quote:Op zaterdag 10 maart 2018 14:37 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
https://www.redbull.tv/vi(...)CN1W11:live_programs
Schurter heeft het zwaar als Gaze gas geeftquote:Op zaterdag 10 maart 2018 15:11 schreef buzz1291 het volgende:
Consolideren op 4 is een prima resultaat. Betekent starten op de eerste rij in Albstadt en dan winnen in Nove Mesto..... Helaas niet in Europa in mei anders reden we er voor naar Tsjechië.
Ik vind die Gaze ook wel heel goed zeg. Had geloof ik die oefenwedstrijd daar afgelopen week gewonnen.
Stream werkt bij jou nog?quote:Op zaterdag 10 maart 2018 15:19 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Schurter heeft het zwaar als Gaze gas geeft
Lijkt me wel. Volgende World Cup pas op 20/21 mei.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 15:24 schreef Faraday01 het volgende:
Mathieu nu vakantie? En daarna wat meer op duur trainen?
quote:XCC to be introduced at XCO rounds
For 2018, a short-track XCC race has been added to every round hosting a Cross-Country (XCO) event (except Stellenbosch at time of writing). The 20-minute XCC race will occur on a wide, flowing course that'll be 1km to 1.5km in length (two to three minutes per lap), and will use the XCO start/finish straight. The UCI expect maximum participation and good competition in the XCC racing as the top 16 finishers there will determine the line-up of the front two rows in the main XCO race, a major advantage in the mass-start XCO.
Ik snap die opzet van kwalificatie helemaal niet. Niet vóóraan starten in die korte kwalificatie race lijkt me ook redelijk problematisch, en wat is dan de waarde nog van eerder behaalde UCI punten? Niets toch?quote:Op zaterdag 10 maart 2018 15:32 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Lijkt me wel. Volgende World Cup pas op 20/21 mei.
Rest van de wedstrijden hebben trouwens een korte kwalificatierace, moet Mathieu wel liggen:
[..]
Die Gaze is natuurlijk al een heel zomerseizoen daar op het zuidelijk halfrond aan het rondrijden. Wacht maar totdat die naar Europa komt. Denk niet dat hij dan nog zoveel in de tank heeft zitten. Wel een puike prestatie vandaag natuurlijk.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 15:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Gaze heeft alles afgescheurd, maar daarmee wel gewoon een stunt van jewelste afgeleverd.
Voor het eerst sinds 2016 dat Schurter verslagen werd bij een wereldbeker, als ie in Europa geen platte prijs rijdt is z'n seizoen alsnog geslaagd lijkt me.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 19:24 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Die Gaze is natuurlijk al een heel zomerseizoen daar op het zuidelijk halfrond aan het rondrijden. Wacht maar totdat die naar Europa komt. Denk niet dat hij dan nog zoveel in de tank heeft zitten. Wel een puike prestatie vandaag natuurlijk.
En niet te vergeten dat super model Jolien Verschueren ook bij Puawels Sauzen rijdt. Die teamfoto wordt een regelrechte internet hit.quote:Op donderdag 29 maart 2018 21:53 schreef TargaFlorio het volgende:
Die kunnen ook wel wat kwaliteit gebruiken.
Ook Braam Merlier, Toon & Victor Vandebosch en Loes Sels naar Pauwels.
Niels Albert kan op zoek naar een andere ploeg?
quote:Jolien Verschueren (27) herstelt van een hersenoperatie. De veldrijdster ging woensdag onder het mes en zal een tijdje out zijn. "Ik hoop echt dat er geen nabehandelingen meer nodig zijn", zegt ze.
Verschueren ging woensdag onder het mes
Pauwels Sauzen-Vastgoedservice, de ploeg van Jolien Verschueren, maakte het nieuws in een persbericht bekend. "Drie jaar geleden werd bij Jolien na een val op training een gezwel in de hersenen ontdekt", schrijft het team.
"Meer dan "opvolging" bleek toen niet nodig. Na een controle twee weken geleden bleek dat het gezwel gegroeid was." Het gezwel werd woensdag bij een "gecompliceerde operatie" weggesneden.
Jolien Verschueren hoopt dat ze na dit weekend het ziekenhuis kan verlaten. "Het blijft nog enkele dagen wachten op definitief uitsluitsel of het goed- of kwaadaardig was. Dat wordt op dit moment onderzocht. Ik hoop echt dat er geen nabehandelingen meer nodig zijn."
"Ik ben strijdvaardig. Ik krijg veel steun van familie, vrienden én supporters. Dat doet deugd. Ook mijn geloof helpt me! Een extra troef die me door deze moeilijke periode helpt."
"Jolien krijgt alle tijd die ze nodig heeft om te herstellen"
Jolien Verschueren zal haar job als kleuterleidster een tijdje niet kunnen uitoefenen. Haar fiets zal ze wellicht minstens zes weken aan de kant moeten laten staan.
"Aan de goesting zal het in elk geval niet liggen. Liever vandaag dan morgen. Al moet de pijn uiteraard eerst afnemen", zegt de tweevoudige winnares van de Koppenbergcross.
"Jolien krijgt alle tijd die ze nodig heeft om te herstellen", reageert de ploegleiding. "Het enige wat wij willen, is dat ze volledig herstelt en deze nieuwe tegenslag straks achter zich kan laten."
Leuk dat Nederland op deze wielerdiscipline ook weer écht meedoet. Op alle Olympische wieleronderdelen hebben we toppers! Alleen op de ploegenachtervolging op de baan niet echt.quote:Op zondag 20 mei 2018 19:21 schreef TargaFlorio het volgende:
Tauber![]()
Van der PoelBlijkbaar wat problemen met z'n schoen gehad.
Dat zag er pijnlijk uit.quote:Op zondag 27 mei 2018 15:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Mathieu lag vandaag in derde positie, paar seconden achter de eerste twee, maar toen vond ie het wel een goed idee om tegen een boom aan te rijden.
Ook nog eens op de pols gevallen waar hij al last van had. Daar kan voorlopig een streep doorheen.quote:
quote:Er wordt komende winter geen veldrit georganiseerd op de Cauberg in Valkenburg. Dat meldt het Limburgse nieuwsportaal 1Limburg. Een tegenvallend WK zou de oorzaak van de annulatie zijn.
Het wereldkampioenschap heeft de Nederlander meer gekost en minder opgebracht dan verwacht. Het was de bedoeling om met de winst van het WK de organisatie van nieuwe wedstrijden te bekostigen, te beginnen komende winter met een ‘gewone’ A-veldrit.
Daar is het geld niet voor. Het is dan ook maar de vraag of er nooit nog zal georganiseerd worden op de Cauberg. Er ligt bij de UCI nog een optie voor een WB-manche in het seizoen 2019-2020 maar er wordt sterk aan getwijfeld of dit nog haalbaar zal zijn.
De Caubergcross wordt sinds 2011 georganiseerd met Bart Wellens als eerste winnaar. Sinds 2013 behoort de wedstrijd tot de wereldbeker met drie zeges voor Lars van der Haar en één van Mathieu van der Poel. Het WK vorige winter draaide dan weer uit op een demonstratie van Wout van Aert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |