eenschquote:Op zondag 25 februari 2018 19:44 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Dat soort tokkievolk kan niet hard genoeg aangepakt worden.
Lekker met je bast vol olie tegen andere mannen aan schuren... Jullie hebben echt alleen maar dubieuze hobbies hè.quote:Op zondag 25 februari 2018 20:33 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ook eens wat? Laatste olympische spelen had Turkije gewoon goud op een van de belangrijkste onderdelen: worstelen. Zwaarste categorie.
Jeeej tuuuterrennn!quote:Op zondag 25 februari 2018 20:33 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ook eens wat? Laatste olympische spelen had Turkije gewoon goud op een van de belangrijkste onderdelen: worstelen. Zwaarste categorie.
Die sport doet me altijd denken aan die homo-erotische scenes uit Game of Thrones. Misschien dat ze er daarom zo goed in zijn?quote:Op zondag 25 februari 2018 20:33 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ook eens wat? Laatste olympische spelen had Turkije gewoon goud op een van de belangrijkste onderdelen: worstelen. Zwaarste categorie.
Achjaquote:Op maandag 26 februari 2018 11:09 schreef AchJa het volgende:
Mijn post is verdwenen? Blijkbaar mag er niet gewezen worden op de moord en brand schreeuwende club die van mening was dat de KOZP blokkeerders niet naar huis gestuurd gingen worden met een alleen een boete maar dat ze op zijn minst strafrechterlijk vervolgd gingen worden?
Nou, hier het bewijs, het kan dus wel.
Die huren zequote:Op maandag 26 februari 2018 14:22 schreef de_boswachter het volgende:
Achja, van een kale kip kun je niet plukken.
Hoe men dan aan die mooie dure sportwagens komt dat is voor eenieder een raadsel
Dan nog moeten ze die wagens betalen.quote:
Huren gaat allemaal onderling in eigen kring. Groot deel zwart waarschijnlijk.quote:Op maandag 26 februari 2018 14:28 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dan nog moeten ze die wagens betalen.
Als ik de belastingdienst en de politie was dan ging ik eens vaker bij dit soort 'feesten' patrouilleren.
Verdiep je eens in olympisch worstelen.quote:Op maandag 26 februari 2018 09:31 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Lekker met je bast vol olie tegen andere mannen aan schuren... Jullie hebben echt alleen maar dubieuze hobbies hè..
41ste in de medaillespiegel in 2016. Wordt je geklopt door topsportlanden als Belgie, Thailand en Slowakije. Dat is wel redelijk het equivalent van 'ook nog eens wat'.quote:Op zondag 25 februari 2018 20:33 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ook eens wat? Laatste olympische spelen had Turkije gewoon goud op een van de belangrijkste onderdelen: worstelen. Zwaarste categorie.
quote:Turkse trouwstoet zorgde ook voor overlast in Zeeland
De Turkse trouwstoet die zaterdag voor grote overlast zorgde op de A12 tussen Antwerpen en Brussel, heeft vermoedelijk ook op de A58 in Zeeland voor overlast gezorgd. Dat meldt het Politieteam Oosterscheldebekken vandaag op Facebook.
,,Na vele meldingen over hun rijgedrag hebben we ze de provincie uit begeleid. Een van de auto's is in beslag genomen vanwege nog openstaande boetes. Wie aandacht vraagt, kan het krijgen!", aldus de politie.
De trouwstoet werd op de A12 gefilmd. Daarbij was te zien dat de auto's op de vluchtstrook reden, dat ze de knipperlichten aan hadden, dat er voortdurend getoeterd werd en dat ze uiteindelijk ook stopten op de snelweg om de bruidegom te jonassen.
https://www.ad.nl/zeeland(...)in-zeeland~a2f40593/
Liever niet, ik ben geen fan van gay porn.quote:Op maandag 26 februari 2018 18:26 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Verdiep je eens in olympisch worstelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |