eens.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:14 schreef JaneDoe het volgende:
als volwassene je ouders op de mond kussen
blijft apart
quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:16 schreef alpeko het volgende:
Dit zijn acteurs toch zeker? Ze spreken de taal. Dat kan niet.
Ze nee, hij spreekt de taal, zij verstaat de simpelste dingen niet.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:16 schreef alpeko het volgende:
Dit zijn acteurs toch zeker? Ze spreken de taal. Dat kan niet.
Verstaan != spreken, oui. Niemand verstaat een Fransman.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:18 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ze nee, hij spreekt de taal, zij verstaat de simpelste dingen niet.
Mietjequote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:22 schreef alpeko het volgende:
Ik eet liever dan weer niet al te pittig. Hopelijk houdt ze daar ook rekening mee.
De man is echt een egotripper.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:24 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Mama mag het oplossen, papa gaat skiën.
Zij geeft haar grenzen niet goed aan?quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:26 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
De man is echt een egotripper.
quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:27 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Zij geeft haar grenzen niet goed aan?
is ze een sterkere vrouw door geworden.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:27 schreef Gnittoo het volgende:
Ze heeft een eigen bedrijf dat alleen kookt voor het bedrijf van haar man?
*Oh toch niet.
Goed puntquote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:29 schreef bombmannl het volgende:
Ze benadrukt wel steeds hoe dat koken haar passie is maar volgensmij maakt ze dat derzelf wijs door het steeds te herhalen en is lesgeven eigenlijk haar passie.
Maakt ook niet hele bijzondere dingen of wel?quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:29 schreef bombmannl het volgende:
Ze benadrukt wel steeds hoe dat koken haar passie is maar volgensmij maakt ze dat derzelf wijs door het steeds te herhalen en is lesgeven eigenlijk haar passie.
Idd, die wil gewoon lekker in Nederland voor de klas staan.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:29 schreef bombmannl het volgende:
Ze benadrukt wel steeds hoe dat koken haar passie is maar volgensmij maakt ze dat derzelf wijs door het steeds te herhalen en is lesgeven eigenlijk haar passie.
Zo interpreteerde ik het ook.quote:Op inkzaterdag 10 maart 2018 22:27 schreef Gnittoo het volgende:
Ze heeft een eigen bedrijf dat alleen kookt voor het bedrijf van haar man?
*Oh toch niet.
Ja, maar daar zijn ze in Frankrijk toch niet zo losjes mee als in Nederland: hier heb je mensen voor de klas in het voortgezet onderwijs die slecht Nederlands spreken, en ook in de kinderopvang hoor je dat soms. In Frankrijk kom je niet aan het werk met kinderen op welk niveau dan ook, als je niet perfect bent in de landstaal.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:29 schreef bombmannl het volgende:
Ze benadrukt wel steeds hoe dat koken haar passie is maar volgensmij maakt ze dat derzelf wijs door het steeds te herhalen en is lesgeven eigenlijk haar passie.
wat een baasquote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:32 schreef Protoplanet het volgende:
Mevrouw werkt keihard en meneer skiet de hele dag
Of omgekeerd: hem als werknemer in dienst te hebben.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Zo interpreteerde ik het ook.
Zou belastingtechnisch toch voordeliger kunnen zijn dan haar als werknemer in dienst hebben toch?
Lol, dacht precies hetzelfde.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:33 schreef Handleiding het volgende:
[..]
wat een baasover een paar jaar aan een tweede leg beginnen, met een 15 jaar jonger dingetje.
Mag zij ook iets voor zichzelf hebben.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 22:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Zo interpreteerde ik het ook.
Zou belastingtechnisch toch voordeliger kunnen zijn dan haar als werknemer in dienst hebben toch?
Maar hij wel lekker heel de dag snowboarden.quote:Op zondag 11 maart 2018 00:56 schreef Szura het volgende:
Arme skimevrouw, gevangene in de droom van haar man in Frankrijk en jezelf maar aanpraten dat het zo geweldig is... Met twee koters kom je daar ook nooit meer uit nauurlijk.
Die mensen van die boerderij snap ik echt niet. Die vent is 60 ofzo en heeft 1,5 miljoen euro met zijn boerderij gepakt. Dan ga je toch niet nog een keer opnieuw beginnen? Lekker genieten man van die 1,5 miljoen euro.quote:Op zondag 11 maart 2018 09:20 schreef Cynix ® het volgende:
Allebei vervolgen zijn eigenlijk weinig bijzonder.
Boerderij overnemen in Australië is niet zo spannend, gewoon betalen en beginnen. Alles wat ze daar zo roemden kon trouwens ook gewoon in Nederland. Zondag vrij en 'gezellig' naar de kerk en verder alleen maar werken en biggen.
Tweede stel was iets avontuurlijker, al was duidelijk dat het van haar allemaal niet per se had gehoeven, ze had al een leuke baan en vrienden. Hij deed vooral geforceerd hoe leuk het allemaal was, maar hij hád dan vooral ook de leuke klusjes. Verder vooral sappelen en niet echt veel verder komen.
Zijn idee was waarschijnlijk dat hij de boerderij op zou zetten en dan bijna meteen over zou dragen aan zoonlief, de persoon die zo graag naar Australië wilde. Pa zit er nu aan vast, zoonlief heeft een leasecontract waar hij makkelijk onderuit kan als hij toch liever weer naar NL wilquote:Op zondag 11 maart 2018 12:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die mensen van die boerderij snap ik echt niet. Die vent is 60 ofzo en heeft 1,5 miljoen euro met zijn boerderij gepakt. Dan ga je toch niet nog een keer opnieuw beginnen? Lekker genieten man van die 1,5 miljoen euro.
Zoiets ja. En keek uit naar zijn pensioen.quote:Op zondag 11 maart 2018 13:06 schreef Leandra het volgende:
Die vader was 51 toch, toen ze naar Australië gingen?
54 volgens post #10quote:Op zondag 11 maart 2018 13:06 schreef Leandra het volgende:
Die vader was 51 toch, toen ze naar Australië gingen?
Conclusie: zoon is slimmer dan pa.quote:Op zondag 11 maart 2018 12:52 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Zijn idee was waarschijnlijk dat hij de boerderij op zou zetten en dan bijna meteen over zou dragen aan zoonlief, de persoon die zo graag naar Australië wilde. Pa zit er nu aan vast, zoonlief heeft een leasecontract waar hij makkelijk onderuit kan als hij toch liever weer naar NL wil
Een boer kan niet stilzittenquote:Op zondag 11 maart 2018 12:47 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die mensen van die boerderij snap ik echt niet. Die vent is 60 ofzo en heeft 1,5 miljoen euro met zijn boerderij gepakt. Dan ga je toch niet nog een keer opnieuw beginnen? Lekker genieten man van die 1,5 miljoen euro.
Dat kwam op mij over als een verholen sneer. Eigenlijk zei hij: "Zeik niet zo!"quote:Op zondag 11 maart 2018 21:41 schreef Marsenal het volgende:
Die andere lui. “Denken in mogelijkheden, vind je dat moeilijk?”
Ik ga het wel onthouden, als ik ooit nog met m’n kop op tv kom ga ik dat ook tegen iemand zeggen, dat wordt geweldig.quote:Op zondag 11 maart 2018 21:50 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Dat kwam op mij over als een verholen sneer. Eigenlijk zei hij: "Zeik niet zo!"
Ook alsof hij zijn eigen vrouw niet kent, als hij dat moet vragen.quote:Op zondag 11 maart 2018 21:50 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Dat kwam op mij over als een verholen sneer. Eigenlijk zei hij: "Zeik niet zo!"
Dan kunnen we vijf jaar wachten...quote:Op donderdag 15 maart 2018 19:46 schreef JayHovah het volgende:
En tot zover weer de Ik Vertrek uitzendingen, zaterdag Frans Bauer in Amerika.
Als ze nou eens een zoot afleveringen opsparen en een fatsoenlijke reeks uitzenden zou een zegen zijn..
Legendarischquote:Op zaterdag 24 maart 2018 20:40 schreef Snoopyfrl het volgende:
Wie het destijds niet gezien heeft, moet toch wel even gaan kijken vanavond.
Topshow met biodanza.
[ afbeelding ]
Dat zullen Henka en André wel niet willen.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 22:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Legendarische aflevering idd
Jammer dat ze die met Andre en Henka nooit meer uitzenden.
omgquote:Op zaterdag 24 maart 2018 22:37 schreef tralalala het volgende:
[..]
Dat zullen Henka en André wel niet willen.Anders hadden ze ook wel in die top ... van BN'ers gezeten
Beterquote:Op zaterdag 24 maart 2018 22:39 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
omg
Ik had deze legendarisch aflevering nooit gezien en kon hem ook nergens vinden, maar zie nu dat iemand hem in januari heeft geupload
Ik ook. Ik vind Frans echt ontwapenend. Geen trucjes of maniertjes. Gewoon helemaal zichzelf en graag alles willen weten.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 22:36 schreef tralalala het volgende:
Ik vind Frans Bauer in Amerika best geinig om te kijken.![]()
Ik ookquote:Op zaterdag 24 maart 2018 22:36 schreef tralalala het volgende:
Ik vind Frans Bauer in Amerika best geinig om te kijken.![]()
Ze zijn totaal onvoorbereid. Wat dom.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:00 schreef Ole het volgende:
nog niet eens een boekje wat en hoe in het Deens
heerlijkquote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:01 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ze zijn totaal onvoorbereid. Wat dom.
Allebei geen rijbewijs, ook zo handigquote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:01 schreef Lavenderr het volgende:
Ze zijn totaal onvoorbereid. Wat dom.
ja. hilarisch dezequote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:05 schreef Leandra het volgende:
Oh wacht, koevoet... is het een herhaling?
Ja, ik kende hem nog niet maar volgens anderen hier is het een aanrader.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:05 schreef Leandra het volgende:
Oh wacht, koevoet... is het een herhaling?
Mag hopen dat hij wel een rijbewijs heeftquote:Op zaterdag 24 maart 2018 23:06 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Allebei geen rijbewijs, ook zo handig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |