177954025
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 12:13 schreef Heubach het volgende:

[..]

BIJTERTJE

MANNETJESPUTTER

OVERMIJNLIJK-MENTALITEIT
Vooral elke bal het stadion uit.
pi_177954125
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 12:15 schreef BadderHaring het volgende:

[..]

Vooral elke bal het stadion uit.
P1 genot.
  dinsdag 20 maart 2018 @ 18:07:03 #280
416931 yats
(non) Average Joe
pi_177962232
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 maart 2018 11:00 schreef Caland het volgende:
In 2020 heeft FC Twente zich ook weer genesteld in de harten van de mensen. Niet alleen in Twente, maar in heel Nederland en zelfs daarbuiten.

Welke mongool heeft dit geschreven dan? :`)
Iemand die erg sterk spul gebruikt waarschijnlijk. Totaal niet realistisch natuurlijk...
Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
pi_177982124
quote:
0s.gif Op zondag 18 maart 2018 19:15 schreef ReMcOrE het volgende:
VVV Venlo uit
Feyenoord thuis
ADO Den Haag uit
PEC Zwolle thuis
Vitesse uit
NAC Breda thuis

maximaal 3 punten, laatste pot tegen NAC ofzo...
VVV uit 1 punt. Feyenoord thuis verlies, ADO uit verlies, PEC thuis 1 punt, Vitesse uit verlies en NAC thuis uiteraard winst. 5 punten.
pi_177982311
Slagveer twee keer gescoord wat
pi_177982318
Trouwens besloten oefenduels :')

Bang voor klepperij
pi_177982606
quote:
0s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:21 schreef nickhguitar het volgende:

[..]

VVV uit 1 punt. Feyenoord thuis verlies, ADO uit verlies, PEC thuis 1 punt, Vitesse uit verlies en NAC thuis uiteraard winst. 5 punten.
Zo ‘uiteraard’ tegen NAC zou ik dat niet uit willen drukken :’)

Ado en Pec zijn punten te halen, NAC legt dit Twente over de knie als je kijkt wat die hebben rondlopen. Dat begint in de tweede seizoenshelft pas te draaien.
pi_177982637
quote:
Jammer dat ik dit niet kan lezen ivm premium
blablablabla
pi_177982644
quote:
0s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:49 schreef Elan het volgende:

[..]

Jammer dat ik dit niet kan lezen ivm premium
Incognito
pi_177982678
quote:
1s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:50 schreef Heubach het volgende:

[..]

Incognito
Ah klasse Jeroen _O_
blablablabla
pi_177982733
quote:
0s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:51 schreef Elan het volgende:

[..]

Ah klasse Jeroen _O_
:)
pi_177982752
quote:
1s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:54 schreef Heubach het volgende:

[..]

:)
Ben je het eens met de strekking van het verhaal? Vanzelfsprekend hoop je dat jullie er in blijven... maar dat misgunnen?
blablablabla
pi_177982782
quote:
0s.gif Op woensdag 21 maart 2018 13:55 schreef Elan het volgende:

[..]

Ben je het eens met de strekking van het verhaal? Vanzelfsprekend hoop je dat jullie er in blijven... maar dat misgunnen?
Ja, al is hij niet dermate genuanceerd als normaal. Zie ook het Twente uitlach topic en mijn posts daar.
pi_178013802
van de website van FC Twente zelf:

quote:
De KNVB-arbitragecommissie heeft de zogenoemde tweede overeenkomst van 15% die met Friends & Football werd gesloten bij het vertrek van Dusan Tadic naar Southampton vernietigd. Op basis van deze overeenkomst claimde de zaakwaarnemer van Tadic nog ruim 1,1 miljoen euro tegoed te hebben.

Erik Velderman: “De gang van zaken rond de transfer van Tadic houdt FC Twente al geruime tijd in een wurggreep. Het is een complexe zaak, waarbij ook fiscale aspecten een belangrijke rol spelen. FC Twente moet zo snel mogelijk duidelijkheid krijgen op dit soort dossiers zodat alle tijd en energie op de toekomst van de club kan worden gericht. Door deze uitspraak van de arbitragecommissie is een belangrijke claim afgewend en zetten we weer een belangrijke stap in de goede richting.”

DE ZAAK FRIENDS & FOOTBALL IN HET KORT
In 2012 maakte Dusan Tadic de overstap van FC Groningen naar FC Twente. Friends & Football deelde enerzijds mee in die transfer en kreeg anderzijds een vergoeding van 0,3 miljoen per jaar en een aandeel in een toekomstige transfer van 15%. Toen Dusan Tadic op 8 juli 2014 de overstap maakte van FC Twente naar Southampton dwong Friends & Football, het kantoor van Zoran Pavlovic, zaakwaarnemer van Tadic een additionele 15% af. Gegeven de transfersom van ca. 13 miljoen, betekende dit dat FC Twente in totaal ca. 3,7 miljoen aan Friends & Football diende te betalen.

Zoals uit het vonnis van de arbitragecommissie blijkt werd de tweede overeenkomst in 2014 door Friends & Football afgedwongen met het argument dat de speler anders niet naar Southampton wilde vertrekken. Friends & Football heeft echter verklaard dat dit slechts een onderhandelingstactiek was. Een tactiek die Friends & Football gebruikte omdat Pavlovic op de hoogte was dat FC Twente in financiële problemen zat en de club het zich niet kon veroorloven dat de transfer op het laatste moment zou afketsen.

De arbitragecommissie heeft aannemelijk geacht dat aan Tadic geen bedragen uit hoofde van diens transfer van FC Twente naar Southampton zijn (door)betaald. En daarmee dat de vergoedingen voor Friends & Football bestemd zijn. Mede hierdoor is volgens de arbitragecommissie voldoende aannemelijk gemaakt dat de tweede overeenkomst tot stand is gekomen onder invloed van dwaling aan de zijde van FC Twente die te wijten is aan de verkeerde voorstelling van zaken door Friends & Football. Op basis daarvan heeft de arbitragecommissie de tweede overeenkomst vernietigd.

BELASTINGDOSSIER
Dat de tweede overeenkomst nu van tafel is, betekent nog niet dat het dossier Friends & Football gesloten is. De Belastingdienst heeft vraagtekens gezet bij alle (omvangrijke) betalingen die in het verleden aan Friends & Football zijn gedaan. De Belastingdienst is zijn onderzoek aan het afronden. FC Twente houdt er rekening mee dat de Belastingdienst naheffingsaanslagen zal opleggen.
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 23 maart 2018 @ 08:58:41 #295
434469 corpsegrinder
Rood tot de laatste dag
pi_178029067
Die filmpjes O+ O+ .. wel opvallend dat je eigenlijk ook toen al heel vaak tegen een achterstand aankeek. alleen je had op dat moment wel de kwaliteit om die achterstand om te buigen, er werd gescoord en gestreden. nu zie je hier helemaal niks van. niet onder hake en niet onder verbeek :(
they have money for war but can't feed the poor.
  vrijdag 23 maart 2018 @ 09:13:15 #296
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_178029280
quote:
8s.gif Op vrijdag 23 maart 2018 08:58 schreef corpsegrinder het volgende:
Die filmpjes O+ O+ .. wel opvallend dat je eigenlijk ook toen al heel vaak tegen een achterstand aankeek. alleen je had op dat moment wel de kwaliteit om die achterstand om te buigen, er werd gescoord en gestreden. nu zie je hier helemaal niks van. niet onder hake en niet onder verbeek :(
Zou dat misschien met de kwaliteit van de spelers te maken hebben?

Ik noem maar iets hoor
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator vrijdag 23 maart 2018 @ 09:45:29 #297
8781 crew  Frutsel
pi_178029795
Belastingdienst eist alsnog 2 miljoen
  vrijdag 23 maart 2018 @ 09:45:44 #298
434469 corpsegrinder
Rood tot de laatste dag
pi_178029803
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 maart 2018 09:13 schreef Caland het volgende:

[..]

Zou dat misschien met de kwaliteit van de spelers te maken hebben?

Ik noem maar iets hoor
ik dacht dat ik dat niet hoefde te vermelden :o want dat is zo overduidelijk. het zooitje bij elkaar gekochte matigheid is wel een aanleiding tot deze slechte prestatie. alleen is dat niet altijd de kern oorzaak, NAC roda willem 2 hebben echt minimaal net zulke slechte spelers , echter willen die jongens wel vechten voor de club. dat is het probleem bij ons ... die zakkenvullers doen er hele geen moer aan.
they have money for war but can't feed the poor.
pi_178030283
quote:
1s.gif Op vrijdag 23 maart 2018 09:13 schreef Caland het volgende:

[..]

Zou dat misschien met de kwaliteit van de spelers te maken hebben?

Ik noem maar iets hoor
Dit inderdaad. Kan me nog wat wonderbaarlijke ontsnappingen herinneren in 2009/10 door Bryan Ruiz González. Wat een god.
pi_178030285
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 maart 2018 09:45 schreef Frutsel het volgende:
Belastingdienst eist alsnog 2 miljoen
Teringlijers.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')