UNIVERSAAAAAAAAAAAAAAA JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OMG JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MOON OMG OMG !!!!!~1`1`1`quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:11 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik baal er van dat ik niet de helft van mij Waves stack heb omgezet naar LSK toen Waves effetjes boven ze stond. Niet door de prijs nu, maar omdat ik het eigenlijk al wilde doen. Maar mij een beetje blind gestaard op de updates van Waves.
Misschien als Universa mij wat leuks brengt dat ik nog wat in LSK stop.
Serieus, met users als jij ben ik blij. Je helpt ons echt vooruit.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:08 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Mooi om te zien hoeveel pessimisme er in de markt zit opeens, dat merk je alleen al aan de reacties in dit topic. Niks mis mee verder hoor, valt me gewoon op. Ik begin een rot in het vak te worden, draai nu "al" bijna een jaar mee. De dips gaan wennen jongens en dit is wel degelijk nog maar het begin.
@Eggs, ik denk dat je met Lisk richting 200/300 redelijk in de richting zit maar zie het nog wel verder stijgen ook. Die gasten werken mooi met sidechains, blockchain 3.0. Zodra zij ook nog eens ICO's gaan hosten... Daarnaast is het een Duits project, Duitsers heb ik wel vertrouwen in. Groot team, veel marketing budget.
Tja je leert er van en we zijn er niet slechter op gewordenquote:Op woensdag 31 januari 2018 14:13 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik verkocht mijn eerste BTC bij 400 dollar, met verlies.
Tja, en hier ben ik niet ingestapt omdat ik te principieel niet mn ID op wilde sturen naar 1 of ander zuidkoreaans bedrijf.... anders had ik (mezlef kennende) er wel 5 tot 10 eth ingegooidquote:Op woensdag 31 januari 2018 14:06 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Hoe dan ook, ze zijn er nog. Kijk wat ICON deed, die ging x100 binnen een paar weken. Wanchain is ook flinke hype, kan ook rare dingen doen.
Ik wel man. Ben na een week een paar honderd euro lichter. Maar dan voel ik me gerustgesteld als andere boys hier melden dat je meer lange termijn moet bouncen.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:14 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Tja je leert er van en we zijn er niet slechter op geworden
Besef alleen wel dat niemand kan voorspellen wat er gaat gebeuren.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:15 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik wel man. Ben na een week een paar honderd euro lichter. Maar dan voel ik me gerustgesteld als andere boys hier melden dat je meer lange termijn moet bouncen.²
Niemand? Ik weet dat het altijd een shitcoin was. Maar ze hebben een nieuw team en een rebrand gehad en ik kwam langs dit artikel (zegt natuurlijk verder niets). Maar lijkt toch wel wat van te komen na al die jaren.quote:Op woensdag 31 januari 2018 13:51 schreef dimmak het volgende:
Zit er ook iemand in ECC. Deze oude jongen heeft recent een revival gehad en hebben best leuke dingen in de pijplijn zitten.
https://coinmarketcap.com/currencies/eccoin/
Ik wilde er net 500 euro aan LISK tegenaan gooien.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:18 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Besef alleen wel dat niemand kan voorspellen wat er gaat gebeuren.
Haha, ja dat komt omdat we nu ff in een dalende markt zitten, iedereen denkt weer dat de apocalypse is begonnen.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:08 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Mooi om te zien hoeveel pessimisme er in de markt zit opeens, dat merk je alleen al aan de reacties in dit topic. Niks mis mee verder hoor, valt me gewoon op. Ik begin een rot in het vak te worden, draai nu "al" bijna een jaar mee. De dips gaan wennen jongens en dit is wel degelijk nog maar het begin.
Ik denk het ook, maar ik denk max 200-300 dit jaar.quote:@Eggs, ik denk dat je met Lisk richting 200/300 redelijk in de richting zit maar zie het nog wel verder stijgen ook. Die gasten werken mooi met sidechains, blockchain 3.0. Zodra zij ook nog eens ICO's gaan hosten... Daarnaast is het een Duits project, Duitsers heb ik wel vertrouwen in. Groot team, veel marketing budget.
200-300 gaat het broekje uit.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:22 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Haha, ja dat komt omdat we nu ff in een dalende markt zitten, iedereen denkt weer dat de apocalypse is begonnen.
[..]
Ik denk het ook, maar ik denk max 200-300 dit jaar.
Waar was je? Je hebt een tijd niet gepost hier.
Ja same here. Maar gezien het project moet dat zeker kunnen. Dat zou 30% van ETH zijn, ik vind het een stuk beter project dan ETH... ETH loopt alleen voor.quote:
Ben benieuwd naar de releases deze maand iig.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:24 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja same here. Maar gezien het project moet dat zeker kunnen. Dat zou 30% van ETH zijn, ik vind het een stuk beter project dan ETH... ETH loopt alleen voor.
Wat is Legolas?quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:30 schreef tha_dark het volgende:
Toch wel spijt dat ik niet met de eerste ronde van Legolas heb meegedaan. Misschien morgen bij de publicsale toch even een klein beetje BTC er in gooien. Vind het een mooi project.
Wanchain ken ik nog niet, eens even kijken.
Eh?quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Serieus, met users als jij ben ik blij. Je helpt ons echt vooruit.
Thanks.²
HAHA kunnen we elkaar de hand schudden. Ik heb om precies dezelfde reden ICON toen laten schieten. Nu stuur ik mijn ID overal heen, maar ik scherm alle informatie af behalve naam, geboortedatum en nationaliteit. Daarnaast paint ik netjes "PURPOSE X ICO" door mijn eigen hoofd heen. Willen ze het dan niet accepteren, kunnen ze oprotten.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:14 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Tja, en hier ben ik niet ingestapt omdat ik te principieel niet mn ID op wilde sturen naar 1 of ander zuidkoreaans bedrijf.... anders had ik (mezlef kennende) er wel 5 tot 10 eth ingegooidJe kreeg 2500 per eth
![]()
https://legolas.exchange/quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:32 schreef EggsTC het volgende:
[..]
[..]
Ja die had ik ook gelijk in mn hoofd
wanneer kan ik de slowcooker recepten verwachten?quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:33 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
https://legolas.exchange/
Decentraal
Veilig
Goed team
Sterk partnership
Je draait al een jaar mee in deze business. We kunnen als relatieve newbies veel van je leren. Appreciate!quote:
Ah de zoveelste decentrale exchange die een ICO nodig heeft.quote:Op woensdag 31 januari 2018 14:33 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
https://legolas.exchange/
Decentraal
Veilig
Goed team
Sterk partnership
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |