ALS ZE Dat nou niet zouden doen zou dat wel gek zijnquote:Op zondag 18 februari 2018 16:59 schreef Tagliano het volgende:
Toch wel eens lekker om te zien dat Ajax veel feller begint ipv andersom
Die puntverliesquote:Op zondag 18 februari 2018 17:00 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
ALS ZE Dat nou niet zouden doen zou dat wel gek zijn
die zijn natuurlijk helemaal opgehist door dat puntenverlies van psv
Ja leukquote:
quote:
jij vond het geen elleboog van Matavz?quote:Op zondag 18 februari 2018 16:57 schreef yats het volgende:
[..]
Ach jongen toch. Duidelijk dat jij echt niet weet waar je het over hebt...
Het ging dan ook over het begin.quote:Op zondag 18 februari 2018 17:01 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vorige week was lachwekkend joh. Goed begin ja en daarna Donny die van 3 meter over schiet en toen was het walgelijk.
Was gewoon een aanslag van Matavz. Als je dat gaat ontkennen ben je echt niet serieus te nemen.quote:Op zondag 18 februari 2018 17:01 schreef PSVCL het volgende:
[..]
jij vond het geen elleboog van Matavz?
Inhoudelijk iets toevoegen tegen Klaas?quote:Op zondag 18 februari 2018 17:01 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ja leuk
Als je nou nog eens inhoudelijk wat toe zou voegen
Zwolle deed ook niets in mei 2016, dus geen douw geven, nu..quote:Op zondag 18 februari 2018 17:02 schreef PSVCL het volgende:
zwolle doet niks , schandalige vertoning
KNJBquote:Op zondag 18 februari 2018 17:02 schreef PSVCL het volgende:
zwolle doet niks , schandalige vertoning
Ajacied en ik ontkennen het.quote:Op zondag 18 februari 2018 17:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Was gewoon een aanslag van Matavz. Als je dat gaat ontkennen ben je echt niet serieus te nemen.
In plaats van al je zogenaamd lollige spelfouten telkens benoemen (zelfs als je er compleet naast blijkt te zitten) zou dat wel fijn zijn jaquote:Op zondag 18 februari 2018 17:02 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Inhoudelijk iets toevoegen tegen Klaas?
Dat kan.quote:Op zondag 18 februari 2018 17:03 schreef Zipportal het volgende:
De ArenA schreeuwt om een peantie nu.
Normaal zegt klaas ook diequote:Op zondag 18 februari 2018 17:03 schreef Tagliano het volgende:
[..]
In plaats van al je zogenaamd lollige spelfouten telkens benoemen (zelfs als je er compleet naast blijkt te zitten) zou dat wel fijn zijn ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |