abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport zondag 18 februari 2018 @ 19:25:27 #1
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_177284176



Een stukje geschiedenis
2005 Nick Nuyens (BEL) Quick-Step–Innergetic
2006 Philippe Gilbert (BEL) Française des Jeux
2007 Filippo Pozzato (ITA) Liquigas
2008 Philippe Gilbert (BEL) Française des Jeux
2009 Thor Hushovd (NOR) Cervélo TestTeam
2010 Juan Antonio Flecha (ESP) Team Sky
2011 Sebastian Langeveld (NED) Rabobank
2012 Sep Vanmarcke (BEL) Garmin–Barracuda
2013 Luca Paolini (ITA) Team Katusha
2014 Ian Stannard (GBR) Team Sky
2015 Ian Stannard (GBR) Team Sky
2016 Greg Van Avermaet (BEL) BMC Racing Team
2017 Greg Van Avermaet (BEL) BMC Racing Team

http://www.omloophetnieuwsblad.be/
==========================================




Een stukje geschiedenis
2005 George Hincapie (USA) Discovery Channel
2006 Nick Nuyens (BEL) Quick-Step–Innergetic
2007 Tom Boonen (BEL) Quick-Step–Innergetic
2008 Steven de Jongh (NED) Quick-Step
2009 Tom Boonen (BEL) Quick-Step
2010 Bobbie Traksel (NED) Vacansoleil
2011 Christopher Sutton (AUS) Team Sky
2012 Mark Cavendish (GBR) Team Sky
2013 No race due to snow
2014 Tom Boonen (BEL) Omega Pharma–Quick-Step
2015 Mark Cavendish (GBR) Etixx–Quick-Step
2016 Jasper Stuyven (BEL) Trek–Segafredo
2017 Peter Sagan (SVK) Bora–Hansgrohe

==================================

De oefenkoersjes in Australië, de zandbak, Ruta del Sol enz zijn allemaal leuk maar tellen natuurlijk niet mee. Volgende week zaterdag begint het echte werk met Omloop Het Volk Nieuwsblad. Het wielrennen gaat weer echt beginnen. :7

Game on w/
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_177284217
*O* *O* *O*
  zondag 18 februari 2018 @ 19:29:09 #3
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177284256
Omloop het Volk genot _O_
  zondag 18 februari 2018 @ 19:34:20 #4
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177284343
Omloop het Volk en Brussel-Kuurne-Brussel.
Put these foolish ambitions to rest.
  zondag 18 februari 2018 @ 19:43:48 #5
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177284531
Kuurne-Brussel-Kuurne en weer terug.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zondag 18 februari 2018 @ 20:00:42 #6
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177284894
Heerlijk man _O_
pi_177285303
Eindelijk weer echte koers _O_
Even a broken clock is right twice a day.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 18 februari 2018 @ 20:41:20 #8
862 Arcee
Look closer
pi_177285819
We gaan weer fietsen. *O*
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zondag 18 februari 2018 @ 22:02:34 #9
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_177287482
Ik moet toegeven dat, nu ik aan de FPCL meedoe, het seizoen voor mijn gevoel al een tijdje bezig is. Maar ik ben wel benieuwd hoe deze eerste 'echte' koersen gaan aflopen natuurlijk :)
pi_177287563
Dit jaar over de Muur en de Bosberg _O_
Broekje is al uit.
pi_177306897
Hopen dat het voorspelde koufront niet zo heftig is want stel je voor afgelast :')
  maandag 19 februari 2018 @ 20:21:51 #12
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177307075
quote:
0s.gif Op maandag 19 februari 2018 20:14 schreef Boezeidekoe het volgende:
Hopen dat het voorspelde koufront niet zo heftig is want stel je voor afgelast :')
Zolang het droog blijft, gaan ze gewoon fietsen hoor.
  maandag 19 februari 2018 @ 20:27:44 #13
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_177307212

Laten we hopen op dit _O_
pi_177309027
Ordinaire TVP

Heb er zin in _O_
pi_177310338
Fck die spelen. Zaterdag gaat het weer los.
  Moderator maandag 19 februari 2018 @ 22:27:21 #16
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177316682
quote:
1s.gif Op maandag 19 februari 2018 20:27 schreef Immerdebestebob het volgende:

Laten we hopen op dit _O_
Die sprint van Traksel. :D
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_177339860
Bijna weer tijd voor de koers *O* zin an ^O^

Die nieuwe finale van de Omloop is gewoon een kopie van de RvV van vroeger zo te zien _O- dus dan zal het wel op de Muur gaan gebeuren... Ben benieuwd!
The only way you can be original, is to be yourself.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 22 februari 2018 @ 10:29:36 #19
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_177363851
Nog twee nachtjes

Jose de C is blij met het nieuwe parcours.
http://sporza.be/cm/sporza/wielrennen/1.3150151
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_177397057
quote:
Verraad, geldzorgen en zelfmoord: de tragedie van Shay Elliott, de eerste buitenlandse winnaar van de Omloop

Geen sport die meer verhalen verbergt dan het wielrennen, weinig wedstrijden die meer tot de verbeelding spreken dan die van het klassieke voorjaar. Wielerredacteur Wim Vos en fotoredacteur Patrick De Kuysscher duiken in het archief en vertellen vergeten verhalen uit de rijke geschiedenis van de koers. Vandaag: De tragedie van Shay Elliott, de eerste buitenlandse winnaar van de Omloop.

Op 4 mei 1971 wordt in de rand van Dublin, in een appartement boven zijn garage, het lichaam van de 36-jarige Seamus ‘Shay’ Elliott gevonden. Het jachtgeweer ligt naast hem. Twaalf jaar eerder was de Ier nog de eerste buitenlandse winnaar van wat toen de Omloop Het Volk heette. Voor hem had geen Angelsaksische renner ooit een klassieker gewonnen. Maar verraad, liefdesverdriet en geldzorgen zouden Elliott tot wanhoop drijven. De tragedie van een vergeten pionier.

“Was Shay de eerste buitenlander die de Omloop won?” In Ierland heeft Sean Kelly net de telefoon opgenomen. De Ier, die in de jaren 80 de klassieke zeges opstapelde, laat het even bezinken. Dan volgt een vriendelijk lachje aan de andere kant van de lijn. “I should have known”, zegt hij rustig. “Shay was zowat in alles de eerste. De eerste Ier die het geel in de Tour droeg, de eerste Engelstalige op het podium van een grote ronde… Blijkbaar ook de eerste in de Omloop. Een echt fenomeen. Maar weinig bekend. Ik, Stephen Roche, Dan Martin vandaag, eigenlijk alle Engelstalige renners: we zijn hem allemaal schatplichtig. Hij effende het pad. Nice dat je zijn verhaal opschrijft.” En na twee seconden stilte: “Je weet dat het niet goed met hem afgelopen is?”

Zelfgeknutselde fiets

Dat weten we. Maar als op zondag 5 april 1959 in Wevelgem de vijftiende editie van wat vandaag de Omloop Het Nieuwsblad is op gang wordt geschoten, is die tragedie nog ver weg. De dag voordien heeft ­Leon Van Daele Gent-Wevelgem gewonnen. Dat is niet zonder belang. Samen met Gent-Wevelgem vormt de Omloop Het Volk eind jaren 50 De Trofee van Vlaanderen, met een overkoepelend klassement en zelfs een bergprijs. Het was als winnaar van die laatste prijs dat hij zich een jaar eerder voor het eerst had laten opmerken in Vlaanderen. Seamus Elliott. Roepnaam: Shay. Op weg naar Wevelgem had hij bijna de hele dag in de aanval gereden, alleen over de Kemmelberg. Vooral zijn nationaliteit sprong in het oog. Een Ier. Hoe kwam die daar?

“Hij was een echte outsider. Letterlijk. Een Ier die het helemaal op eigen kracht had gemaakt op het continent. En: hij was mijn idool.” Aan het woord is Pat McQuaid. McQuaid, ook Iers, wordt in de jaren 70 zelf wielrenner en zal tussen 2005 en 2013 acht jaar lang als voorzitter van de UCI over het mondiale wielrennen regeren. Maar lang daarvoor smult hij als tienjarig jongetje van het verhaal van de oudere Shay Elliott. Een verhaal dat leest als een jongensstrip. Hoe Elliott het eerst in sporten als Gaelic football en hurling (Keltische sport die met sticks gespeeld wordt) had geprobeerd, hoe hij op zijn dertiende met een zelf in mekaar geknutselde fiets zonder versnellingen meteen tweede was geworden in zijn eerste wedstrijdje en hoe hij al heel snel races in Ierland was beginnen winnen. Een van zijn tegenstanders was Jim McQuaid geweest, de vader van Pat. “Ze waren heel goed bevriend”, zegt Pat McQuaid. “Ik was dol op wielrennen. Elke dag vlooide ik de kranten uit op zoek naar de kleinste wielerberichten over Shay. Niet makkelijk. Kleine sporten kregen amper aandacht. De rest pikte je op in Engelse wielerbladen die vaak al weken oud waren.” Elliott, beklemtoont McQuaid opnieuw, was zijn jeugdheld. “Na het seizoen keerde hij altijd terug naar Ierland. Wij woonden aan de noordkant van Dublin, hij zo’n 25 kilometer ten zuiden van de stad. Ik moet een jaar of tien geweest zijn toen ik hem voor het eerst zag. Hij was op bezoek. Het was al elf uur ’s avonds toen mijn vader mij uit bed haalde. Daar zat Elliott aan tafel, met zijn prachtige blonde vrouw naast hem.”

Hoe hij die stap naar het ­Europese wielrennen had gezet, was ook al zo’n jongensverhaal. “Hij had in de Tour of ­Ireland het bergklassement gewonnen”, grijnst McQuaid. “Zijn prijs was een tiendaagse stage in Frankrijk.” Niet zomaar een stage: Elliott mocht er fietsen in het gezelschap van Louison Bobet, die op dat ogenblik al twee van zijn drie Touroverwinningen geboekt had. McQuaid: “Daar heeft hij beslist: Ik blijf op het continent.” En Elliott doet het goed. Héél goed. In 1955 wordt hij als eerste buitenlander ooit verkozen tot beste amateur van Frankrijk. L’Équipe schrijft: “Mocht er een gele trui voor amateurs bestaan, Shay had hem van de eerste tot de laatste dag van het seizoen gedragen.” Een profcontract is logisch: in 1956 tekent hij, alweer als enige buitenlander, een contract bij Helyett. Franse sterren als Anquetil, Darrigade en Stablinski worden zijn ploegmaats.

10.000 frank op de Muur

De uitslag van de Omloop 1959 leest als een in memoriam van een lang verdwenen peloton. Fred De Bruyne wordt tweede. Verderop vinden we namen als Foré, Impanis en Rik Van Steenbergen. Toch zullen ze die dag niet verrast geweest zijn door de naam van de winnaar. Dat jaar had Elliott voor de Omloop al vier keer top 10 gereden in de voorjaarsklassiekers. In Parijs-Nice had hij het groen gewonnen. En een jaar eerder was hij in Parijs-Roubaix pas in laatste instantie door het peloton overspoeld. Die Ier kon fietsen. “Dat wisten we allemaal”, zegt de vandaag 83-jarige Willy Truye. Truye, grootvader van huidige profs Baptiste, Edward en Emiel Planckaert, werd tweede in de Ronde van Vlaanderen van 1958. In de Omloop van 1959 strandde hij op 17 seconden van Elliott. “Ik had in een ritje in Frankrijk een keer met hem in de aanval gereden”, herinnert hij zich vandaag. “Hij reed en reed. Ik zat piepedood. Hij won. Een beer van een coureur.” Dat blijkt ook uit het wedstrijdverslag. Rik Van Looy is de grote favoriet, maar het is Elliott die de wedstrijd animeert. Op de Muur van Geraardsbergen – toen al – komt hij als eerste boven. En verdiende aldus 10.000 frank, lezen we. Waarna hij er samen met Fred De Bruyne op de Varenberg vandoor gaat. Bij Rik Van Looy was de kadans gebroken, gaat de krant verder. Zodat de twee zich onbedreigd konden klaar maken voor de eindspurt op de Watersportbaan te Gent. Elliott, die veruit de friste was, zette de spurt van ver in en won tamelijk gemakkelijk. Meer dan 1.000 kilometer verderop juicht een jonge fan zich een ongeluk. “Ik was tien”, glimlacht McQuaid. “Het kan niet anders of mijn vader en ik moeten een geweldige avond beleefd hebben.”

Intelligent in de koers, krachtig op kasseien en nog maar 24: iedereen verwacht dat in de Omloop een groot klassiek renner is opgestaan. Maar vreemd genoeg gebeurt dat niet. Elliott lijkt best te gedijen op het vasteland. Hij huwt de zus van zijn beroemdere Franse ploegmaat Stablinski. En ook zijn palmares is de volgende jaren best aardig. Na zijn twee ritzeges in de Tour van 1963 wordt hij de eerste Angelsaksische renner met ritoverwinningen in de drie grote ronden. Maar toch knaagt er iets. McQuaid: “Hij bleef een outsider. Dus een domestique, een knecht. Vandaag maakt het niet uit waar een renner vandaan komt. Wie goed is, krijgt respect. Toen werd het peloton gedomineerd door Fransen, Italianen en Belgen. Die hielden de outsiders buiten. Was Shay geen Ier geweest, hij zou een heel andere carrière gehad hebben.”

Bedrogen door ploegmaats

Anquetil en Stablinski delen de lakens uit. Erger: ze schrikken er niet voor terug hem te beduvelen. Met het WK in 1962 als dieptepunt. Elliott en zijn schoonbroer Stablinski zijn samen afgereisd. Maar als Elliott in de finale op weg lijkt naar de wereldtitel, is het Stablinski die hem nekt. Op oude beelden is te zien hoe hij handjes schudt met de Duitser Wolfshohl en hem vraagt Elliott terug te halen. Stablinski is wereldkampioen, Elliott wordt tweede. Bedrogen door zijn eigen ploegmaat en de dooppeter van Elliotts zoon Pascal. Elliott zelf kan het niet geloven. Maar drie jaar later gebeurt het weer. In de prestigieuze rittenwedstrijd Parijs-Luxemburg leidt Elliott in het klassement, als Stablinski meeglipt in een ontsnapping. Maar niet om afstoppingswerk te verrichten, wat iedereen verwacht, wel om voluit mee te werken. Weer verliest Elliott. Het peloton spreekt schande van het verraad. Elliott laat Stablinski zijn huis niet meer in.

De tegenslag te veel

Is dat de druppel geweest? Zit daar de knik die Elliotts loopbaan plots steil naar beneden doet lopen? Zeker is: na 1965 kwijnt hij weg. Sportief boekt hij geen enkele noemenswaardige zege meer. En als hij op weg naar Gent-Wevelgem door de Belgische politie wordt aangehouden met goedkope amfetamines in zijn auto, blijkt hoe hij op de dool is – al wordt hij in Wevelgem zowaar nog vijfde. En ook extrasportief ziet ­Elliott zijn leven kapseizen. Zijn vrouw Marguerite heeft de dure smaak van Anquetils vrouw geadopteerd en Elliott kan de rekeningen niet bijhouden. Hij koopt nog een hotel in Bretagne. Een investering. Maar wat zijn pensioen moet veiligstellen, wordt een financiële nachtmerrie. Fawlty Towers, de tragedie. Terwijl Elliott zich van wedstrijd naar wedstrijd rept voor luttel prijzengeld, zit de kok de ober achterna met een mes, grabbelt iedereen voluit in de kassa en stapelen de torenhoge schulden zich op. Zijn vrouw is het hotel dan allang beu en wil scheiden. Zij neemt zijn zoontje mee. Eind 1967 zit Elliott volledig aan de grond. Aan fietsen komt hij niet meer toe en als een dief in de nacht vlucht hij terug naar Ierland. “Helemaal platzak”, zucht McQuaid.

Het is nooit meer goed gekomen met Shay Elliott. Even wenkt een comeback, maar als hij zich uit geldnood laat betalen voor een geruchtmakend interview waarin hij het hele peloton van doping beschuldigt, keert dat peloton hem de rug toe. Van lieverlee begint hij een garage. Ogenschijnlijk klimt hij uit het dal. Maar op de achtergrond zijn er de kalmeringspillen en de diagnose van zijn dokter: mental stress. “Ik begon destijds wedstrijden te rijden”, zegt Pat McQuaid. “Ik zag hem af en toe. Hij heeft nog geprobeerd om Ierse renners te coachen. Ook dat lukte niet. Hij had het zwaar.”

Zo zwaar dat het in mei 1971 fout loopt. Eerst sterft zijn vader, zijn laatste steun. Twee weken later wordt hij zelf gevonden in het appartement boven zijn garage. In een plas bloed, ernaast een jachtgeweer dat hij ooit als cadeau had gekregen in de Vuelta. Elliott heeft zichzelf gedood. Maar gebeurde dat per ongeluk of was er meer? Het katholieke Ierland van de jaren 70 houdt het officieel op het eerste. “Maar”, besluit McQuaid zacht, “wie Elliott kende, wist beter. Shay was een ervaren jager. Hij zou nooit een wapen per ongeluk op zichzelf richten.”

Dus blijft maar één conclusie mogelijk, besluit McQuaid: “Bij de begrafenis van zijn vader waren zijn vrouw en zoon naar Dublin afgereisd. Hij had haar gevraagd of ze toch niet wilden blijven om opnieuw een gezin te vormen. Zij had radicaal neen gezegd en was weer naar Frankrijk vertrokken. De volgende dag werd Shay dood gevonden. Wat moet je dan denken?”

Twaalf jaar na zijn overwinning in de Omloop Het Volk heeft Shay Elliott, de eerste buitenlandse winnaar ooit in Gent, zelfmoord gepleegd.
pi_177403922
quote:
Studiogasten: Jan Bakelants en Eddy Planckaert.
Topshow
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 00:54:30 #22
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177404870
Het wordt morgen voor de Gilberts en Wellensen van deze wereld erg lastig om voorop te blijven met een gure NO wind van 4 a 5 bft volle bak tegen na de Bosberg :{.
pi_177409668
Vandaag gaat het seizoen dan echt beginnen _O_
pi_177409703
Voila... eigen ochtendtraining zit erop. Nu nog wat klusjes afhandelen en dan 's middags voor de buis. Eindelijk kunnen we weer hervallen in deze heerlijke weekendstructuur. O+
pi_177409734
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 00:54 schreef Slobeend het volgende:
Het wordt morgen voor de Gilberts en Wellensen van deze wereld erg lastig om voorop te blijven met een gure NO wind van 4 a 5 bft volle bak tegen na de Bosberg :{.
Renners zonder handschoenen krijgen van mij 5min voorsprong. _O_
Ik zag er zo eentje van QuickStep tijdens de training/verkenningsrit op foto's. 8)7
  zaterdag 24 februari 2018 @ 10:42:19 #26
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177409910
We hopen allemaal dat Gaviria het dit voorjaar heel goed gaat doen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177409926
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:22 schreef Chiappucci het volgende:
Vandaag gaat het seizoen dan echt beginnen _O_
Dit _O_
  zaterdag 24 februari 2018 @ 10:45:14 #28
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177409962
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:42 schreef Koffieplanter het volgende:
We hopen allemaal dat Gaviria het dit voorjaar heel goed gaat doen.
Wat ben je opeens voorzichtig.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177409982
We hopen allemaal dat Team SKY dit jaar weer iedereen de moeder gaat schroeien.

Van Baarle vandaag om te beginnen ^O^
  zaterdag 24 februari 2018 @ 10:46:39 #30
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177409992
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:45 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Wat ben je opeens voorzichtig.
Wat bedoel je?
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 10:51:14 #31
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410083
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:46 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Wat bedoel je?
Nou zeg maar, wat daar staat.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 10:56:35 #32
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410180
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:51 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Nou zeg maar, wat daar staat.
Ik spreek in die post namens ons allemaal, als ik dan over Godenkinderen en dat soort dingen begin gaan bepaalde typetjes hier weer jammeren en dat moeten we niet hebben. Tevens lijkt het mij niet heel snugger om hoge verwachtingen te plakken aan zijn allereerste échte voorjaar. De enige race over de steentjes waar hij moet is Gent-Wevelgem en het zou een zege voor de wielersport zijn als hij die wint.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177410190
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:22 schreef Chiappucci het volgende:
Vandaag gaat het seizoen dan echt beginnen _O_
Mooi ook dat we een soort mini Ronde van Vlaanderen krijgen. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_177410210


:)
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:00:03 #35
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410238
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:56 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Ik spreek in die post namens ons allemaal, als ik dan over Godenkinderen en dat soort dingen begin gaan bepaalde typetjes hier weer jammeren en dat moeten we niet hebben. Tevens lijkt het mij niet heel snugger om hoge verwachtingen te plakken aan zijn allereerste échte voorjaar. De enige race over de steentjes waar hij moet is Gent-Wevelgem en het zou een zege voor de wielersport zijn als hij die wint.
M-m-m-m-m
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:00:30 #36
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410246
quote:
Zou Pat autistisch zijn?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410357
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:00 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Zou Pat autistisch zijn?
Prachtvent.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:09:19 #38
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410391
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:00 schreef Mani89 het volgende:

[..]

M-m-m-m-m
Dat vind jij ook.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:09:53 #39
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177410402
Sporza is er vanaf 13h30 bij...al zal er eerst wel worden voorbeschouwd.
pi_177410437
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 10:56 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Ik spreek in die post namens ons allemaal, als ik dan over Godenkinderen en dat soort dingen begin gaan bepaalde typetjes hier weer jammeren en dat moeten we niet hebben. Tevens lijkt het mij niet heel snugger om hoge verwachtingen te plakken aan zijn allereerste échte voorjaar. De enige race over de steentjes waar hij moet is Gent-Wevelgem en het zou een zege voor de wielersport zijn als hij die wint.
Waarom laat je je oren hangen naar een stelletje onbenullen die de hele dag hijgend op de F5-knop rammen om te zien of jij weer een Colombiaantje plugt? Hijgend voor de televisie of er een Colombiaantje valt of faalt en dan snel hijgend er een post over plaatsen op dit forum. Ik bedoel; waar gáát dit over?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:16:59 #41
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410528
Waarom krijg ik geen quotemeldingen meer?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 11:18:08 #42
362868 crew  Slobeend
of all places
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:18:10 #43
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410554
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:09 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Dat vind jij ook.
Ik merk dat de spanning begint te stijgen. De bravoure maakt plaats voor onzekerheid. Het grote indekken is begonnen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:18:39 #44
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410562
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:18 schreef Slobeend het volgende:
Zit er al iemand aan het bier?
Ik heb net in 5 minuten 2 croissantjes naar binnen gewerkt.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:18:41 #45
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410563
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:18 schreef Slobeend het volgende:
Zit er al iemand aan het bier?
Bier drinken is voor proleten.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:19:04 #46
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410575
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:18 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ik merk dat de spanning begint te stijgen. De bravoure maakt plaats voor onzekerheid. Het grote indekken is begonnen.
:z
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177410585
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:18 schreef Slobeend het volgende:
Zit er al iemand aan het bier?
Eerst mijn koffie nog opdrinken. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:19:43 #48
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410596
Overdag drinken is trouwens echt gaar. Dat doen alleen theatrale landlopers met halflang haar.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410600
Ik ga niet zo vroeg aan het bier, hoor.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:20:26 #50
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177410611
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:19 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ga niet zo vroeg aan het bier, hoor.
Jawel joh. Gewoon doen.
pi_177410641
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:20 schreef Sked het volgende:

[..]

Jawel joh. Gewoon doen.
Maar ik ben gisteren ook tot het gaatje gegaan. Ik ben geen hardloper, dat zijn doodlopers.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:22:12 #52
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410646
NIet nu he, godverdomme.gif.

Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:23:44 #53
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410677
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:22 schreef Mani89 het volgende:
NIet nu he, godverdomme.gif.

[ afbeelding ]
Jij wil al gaan voorbeschouwen op de voorbeschouwing?
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177410688
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:22 schreef Mani89 het volgende:
NIet nu he, godverdomme.gif.

[ afbeelding ]
Je hebt nog een paar uur om de rekening te betalen en te bellen of ze je alsjeblieft weer aan willen sluiten.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:27:41 #55
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177410774
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:22 schreef Mani89 het volgende:
NIet nu he, godverdomme.gif.

[ afbeelding ]
Hahaha.
pi_177410778
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:24 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Je hebt nog een paar uur om de rekening te betalen en te bellen of ze je alsjeblieft weer aan willen sluiten.
_O-

Nu al zin in de wedstrijd. Iedereen (in dit topic) lijkt goed in vorm te zijn.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:28:44 #57
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410799
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Maar ik ben gisteren ook tot het gaatje gegaan. Ik ben geen hardloper, dat zijn doodlopers.
Alcoholist.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:30:21 #58
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410832
Ik ga vandaag weer 5 kilometer hardlopen. Wie gelooft mij?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410834
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Maar ik ben gisteren ook tot het gaatje gegaan. Ik ben geen hardloper, dat zijn doodlopers.
Waar heb je lopen zuipen?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:31:21 #60
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410848
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik ga vandaag weer 5 kilometer hardlopen. Wie gelooft mij?
Ik, want cardio is voor watjes.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177410872
Hoe laat is de finale vandaag ongeveer?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:32:55 #62
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410874
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:31 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Ik, want cardio is voor watjes.
Deze post komt er niet echt goed uit als je zelf post met zo'n kinderachtige UI.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:34:31 #63
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410891
:')
quickstepteam twitterde op zaterdag 24-02-2018 om 11:19:42 The Quick-Step Floors boys are in the house, so let's get the cobbles party started.#OHN18 https://t.co/JzPu31JTTP reageer retweet
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410903
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:28 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Alcoholist.
Zo zou ik mezelf niet willen omschrijven.
pi_177410908
Voetbal alsnog afgelast. Voor het eerst in jaren OHV kijken
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:37:04 #66
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177410925
quote:
14s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:35 schreef franklop het volgende:
Voetbal alsnog afgelast. Voor het eerst in jaren OHV kijken
Waarom afgelast?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:37:21 #67
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177410931
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:32 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Deze post komt er niet echt goed uit als je zelf post met zo'n kinderachtige UI.
Super is geweldig, je weet niet wat je mist.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:37:37 #68
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410936
quote:
14s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:35 schreef franklop het volgende:
Voetbal alsnog afgelast. Voor het eerst in jaren OHV kijken
Voetbal zouden ze sowieso moeten aflasten. Voor altijd.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410938
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:37 schreef Sked het volgende:

[..]

Waarom afgelast?
Hoofdveld was te hard
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177410950
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:37 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Voetbal zouden ze sowieso moeten aflasten. Voor altijd.
Desalniettemin bewonderenswaardig dat er nog steeds een hoop mensen in je baits in VBL trappen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:38:30 #71
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410951
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:37 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Super is geweldig, je weet niet wat je mist.
Als je graag ziet hoe je jeugdsentiment in zijn kont wordt geneukt misschien.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:39:03 #72
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410960
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:38 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Desalniettemin bewonderenswaardig dat er nog steeds een hoop mensen in je baits in VBL trappen.
Dat zijn eigenlijk exclusief PSV supporters.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 11:39:11 #73
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177410965
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik ga vandaag weer 5 kilometer hardlopen. Wie gelooft mij?
Wacht maar tot je buiten bent.
pi_177410971
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:27 schreef Felagund het volgende:

[..]

_O-

Nu al zin in de wedstrijd. Iedereen (in dit topic) lijkt goed in vorm te zijn.
Stijn is in bloedvorm in ieder geval
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:40:15 #75
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177410979
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:39 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Wacht maar tot je buiten bent.
Ik vind strijden tegen de elementen mooi. Ik moet donderdagochtend met windchill -20 een uur lang gaan fietsen. Ik ben als een kind zo blij.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177410985
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:34 schreef Mani89 het volgende:
:')
quickstepteam twitterde op zaterdag 24-02-2018 om 11:19:42 The Quick-Step Floors boys are in the house, so let's get the cobbles party started.#OHN18 https://t.co/JzPu31JTTP reageer retweet
#TheWolfpack gaat shinen _O_
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:41:31 #77
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177411009
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:38 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Als je graag ziet hoe je jeugdsentiment in zijn kont wordt geneukt misschien.
Je weet niet waar je over praat.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177411012
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:39 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Dat zijn eigenlijk exclusief PSV supporters.
Vroeger schaarde Koffieplanter zich ook nog onder de noemer 'PSV-fan'.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:42:07 #79
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411023
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:41 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Je weet niet waar je over praat.
Dat weet ik bijna nooit hahaha.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177411037
Stijn negeert me. Hier word ik vet onzeker van
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:42:58 #81
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411047
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:41 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vroeger schaarde Koffieplanter zich ook nog onder de noemer 'PSV-fan'.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kijk, toen was hij nog echt grappig.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:43:51 #82
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177411066
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:42 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Kijk, toen was hij nog echt grappig.
Jij vindt mij hilarisch.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177411096
De goden van het peloton:
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:46:05 #84
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411123
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:43 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Jij vindt mij hilarisch.
Vooral als je weer een UI-weddenschap met mij aangaat die ik toch sowieso niet ga nakomen. Haha.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177411127
quote:
10s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:45 schreef Syntix het volgende:
De goden van het peloton:
[ afbeelding ]
Gezellig met Linde Merkpoel
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:46:39 #86
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177411134
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:46 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Vooral als je weer een UI-weddenschap met mij aangaat die ik toch sowieso niet ga nakomen. Haha.
Dat ga ik toch niet meer doen, jij bent dood voor mij wat dat betreft.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:47:16 #87
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411145
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:46 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Dat ga ik toch niet meer doen, jij bent dood voor mij wat dat betreft.
Wedden dat Gaviria dit voorseizoen geen klassieker wint?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:49:45 #88
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177411215
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:47 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Wedden dat Gaviria dit voorseizoen geen klassieker wint?
Ik ga hier niet meer aan beginnen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177411242
Hoelaat komt dit genot op TV mijn waarde vrienden?
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:50:50 #90
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411247
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:49 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Ik ga hier niet meer aan beginnen.
Zou Goku weglopen van een confrontatie? Dan had de mensheid niet eens meer bestaan.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177411273
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:50 schreef franklop het volgende:
Hoelaat komt dit genot op TV mijn waarde vrienden?
enneh. op de belg toch geweun?!
pi_177411306
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:51 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

enneh. op de belg toch geweun?!
Ik vroeg hoelaat :P
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 24 februari 2018 @ 11:54:40 #93
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177411384
Gaudu heeft het koud. En dit is nog maar in Frankrijk.

Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177411390
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:52 schreef franklop het volgende:

[..]

Ik vroeg hoelaat :P
ja die nam ik mee + de "ennneh"
pi_177411508
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:32 schreef Wereldgozer het volgende:
Hoe laat is de finale vandaag ongeveer?
Fijn dat jullie even antwoord geven
pi_177411546
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:00 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

Fijn dat jullie even antwoord geven
Van de favoriete site van R_R en Cavaliers

quote:
Het publiek in Meerbeke mag de keel tussen 16.19 en 16.47 schor schreeuwen voor de winnaar.
pi_177411693
Mathis
Van Staeyen
Van Bilsen
Van Goedem
Planckaert
Saramotins
Svendgaard
Arlesen
De Bondt
De Winter

Kleuren de kopgroep van de dag.
pi_177411746
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:01 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Van de favoriete site van R_R en Cavaliers

[..]

Bedankt vriend
pi_177411790
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:01 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Van de favoriete site van R_R en Cavaliers

[..]

Die schrijven toch meestal in het Deens?
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177411894
Is dit al ergens live trouwens? Stream svp.
pi_177411910
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:17 schreef Syntix het volgende:
Is dit al ergens live trouwens? Stream svp.
13.30 bij de Belg zie ik.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177411924
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:18 schreef franklop het volgende:

[..]

13.30 bij de Belg zie ik.
Dan wachten we rustig af ^O^
pi_177412011
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:18 schreef Syntix het volgende:

[..]

Dan wachten we rustig af ^O^
Wat vind je ervan dat Rowe in Abboe Dabbie woestijnplantjes loopt te plukken terwijl hij net zo goed had kunnen shinen in de Omloop?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 12:22:25 #104
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177412033
Waarom reageren mensen op Syntix
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177412116
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:22 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom reageren mensen op Syntix
pi_177412136
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:22 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom reageren mensen op Syntix
Was toch netjes om even de tijd door te geven
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177412192
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Wat vind je ervan dat Rowe in Abboe Dabbie woestijnplantjes loopt te plukken terwijl hij net zo goed had kunnen shinen in de Omloop?
Rowe moet langzaam weer terugkomen, zal wel weer pelotoncaptain zijn tijdens de TdF of Giro.
pi_177412202
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:22 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom reageren mensen op Syntix
quote:
Omdat Syntix de absolute eindbaas is van Fok! Daarnaast uiteraard de meest waardevolle user.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 12:28:07 #109
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177412231
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:25 schreef franklop het volgende:

[..]

Was toch netjes om even de tijd door te geven
Gewoon doodzwijgen dat jochie.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177412335
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:27 schreef Syntix het volgende:

[..]

[..]

Omdat Syntix de absolute eindbaas is van Fok! Daarnaast uiteraard de meest waardevolle user.
Syntix _O_

Sky _O_
pi_177412642
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 11:54 schreef Mani89 het volgende:
Gaudu heeft het koud. En dit is nog maar in Frankrijk.

[ afbeelding ]
Ik heb net een rondje van 2 uur gemaakt en vond het alles meevallen. Paar laagjes aan, zonnetje erbij, lekker knallen tegen de wind in, je fietst jezelf zo warm. Zolang het droog blijft, is het gewoon een prima fietsweertje.
Demain, on roule
pi_177412684
Ik mis vanmiddag de finish :')

Kan niet opnemen, weet iemand een YT kanaal waar ik vanavond zonder spoilers kan terugkijken?
pi_177412954
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 12:42 schreef IbanMayo het volgende:
Ik mis vanmiddag de finish :')

Kan niet opnemen, weet iemand een YT kanaal waar ik vanavond zonder spoilers kan terugkijken?
Misschien 1 van deze? Weet niet hoe snel het erop staat alleen

https://www.youtube.com/channel/UCKFFqUI_cjWGsjwuce9qyKg
https://www.youtube.com/channel/UChaG_4xNVYqmooWohX9WZMQ
pi_177414143
tis koers _O_ *O* _O_ *O* _O_
pi_177414190
Sporza is live.
pi_177414197
Geen Planckaert :(
pi_177414200
Eddy, lul
pi_177414226
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:34 schreef showtimer het volgende:
Eddy, lul
Zit Eddy in zijn houten wijnkelder opgesloten?
pi_177414232
"Ronde van Vlaanderen" is al 100 keer gezegd in deze uitzending. _O-
pi_177414242
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:35 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Zit Eddy in zijn houten wijnkelder opgesloten?
File
  zaterdag 24 februari 2018 @ 13:43:32 #121
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177414451
Zeer verstandige teksten van Jan.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177414502
Opvallend beeld voor de start van de Omloop Het Nieuwblad: aan heel wat fietsen van de renners hing onder het zadel een opvallend, zwart bakje. Dat zal ook tijdens de live-uitzendingen duidelijk te zien zijn. Waarvoor dient het en waarom waren de renners aanvankelijke niet happig om het te gebruiken?

GPS-tracker

Het bakje is een GPS-tracker. Flanders Classics en de VRT pakken tijdens de uitzending uit met een professionele en overzichtelijke grafieken en data. Kijkers zullen tijdens de live-uitzending geïnformeerd worden over wattages, hartslagen van de renners en tijdsverschillen. Dit is het gevolg van een samenwerking met Velon. Deze technische innovaties moeten de wielersport naar een hoger niveau tillen: het wielrennen van de toekomst. Wielerfans zullen de koers thuis zo nog intenser kunnen beleven. nadeel: enkel ploegen die aangesloten zijn bij Velon doen mee.

e renners waren aanvankelijk niet happig om die gegevens openbaar te maken, gaf Ken Vanmarcke (broer en coach van) toe.

“Maar de hartslag maakt niet uit: als de hartslag van Sep van hartslag 100 naar pakweg 180 gaat, zal dat bij Greg Van Avermaet en anderen hetzelfde zijn en dus is de concurrentie daar niets mee. Het omslagpunt is daarbij het belangrijkste en dat blijft uiteraard geheim.”

Een hartslag is pas interessant, als je ook je omslagpunt weet: het omslagpunt of anaerobe drempel is de hartslag waarbij je lichaam meer melkzuur aanmaakt dan dat je lichaam als brandstof gebruikt. Met andere woorden: het is het moment waarop je “in het rood” gaat.

----------------------
En toch zie ik ook maar heel weinig renners hun hartslag delen op strava bv. Kan je op basis van di hartslaggegevens geen inschatting maken van omslagpunt. Wij natuurlijk niet omdat het maar sporadisch in beeld komt. Maar bij de redactie van Sporza kan dat toch nonstop gemonitord worden? Leuk in ieder geval voor de kijker.
pi_177414523
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:43 schreef Koffieplanter het volgende:
Zeer verstandige teksten van Jan.
Geboren opvolger van De Cauwer
pi_177414533
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:43 schreef Koffieplanter het volgende:
Zeer verstandige teksten van Jan.
Altijd wel iemand geweest met een bijdragende mening ipv te hervallen van het ene cliché in het andere en zoveel mogelijk mensen naar de mond te praten.
pi_177414537
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:43 schreef Koffieplanter het volgende:
Zeer verstandige teksten van Jan.
:Y Prettig om naar te luisteren.

Lijkt me duidelijk wat die na zijn actieve carrière gaat doen. (analist op tv worden).
pi_177414553
Wat was ook alweer die Sporza livestream? Via de site werkt het niet.
pi_177414592
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:47 schreef Syntix het volgende:
Wat was ook alweer die Sporza livestream? Via de site werkt het niet.
Es Ee Bee En.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 13:49:19 #128
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177414613
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:46 schreef showtimer het volgende:

[..]

Geboren opvolger van De Cauwer
Mooie jongen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177414634
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:45 schreef minimaLL het volgende:

En toch zie ik ook maar heel weinig renners hun hartslag delen op strava bv. Kan je op basis van di hartslaggegevens geen inschatting maken van omslagpunt.
Lijkt me wel.
pi_177414645
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:48 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Es Ee Bee En.
Werkt goed idd ^O^
pi_177414716
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 13:49 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Mooie jongen.
Schitterende jongen
pi_177414766
WIJ WAREN DE BESTE _O_
pi_177414866
Dat gejuich van Meganck _O-
pi_177414939
Waarom rijd Sagan hier niet ?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:00:50 #135
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177414953
Bart de Kantoorklerk.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:03:56 #136
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415011
Je verwacht het niet.
OmloopHNB twitterde op zaterdag 24-02-2018 om 13:43:55 Advantage for the 10 leaders remains about 4 mins. @sepvanmarcke had a mechanical problem earlier on Leberg. #OHN18 https://t.co/hioGXIwnp5 reageer retweet
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177415013
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:00 schreef Klepper272 het volgende:
Waarom rijd Sagan hier niet ?
Onder de plak.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:04:14 #138
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415018
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:00 schreef Klepper272 het volgende:
Waarom rijd Sagan hier niet ?
Vader geworden, ofzo.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177415057
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:04 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Vader geworden, ofzo.
Verleden jaar was hij er toch ook niet bij ?
Maar wel KBK toch
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:15:48 #140
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415409
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:03 schreef Mani89 het volgende:
Je verwacht het niet.
OmloopHNB twitterde op zaterdag 24-02-2018 om 13:43:55 Advantage for the 10 leaders remains about 4 mins. @sepvanmarcke had a mechanical problem earlier on Leberg. #OHN18 https://t.co/hioGXIwnp5 reageer retweet
Straks nog een valpartij
pi_177415432
.

[ Bericht 98% gewijzigd door Mansjester op 24-02-2018 14:17:53 ]
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:18:49 #142
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177415471
Een voorbeschouwing van een uur _O_
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:19:50 #143
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177415491
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:18 schreef Van_Poppel het volgende:
Een voorbeschouwing van een uur _O_
En toch had ik liever wat beelden van de koers.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177415512
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

En toch had ik liever wat beelden van de koers.
Je kunt nog altijd naar Eibar kijken.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:21:27 #145
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177415519
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

En toch had ik liever wat beelden van de koers.
Yep, maar 100km koers op TV is gewoon prima.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:21:31 #146
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177415523
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je kunt nog altijd naar Eibar kijken.
Wat een feest.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:22:48 #147
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177415549
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je kunt nog altijd naar Eibar kijken.
Eibar is de mooiste club van deze planeet.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177415559
Haha, Karl versprak zich.
pi_177415560
JAAAAAA
pi_177415568
Nieuwe graphics :'(
pi_177415569
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:23 schreef showtimer het volgende:
JAAAAAA
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:23:41 #152
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177415570
Beeldgenot
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:24:00 #153
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415578
LOS JONGENS!!!
pi_177415585
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:23 schreef showtimer het volgende:
Nieuwe graphics :'(
lillik dat geel
pi_177415598
Ik mis het Sporza groen in de balkjes. Nu zijn het Lotto Sjumbow kleurtjes
pi_177415619
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:23 schreef showtimer het volgende:
Nieuwe graphics :'(
Die ''Kop van de wedstrijd'' was nogal lelijk. Kinderziektengenot.
pi_177415628
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:23 schreef showtimer het volgende:
Nieuwe graphics :'(
Kan nou niet meteen zeggen dat ik het een verbetering vind. Dat groene was zo lekker herkenbaar.
pi_177415634
JOSE _O_
pi_177415642
Doet een beetje aan de NOS graphics bij de gold race denken.

Althans ik herken ze ergens van.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177415648
Heerlijk dat het begonnen is, zoveel zin in deze koers _O_
Demain, on roule
pi_177415654
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:26 schreef franklop het volgende:
Doet een beetje aan de NOS graphics bij de gold race denken.

Althans ik herken ze ergens van.
Nou ja het aantal km's te gaan staat gewoon in beeld.
pi_177415660
De graphics met straatnamen zijn opgerekte gifjes. :')
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:28:46 #163
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415669
Crisis slaat toe in Belgie
pi_177415686
Waaltje bingo _O_
pi_177415691
https://www.nrc.nl/nieuws(...)geen-koning-a1593446

Voor als je je kapotverveelt een stuk over Van Baarle.
pi_177415707
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:24 schreef IbanMayo het volgende:
Ik mis het Sporza groen in de balkjes. Nu zijn het Lotto Sjumbow kleurtjes
Inderdaad, een beetje wennen dit.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_177415709
deze graphics zien er niet uit
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:31:45 #168
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415714
Skyaids
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:33:01 #169
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415734
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:30 schreef Ajacied422 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)geen-koning-a1593446

Voor als je je kapotverveelt een stuk over Van Baarle.
Volgens moeder Renate hing haar zoon na een paar dagen wedstrijd dolenthousiast aan de telefoon. „Hij zei tegen me: ‘Mam, het is zo gaaf om voor Froome te mogen rijden. Het is zo’n relaxte man, zo’n voorbeeld’”.

Wat is dit voor mannetje joh.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177415741
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
deze graphics zien er niet uit
jep.
tegenwoordig is er echt geen gevoel voor design meer. ook op het gebied van tenues (in alle sporten overigens)
;(
pi_177415742
SkyGODEN _O_
pi_177415745
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:30 schreef Ajacied422 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)geen-koning-a1593446

Voor als je je kapotverveelt een stuk over Van Baarle.
Het is mensonterend dat hij Floortje Mackaij aanduwt
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:34:33 #173
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177415759
CHUTE
pi_177415760
chute
pi_177415764
Chuteje
pi_177415811
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:33 schreef IbanMayo het volgende:

[..]

Het is mensonterend dat hij Floortje Mackaij aanduwt
Is dat zo ja? Naar verluidt was zij jarenlang de matras van het peloton.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:37:32 #177
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415816
quote:
Voor Van Baarle staat vast dat zijn nieuwe kopman niets fout heeft gedaan.
Hoe moet hij dat nou weer weten nu hij net daar fietst. Wat een kerel
pi_177415823
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:33 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Volgens moeder Renate hing haar zoon na een paar dagen wedstrijd dolenthousiast aan de telefoon. „Hij zei tegen me: ‘Mam, het is zo gaaf om voor Froome te mogen rijden. Het is zo’n relaxte man, zo’n voorbeeld’”.

Wat is dit voor mannetje joh.
Van Baarle moet helemaal niet voor Froome willen rijden. Hij moet op kasseien willen rijden.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:38:19 #179
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415828
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:37 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Van Baarle moet helemaal niet voor Froome willen rijden. Hij moet op kasseien willen rijden.
Maar het is zo'n relaxte man, zo'n voorbeeld!
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:38:39 #180
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415830
Sky indoctrinatie heeft haar werk gedaan
pi_177415835
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:38 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Maar het is zo'n relaxte man, zo'n voorbeeld!
We gaan dus niet meer juichen voor Dylan.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:40:03 #182
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415852
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:39 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

We gaan dus niet meer juichen voor Dylan.
Iedereen die voor Sky rijdt is dood voor mij.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:40:29 #183
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415858
Ook Wout kan niet meer op mijn steun rekenen. En dat ga ik hem binnenkort ook mededelen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:40:42 #184
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177415862
En nu ga ik aan mijn cardio werken.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177415874
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:40 schreef Mani89 het volgende:
En nu ga ik aan mijn cardio werken.
Succes, doei.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:42:32 #186
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177415896
Haha, ik heb een DM van Syntix. Ik hoor er nu echt bij.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:42:46 #187
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177415903
Van Baarle is echt een kutje.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:42:52 #188
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177415906
Wat zijn deze graphics? Mijn autisme kan dit niet aan.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177415914
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:37 schreef Chiappucci het volgende:

[..]

Is dat zo ja? Naar verluidt was zij jarenlang de matras van het peloton.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:44:02 #190
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_177415927
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:37 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Hoe moet hij dat nou weer weten nu hij net daar fietst. Wat een kerel
Hij inhaleert zelf ook, dus hij is een zelfverklaard expert. :r
pi_177415932
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:42 schreef Koffieplanter het volgende:
Haha, ik heb een DM van Syntix. Ik hoor er nu echt bij.
Syntix speelt altijd een rol.

Wie is Syntix? Ik weet het niet.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:44:24 #192
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177415933
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:42 schreef Koffieplanter het volgende:
Wat zijn deze graphics? Mijn autisme kan dit niet aan.
Tering lelijk.
pi_177415937
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:44 schreef Zelva het volgende:

[..]

Hij inhaleert zelf ook, dus hij is een zelfverklaard expert. :r
Heb je ook zo'n zin in het nieuwe seizoen?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:44:47 #194
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415939
Zit Syntix tegenwoordig nog mensen te DM'en ja? _O_
pi_177415941
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:44 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]


Wie is Syntix?
Een Believer
pi_177415944
Gilbert nu al.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:45:07 #197
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177415949
Phil valt nu al aan :o
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:45:11 #198
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177415951
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:21 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je kunt nog altijd naar Eibar kijken.
Alleen mensen zonder leven kijken daar naar, dus ik wens je veel plezier hahaha.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177415952
Het gaat een lange finale worden
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177415955
_O_
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:45:40 #201
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415960
Lollerstep heeft er zin in
pi_177415961
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:45 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Alleen mensen zonder leven kijken daar naar, dus ik wens je veel plezier hahaha.
Mag je wel voor Celta kijken?
pi_177415963
WAAR IS WOUT?!
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:46:02 #204
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177415967
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:45 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Mag je wel voor Celta kijken?
Natuurlijk niet.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:46:24 #205
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177415970
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:42 schreef Koffieplanter het volgende:
Haha, ik heb een DM van Syntix. Ik hoor er nu echt bij.
Waarom krijg je een DM van Syntix?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:47:10 #206
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177415976
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:46 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Waarom krijg je een DM van Syntix?
Ik deed in deze reeks een oproep om hem collectief dood te zwijgen en nu is hij boos aan het doen in mijn DM.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:47:17 #207
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415979
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:46 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Waarom krijg je een DM van Syntix?
Syntix zoekt altijd in begin van een nieuw seizoen bondgenoten voor op zijn Sky-flopwagon
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:47:30 #208
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177415984
Baloise Belgium Tour [x]
pi_177415993
Syntix ?
Is dat die skyloser ?
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:48:03 #210
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177415995
Heel Roompot ligt eraf
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:49:03 #211
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416006
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:47 schreef Klepper272 het volgende:
Syntix ?
Is dat die skyloser ?
Correct
pi_177416015
Sterke Stijn _O_
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:50:13 #214
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416017
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:45 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Mag je wel voor Celta kijken?
Als je naar Atletico kijkt is er geen ondergrens meer, dus lijkt me wel.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416018
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Sterke Stijn _O_
Gaat 2 klassiekers winnen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416031
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:33 schreef IbanMayo het volgende:

[..]

Het is mensonterend dat hij Floortje Mackaij aanduwt
Floortje is toch een koppel met Lennard Hofstede.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:51:03 #218
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416034
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Als je naar Atletico kijkt is er geen ondergrens meer, dus lijkt me wel.
Ik ben de eerste om toe te geven dat je niet naar de aanstaand Europa League winnaar kijkt voor je plezier. Hier trap ik niet in.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177416040
quote:
10s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:50 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Floortje is toch een koppel met Lennard Hofstede.
https://www.instagram.com(...)n-by=floortjemackaij
Demain, on roule
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:51:36 #220
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416043
quote:
10s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:50 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Floortje is toch een koppel met Lennard Hofstede.
Floortje doet het met iedereen. Als je haar even een berichtje stuurt op instagram staat ze morgen op de stoep in Gent.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:51:45 #221
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177416048
quote:
10s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:50 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Floortje is toch een koppel met Lennard Hofstede.
Nou, ze werkt ze allemaal wel af he
pi_177416056
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Sterke Stijn _O_
Die ging toch de TdF winnen :)
pi_177416067
Ik kijk nu ook.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:54:01 #224
436595 Sked
Zonnestraal
pi_177416076
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:53 schreef opperkleurder het volgende:
Ik kijk nu ook.
Wat gezellig :)
pi_177416103
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:54 schreef Sked het volgende:

[..]

Wat gezellig :)
Zeg dat Sked.
pi_177416106
quote:
Daar was ze blijkbaar snel weer overheen :')
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:56:22 #228
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416122
Hofstede en Van Baarle lijken wel op elkaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416132
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hofstede en Van Baarle lijken wel op elkaar.
Die wonen toch ook samen?
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:58:15 #230
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416137
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:57 schreef Pistolero het volgende:

[..]

Die wonen toch ook samen?
Met z'n drieën nu dus.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416140
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:57 schreef Pistolero het volgende:

[..]

Die wonen toch ook samen?
Ja, dat maakt het helemaal bizar. Of ze hebben een driehoeksverhouding.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 14:59:07 #232
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177416151
Als Hofstede ergens aan het fietsen is dan duikt Floortje gewoon in bed van Dylan en andersom
pi_177416157
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als Hofstede ergens aan het fietsen is dan duikt Floortje gewoon in bed van Dylan en andersom
Ploegendienst
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 14:59:31 #234
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416158
Gilbert heeft er wel zin in.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416174
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Floortje doet het met iedereen. Als je haar even een berichtje stuurt op instagram staat ze morgen op de stoep in Gent.
De Nederlandse Abby-Mae Parkinson. :D
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:00:45 #237
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:02:24 #238
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416204
Wat je achter de rug hebt, heb je achter de kiezen.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177416206
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Op deze manier lijkt het eerder alsof Lenny echt enorm diep in de friendzone is geduwd.
'Best friend'

Jammer voor Lenny, had eerder toe moeten slaan.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:02:39 #240
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177416209
QS heeft er zin in.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:03:22 #241
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177416224
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 14:45 schreef franklop het volgende:
Het gaat een lange finale worden
_O_
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_177416233
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:03 schreef Slobeend het volgende:
Matige nieuwe graphics
Dat vind ik ook.
pi_177416237
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:03 schreef Slobeend het volgende:
Matige nieuwe graphics
Beetje Vlaams Belangerig, Eigen Volk Eeerst, Hier praten we NEDERLANDS.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:05:01 #245
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177416252
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:04 schreef showtimer het volgende:

[..]

Beetje Vlaams Belangerig, Eigen Volk Eeerst, Hier praten we NEDERLANDS.
KOERS IS VAN ONS VLAMINGEN!
pi_177416264
Weening, waarom stapt hij hier op?
pi_177416265
Roompot geeft er voltallig de brui aan
pi_177416266
Benieuwd of Nils Politt hier top 10 kan rijden.
pi_177416269
Ben benieuwd of Roompot dat sponsorcontract gaat verlengen aan het eind van dit seizoen, het is toch allemaal vrij kansloos wat ze laten zien.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:07:45 #251
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416274
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:07 schreef Columbiafan het volgende:
Benieuwd of Nils Politt hier top 10 kan rijden.
Natuurlijk niet.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:07:59 #252
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177416281
Jammer dat die gegevens niet actueel zijn.
pi_177416287
Waar zijn de tijden gebleven dat er een Nederlandse ploeg op de taaienberg (?) met vier man kon wegrijden
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416291
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:08 schreef franklop het volgende:
Waar zijn de tijden gebleven dat er een Nederlandse ploeg op de taaienberg (?) met vier man kon wegrijden
Dat was wel echt episch. Met Joost Posthuma _O_
pi_177416297
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:07 schreef Pistolero het volgende:
Ben benieuwd of Roompot dat sponsorcontract gaat verlengen aan het eind van dit seizoen, het is toch allemaal vrij kansloos wat ze laten zien.
Ze zouden beter kunnen gaat voor helft Nederlanders en voor de rest Noord-Europeanen.
In Nederland is gewoon te weinig kwaliteit.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:09:40 #256
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416305
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:09 schreef Chiappucci het volgende:

[..]

Dat was wel echt episch. Met Joost Posthuma _O_
Joost wist ook wel waar Abraham de mosterd haalde.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:10:08 #257
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_177416310
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Joost wist ook wel waar Abraham de mosterd haalde.
Wenen ;(
pi_177416311
Sep _O_
pi_177416328
Wie waren dat van Sky?
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:11:08 #260
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416329
Edward Theuns horen praten, het jaar is echt begonnen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416330
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:10 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Wenen ;(
pi_177416336
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:11 schreef Syntix het volgende:
Wie waren dat van Sky?
Van Baarle sowieso
pi_177416341
Ik moet echt moeite doen om Theuns te begrijpen, en ik kom zelf uit Gent. _O- _O-
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:11:42 #264
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416342
Theuns heeft echt een paar chromosomen teveel.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177416343
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:09 schreef Chiappucci het volgende:

[..]

Dat was wel echt episch. Met Joost Posthuma _O_
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Joost wist ook wel waar Abraham de mosterd haalde.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416352
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:11 schreef Koffieplanter het volgende:
Theuns heeft echt een paar chromosomen teveel.
+Lien Crapoen
pi_177416363
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:11 schreef Columbiafan het volgende:
Ik moet echt moeite doen om Theuns te begrijpen, en ik kom zelf uit Gent. _O- _O-
:D
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_177416366
Benieuwd of EBH al iets van vorm kan laten zien. Zou zich op Vlaanderen richten, maar wel wat gehinderd in de voorbereiding

Zou dat werk uitstekend moeten kunnen natuurlijk
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416367
Sterke Stijn. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:14:09 #270
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416374
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:12 schreef showtimer het volgende:

[..]

+Lien Crapoen
Instagram bekeken, geconcludeerd dat het een inhoudsloos persoon is.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416378
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:12 schreef showtimer het volgende:

[..]

+Lien Crapoen
Dat doet ie wel goed.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:15:28 #272
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177416388
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:12 schreef showtimer het volgende:

[..]

+Lien Crapoen
Ze ziet eruit alsof ze 40+ is
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:17:12 #273
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416408
Van Baarle is anders geaard.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_177416421
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:12 schreef showtimer het volgende:

[..]

+Lien Crapoen
Lien lijkt een beetje op een magere José Been als ik haar Instagram bekijk.
pi_177416425
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:14 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Instagram bekeken, geconcludeerd dat het een inhoudsloos persoon is.
Was eerst jaren samen met Martijn Maaskant, zou dus best kunnen.
pi_177416439
OmloopHNB twitterde op zaterdag 24-02-2018 om 15:14:29 .@quickstepteam has showed already it's got a lot of riders who can win today. And what about their Colombian wonderboy @fernadogaviria #OHN18 https://t.co/LPk0b4YQ2i reageer retweet
pi_177416441
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:17 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Lien lijkt een beetje op een magere José Been als ik haar Instagram bekijk.
Dat vind ik een belediging voor Lien.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:19:38 #278
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416445
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:18 schreef showtimer het volgende:

[..]

Was eerst jaren samen met Martijn Maaskant, zou dus best kunnen.
A L W A Y S B Y Y O U R S I D E.
@edwardtheuns 💘

Als je dit als volwassen persoon op je instagram plaatst heb je professionele hulp nodig.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416453
De Luts _O_
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:20:20 #280
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416459
De Molenberg is een godenberg.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416463
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:20 schreef Dale__Cooper het volgende:
De Luts _O_
Schaam je
pi_177416467
Coquard :D
pi_177416468
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

A L W A Y S B Y Y O U R S I D E.
@edwardtheuns 💘

Als je dit als volwassen persoon op je instagram plaatst heb je professionele hulp nodig.
Wij FOK!kers zullen dat nooit kunnen plaatsen.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416470
Kokkaar is goed mensen
pi_177416471
Alle mooie jongens zijn mee.
pi_177416473
Olvarit is goed.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416474
Spel is op de wagen
pi_177416477
Coquard. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:21:19 #289
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416479
quote:
9s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:20 schreef franklop het volgende:

[..]

Wij FOK!kers zullen dat nooit kunnen plaatsen.
Maar wij hebben elkaar.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:21:28 #290
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_177416485
Nando. :D
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:21:32 #291
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416488
WellensGODGODGOD
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_177416492
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Maar wij hebben elkaar.
Genoeg liefde hier inderdaad
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_177416502
Dillier
pi_177416508
DillierGod
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:22:56 #295
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_177416563
Demaar op komst?
  Moderator zaterdag 24 februari 2018 @ 15:25:09 #297
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_177416564
José onderschat Rittenkaper Roosen. :{
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:25:11 #298
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177416565
Wat een kutwind buiten.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 24 februari 2018 @ 15:25:25 #299
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_177416566
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:25 schreef Columbiafan het volgende:
Demaar op komst?
Mexicanofapper juicht.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_177416570
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 februari 2018 15:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
José onderschat Rittenkaper Roosen. :{
Hopelijk moeten ze daar straks op terugkomen
pi_177416577
Fijn groepje voorop
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')