SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
• Actueel aardbevingen - IJsland + wereld (nederlands/engels)
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
• Waar woont iedereen?
• Realtime onweermeldingen
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Sterf.quote:Op maandag 29 januari 2018 14:52 schreef Dven het volgende:
Volle bak zon en 14.5 graden. Lekker hoorEn komende dagen enkel warmer
[ afbeelding ]
Gerapporteerdquote:
Op morgen na is dat het recept voor overige dagen deze weekquote:Op maandag 29 januari 2018 15:00 schreef Pisces29 het volgende:
En dan als bonus bij de windstoten nog een flinke bak met regen.
Gelukkig is het al bijna mei.
Reed er midden in met m'n fiets, wat een genotquote:Op maandag 29 januari 2018 15:00 schreef Pisces29 het volgende:
En dan als bonus bij de windstoten nog een flinke bak met regen.
Gelukkig is het al bijna mei.
Daar ben ik ook bang voorquote:Op maandag 29 januari 2018 19:25 schreef pietkanarie het volgende:
Wat een anti-winter dit. Alweer. Ik denk dat het in maart en april nog koud gaat worden maar dat is 'mosterd na de maaltijd' vind ik.
Ik heb volgens mij tot nu toe maar 4 keer echt hoeven krabben.quote:Op maandag 29 januari 2018 19:25 schreef pietkanarie het volgende:
Wat een anti-winter dit. Alweer. Ik denk dat het in maart en april nog koud gaat worden maar dat is 'mosterd na de maaltijd' vind ik.
Hé lekker....twitter:nicolienkroon twitterde op maandag 29-01-2018 om 20:22:09Morgen even een dagje regenpauze! Het blijft de hele dag droog en de zon is, vooral in Zeeland, veel te zien! De dagen daarna is het weer gedaan met de pret en kan de paraplu weer uit de kast. https://t.co/mF2axQymLo https://t.co/I09dK5N8Dq reageer retweet
Ik ook, thuis kon ik me voor de verandering weer omkleden.quote:Op maandag 29 januari 2018 19:54 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Reed er midden in met m'n fiets, wat een genot
Bibberen met carnavalquote:Op dinsdag 30 januari 2018 09:32 schreef Frutsel het volgende:
waar is de winter gebleven in de kaarten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |