Nou, nee. Ik ging gisteren om een uur of 23.00 slapen (vrij normale tijd) en werd een kleine acht uur later uitgerust wakker (vrij normale tijd).quote:Op maandag 26 februari 2018 16:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Of gewoon überhaupt met het veranderen van je ritme
Ook iedereen die om 19u al lag te maffen zal dat gaan merken.
Dit vooral jaquote:Op maandag 26 februari 2018 15:51 schreef Redefine het volgende:
[..]
Tsja dat was te verwachten met die rare speelschema's die je van internet geplukt hebt
Jij bent gewoon een robot.quote:Op maandag 26 februari 2018 16:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, nee. Ik ging gisteren om een uur of 23.00 slapen (vrij normale tijd) en werd een kleine acht uur later uitgerust wakker (vrij normale tijd).
Dat is niet waarquote:Op maandag 26 februari 2018 17:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hebben we gemerkt ja, als je tegen lunchtijd weer eens online kwam.
hmm Geen kjeldgod.quote:Op maandag 26 februari 2018 16:44 schreef borisz het volgende:
Suus en Carlijn zo bij DWDD
Sjinkie en Jeroen bij Jinek
Jac en Patrick bij LN
Jan bij Peptalk.
sliep om 21.30. Om 5u wakker.quote:Op maandag 26 februari 2018 16:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, nee. Ik ging gisteren om een uur of 23.00 slapen (vrij normale tijd) en werd een kleine acht uur later uitgerust wakker (vrij normale tijd).
Oh dan snap ik wel dat je het nu zo moeilijk hebt. Als je al problemen hebt met de zomertijdquote:Op maandag 26 februari 2018 16:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zwaar is een groot woord, maar ik heb deze week betere dagen gekend
Beetje alsof de zomertijd is ingegaan.
DWDD is in Amsterdam hequote:Op maandag 26 februari 2018 17:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Moeten ze wel opschieten voor DWDD dan aangezien ze om 18.00 nog in Olympisch Stadion moeten zijn
Dat weet ik hoorquote:
Duurt meestal niet lang. Plus dat ze waarschijnlijk dan wel aan het einde van het programma zitten. Wel is het zo dat ze door een behoorlijk druk en onhandig deel van Amsterdam moeten als ze vanuit het stadion naar de studio moeten. Maar normaal gesproken moet dat toch wel ruim binnen een halfuur kunnen.quote:Op maandag 26 februari 2018 17:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat weet ik hoor
Maar alsnog; tenzij die onzin in olympisch stadion in een kwartiertje gedaan is
quote:Op maandag 26 februari 2018 17:36 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh dan snap ik wel dat je het nu zo moeilijk hebt. Als je al problemen hebt met de zomertijd
Dan is het wel vrij ernstig jaquote:Op maandag 26 februari 2018 17:36 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh dan snap ik wel dat je het nu zo moeilijk hebt. Als je al problemen hebt met de zomertijd
Nattekrantquote:Op maandag 26 februari 2018 17:36 schreef Redefine het volgende:
[..]
Oh dan snap ik wel dat je het nu zo moeilijk hebt. Als je al problemen hebt met de zomertijd
Engeland ofzo wordt een ramp inderdaad. Weken acclimatiseren.quote:Op maandag 26 februari 2018 18:13 schreef franklop het volgende:
Denk dat #Nattekrant nooit naar Australië of nieuw Zeeland op vakantie moet gaan
Of uberhaupt een land met een andere tijdzone
quote:
Ik ken wel mensen die moeite hebben met de zomertijd. Maar die zijn toch allen minimaal in de zestigquote:
Snap het wel hoor, toen ik ruim maand geleden in Portugal zat had ik ook wel even nodig.quote:Op maandag 26 februari 2018 18:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Engeland ofzo wordt een ramp inderdaad. Weken acclimatiseren.
quote:Op maandag 26 februari 2018 18:13 schreef franklop het volgende:
Denk dat #Nattekrant nooit naar Australië of nieuw Zeeland op vakantie moet gaan
Of uberhaupt een land met een andere tijdzone
Van mijn vakantie vorig jaar naar de Baltische Staten (+1 uur), heb ik nog drie maanden moeten bijkomen. Was echt total loss daarna, door die tijdquote:Op maandag 26 februari 2018 18:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Engeland ofzo wordt een ramp inderdaad. Weken acclimatiseren.
Je geeft jezelf een rode kaart? Terecht.quote:
Nee, jouquote:Op maandag 26 februari 2018 18:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je geeft jezelf een rode kaart? Terecht.
Nee dat is de grap die we ermee van maken. Maar ik vind oprecht het al bijzonder dat je twee dagen minder alert bent door een verandering van een uurquote:Op maandag 26 februari 2018 18:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, jou
Mijn zomertijdaanpassing is één of twee dagen iets minder alert zijn en daarna klaar. Jij maakt ervan dat het een wonder is dat ik al die keren heb overleefd
Ik heb hoge kwaliteitseisen, dus ik ben al vrij snel minder alert naar m'n gevoelquote:Op maandag 26 februari 2018 18:24 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee dat is de grap die we ermee van maken. Maar ik vind oprecht het al bijzonder dat je twee dagen minder alert bent door een verandering van een uur
Die heb ik voor mijzelf ook. Maar alsnog vind ik het vrij bijzonder dat je er last van hebt. Dat hoor ik normaal alleen van oudere mensen.quote:Op maandag 26 februari 2018 18:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb hoge kwaliteitseisen, dus ik ben al vrij snel minder alert naar m'n gevoel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |