Uuuh nee. We zitten nu in S5. Vorige week was episode 10. Weet niet of hierna een S6 komt of een S5E11?quote:Op zondag 11 februari 2018 22:20 schreef AssyriskaFF het volgende:
Inmiddels zijn er (bijna) 3 volledige seizoenen uitgezonden van deze serie en seizoen 4 is besteld!
Gaat dat zien!
Sorry ik heb alleen een nieuw topic geopend. Tekst maar verwijderd hehe. Had het niet eens gelezen.quote:Op zondag 11 februari 2018 23:57 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Uuuh nee. We zitten nu in S5. Vorige week was episode 10. Weet niet of hierna een S6 komt of een S5E11?
Verdomme iddquote:
quote:Op maandag 5 maart 2018 12:44 schreef shiznuts het volgende:
Oh yo!
Die arme jojo.
Dat was niet zo handig.
het wordt alleen maar toffer en tofferquote:Op donderdag 8 maart 2018 09:17 schreef Hexx. het volgende:
We hebben nog lang te gaan. Seizoen 2 pas...
Ja, dat merk ik ook. Eerste seizoen was nog een beetje blegh. Ik had geen "connectie" met de karakters. Maar ze worden wel beter.quote:Op donderdag 8 maart 2018 10:23 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
het wordt alleen maar toffer en toffer
Het begin was idd zwak, omdat ze in de films besloten SHIELD op te blazenquote:Op donderdag 8 maart 2018 10:30 schreef Hexx. het volgende:
[..]
Ja, dat merk ik ook. Eerste seizoen was nog een beetje blegh. Ik had geen "connectie" met de karakters. Maar ze worden wel beter.
Nice!quote:Op donderdag 8 maart 2018 10:40 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Het begin was idd zwak, omdat ze in de films besloten SHIELD op te blazenVanaf aflevering 13 of 14 ofzo, toen SHIELD kapot was, konden ze eindelijk eens uitpakken.
Inmiddels is het echt een serie waar ik wekelijks reikhalzend naar uit kijk. Puur genot.
Welke seizoen/aflevering?quote:Op zaterdag 10 maart 2018 10:20 schreef padlarf het volgende:
Wow. Nooit verwacht nog eens traantjes weg te moeten pinken bij een agents of shield aflevering
5-12 , meest recente. Ik zal er verder niks over zeggen op dit moment.quote:
Eensquote:Op zaterdag 10 maart 2018 19:47 schreef wolfrolf het volgende:
Goeie episode, mooi slot van de aflevering, met een even zo leuke onthulling...
De onthulling had wmb subtieler gekund. Dat ze gelaten zouden hebben bij de opmerking over de ring.quote:Op zaterdag 10 maart 2018 19:47 schreef wolfrolf het volgende:
Goeie episode, mooi slot van de aflevering, met een even zo leuke onthulling...
Haha, ik wist het gewoon. Alleen dacht ik dat het van Hunter zou zijn ipv FS.quote:Op zondag 11 maart 2018 10:16 schreef padlarf het volgende:
[..]
De onthulling had wmb subtieler gekund. Dat ze gelaten zouden hebben bij de opmerking over de ring.
dat jaquote:Op zondag 11 maart 2018 10:16 schreef padlarf het volgende:
[..]
De onthulling had wmb subtieler gekund. Dat ze gelaten zouden hebben bij de opmerking over de ring.
Ze hadden het via deze episode moeten doenquote:Op zondag 11 maart 2018 10:16 schreef padlarf het volgende:
[..]
De onthulling had wmb subtieler gekund. Dat ze gelaten zouden hebben bij de opmerking over de ring.
dr lippen vooralquote:Op zondag 18 maart 2018 22:12 schreef maxmit het volgende:
Mevr maxmit is nu echt klaar met deze serie. Is de hele episode andere dingen aan het doen.
Op zich jammer, ik vind het net weer een tijdje leuker worden namelijk.
Die Ruby heeft wel een apart uiterlijk/gezicht. Of ligt dat aan mij?
Klopt, de hele verhouding in het gezicht vind ik eigenlijk.quote:
Inderdaad ja, had ik niet zo over nagedacht nog. Maar je hebt gelijk.quote:Ik snap het even niet; zijn er nu 2 fitzen in de huidige tijd? 1 bevroren en al in de ruimte ergens en 1 in the Lighthouse? Aangezien Fitz als enige de lange weg genomen heeft naar de toekomst...
Haha, ik had de link nog niet gelegd. Klopt wel aardig, babydoll in ieder geval.quote:Op maandag 19 maart 2018 00:32 schreef shiznuts het volgende:
Ja, ze ziet er wel apart uit. Best in een goede zin hoor.
Een beetje alsof men Babydoll uit Sucker Punch (Emily Browning) zou kruisen met het animepersonage (DBZ) Android 18.
[ afbeelding ] + [ afbeelding ]
=
[ afbeelding ]
Als het wel zo is dan zit Enoch ook nog op dat ruimteschipquote:Op maandag 19 maart 2018 09:31 schreef maxmit het volgende:
Inderdaad ja, had ik niet zo over nagedacht nog. Maar je hebt gelijk.
Mits ze geen alternatieve tijdlijnen hanteren tenminste.
inderdaad lastig maar dat is altijd met tijdreizen en geen parallel universum. Vraag me af hoe ze dat oplossen denk dat als ze de aarde redden de 1e (bevroren) Fitz niet hoeft te gaan dus er niet i geweest. maarja dan krijg je weer het probleem dat ie dan nooit is geweest en dus de wereld niet gered zou zijn.....quote:Op maandag 19 maart 2018 10:17 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Als het wel zo is dan zit Enoch ook nog op dat ruimteschipen dan kan het dus zijn dat deze Fitz de loop van de tijd verandert waardoor er in de toekomst een gewone aarde is ipv dat kree-gedoe, en dan wordt de frozen-fitz wakker om de day te saven en dan is er niks aan de hand
![]()
Paradox inderdaad. Ik denk dat er nooit meer aandacht gaat worden geschonken aan de momenteel cryogene fitz.quote:Op maandag 19 maart 2018 10:17 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Als het wel zo is dan zit Enoch ook nog op dat ruimteschipen dan kan het dus zijn dat deze Fitz de loop van de tijd verandert waardoor er in de toekomst een gewone aarde is ipv dat kree-gedoe, en dan wordt de frozen-fitz wakker om de day te saven en dan is er niks aan de hand
![]()
Kleinzoonquote:Op maandag 19 maart 2018 23:31 schreef Kloonhommel het volgende:
Ik hoop dat yo-yo haar armen nog terug krijgt als de toekomst weer veranderd is.
En verder grappig die "zoon" van Fitz&Simmons. Ook de "huh, wat kijk je nou?". Deed me heel erg denken aan Trunks en Wilma&Vegeta.
waarom zou ze haar armen terug krijgen, dat is juist in het heden gebeurdquote:Op maandag 19 maart 2018 23:31 schreef Kloonhommel het volgende:
Ik hoop dat yo-yo haar armen nog terug krijgt als de toekomst weer veranderd is.
En verder grappig die "zoon" van Fitz&Simmons. Ook de "huh, wat kijk je nou?". Deed me heel erg denken aan Trunks en Wilma&Vegeta.
Inderdaad, ik hoop dat ze een nieuwe toekomst krijgen allemaal waarin ze hun fouten ongedaan kunenn maken. Een chick zonder armen, dat hoort niet...quote:Op dinsdag 20 maart 2018 08:09 schreef tombolafan het volgende:
[..]
waarom zou ze haar armen terug krijgen, dat is juist in het heden gebeurd
Of ze redden t wéér niet om de toekomst te veranderen en deze Yoyo vertelt de volgende meer nuttige info, dus dat dat signaal een val is
Tsssssk.... haar benen ook nog.quote:Op dinsdag 20 maart 2018 12:03 schreef shiznuts het volgende:
Ze is straks een cyborg met robotarmen. Maar Kasius kan die natuurlijk net zo hard weer verwijderen. Beter hadden ze die armen geamputeerd tot haar romp... of meteen ook haar benen meegedaan 'zo! Toekomst veranderd!'. xD
Ik moet wel zeggen dat de toekomst yoyo wel erg weinig vertelde, ze zou op zijn minst de jonge yoyo moeten waarschuwen over hoe ze haar armen is verloren en over hoe ze Mack verliest. Zeker als ze al van te voren weet dat de ontmoeting met de jonge yoyo ook echt plaats gaat vinden.quote:Op dinsdag 20 maart 2018 08:09 schreef tombolafan het volgende:
[..]
waarom zou ze haar armen terug krijgen, dat is juist in het heden gebeurd
Of ze redden t wéér niet om de toekomst te veranderen en deze Yoyo vertelt de volgende meer nuttige info, dus dat dat signaal een val is
mja maar als je daar al zo lang zit en 100 keer tot leven gewekt bent en er steeds bloed afgetapt wordt snap ik wel dat je niet zoveel helderheid meer hebtquote:Op zaterdag 24 maart 2018 01:03 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ik moet wel zeggen dat de toekomst yoyo wel erg weinig vertelde, ze zou op zijn minst de jonge yoyo moeten waarschuwen over hoe ze haar armen is verloren en over hoe ze Mack verliest. Zeker als ze al van te voren weet dat de ontmoeting met de jonge yoyo ook echt plaats gaat vinden.
nee, aangezien Enoch ook als dood gezien wordt terwijl hij daar nog levend ergens met Fitz rondvliegt...quote:Op maandag 19 maart 2018 14:11 schreef maxmit het volgende:
[..]
Paradox inderdaad. Ik denk dat er nooit meer aandacht gaat worden geschonken aan de momenteel cryogene fitz.
ja dat dacht ik ook! Maar geen idee wiequote:Op zaterdag 24 maart 2018 21:29 schreef maxmit het volgende:
Fight Club anyone?
Die stem van de hh persoon op het einde kwam mij erg bekend voor, wie weet wie het is?
Zou thanos de wereld niet kapot maken?quote:Op zondag 25 maart 2018 12:16 schreef wolfrolf het volgende:
Daisy heeft haar powers weer terug. Oh jee!
Wat een mindfuck is dit seizoen toch.
Ik vraag me nog steeds serieus af of Daisy nu echt de wereld splijt.
Ik vind wel dat het allemaal een *tikkie* traag gaat nu met het verhaal (fear dimension vind ik enigszins proeven als filler), maar het is wel erg spannend.
speculatie spoiler:quote:Op zondag 25 maart 2018 12:16 schreef wolfrolf het volgende:
Daisy heeft haar powers weer terug. Oh jee!
Wat een mindfuck is dit seizoen toch.
Ik vraag me nog steeds serieus af of Daisy nu echt de wereld splijt.
Ik vind wel dat het allemaal een *tikkie* traag gaat nu met het verhaal (fear dimension vind ik enigszins proeven als filler), maar het is wel erg spannend.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok stelletje hokboeren
quote:Op maandag 26 maart 2018 20:22 schreef padlarf het volgende:
[..]
speculatie spoiler:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lekker faxen heel de dag echt genot
In seizoen 4 was het ook een gigantisch staaltje acteerwerk van meneer de Caestecker in the framework.quote:Op dinsdag 27 maart 2018 06:27 schreef Sinister-D- het volgende:
Doctor Leopoldhartstikke goed geacteerd van Iain De Caestecker
zou best eens kunnen, Daisy wil nu Robin halen en die zit bij Hunter en Bobby dus dan zien we die ook nog even...quote:Op zondag 1 april 2018 22:32 schreef Sinister-D- het volgende:
Voortekenen zeggen me dat dit het laatste seizoen gaat zijn, hendig wat essentiële karakters uit het verleden (Hive, Deathlok, Whitehall, Talbot...) komen eens eventjes piepen of worden als deel van het verhaal gebruikt (Strucker, Sitwell, Malick Gideon noemen, en Hydra wéér gebruiken).
Verhalen uit het verleden wordt nog eens extra op ingediept (de hond vermoorden zoals Ward moest van Garrett, bleek dus Hydra ritueel te zijn).
Komt bij mij over alsof ze willen vertellen hoe tof en uitgedacht het wel niet was de afgelopen seizoenen (en waar uiteraard....) dat ze nog eventjes op alles moeten terug blikken.
Ben benieuwd welke aflevering Ward en Lincoln nog even een cameo mogen maken
ik vind dat altijd wel leuk als ze zoiets doen. Tenminste die dreiging die eraan kwam is toch Thanos lijkt me en dat ruimteschip was zijn schip neem ik aan.quote:Op maandag 2 april 2018 19:21 schreef padlarf het volgende:
Ik vind de infinity war tie-in ook een beetje te krampachtig
daar had ik nog niet eens aan gedachtquote:Op dinsdag 3 april 2018 10:17 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik vind dat altijd wel leuk als ze zoiets doen. Tenminste die dreiging die eraan kwam is toch Thanos lijkt me en dat ruimteschip was zijn schip neem ik aan.
Kasius*quote:Op dinsdag 3 april 2018 12:34 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
daar had ik nog niet eens aan gedachtwas er van uit gegaan dat het die Cassius ging zijn...
Kassius*quote:
Oke oke, je had gelijk.quote:
Ik had daar ook nog niet eens aan gedachtquote:Op dinsdag 3 april 2018 12:34 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
daar had ik nog niet eens aan gedachtwas er van uit gegaan dat het die Cassius ging zijn...
quote:Op dinsdag 3 april 2018 16:39 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Oke oke, je had gelijk.![]()
http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Kasius
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
lekker faxen heel de dag echt genot
quote:Op vrijdag 13 april 2018 22:31 schreef wolfrolf het volgende:
De titel van aflevering 22 is bekendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 15 april 2018 14:48 schreef Friday12 het volgende:
[..]Ja, inderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nou ja, we zien wel!lekker faxen heel de dag echt genot
Mee eens!quote:Op zaterdag 21 april 2018 21:31 schreef wolfrolf het volgende:
Lekkere ep weer hoor, goeie climax. Met Avengers die komende week gaat draaien valt het wel mee met de geforceerde tie in volgens mij.
De kijkcijfers zijn bedroevend helaas.quote:
Ze hebben het wel kunnen afronden nuquote:Op woensdag 9 mei 2018 20:32 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
De kijkcijfers zijn bedroevend helaas.
Tenzij Disney de serie gratis aan ABC geeft (wat overigens ook een Disney dochter is, maar een andere business) is het gewoon klaar met AOS.
Dit seizoen is eigenlijk al een kadootje, vorig jaar was het ook erg slecht bekeken.
Aflevering 20 was weer steengoed. Ben benieuwd hoe het allemaal afloopt, nu ik Infinity War heb gezien helemaal.
Nog 2 afleveringen genieten!
Gemiddeld net onder de twee miljoen, vorig seizoen was het net boven de twee miljoen en 2 seizoenen terug was het 3,5 miljoen.quote:
het gaat om het marktaandeel in de doelgroep 18-49 jaar. En die is gedaald naar 0.4 HEEL ver onder het gemiddelde van de zender.quote:Op donderdag 10 mei 2018 12:42 schreef Max23 het volgende:
[..]
Gemiddeld net onder de twee miljoen, vorig seizoen was het net boven de twee miljoen en 2 seizoenen terug was het 3,5 miljoen.
Ja, ik reageerde alleen op de vraag hoeveel mensen er kekenquote:Op donderdag 10 mei 2018 12:55 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
het gaat om het marktaandeel in de doelgroep 18-49 jaar. En die is gedaald naar 0.4 HEEL ver onder het gemiddelde van de zender.
Die aantallen miljoenen kijkers zijn irrelevant.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 34% gewijzigd door Max23 op 14-05-2018 15:59:09 ]
Bedankt voor de filmspoiler he... Alles lopen ontwijken over de film komt een klootviool het hier doenquote:
quote het niet ook dan simpelequote:Op maandag 14 mei 2018 15:43 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Bedankt voor de filmspoiler he... Alles lopen ontwijken over de film komt een klootviool het hier doen
ik heb alles van Marvel vermeden totdat ik de film gezien had. Dwz dit en het film topic, Reddit, review sites, YouTube. Altijd wel ergens iets wat er gespoilt wordt op dat soort sites, al is het maar een thumbnail op YouTube. Dat was niet geheel onverstandig geweest van je als je dat ook gedaan had, zeker als de film al 3 weken uit is.quote:Op maandag 14 mei 2018 15:43 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Bedankt voor de filmspoiler he... Alles lopen ontwijken over de film komt een klootviool het hier doen
Maar de serie volg ik wel... En ik heb geen tijd gehad om naar de film te gaan. En ik verwacht geen filmspoiler in een serie topicquote:Op maandag 14 mei 2018 17:05 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
ik heb alles van Marvel vermeden totdat ik de film gezien had. Dwz dit en het film topic, Reddit, review sites, YouTube. Altijd wel ergens iets wat er gespoilt wordt op dat soort sites, al is het maar een thumbnail op YouTube. Dat was niet geheel onverstandig geweest van je als je dat ook gedaan had, zeker als de film al 3 weken uit is.
Ik had het beter wel in een spoilertag kunnen zetten ja.quote:Op maandag 14 mei 2018 17:27 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Maar de serie volg ik wel... En ik heb geen tijd gehad om naar de film te gaan. En ik verwacht geen filmspoiler in een serie topic
Voortaan maar spoilertagquote:Op maandag 14 mei 2018 18:49 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ik had het beter wel in een spoilertag kunnen zetten ja.
Maar de films hebben altijd wel een (kleine) invloed op deze serie. Dan kan je dit soort reacties in dit topic nadat de film al drie weken uit is verwachten. Zeker als de reactie vooral gespeculeer is op deze serie.
twitter:ComicBook twitterde op maandag 14-05-2018 om 20:54:27#CoulsonLives! #AgentsOfSHIELD is back for a SIXTH Season! @clarkgregg https://t.co/fzhHfopXOX https://t.co/gOc9kG0iCx reageer retweet
Las het netquote:Op maandag 14 mei 2018 21:00 schreef DoomCow het volgende:
twitter:ComicBook twitterde op maandag 14-05-2018 om 20:54:27#CoulsonLives! #AgentsOfSHIELD is back for a SIXTH Season! @clarkgregg https://t.co/fzhHfopXOX https://t.co/gOc9kG0iCx reageer retweet
Stukken beter dan niets toch?quote:Op dinsdag 15 mei 2018 06:28 schreef Sinister-D- het volgende:
Geen vol seizoen, 13 afleveringen.....
prima, zie je mij iets anders zeggen dan?quote:
22.quote:Op dinsdag 15 mei 2018 09:28 schreef Kloonhommel het volgende:
Hoeveel afleveringen is een vol seizoen dan?
Geenszins, was niet bedoelt als verwijtquote:Op dinsdag 15 mei 2018 09:29 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
prima, zie je mij iets anders zeggen dan?
Na de nieuwe Avengers dus die in mei uitkomt.quote:Op dinsdag 15 mei 2018 19:04 schreef wolfrolf het volgende:
Het wordt in de zomer van 2019 uitgezondenvanaf juni zo' n beetje.
Nou ja, in de zomer zijn de kijkcijfer eisen iets minder strict, dus misschien goed nieuws voor de levensduur van de show...
http://tvline.com/2018/05(...)eason-6-summer-2019/
1 of 2 traantjes weggepinktquote:Op zaterdag 19 mei 2018 10:41 schreef Max23 het volgende:
Verdrietige laatste aflevering van het seizoen wel![]()
Echt deze show word telkens beterquote:
FTFYquote:Op zaterdag 19 mei 2018 20:44 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Echt deze show word telkens beter![]()
Wel blij dat het door gaat en dat ze fitz gaan zoeken. We hebben ook niet gezien wat er met de kleinzoon van fitzsimmons is gebeurd.
Fitz zoeken? Hij is toch gewoon omgekomen of heb ik wat gemist?quote:Op zaterdag 19 mei 2018 20:44 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Echt deze show word telkens beter![]()
Wel blij dat het door gaat en dat ze fitz gaan zoeken. We hebben ook niet gezien wat er met de zoon van fitzsimmons is gebeurd.
nee er is nog een cryogene Fitz in de ruimte vroeg me al af hoe ze dat gingen oplossen maar dit is een mooie oplossing denk ik. Robin zei net voordat alles instortte it is different no. Dus die actie van Coulson heeft er schijnbaar voor gezorgd dat Talbot de aarde niet kapot quakte en dat daisy dus echt Savior of World is geworden.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 14:17 schreef planethugo het volgende:
[..]
Fitz zoeken? Hij is toch gewoon omgekomen of heb ik wat gemist?
Mooi einde idd, had zomaar een series finale kunnen zijn. Vond wel dat ze de slechterik wat makkelijk versloegen, hup naar de ruimte in schieten en klaar is kees.
zal toch nooit geboren worden normaal gesporkenquote:Op zaterdag 19 mei 2018 20:44 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Echt deze show word telkens beter![]()
Wel blij dat het door gaat en dat ze fitz gaan zoeken. We hebben ook niet gezien wat er met de zoon van fitzsimmons is gebeurd.
waarom? Jemma is niets vreemds mee gebeurt, en Leo Fitz zweeft nog rond in de ruimte wachtend op de toekomst. Fitz die dood is kwam vanuit de toekomst terug....quote:Op dinsdag 22 mei 2018 20:35 schreef amp25 het volgende:
[..]
zal toch nooit geboren worden normaal gesporken
Fitz die mee terug is gekomen uit de toekomst ja.. Maar hij zit ook nog in zo'n vrieskist op een spaceship ergens met die robot.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 14:17 schreef planethugo het volgende:
[..]
Fitz zoeken? Hij is toch gewoon omgekomen of heb ik wat gemist?
Mooi einde idd, had zomaar een series finale kunnen zijn. Vond wel dat ze de slechterik wat makkelijk versloegen, hup naar de ruimte in schieten en klaar is kees.
fits ging toch de toekomst in om hun te redden en terug te keren na het hedenquote:Op dinsdag 22 mei 2018 20:38 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
waarom? Jemma is niets vreemds mee gebeurt, en Leo Fitz zweeft nog rond in de ruimte wachtend op de toekomst. Fitz die dood is kwam vanuit de toekomst terug....
de toekomst veranderde omdat Daisy het Centipe serum níet aan Coulson gaf dit keer maar zelf gebruikte tegen Graviton/Talbot. Deze keer heeft ze wel geluisterd naar Yo-Yo om hem niet te redden, in alle andere tijdlijnen deed ze dat niet waardoor ze nooit kon winnen van Talbot.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 15:27 schreef ser het volgende:
[..]
nee er is nog een cryogene Fitz in de ruimte vroeg me al af hoe ze dat gingen oplossen maar dit is een mooie oplossing denk ik. Robin zei net voordat alles instortte it is different no. Dus die actie van Coulson heeft er schijnbaar voor gezorgd dat Talbot de aarde niet kapot quakte en dat daisy dus echt Savior of World is geworden.
juist, en daardoor zijn er 2 Fitz-en in de huidige tijdlijn. De originele en de toekomst Fitz die ontdooid werd in de toekomst.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 20:45 schreef amp25 het volgende:
[..]
fits ging toch de toekomst in om hun te redden en terug te keren na het heden
Klopt daar doelde ik ook op maar ik denk dat Coulson de keuze zo heeft gemaakt en niet Daisy zodat ze niet anders meer kon. Immers keek ze verbaasd in haar armpantser en daar doelde Coulson ook op toen hij haar vertelde om te praten en anders de kracht in haar arm te gebruiken. Ze moest nu dat serum gebruiken anders was ze dood geweest. Al met al mooi einde en hoop dat ze het volgend jaar goed kunnen afronden.quote:Op dinsdag 22 mei 2018 20:50 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
de toekomst veranderde omdat Daisy het Centipe serum níet aan Coulson gaf dit keer maar zelf gebruikte tegen Graviton/Talbot. Deze keer heeft ze wel geluisterd naar Yo-Yo om hem niet te redden, in alle andere tijdlijnen deed ze dat niet waardoor ze nooit kon winnen van Talbot.
Goed, 2,5 maand geleden had ik nog de tegenwoordigheid van geest om te bedenken dat er 2 fitzen waren, maar van het weekend toen we de laatste aflevering keken (we liepen wat achter) tranen met tuiten gehuild omdat ie dood wasquote:Op zondag 18 maart 2018 23:08 schreef tombolafan het volgende:
[..]
dr lippen vooral
Ik snap het even niet; zijn er nu 2 fitzen in de huidige tijd? 1 bevroren en al in de ruimte ergens en 1 in the Lighthouse? Aangezien Fitz als enige de lange weg genomen heeft naar de toekomst...
Ikd us ookquote:Op woensdag 8 augustus 2018 23:16 schreef BasNijmegen het volgende:
Potver, ik was helemaal vergeten om het laatste seizoen te kijken.
In 2 dagen alle afleveringen gezien.
Wat een topseizoen! Echter zeer sterk.
Benieuwd wat ze in seizoen 6 gaan oppakken qua verhaallijn en of het meer raakvlakken gaat krijgen met de Avengers film van volgend jaar.
Ja, ik vond dit echt een mooi seizoen.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 10:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ikd us ookMaar nog niet aan begonnen. Eerst ff Westworld.
De moeite waard dus wel?
quote:Op vrijdag 16 november 2018 22:10 schreef DoomCow het volgende:
Seizoen 7 is een feit
https://tvline.com/2018/11/16/agents-of-shield-renewed-season-7/
Mooi! Iig nog 2 seizoenen dus.quote:Op vrijdag 16 november 2018 22:10 schreef DoomCow het volgende:
Seizoen 7 is een feit
https://tvline.com/2018/11/16/agents-of-shield-renewed-season-7/
Bijna gecancelled en dan nog 2 seasons doorgaanquote:Op vrijdag 16 november 2018 23:19 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Mooi! Iig nog 2 seizoenen dus.
Nog 26 eps feestquote:Op vrijdag 16 november 2018 23:21 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Bijna gecancelled en dan nog 2 seasons doorgaan
Krijgt natuurlijk verschuivingen idd, de doelgroep zal minder gauw de reguliere tv kijker zijn denk ik.quote:Op maandag 19 november 2018 10:17 schreef planethugo het volgende:
aangezien de serie zo goed scoort op digitale platforms van abc zie ik het nog wel gebeuren dat seizoen 7 dan op Disney+ komt ipv op tv
quote:
Wat een verkrachting van In the Endquote:Op vrijdag 3 mei 2019 17:03 schreef Sinister-D- het volgende:
Seizoen 6 trailer. Volgende week vrijdag ep1.
Vol verwachting. Al heb ik het idee dat het nu wel heel ver verwijderd is van het seizoen 1, en niets meer met het oorspronkelijke MCU van doen heeft ...
Wilde het pas even helemaal terugkijken.. is echt van elke streaming dienst gepluktquote:Op vrijdag 3 mei 2019 17:49 schreef BasNijmegen het volgende:
whoop whoop! Zin in
Ik moet wel weer ff wat terugkijken met al die 'nieuwe' gezichten.
Dat zal wel meevallen. Misschien een subtiele hint naar Captain Marvel.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 19:31 schreef Tokus het volgende:
hopelijk haakt het niet te veel in op Endgame want die moet ik nog kijken.
Eensquote:Op zaterdag 11 mei 2019 19:26 schreef Max23 het volgende:
Wat een lekkere opening zeg
Had dat laatste stukje niet zien aankomen.
Overigens is bevestigd dat er geen verwijzingen naar Endgame of een andere film inzitten. Iedereen kan dus gewoon kijken
Sterker nog, dit is nog nauwelijks canon. Ja oke, de films hebben de serie(s) nooit erkend, maar het is al zelfs niet meer hetzelfde universum.....quote:Op zaterdag 11 mei 2019 19:26 schreef Max23 het volgende:
Overigens is bevestigd dat er geen verwijzingen naar Endgame of een andere film inzitten. Iedereen kan dus gewoon kijken
vorig seizoen eindigde toch dat ze verwezen dat Thanos in Wakanda was oid.quote:Op maandag 20 mei 2019 15:38 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Sterker nog, dit is nog nauwelijks canon. Ja oke, de films hebben de serie(s) nooit erkend, maar het is al zelfs niet meer hetzelfde universum.....
ze zeiden dat Coulson al een jaar dood is sowieso, en dat hij langer was blijven leven dan ze verwachtten...quote:Op maandag 20 mei 2019 19:04 schreef planethugo het volgende:
[..]
vorig seizoen eindigde toch dat ze verwezen dat Thanos in Wakanda was oid.
maar dit seizoen geen woord over dat ze 5 jaar verder zijn of dat de helft verdwenen is. Vind dat toch wel jammer, vind zo een crossovers wel leuk.
Wie weet als het op disney+ gaat belanden dat ze daar meer mee gaan doen
werd iets gezegd over "alien attack in New York", over Ebony Maw en Cull Obsidion. Maar verder niets eigenlijk.quote:Op maandag 20 mei 2019 19:04 schreef planethugo het volgende:
[..]
vorig seizoen eindigde toch dat ze verwezen dat Thanos in Wakanda was oid.
AoS zit pas op 1 jaar na de snap, want Coulson is precies 1 jaar dood. En dat gebeurde dus rond die aanval.quote:maar dit seizoen geen woord over dat ze 5 jaar verder zijn of dat de helft verdwenen is.
dat ja.quote:Vind dat toch wel jammer, vind zo een crossovers wel leuk.
Dit seizoen speelt zich VOOR de "snap" afquote:Op maandag 20 mei 2019 21:31 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
werd iets gezegd over "alien attack in New York", over Ebony Maw en Cull Obsidion. Maar verder niets eigenlijk.
[..]
AoS zit pas op 1 jaar na de snap, want Coulson is precies 1 jaar dood. En dat gebeurde dus rond die aanval.
[..]
dat ja.
Maar het hele tijdreizen-concept klopt ook niet tov Endgame, waar beweert werd dat je de toekomst van de huidige realiteit niet kan veranderen enkel een aftakking. Dus dat hele gebeuren met de tijd-monolith om de toekomst met Cassius die je zag in S05 en het voorkomen daarvan werd ontkracht door de "tijdregels" in Endgame. Kunt wel stellen dat AoS en het MCU volledig separaat zijn....
dan klopt hun eigen tijdlijn voor geen meter meer omwille van wat ik zeiquote:Op donderdag 23 mei 2019 16:12 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Dit seizoen speelt zich VOOR de "snap" af
*Snap*
Bron: DenOfGeek
Het wordt wel rommelig zo jaquote:Op donderdag 23 mei 2019 16:48 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
dan klopt hun eigen tijdlijn voor geen meter meer omwille van wat ik zei![]()
Wie redt Enoch?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 20:29 schreef shiznuts het volgende:
Eh... dus.... ze redt Enoch... en daarna is 'ie zomaar opeens free to go? What I miss here?
Ja, maar het ging haar vooral om Fitz en Simmonsquote:Op zondag 30 juni 2019 11:06 schreef shiznuts het volgende:
Izel; die Fitz-Simmons mee naar Aarde neemt.
Ze koopt ze allemaal vrij, incl. Enoch.
Dat gevoel had ik ookquote:Op dinsdag 2 juli 2019 09:23 schreef ser het volgende:
Anders hadden Fitz-Simmons dat mobieltje niet kunnen krijgen van Enoch om hem later te bellen bij nood op aarde![]()
Zou die Izel degene zijn die alterCoulson bedoelt als de leider van die Shrikes? dat gevoel heb ik namelijk want waarom zou ze anders naar de Aarde willen en FS nodig hebben?
Ja, en later May denk ik, die Sarge neer schootquote:Op zondag 14 juli 2019 02:36 schreef shiznuts het volgende:
Speaking of Izel...
Ben ik de enige die vermoed dat die nu Davis als 'skin' heeft genomen? (Als dat een ding is)
quote:Op zondag 14 juli 2019 02:36 schreef shiznuts het volgende:
Speaking of Izel...
Ben ik de enige die vermoed dat die nu Davis als 'skin' heeft genomen? (Als dat een ding is)
Er is iig iets met Davis, May waarschijnlijk ookquote:Op zondag 14 juli 2019 09:22 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ja, en later May denk ik, die Sarge neer schoot
Niet geheel onverwacht, dat het maar met een epische knal mag gaan afzwaaien!quote:Op donderdag 18 juli 2019 20:16 schreef amp25 het volgende:
Na seizoen 7 volgend jaar komt er geen nieuw seizoen
Het is ook mooi geweest dan, wmb.quote:Op donderdag 18 juli 2019 20:16 schreef amp25 het volgende:
Na seizoen 7 volgend jaar komt er geen nieuw seizoen
Eensquote:Op maandag 5 augustus 2019 12:19 schreef planethugo het volgende:
afleveringen opgespaard en afgelopen weekend alles gekeken, prima seizoen weer. Al was die Izel wel een redelijk standaard schurk maar op zich wel weer iets compleet anders dan vorig seizoen. Zo houden ze het wel altijd redelijk fris.
Benieuwd naar het nieuwe seizoen na de laatste scene. Al voelt het allemaal wat gekunsteld aan om die of die acteur maar te laten terugkeren.
Nicequote:
quote:
Niet met je eens en mij niet.quote:Op donderdag 29 augustus 2019 17:05 schreef L3viathan het volgende:
deze serie heeft zijn beste tijd wel gehad.. seizoen 6 viel me echt zwaar tegen
Ja. En daarom vond ik t later dus leuker.quote:Op maandag 7 oktober 2019 13:26 schreef Karina het volgende:
Ik heb in de vakantie een paar afleveringen gekeken (S01), vind het een prima serie, vooral omdat elke aflevering een afgerond verhaal is, wel met een beetje rode draad erin, maar daar houd ik wel van. Weet niet of het zo blijft, misschien is het later meer een vervolgverhaal.
Vond 4 ook een stuk beter dan 5quote:Op maandag 20 januari 2020 12:40 schreef Karina het volgende:
Seizoen 4 vond ik maar matig. In het begin ging het nog wel maar op een gegeven moment had ik het wel gehad met dat Matrixgedoe. Seizoen 5 (in de ruimte zeg maar) vind ik leuker tot nu toe.
Oh wacht, dat bedoelde ik zelf ookquote:Op dinsdag 21 januari 2020 18:44 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zeg juist dat ik 5 beter vind he
GENOTquote:Op maandag 25 mei 2020 13:34 schreef Karina het volgende:
Als het goed is gaan we woensdag weer beginnen, de 27e
Ik gok dat ik weet waarom Simmons zo van streek is:quote:Op donderdag 23 juli 2020 18:15 schreef Sinister-D- het volgende:
Ze hadden ep9 beter Edge of Tomorrow genoemd![]()
En Enochmaar het zat er aan te komen dat er eentje het loodje zou gaan leggen nog.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
Ik zat te denken dat ze hem toch ergens weer op kunnen halen, uit het verleden?quote:Op donderdag 23 juli 2020 18:15 schreef Sinister-D- het volgende:
Ze hadden ep9 beter Edge of Tomorrow genoemd![]()
En Enochmaar het zat er aan te komen dat er eentje het loodje zou gaan leggen nog.
Dan moet hij toch steeds opnieuw dood tenzij ze een andere oplossing vinden voor dat issue met hun schip. Vergelijk het maar met de aflevering waarin Daisy in de loop zat.quote:Op maandag 3 augustus 2020 11:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zat te denken dat ze hem toch ergens weer op kunnen halen, uit het verleden?
Oh ja je hebt gelijk. Ik zat aan agent Sousa te denken die eigenlijk ook dood was meer zoiets.quote:Op maandag 3 augustus 2020 22:38 schreef Devil010 het volgende:
[..]
Dan moet hij toch steeds opnieuw dood tenzij ze een andere oplossing vinden voor dat issue met hun schip. Vergelijk het maar met de aflevering waarin Daisy in de loop zat.
Net gekeken.. ik moet echt het vorige seizoen nog een keer bekijken want ik was echt in de warquote:Op maandag 10 augustus 2020 12:00 schreef amp25 het volgende:
Nog 1 Final van 2 uur te gaan deze week dan het echte einde van deze serie
Kora moest de empathie die May gaf doorstralenquote:Op zondag 16 augustus 2020 01:06 schreef Sinister-D- het volgende:
3 keer moeten denken waarom dat ze nu eigenlijk naar het verleden moesten gaan, en nog altijd begrijp ik niet waarom Kora de sleutel was tot het redden van de originele tijdlijn. Sibyl daar krijgen om die programmering te kunnen veranderen van de hunters oké, maar wat deed Kora eigenlijkIk heb een gevoel alsof het heel seizoen niet "zinvol" was (klinkt zwaarder dan hoe ik het bedoel)
hoe dan ook vond ik het een leuk seizoen om te volgen.
Prima serie, mooie karakter evoluties, goed einde. Met plezier gevolgd.
Hoe dan? May stond in verbinding met die Chronicom computer van Sibyl, Kora stond er naast en kan enkel energie stralen afvuren. Ik zie niet in hoe Kora de Hunters met emphatie kon herprogrammeren als ze niet met May fysiek in contact stond....quote:Op zondag 16 augustus 2020 10:49 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Kora moest de empathie die May gaf doorstralen
Nee zowel kora als may hadden hun handen in dat ding om iets door te stralen dacht ik?quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:31 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Hoe dan? May stond in verbinding met die Chronicom computer van Sibyl, Kora stond er naast en kan enkel energie stralen afvuren. Ik zie niet in hoe Kora de Hunters met emphatie kon herprogrammeren als ze niet met May fysiek in contact stond....
quote:Op maandag 17 augustus 2020 10:42 schreef Wouter2006 het volgende:
Leuk weetje:
Agent May en Li speelden ook samen in Streetfighter (1994)
[ afbeelding ]
Ik gok dat dit alleen op Disney+ te zien is, of te zien gaat zijn.quote:Op donderdag 10 september 2020 15:03 schreef avotar het volgende:
Is dit eigenlijk al ergens te streamen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |