Jij ook daar bean.quote:
quote:Op zondag 4 maart 2018 16:48 schreef FlippingCoin het volgende:
[ afbeelding ]
Ik moet als een gegeven waarde gelijk is aan een cel in G de waarde uit de cel in H met de gelijke rij pakken.
Dus bijvoorbeeld: als snatch grip deadlift dan 0.8. Welke functie kan ik hiervoor gebruiken?
Ik zoek de Nederlandse functie voor Excell 2016 MSO.
quote:
Weten jullie misschien?quote:
quote:
Bijna, ik zocht blijkbaar verticaal zoeken waarmee je ook een offset van een kolom kan hebben, wist niet dat dat kon.quote:Op zondag 4 maart 2018 21:45 schreef devzero het volgende:
[..]
Je bedoelt niet iets als
[ code verwijderd ]
| 1 | =GEHEEL(((VERT.ZOEKEN(Overview!$E$3;Overview!G:H;2;ONWAAR)*Overview!$B$4*D54))/(Overview!$E$1*2))*(Overview!$E$1*2) |
quote:
Bijnaquote:Op maandag 5 maart 2018 03:05 schreef devzero het volgende:
[..]
Hoe gaat het met de punten. Ben je haags al voorbij?
Hij benoemd het heel de tijd opnieuw.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:26 schreef devzero het volgende:
[..]
Net als aloa die beweert niet boos te zijn, maar er stiekem wel mee zit
Onze eeuwige 2de is boos dat het hem niet eens meer lukt om 2de te wordenquote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Hij benoemd het heel de tijd opnieuw.
dat was hij eerder niet.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:27 schreef devzero het volgende:
[..]
Onze eeuwige 2de is boos dat het hem niet eens meer lukt om 2de te worden
Alleen zodat Murp er ook van kan genieten.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:28 schreef devzero het volgende:
Zal ik maar een TR zetten bij die "blowjob" die Mark poste?
Ik weet niet hoe bondage de posts van fok scraped (scrapet?)quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
Klopt maar de punten komen rond deze tijd met vertraging binnen.
ik wil kijken als we doorspelen of dat minder is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |