Ik vreet me altijd helemaal ziek bij dat ontbijtbuffet.quote:Op dinsdag 26 maart 2019 20:58 schreef Dragonberry het volgende:
Als je nu gaat boeken zit ontbijt er niet automatisch bij helaas. Wel 200 euro om eten of souvenirs van te kopen
Ik vind het top, eet toch bijna niets bij zo'n ontbijtbuffet en koffie haal ik liever bij Starbucks.
Die je kan uitgeven bij de winkels en restaurants in het park. Niet bij de kleine kraampjes kwamen we achterquote:Op dinsdag 26 maart 2019 20:58 schreef Dragonberry het volgende:
Als je nu gaat boeken zit ontbijt er niet automatisch bij helaas. Wel 200 euro om eten of souvenirs van te kopen
Ik vind het top, eet toch bijna niets bij zo'n ontbijtbuffet en koffie haal ik liever bij Starbucks.
Dit ja. Het is veel wat je er tegenwoordig voor moet betalen maar het is ook veel uitgebreider.quote:Op dinsdag 26 maart 2019 21:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik vreet me altijd helemaal ziek bij dat ontbijtbuffet.
Ja het is wel duur, maar ik vind het ook fijner om in het hotel te eten en het is ook wel veelquote:Op dinsdag 26 maart 2019 21:28 schreef laziness het volgende:
[..]
Dit ja. Het is veel wat je er tegenwoordig voor moet betalen maar het is ook veel uitgebreider.
Wat vervelend om dat op te moeten maken danquote:Op dinsdag 26 maart 2019 21:07 schreef Tally het volgende:
[..]
Die je kan uitgeven bij de winkels en restaurants in het park. Niet bij de kleine kraampjes kwamen we achter
Dus op zondag hebben we nog even 180 euro aan souvenirs uitgegeven :’)
We zijn er nogquote:
zaterdag is marvel season of superheroes in parijs begonnen, dat zorgt voor gigantische drukte volgens mij..quote:Op dinsdag 26 maart 2019 22:09 schreef koei het volgende:
[..]
We zijn er nogHadden even een middagbreak vanwege oververmoeide kinderen. Het valt me qua drukte alleen wel enorm tegen, we hadden deze week uitgekozen vanwege geen vakanties en dergelijken, maar het is alsnog erg druk. Wellicht door het mooie weer.
En verder vind ik de beleving met kleine kinderen totaal anders. Geen achtbanen meer (eentje tijdens de lunch toen onze kinderen even onder de pannen waren), en alles op een tempo van 0 en veel dingen die we vroeger oversloegen doen we nu wel (draaimolen, langer dan 10 minuten in de rij staan voor it’s a small world, uitgebreid door adventureland banjeren etc). Maar het enthousiasme tijdens de parade en het zien van Mickey is geweldig. We hebben alleen nog amper wat gedaan... gisteren de draaimolen, doolhof, peter pan, its a small world, hangbrug en grotten van adventureland, en vandaag in studio’s ratatouille, slinky dog, de tapijtjes, een Mickey-show en rock n rollercoaster en in Disneyland buzz lightyear, de parade en de eindshow. En morgen is onze laatste volle dag dus we moeten nog even aan de bak...
Ter vergelijking, een paar jaar terug hebben mn man en ik in Orlando in 1 dag heel studio’s en magic kingdom gedaan, met alle attracties die er in Parijs niet zijn en een heel aantal extra (dubbele) attracties.
ik zou niet weten waar ik het aan zou moeten uitgeven, ja misschien een glazen roos onder stolp ofzoquote:Op dinsdag 26 maart 2019 22:01 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Wat vervelend om dat op te moeten maken dan
Vervelend zeker niet. Maar echt een idee waar aan ik het zou moeten opmaken wist ik niet.quote:Op dinsdag 26 maart 2019 22:01 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Wat vervelend om dat op te moeten maken dan
Die knuffel hebben wequote:Op woensdag 27 maart 2019 10:04 schreef Dragonberry het volgende:
Ik zou zo'n grote stitch knuffel kopen denk ik als dat bedrag echt op moetof een Pandora armband. Of... Ik verzin wel wat
Haha, klinktquote:Op donderdag 15 november 2018 19:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik heb vrijdagavond dat dinerbuffet gehad in hotel New York, allemachtig die toetjes. Heb me echt ziek gegeten daarhoofdgerechten en voorgerechten waren ook lekker. Ik zat in Seqouia Lodge, vierde keer daar, die heeft ook lekker buffet
![]()
We hadden een arrangement met ontbijt en diner en het ontbijt was gewoon in het hotel zelf gelukkig.
Maar zondag zeek het van de regen
Je kan van tevoren nagaan wat er gesloten is hèquote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:13 schreef hjansen82 het volgende:
Leuk , schuttingland Parijs. En 8 uur in de rij staan voor twee attracties.
Mis je alleen de twee rustige uren Magic time extra in de ochtend, die imo heel veel waard zijn in een lang weekend. Wij waren doordeweeks buiten vakanties en waren al erg blij met die uren, dat was vaak het enige moment van de dag dat de drukke attracties goed te doen waren. Maar als je vier dagen gaat ben je wellicht sowieso goedkoop uit met een abo (was vroeger bij 3 dagen al, geen idee hoe dat nu is), en daar zitten die uren wel bij dacht ik.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:08 schreef Pino112 het volgende:
Wij willen na vijf jaar ook weer eens gaan
Toen beide parken in één dag gedaan, natuurlijk te kort.
Plan is het weekend van 1 september, vier dagen beide parken. Moet voor 22 september omdat tot dan Lion King is.
En dan kunnen we Rock 'n Roller Coaster ook nog doen voordat ie dichtgaat
Ga gewoon losse kaartjes, treintickets en hotel (Ibis Val de Marne) doen, dat is stukken goedkoper.
Daar heb je helemaal gelijk in. En de kalender is wat dat betreft ook handig om een rustige dag uit te zoeken.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:26 schreef laziness het volgende:
[..]
Je kan van tevoren nagaan wat er gesloten is hè![]()
Drukte ben ik ook nooit blij mee en het is steeds vaker druk maar dat is voor de groei van het park wel heel goed dus dat voelt altijd een beetje dubbel.
Ik was vorig weekend enkel in disney village en je kon over de hoofden lopen. Het was ook 30gr. Ik vond het helemaal prima dat ik het park niet in ging.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:36 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Daar heb je helemaal gelijk in. En de kalender is wat dat betreft ook handig om een rustige dag uit te zoeken.
Dat is wel zo ja, 8.30 tot 9.30 zie ik staan. Wat moet je tussen 9.30 en 10u doen dan, half uur wachten?quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:31 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Mis je alleen de twee rustige uren Magic time extra in de ochtend, die imo heel veel waard zijn in een lang weekend. Wij waren doordeweeks buiten vakanties en waren al erg blij met die uren, dat was vaak het enige moment van de dag dat de drukke attracties goed te doen waren. Maar als je vier dagen gaat ben je wellicht sowieso goedkoop uit met een abo (was vroeger bij 3 dagen al, geen idee hoe dat nu is), en daar zitten die uren wel bij dacht ik.
Dit is eigenlijk wie bijna het enige weekend dat we kunnen, evt week erna nog.quote:Kijk alleen nog ff goed hoe het met vakanties in Frankrijk zit dan, als je niet perse aan dat weekend vast zit. Belgie en een deel van Nederland heeft dat weekend en de dagen ervoor (en soms erna) nog vakantie. Een week later kan je dan al veel drukte schelen (op de 2 niet-weekend dagen, weekend blijft druk)
quote:Op maandag 29 april 2019 21:33 schreef psv-gomes het volgende:
https://www.hellodisneyla(...)de-disneyland-paris/
Drukte kalender
Losse kaartjes goedkoper dan een Disney arrangement?quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:08 schreef Pino112 het volgende:
Wij willen na vijf jaar ook weer eens gaan
Toen beide parken in één dag gedaan, natuurlijk te kort.
Plan is het weekend van 1 september, vier dagen beide parken. Moet voor 22 september omdat tot dan Lion King is.
En dan kunnen we Rock 'n Roller Coaster ook nog doen voordat ie dichtgaat
Ga gewoon losse kaartjes, treintickets en hotel (Ibis Val de Marne) doen, dat is stukken goedkoper.
Ja denk het wel? Is dat zo bijzonder? Of ik zie dingen over het hoofd, kan ook.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 22:07 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Losse kaartjes goedkoper dan een Disney arrangement?![]()
Het was inderdaad warm in Parijs. Ik was er vorige week ook, maar alleen in de stad zelf. De toeristische hotspots bezoekenquote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:47 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik was vorig weekend enkel in disney village en je kon over de hoofden lopen. Het was ook 30gr. Ik vond het helemaal prima dat ik het park niet in ging.
Voor de prijs die je betaalt zijn van die weekenden dat het uitpuilt gewoon echt flink balen.
Het kan, ik zou het gewoon raar vinden.quote:Op vrijdag 7 juni 2019 22:28 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ja denk het wel? Is dat zo bijzonder? Of ik zie dingen over het hoofd, kan ook.
Volgens mij stopten die uren bij ons ook om 9:30, maar bleef alles gewoon open, wellicht kun je dat half uur alleen niet meer eerder naar binnen als je dan nog niet binnen bent?quote:Op vrijdag 7 juni 2019 21:51 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Dat is wel zo ja, 8.30 tot 9.30 zie ik staan. Wat moet je tussen 9.30 en 10u doen dan, half uur wachten?
Prijs voor 4 dagen is 249 pp, jaarpas met Extra Time is 299 (jaarpas Magic Plus)..
[..]
Dit is eigenlijk wie bijna het enige weekend dat we kunnen, evt week erna nog.
Op de druktekalender lijkt het mee te vallen:
[..]
390 incl hotel? Welkequote:Op zaterdag 8 juni 2019 07:58 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Het kan, ik zou het gewoon raar vinden.
Vorig jaar in februari heb ik 390 euro betaald, 3 dagen beide parken voor 2 personen.
In elk geval is het ook de nadelen en de voordelen eens bij elkaar zetten.
Het is misschien wel goedkoper, maar de RER rijdt ook voor niets, je bent waarschijnlijk wat langer onderweg van het park naar je kamer, mist de EMH
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |