abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176875451


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

[ afbeelding ]
pi_176875455
quote:
99s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:16 schreef Typisch het volgende:
Daarover:
Wie bij jullie kan er bij je crypto als je overlijdt?
Mijn ouders en mn vriendin.
Lambo of Rekt
pi_176875461
quote:
99s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:16 schreef Typisch het volgende:
Daarover:
Wie bij jullie kan er bij je crypto als je overlijdt?
M'n zus en die geeft het aan m'n nichtje...
Tenzij ik zelf nog een slachtoffer vind om een gezinnetje mee te stichten :)
pi_176875463
quote:
99s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:16 schreef Typisch het volgende:
Daarover:
Wie bij jullie kan er bij je crypto als je overlijdt?
Ik heb een kluisje bij een bank (ironisch nietwaar?) waar al mijn private keys liggen.
pi_176875464
Een vriend van mij, en andersom.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176875468
Vader bij mij. Maar heb niet het idee dat hij precies weet wat ie dan moet doen, dus heb gezegd dat hij dan een goede vriend van mij om hulp kan vragen om erbij te komen, als in wat ie met de private key etc moet.
pi_176875476
Portfolio ATH, BeeToken ETH overmaken, white listing BnkToTheFuture & ArcBlock, en zo een zooi ETH eruit doen om PART en EOS van te kopen.

Wordt een mooie dag vandaag *O*
pi_176875482
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:20 schreef kthxbye het volgende:
Portfolio ATH, BeeToken eth overmaken, white listing BnkToTheFuture & ArcBlock, en zo een zooi ETH eruit doen om PART van te kopen.

Wordt een mooie dag vandaag *O*
Ben jij vergeten welke maand het nu is?
Lambo of Rekt
pi_176875486
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:20 schreef kthxbye het volgende:
Portfolio ATH, BeeToken ETH overmaken, white listing BnkToTheFuture & ArcBlock, en zo een zooi ETH eruit doen om PART en EOS van te kopen.

Wordt een mooie dag vandaag *O*
Zit jij in een andere dimensie?
pi_176875503
Hoe lang duurt die verificatie bij blep?
Lambo of Rekt
pi_176875510
Aan de kust is het elke maand waves maand.
pi_176875519
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:23 schreef BakkenKappen het volgende:
Aan de kust is het elke maand waves maand.
Ik ben al all in op waves....
Lambo of Rekt
pi_176875520
universa op Cobinhood 8 februari jongens
zet het in je agenda
pi_176875524
quote:
99s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:24 schreef Typisch het volgende:
universa op Cobinhood 8 februari jongens
zet het in je agenda
Wat is Cobinhood, zoiets als bitgrail?
Lambo of Rekt
pi_176875529
quote:
99s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:24 schreef Typisch het volgende:
universa op Cobinhood 8 februari jongens
zet het in je agenda
Mooi. Meteen dumpen dan. :)
pi_176875535
quote:
2s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:25 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Wat is Cobinhood, zoiets als bitgrail?
Geen idee, heb nog tot die tijd om mij daar in te verdiepen.

Hoop op wat nubs die hun coins sellen tegen een leuke prijs.
pi_176875537
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:25 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Mooi. Meteen dumpen dan. :)
Ja, zal wel eerst weer een openingspump zijn zoals altijd.
Lambo of Rekt
pi_176875538
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:25 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Mooi. Meteen dumpen dan. :)
Als je er echt vanaf wil kunnen we nu ook wel een dealtje maken.
pi_176875547
10mld coins toch ofzo? die zal wel voor goedkoop komen dan hopelijk.
Lambo of Rekt
pi_176875552
quote:
2s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:25 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Wat is Cobinhood, zoiets als bitgrail?
Een zero fee exchange wat op hun platform ico's gaat lanceren. De inkomsten uit de ico's beslaat een groot gedeelte van het verdienmodel.
pi_176875554
quote:
6s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:26 schreef Typisch het volgende:

[..]

Als je er echt vanaf wil kunnen we nu ook wel een dealtje maken.
Ik wacht natuurlijk de openingspump af. ;)
pi_176875564
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:28 schreef SMS303 het volgende:

[..]

Een zero fee exchange wat op hun platform ico's gaat lanceren. Dit ook hun verdienmodel.
Ja wat is het verdienmodel dan, dat zij ook coins krijgen?
Lambo of Rekt
pi_176875566
quote:
5s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:20 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ben jij vergeten welke maand het nu is?
WACHT WOAOAOEORIRIS HET IS DE WAVEMSBAADNNDD UNIVERSA ALEXANDET HEEFT SASHAs SHIRT AANGETROKKEB EN DE MINSITER OP DE FOTO WOEHEOEHEO EABESMNADDDD WE GAAN KNALLEUMIVERSAEEEEE
pi_176875569
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:21 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Zit jij in een andere dimensie?
in BTC *O*
  donderdag 1 februari 2018 @ 00:30:04 #25
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_176875572
Als ik iets heb geleerd is het wel om eens genoegen te nemen met wat winst in plaatst van te holden.. ja, het is kut als het verder stijgt maar door de afgelopen weken sta je weer vrijwel op nul. (ben in November begonnen)
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
pi_176875579
Scratch that, ik doe er geen ETH uit om PART/EOS te kopen, maar wat BTC.

Als BTC ETH niet mee omlaag trekt gaat er volgens mij wel wat moois gebeuren met ETH in fiat termen.
pi_176875581
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:28 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja wat is het verdienmodel dan, dat zij ook coins krijgen?
Ongetwijfeld en mogelijk nog een listing fee ofzo ...
Voor de ico heb ik de white papers summier doorgenomen. Destijds in een andere ico gestapt. Via een actie 100COB gekregen en later met mn domme kop net onder ATH teveel ingekocht ..
pi_176875588
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:29 schreef kthxbye het volgende:

[..]

WACHT WOAOAOEORIRIS HET IS DE WAVEMSBAADNNDD UNIVERSA ALEXANDET HEEFT SASHAs SHIRT AANGETROKKEB EN DE MINSITER OP DE FOTO WOEHEOEHEO EABESMNADDDD WE GAAN KNALLEUMIVERSAEEEEE
UNIVERSAAAAAAAAAAAAAJAAAAAAAAAAAA GODVDERDOMMEOMEMEMEEE WEEEFSSS WAVES EN WSAAVS MAAND OMFGGGGGG MOON ALLIN VOORDAT ZE OP ZIJN OMFG NOG MAAR 100 MILJOEN WAVES, NET FUCKINING NG ERIN ZAL MOON GAAN ZASEKERNN naaRR #9)) EURO PER STUKKKKKKKKK OMFGGGGG OMFGGGG VOLGNEDE MAAND LALEMAAL MILJONAIR WAGVGES MILJONAIRRR OMGGGGGG KOOP ALL INNNNNNNNNNNNN 5E HYPOTHEEK DIT DAT ALLES
Lambo of Rekt
pi_176875592
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:31 schreef kthxbye het volgende:
Scratch that, ik doe er geen ETH uit om PART/EOS te kopen, maar wat BTC.

Als BTC ETH niet mee omlaag trekt gaat er volgens mij wel wat moois gebeuren met ETH in fiat termen.
ETH _O_ _O_ _O_ _O_

Oke dat was mijn droevige poging tot een shill. Oh nee deze nog, decentraal, transparant, disruptive !
pi_176875594
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:30 schreef Basxt het volgende:
Als ik iets heb geleerd is het wel om eens genoegen te nemen met wat winst in plaatst van te holden.. ja, het is kut als het verder stijgt maar door de afgelopen weken sta je weer vrijwel op nul. (ben in November begonnen)
Juist, op tijd je winst pakken als iedereen moon loopt te schreeuwen. Af en toe stukjes uitbetalen.

Fluffypony van Monero heeft daar een mooie regel voor vertelde ie in een aflevering van Magical Crypto Friends: bij elke verdubbeling 5-10% uitbetalen ofzoiets. :)
pi_176875602
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:32 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

ETH _O_ _O_ _O_ _O_

Oke dat was mijn droevige poging tot een shill. Oh nee deze nog, decentraal, transparant, disruptive !
Ja shillen van ETH ben je een jaar te laat mee.
Lambo of Rekt
pi_176875603
Wel veel nieuwe leden bij EEA trouwens, 80 weer.

Niet dat dat heel veel zegt, want zoveel houdt het volgens mij niet in.
pi_176875606
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:32 schreef kthxbye het volgende:

[..]

Juist, op tijd je winst pakken als iedereen moon loopt te schreeuwen. Af en toe stukjes uitbetalen.

Fluffypony van Monero heeft daar een mooie regel voor vertelde ie in een aflevering van Magical Crypto Friends: bij elke verdubbeling 5-10% uitbetalen ofzoiets. :)
Ik ben inderdaad bezig een 5-10% regel voor mijzelf te formuleren. Ben er alleen nog niet uit of ik dat bij BTC mijlpalen of fiat mijlpalen moet doen. :+
pi_176875608
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:32 schreef EggsTC het volgende:

[..]

UNIVERSAAAAAAAAAAAAAJAAAAAAAAAAAA GODVDERDOMMEOMEMEMEEE WEEEFSSS WAVES EN WSAAVS MAAND OMFGGGGGG MOON ALLIN VOORDAT ZE OP ZIJN OMFG NOG MAAR 100 MILJOEN WAVES, NET FUCKINING NG ERIN ZAL MOON GAAN ZASEKERNN naaRR #9)) EURO PER STUKKKKKKKKK OMFGGGGG OMFGGGG VOLGNEDE MAAND LALEMAAL MILJONAIR WAGVGES MILJONAIRRR OMGGGGGG KOOP ALL INNNNNNNNNNNNN 5E HYPOTHEEK DIT DAT ALLES
JONGENS HEBBEN JUloieh het al gEHOORD? UNIVERSA KOMT OP EEN OF ANDERE ROBINHOOD SHITCOIN EXCHANGE Hjahahhrhahhee DE MINISITER HEEFT IN EEN DRONKEN BUI EEN SHIRT AANGETROKKEN HAHAHhahaha ALEXANDER MAAKTE STIEKEM EEN FOTO GRATIS VODKA OP KOSTEN VAN DE ICO HAHAHhahahaheheh moonnnnn

:')14.gif
pi_176875611
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:34 schreef kthxbye het volgende:

[..]

JONGENS HEBBEN JUloieh het al gEHOORD? UNIVERSA KOMT OP EEN OF ANDERE ROBINHOOD SHITCOIN EXCHANGE Hjahahhrhahhee DE MINISITER HEEFT IN EEN DRONKEN BUI EEN SHIRT AANGETROKKEN HAHAHhahaha ALEXANDER MAAKTE STIEKEM EEN FOTO GRATIS VODKA OP KOSTEN VAN DE ICO HAHAHhahahaheheh moonnnnn

:')[ afbeelding ]
_O- de robinhood exchange.. _O- :')
Lambo of Rekt
pi_176875612
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:34 schreef kthxbye het volgende:

[..]

JONGENS HEBBEN JUloieh het al gEHOORD? UNIVERSA KOMT OP EEN OF ANDERE ROBINHOOD SHITCOIN EXCHANGE Hjahahhrhahhee DE MINISITER HEEFT IN EEN DRONKEN BUI EEN SHIRT AANGETROKKEN HAHAHhahaha ALEXANDER MAAKTE STIEKEM EEN FOTO GRATIS VODKA OP KOSTEN VAN DE ICO HAHAHhahahaheheh moonnnnn

:')[ afbeelding ]
effe dimmen aub
universa is gratis geld voor mij als deelnemer van de ico
pi_176875613
quote:
14s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:34 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ik ben inderdaad bezig een 5-10% regel voor mijzelf te formuleren. Ben er alleen nog niet uit of ik dat bij BTC mijlpalen of fiat mijlpalen moet doen. :+
dat zou ik in fiat doen :)
pi_176875614
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:34 schreef kthxbye het volgende:

[..]

:')[ afbeelding ]
_O-
pi_176875615
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:34 schreef kthxbye het volgende:

[..]

JONGENS HEBBEN JUloieh het al gEHOORD? UNIVERSA KOMT OP EEN OF ANDERE ROBINHOOD SHITCOIN EXCHANGE Hjahahhrhahhee DE MINISITER HEEFT IN EEN DRONKEN BUI EEN SHIRT AANGETROKKEN HAHAHhahaha ALEXANDER MAAKTE STIEKEM EEN FOTO GRATIS VODKA OP KOSTEN VAN DE ICO HAHAHhahahaheheh moonnnnn

:')[ afbeelding ]
_O-
pi_176875620
quote:
14s.gif Op donderdag 1 februari 2018 00:35 schreef EggsTC het volgende:

[..]

_O- de robinhood exchange.. _O- :')
GRATOS GELD KONGE STELEN VAN DE ARMEN GEBEN AAN DE RIJKEUH HAHAHAHWHEHRHHWHEH we gaan de wereld redden met gratis STOLICHNAYAyahajajajaja
pi_176875718
Heeft er iemand een invite over voor bl3p?
pi_176875904
Het is februari!
Heb nog wat Waves erbij gekocht.
Ben benieuwd :)
pi_176876579
Mijn BEE tokens zijn binnen :)
pi_176877191
Is beetoken gehacked oid? Hoe kan ik anders perfect goede phishing mails krijgen (denk aan correcte naam, e-mailadres etc). Is m.i. een te grote toeval..
pi_176877296
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 06:05 schreef xminator het volgende:
Is beetoken gehacked oid? Hoe kan ik anders perfect goede phishing mails krijgen (denk aan correcte naam, e-mailadres etc). Is m.i. een te grote toeval..
Geen idee. Ik heb geen scam email gehad en heb succesvol meegedaan aan de token sale. Geen enkel probleem.

:')14.gif
  donderdag 1 februari 2018 @ 07:12:43 #47
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_176877397
quote:
6s.gif Op donderdag 1 februari 2018 06:39 schreef kthxbye het volgende:

[..]

Geen idee. Ik heb geen scam email gehad en heb succesvol meegedaan aan de token sale. Geen enkel probleem.

:')[ afbeelding ]
Dito. In no time 890 BEE op de Mew.
  donderdag 1 februari 2018 @ 07:13:05 #48
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_176877403
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2018 06:05 schreef xminator het volgende:
Is beetoken gehacked oid? Hoe kan ik anders perfect goede phishing mails krijgen (denk aan correcte naam, e-mailadres etc). Is m.i. een te grote toeval..
Ik heb die mail ook gehad, maar check nog eens dat adres. _O-
  donderdag 1 februari 2018 @ 07:15:16 #49
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_176877413
Die laatste zinnen. Garantie op verdubbeling! :D

After much waiting, The Bee Token is proud to announce that our crowdsale is NOW OPEN! You used this address to register to our newsletter so we thought we'd give you some instructions on how to participate.

Firstly, we have modified your contribution maximum limit to be 104.43 ETH so please don't send more than this or you won't be compensated. If you are receiving this email then you are permitted to join the ICO but your contributio n limit is only guaranteed for 24 hours so don't miss out!

Secondly, to celebrate our NEW partnership with Microsoft thought we'd give you a 100% BONUS on all tokens sent within the next 6 hours. We guarantee that The Bee Token will double in value within 2 months or we'll give you your Ethereum back!




[ Bericht 4% gewijzigd door Zwansen op 01-02-2018 07:41:07 ]
pi_176877422
Wtf icon. Staat weer bijna op het niveau van voor de mainnet launch :')!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')