Schreeuwen ze meer, ja? Kun je dat onderbouwen met decibel-statistieken?quote:Op zondag 4 februari 2018 10:54 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Ik kom uit Utrecht en geloof me dat er vanuit de Galgenwaard meer kabaal komt als Ajax langskomt, dan bij elke andere club. Ik speelde doorgaans met Bunnikside- jongens en de haat richting Ajax was groot. Natuurlijk is het geen excuus om wel of niet kampioen te worden. Elke club heeft z'n rivaal en derby.
Er zijn heel veel users jaloers of mad. FireFox1 is beiden.quote:
Oh dacht dat hij altijd trollt.quote:Op zondag 4 februari 2018 10:58 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Er zijn heel veel users jaloers of mad. FireFox1 is beiden.
Overwinning? Glorieuze vernedering. Helemaal naar de tering gegalleryplayed dat PEC.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:00 schreef Rabieluh het volgende:
Ik zie dat overwinning weer boze mensen aantrekt.
Alsof die spelers ook maar een fuck geven om dat soort sentimentenquote:Op zondag 4 februari 2018 10:56 schreef Vasion het volgende:
[..]
Schreeuwen ze meer, ja? Kun je dat onderbouwen met decibel-statistieken?
Dit. Het aantal diehard supporters onder de spelers is overal op 1 vinger te tellen.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Alsof die spelers ook maar een fuck geven om dat soort sentimenten
Ja, ik snap dat dit ingewikkeld is zonder officiële meting. Net zoals dat haat richting een club niet meetbaar is.quote:Op zondag 4 februari 2018 10:56 schreef Vasion het volgende:
[..]
Schreeuwen ze meer, ja? Kun je dat onderbouwen met decibel-statistieken?
Impliceer je nu dat Vasion niet al te slim is?quote:Op zondag 4 februari 2018 11:05 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Ja, ik snap dat dit ingewikkeld is zonder officiële meting. Net zoals dat haat richting een club niet meetbaar is.
Domheid echter wel.
Onderschat de kracht van het publiek niet.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:04 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dit. Het aantal diehard supporters onder de spelers is overal op 1 vinger te tellen.
Zou je haast denken he? Hij niet overigens.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:06 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Impliceer je nu dat Vasion niet al te slim is?
Nee, maar ik geloof niet dat als Utrecht tegen Ajax speelt, dat dan het harder schreeuwen van het publiek een meetbaar effect heeft op de prestaties ten opzichte van Utrecht dat tegen PSV speelt.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:06 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Onderschat de kracht van het publiek niet.
Overschat het vooral nietquote:Op zondag 4 februari 2018 11:06 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Onderschat de kracht van het publiek niet.
Dat heb ik inderdaad ook eigenlijk alleen bij scheidsrechters regelmatig gemerkt.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:15 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Kan dat gelul over Kuipvrees ook direct naar het Land der Fabeltjes.
Mooi.
Ik ben het hier mee eens.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:11 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nee, maar ik geloof niet dat als Utrecht tegen Ajax speelt, dat dan het harder schreeuwen van het publiek een meetbaar effect heeft op de prestaties ten opzichte van Utrecht dat tegen PSV speelt.
Echt niet. Waar ik wel in geloof is dat sommige ploegen gewoon een speelstijl hebben die een andere ploeg niet ligt. Dat heeft RKC een paar jaar gehad met PSV, dat ze het altijd lastig hadden terwijl RKC toen dik rechterrijtje stond.
Inderdaad. Wie floot er woensdag? Die heeft er wel last van.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat heb ik inderdaad ook eigenlijk alleen bij scheidsrechters regelmatig gemerkt.
Spelers die Kuipvrees hebben zijn meestal gewoon niet goed genoeg.
Laat het nou eens los!!quote:Op zondag 4 februari 2018 11:20 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad. Wie floot er woensdag? Die heeft er wel last van.
Ik vind dat die scheids gewoon niet zo'n grote staat van dienst heeft.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit, dus.
#AvondjeNACquote:Op zondag 4 februari 2018 12:00 schreef XL het volgende:
Als het trouwens gaat om ploegen die tegen topploegen wat extra’s kunnen. NAC haalt bovengemiddeld veel punten als ze uit bij de traditionele top 3 spelen.
Thuis pakken ze de topploegen minder, daar pakken ze de rest. Thuis altijd open deur, uit compact en knokken.quote:
Kom maar een keer mee naar Utrecht- Ajax en naar willekeurig andere wedstrijd waaronder tegen PSV. Je hebt hier echt ongelijk.quote:Op zondag 4 februari 2018 11:11 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nee, maar ik geloof niet dat als Utrecht tegen Ajax speelt, dat dan het harder schreeuwen van het publiek een meetbaar effect heeft op de prestaties ten opzichte van Utrecht dat tegen PSV speelt.
Echt niet. Waar ik wel in geloof is dat sommige ploegen gewoon een speelstijl hebben die een andere ploeg niet ligt. Dat heeft RKC een paar jaar gehad met PSV, dat ze het altijd lastig hadden terwijl RKC toen dik rechterrijtje stond.
Watquote:Op zondag 4 februari 2018 12:35 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Wat gebeurde er nou trouwens allemaal boven Oost? Werd die gozer nou meegenomen, omdat ie met zn broek uit op z'n hoofd stond te zwaaien?
Ja dat vraag ik.quote:
Feyenoord-PSV is gewoon een paar dagen voor de halve finale van de beker. Ik dacht misschien gaan die wel met een paar bankzitters spelen, maar toen loten ze Willem II. Die gaan er gewoon vol voor. Gewoon weer verlies voor PSV.quote:Op zondag 4 februari 2018 15:21 schreef Mr.Maul het volgende:
Als PSV die wedstrijd tegen Feyenoord nu eens normaal begint dan moet het toch goedkomen. Feyenoord wordt gewoon weggespeeld door VVV.
Elk normaal persoon die daar reageert wordt gelijk voor PSVer uitgemaaktquote:Op zondag 4 februari 2018 04:24 schreef Scarface88 het volgende:
Genot weer op AS.
https://www.ajaxshowtime.(...)pec-zwolle-tegen-psv
Mag hopen dat Cocu wat geleerd heeft van die wedstrijd. Waarschijnlijk niet als je naar het verleden kijktquote:Op zondag 4 februari 2018 15:36 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Feyenoord-PSV is gewoon een paar dagen voor de halve finale van de beker. Ik dacht misschien gaan die wel met een paar bankzitters spelen, maar toen loten ze Willem II. Die gaan er gewoon vol voor. Gewoon weer verlies voor PSV.
Zitten ook goeie tussen hoor:quote:Op zondag 4 februari 2018 15:49 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Elk normaal persoon die daar reageert wordt gelijk voor PSVer uitgemaakt
Ben hier ook bang voorquote:Zie dat malen zijn debuur heeft gemaakt. Heeft nog een contract voor 2,5 jaar met Raiola als zaakwaarnemer bij psv. Snap niet dat psv een talent van Raiola haalt en hem voor 3 jaar laat tekenen. Je kan er nu al je geld opzetten dat Raiola en malen in de zomer van 2019 weer weg willen als hij het aardig doet bij psv.
dan gaat ie toch lekker wegquote:Op zondag 4 februari 2018 15:58 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Zitten ook goeie tussen hoor:
[..]
Ben hier ook bang voor
quote:Op zondag 4 februari 2018 12:35 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Wat gebeurde er nou trouwens allemaal boven Oost? Werd die gozer nou meegenomen, omdat ie met zn broek uit op z'n hoofd stond te zwaaien?
Wet van de remmende voorsprong aan het werk.quote:Op zondag 4 februari 2018 16:41 schreef Doublepain het volgende:
https://www.vi.nl/video/f(...)ewoon-verder-dan-psv
Tacogod
Tja. Het doet me weinig.quote:Op zondag 4 februari 2018 17:47 schreef RipCity het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)-verliezen~a35729fc/
Willems is ook lekker aan t ballen...
Not.
Echt hè? Zó veel mazzel!quote:
Jawel, maar je mag ook realistisch zijn en dingen in perspectief zijn? Zijn wij perfect? Nee, maar als je de wedstrijden van Ajax en Feyenoord dit weekend gezien hebt dan weet je dat zij dat ook verre van zijn.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 21:50 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Oke "nickhguitar". Ik mag een mening hebben en toch supporter zijn. Niks mis mee. Of mag je hier alleen posten dat t allemaal fantastisch is?
Schijtbakkenvoetbal!quote:
twitter:psvinside twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:58:08‘#PSV heeft weer eens geluk’, roept de NOS commentator bij de terugblik op de doelpunten van PSV - PEC. Wat praten die zogenaamde journalisten elkaar toch allemaal na! Wat heeft het met geluk te maken als de Zwolle keeper wild uitkomt en Lozano torpedeert? reageer retweet
Stop gewoon met het posten van berichten van deze achterlijke calimerosite. Nog een gratis tip; stop ook met het lezen ervan.quote:Op zondag 4 februari 2018 20:40 schreef PSVCL het volgende:
twitter:psvinside twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:58:08‘#PSV heeft weer eens geluk’, roept de NOS commentator bij de terugblik op de doelpunten van PSV - PEC. Wat praten die zogenaamde journalisten elkaar toch allemaal na! Wat heeft het met geluk te maken als de Zwolle keeper wild uitkomt en Lozano torpedeert? reageer retweet
Jij bent degene die zich eraan ergert. Hij post het alleen maar. PSV Inside is toch gewoon het officiële magazine? Dus dan is het sowieso relevant.quote:Op zondag 4 februari 2018 20:43 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Stop gewoon met het posten van berichten van deze achterlijke calimerosite. Nog een gratis tip; stop ook met het lezen ervan.
Ik interpreteerde dat commentaar trouwens totaal anders. Maar goed. Lekker huilen
Deze PSV Inside is niet het officiële magazine nee.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:14 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Jij bent degene die zich eraan ergert. Hij post het alleen maar. PSV Inside is toch gewoon het officiële magazine? Dus dan is het sowieso relevant.
Dat is niet het officiele magazine.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:14 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Jij bent degene die zich eraan ergert. Hij post het alleen maar. PSV Inside is toch gewoon het officiële magazine? Dus dan is het sowieso relevant.
Wat dan wel? Iedere seizoenskaarthouder krijgt deze toch in de bus?quote:Op zondag 4 februari 2018 21:21 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Deze PSV Inside is niet het officiële magazine nee.
Nee, dat is niet het officiële magazine. De reacties onder die tweet zijn trouwens ook wel entertainment. Wat een opgekropte frustratie.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:14 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Jij bent degene die zich eraan ergert. Hij post het alleen maar. PSV Inside is toch gewoon het officiële magazine? Dus dan is het sowieso relevant.
Ja, klopt. Maar deze site heeft alleen die naam overgenomen. Zij hebben er verder niks mee te maken. Ik denk ook niet dat zij door de Nederlands-test zullen komen.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:22 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Wat dan wel? Iedere seizoenskaarthouder krijgt deze toch in de bus?
quote:Op zondag 4 februari 2018 20:43 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Stop gewoon met het posten van berichten van deze achterlijke calimerosite. Nog een gratis tip; stop ook met het lezen ervan.
Ik interpreteerde dat commentaar trouwens totaal anders. Maar goed. Lekker huilen
twitter:NieuwenhofFrans twitterde op zondag 04-02-2018 om 20:58:36Onder voorbehoud van rare makelaars: PSV heeft 100% akkoord met speler (linksback...) met ingang van komend seizoen. Naam heb ik nog niet, maar dit is dus reden dat club strategisch moest handelen en bij Lumor (4 maanden huur) uitkwam die uiteindelijk voor Sporting koos #psv reageer retweet
Ik wil een naam godverdommequote:Op zondag 4 februari 2018 21:26 schreef PSVCL het volgende:
[..]twitter:NieuwenhofFrans twitterde op zondag 04-02-2018 om 20:58:36Onder voorbehoud van rare makelaars: PSV heeft 100% akkoord met speler (linksback...) met ingang van komend seizoen. Naam heb ik nog niet, maar dit is dus reden dat club strategisch moest handelen en bij Lumor (4 maanden huur) uitkwam die uiteindelijk voor Sporting koos #psv reageer retweet
Ik vermoed dat het begint met de F.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:28 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik wil een naam godverdomme
we missen m allemaalquote:Op zondag 4 februari 2018 21:49 schreef Doublepain het volgende:
Ik zag dat Moreno weer weg is bij Roma
gvd waarom hebben we hem weggedaan
Na Pereiro soap en Romero soap nu weer een nieuwe soap?quote:Op zondag 4 februari 2018 21:26 schreef PSVCL het volgende:
[..]twitter:NieuwenhofFrans twitterde op zondag 04-02-2018 om 20:58:36Onder voorbehoud van rare makelaars: PSV heeft 100% akkoord met speler (linksback...) met ingang van komend seizoen. Naam heb ik nog niet, maar dit is dus reden dat club strategisch moest handelen en bij Lumor (4 maanden huur) uitkwam die uiteindelijk voor Sporting koos #psv reageer retweet
hoe dan?quote:Op zondag 4 februari 2018 20:43 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Stop gewoon met het posten van berichten van deze achterlijke calimerosite. Nog een gratis tip; stop ook met het lezen ervan.
Ik interpreteerde dat commentaar trouwens totaal anders. Maar goed. Lekker huilen
Ik heb er een slecht gevoel over....quote:Op zondag 4 februari 2018 22:16 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Na Pereiro soap en Romero soap nu weer een nieuwe soap?
Ja man, Matavz en Maher blijken ineens goden.quote:Op maandag 5 februari 2018 06:11 schreef Lyrebird het volgende:
Jordy de Wijs staat hoog in het VI klassement, hoger dan de CVs van PSV. Lijkt me logisch om m dan na de zomer terug te halen, maar zal hij - als hij een kans krijgt - hetzelfde niveau kunnen halen als bij Excelsior? Die twee doelpunten van Maher, de 7.5 van Matavz bij VI, Zivchenko die zich van bankzitter bij PSV in de basis speelt bij Man City... Veel spelers lijken ondermaats te presteren bij PSV, of heb ik dat mis?
Heb je goed gezien. Valt me ook al jaren op. Misschien dat Cocu spelers te veel opdrachten geeft. Er is in ieder geval nog nooit een speler beter gaan spelen onder Cocu.quote:Op maandag 5 februari 2018 06:11 schreef Lyrebird het volgende:
Jordy de Wijs staat hoog in het VI klassement, hoger dan de CVs van PSV. Lijkt me logisch om m dan na de zomer terug te halen, maar zal hij - als hij een kans krijgt - hetzelfde niveau kunnen halen als bij Excelsior? Die twee doelpunten van Maher, de 7.5 van Matavz bij VI, Zivchenko die zich van bankzitter bij PSV in de basis speelt bij Man City... Veel spelers lijken ondermaats te presteren bij PSV, of heb ik dat mis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |