abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176648121


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

[ afbeelding ]
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176648223
Gaan we de 8k weer aantikken of zelfs lager?
pi_176648238
Dit is weer even kut wakker worden zeg.
Love is in the air!
pi_176648269
Au, weer bijna 20 procent er af ;(
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176648287
FUN lijkt heel gevoelig te zijn voor BTC. Straks extra FUN inslaan en later verkopen.
  zondag 21 januari 2018 @ 09:06:11 #6
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_176648317
Lijkt wel alsof alle prijzen zo gemanipuleerd worden om tussen een bepaalde bandbreedte te blijven... Vanavond / morgen gaan we dan vast weer omhoog.
pi_176648329
Als de Bitcoin dipt dan storten de alts altijd nog harder in ;(
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176648363
Bitcoin op 11800 USD. Zie weinig verschil.
Trekt zich vanzelf wel weer recht. Dit zijn de momenten om in te slaan.
U MAD?
pi_176648398
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:02 schreef xaban06 het volgende:
FUN lijkt heel gevoelig te zijn voor BTC. Straks extra FUN inslaan en later verkopen.
ik heb er 1500 ongeveer.

Zal ik bijkopen?

Ik wil eigenlijk 500 euro AE kopen :@
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_176648438
Alles maar even omzetten naar USD-T?
Love is in the air!
pi_176648442
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:13 schreef de_boswachter het volgende:
Bitcoin op 11800 USD. Zie weinig verschil.
Trekt zich vanzelf wel weer recht. Dit zijn de momenten om in te slaan.
Die momenten hebben we vaak genoeg gezien afgelopen tijd :')
Love is in the air!
pi_176648447
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:17 schreef Geralt het volgende:

[..]

ik heb er 1500 ongeveer.

Zal ik bijkopen?

Ik wil eigenlijk 500 euro AE kopen :@
Ik geef geen advies, pakt altijd slecht uit ;)

Ik heb er 25.000 voor de langere termijn, wil straks 25.000 bijkopen om te daytraden.
pi_176648448
Is het weer zo ver?

pi_176648523
Ik heb momenteel voor FUN 215.60500000.
Gisteren gekocht maar nu flink in de min.
Zag op binance ook dat mijn btc in dollars veel meer waard was dan vandaag... Toch een beetje jammer dat het geld wat je verdiend afhangt van de bitcoin waarde.
pi_176648536
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:22 schreef xaban06 het volgende:

[..]

Ik geef geen advies, pakt altijd slecht uit ;)

Ik heb er 25.000 voor de langere termijn, wil straks 25.000 bijkopen om te daytraden.
Godver, kwartier te laat :D
pi_176648549
Je vader
  zondag 21 januari 2018 @ 09:37:36 #17
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_176648602
quote:
8% commissie 😂😂😂
pi_176648677
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:22 schreef xaban06 het volgende:
Ik heb er 25.000 voor de langere termijn
Wat zijn eigenlijk jullie verwachtingen op de lange termijn voor FUN? Zeg over een jaar ofzo.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_176648713
KYC voor beetoken is dan eindelijk gelukt.
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176648742
quote:
7s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:45 schreef Geralt het volgende:

[..]

Wat zijn eigenlijk jullie verwachtingen op de lange termijn voor FUN? Zeg over een jaar ofzo.
Richting de dollar.
Koning.
pi_176648758
quote:
7s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:45 schreef Geralt het volgende:

[..]

Wat zijn eigenlijk jullie verwachtingen op de lange termijn voor FUN? Zeg over een jaar ofzo.
Zij zeggen dat je middels hun platform snel een casino kunt opzetten. Leuk en aardig maar de gokwereld is een erg gereguleerde wereld. Ik vraag me dan ook af of het echt gaat slagen. Je zit met overheden, licensies, wetgeving etc.

Het betalen middels crypto lijkt me wel een goede zaak, maar de vraag is of FUN daar de geschikte/enige coin voor is. Daarnaast zal ook dat de overheden tegen de haren instrijken want dan kan gezwaaid worden naar de belastingen hierover.

Ik voorzie nog veel beren op de weg. Neemt niet weg dat de hype groot kan worden, maar echt bruikbaar? Ik heb er mijn bedenkingen bij.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-01-2018 09:52:06 ]
pi_176648768
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:48 schreef crpytoshill het volgende:
KYC voor beetoken is dan eindelijk gelukt.
beetje crap dat ze pas op de 30e laten weten voor hoeveel je mee kan doen. Dan moet ik op die dag gaan kijken wat ik ervoor wil gaan verkopen van mijn andere coins. De 31e moet je het overmaken.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176648797
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:51 schreef Skv het volgende:

[..]

beetje crap dat ze pas op de 30e laten weten voor hoeveel je mee kan doen. Dan moet ik op die dag gaan kijken wat ik ervoor wil gaan verkopen van mijn andere coins. De 31e moet je het overmaken.
Sowieso hadden ze imo die 0.1 ETH cap beter kunnen verhogen, nu doet jan en allemaal mee wat het toch wat minder interessant maakt omdat er dan waarschijnlijk ook snel gedumpt gaat worden als er een beetje winst is. Dan heeft nu inkopen niet zoveel voordeel.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-01-2018 09:53:45 ]
pi_176648799
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:51 schreef Skv het volgende:

[..]

beetje crap dat ze pas op de 30e laten weten voor hoeveel je mee kan doen. Dan moet ik op die dag gaan kijken wat ik ervoor wil gaan verkopen van mijn andere coins. De 31e moet je het overmaken.
idd beetje laat
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176648823
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:53 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Sowieso hadden ze imo die 0.1 ETH cap beter kunnen verhogen, nu doet jan en allemaal mee wat het toch wat minder interessant maakt omdat er dan waarschijnlijk ook snel gedumpt gaat worden als er een beetje winst is. Dan heeft nu inkopen niet zoveel voordeel.
waarschijnlijk stelt de max cap per persoon ook niks voor. Een halve ether ofzo.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_176648831
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:50 schreef tha_dark het volgende:

[..]

Richting de dollar.
Teken ik voor :)
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 10:02:10 #27
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176648894
Het het idee dat de markt ook veel heftiger reageert dan eerst als BTC ook maar iets van een daling laat zien.
pi_176648910
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:55 schreef Skv het volgende:

[..]

waarschijnlijk stelt de max cap per persoon ook niks voor. Een halve ether ofzo.
Ik kijk wel bij de lancering....
pi_176648916
quote:
7s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:56 schreef Geralt het volgende:

[..]

Teken ik voor :)
Lees je alleen de positieve dingen :P?
pi_176648944
Zo, DRGN omwisselen voor ETH
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176648945
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:03 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Lees je alleen de positieve dingen :P?
:D
pi_176648993
Vannacht nog een bericht van Delta met ATH en nu alles rood :{
pi_176649005
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:03 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Lees je alleen de positieve dingen :P?
Tuurlijk. Als het helemaal mis gaat en negatief wordt dit dat alles, dan heb ik een beetje geld weg wat ik toch niet mis.

Dus beter positief blijven. Ik wil ook wel een lambo :+
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_176649012
Die kan ik overigens niet kopen als FUN x10 doet. Dan kan ik een tweedehands barrel kopen :')
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_176649167
Zo, die KYC van Beetoken was in 3 minuten gedaan. Al die paniekzaaier in hun Telegram channel :')
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176649190
ETH netwerk is wel lekker snel nu zeg.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176649286
RichardHeartWin twitterde op zondag 21-01-2018 om 05:38:38 If you have ever wonder what a horrible, horrible, terrible crypto currency looked like: IOTA. It literally doesn't work. At all. You even have to make your own private key with your own software. People all got hacked too using web generated keys. Network is broken... reageer retweet
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 10:31:40 #38
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_176649318
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:30 schreef crpytoshill het volgende:
RichardHeartWin twitterde op zondag 21-01-2018 om 05:38:38 If you have ever wonder what a horrible, horrible, terrible crypto currency looked like: IOTA. It literally doesn't work. At all. You even have to make your own private key with your own software. People all got hacked too using web generated keys. Network is broken... reageer retweet
Je hebt echt onder een steen geleefd als je dit nog niet wist.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 21 januari 2018 @ 10:31:55 #39
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649324
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:21 schreef Landgeld het volgende:
Alles maar even omzetten naar USD-T?
Waarom?
pi_176649369
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:31 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Waarom?
Omdat alles zakt? :P
  zondag 21 januari 2018 @ 10:35:15 #41
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649376
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:30 schreef 0108daniel het volgende:
Ik heb momenteel voor FUN 215.60500000.
Gisteren gekocht maar nu flink in de min.
Zag op binance ook dat mijn btc in dollars veel meer waard was dan vandaag... Toch een beetje jammer dat het geld wat je verdiend afhangt van de bitcoin waarde.
Huh? Jammer dat de waarde van je btc afhankelijk is van de bitcoin waarde?

Wait...whut?
  zondag 21 januari 2018 @ 10:35:55 #42
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_176649389
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:21 schreef Landgeld het volgende:
Alles maar even omzetten naar USD-T?
Zal je zien dat er net FUD over Tether uit komt :7
  zondag 21 januari 2018 @ 10:37:04 #43
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_176649405
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:35 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Huh? Jammer dat de waarde van je btc afhankelijk is van de bitcoin waarde?

Wait...whut?
Dat hij BTC winst heeft op FUN (positief) maar in $ weinig overhoudt omdat de BTC kut staat (negatief) ;)
  zondag 21 januari 2018 @ 10:37:16 #44
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649409
quote:
7s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:45 schreef Geralt het volgende:

[..]

Wat zijn eigenlijk jullie verwachtingen op de lange termijn voor FUN? Zeg over een jaar ofzo.
Ik verwacht dat het een fiasco wordt, Mogelijk bestaat FUN over een jaar niet meer.
  zondag 21 januari 2018 @ 10:38:55 #45
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649428
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 09:53 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Sowieso hadden ze imo die 0.1 ETH cap beter kunnen verhogen, nu doet jan en allemaal mee wat het toch wat minder interessant maakt omdat er dan waarschijnlijk ook snel gedumpt gaat worden als er een beetje winst is. Dan heeft nu inkopen niet zoveel voordeel.
Maakt niet uit, als het een goed project is trekt dat wel weer bij hoor. Dan zullen er genoeg mensen klaar staan om de coins goedkoop op te pikken van exchanges. Ik denk dat ik dat ook ga doen.
  zondag 21 januari 2018 @ 10:38:56 #46
264919 Stoffa
Enter your phone number here
pi_176649429
God wat ben ik die dalende prijzen zat zeg. Spuug er echt op gewoon.
pi_176649468
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:38 schreef Stoffa het volgende:
God wat ben ik die dalende prijzen zat zeg. Spuug er echt op gewoon.
Niet naar kijken op zo'n dagen ;)
  zondag 21 januari 2018 @ 10:43:02 #48
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649480
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:34 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Omdat alles zakt? :P
En het ieder moment om kan slaan in een stijging? ETH en VEN gaan alweer omhoog.
Zo heftig reageren op iedere koersbeweging werkt uiteindelijk alleen maar in je nadeel.
pi_176649492
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:43 schreef leolinedance het volgende:

[..]

En het ieder moment om kan slaan in een stijging? ETH en VEN gaan alweer omhoog.
Zo heftig reageren op iedere koersbeweging werkt uiteindelijk alleen maar in je nadeel.
Ligt eraan hoe snel je erbij bent.
De laatste keer (Paar dagen terug dus) leverde het veel op.
pi_176649493
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:37 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ik verwacht dat het een fiasco wordt, Mogelijk bestaat FUN over een jaar niet meer.
Dan heb ik toch een jaar lol gehad voor 150 euro :P
Avondje uit eten of kroeg en dat bedrag is ook op. :)

Ik denk dat ik gewoon elke maand 100 euro aan crypto's uit ga geven, begin net, en 100 euro per maand kan ik prima missen :)
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  zondag 21 januari 2018 @ 10:44:56 #51
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649502
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:37 schreef IrishBastard het volgende:

[..]

Dat hij BTC winst heeft op FUN (positief) maar in $ weinig overhoudt omdat de BTC kut staat (negatief) ;)
Maar dat staat er niet :P En dan nog slaat het nergens op natuurlijk. Als BTC hoger had gestaan had hij in verhouding minder BTC winst gehad. De waarde in $ zou ongeveer gelijk zijn geweest.
pi_176649507
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:38 schreef Stoffa het volgende:
God wat ben ik die dalende prijzen zat zeg. Spuug er echt op gewoon.
Rustig aan, denk aan je hart. Als je het nu al niet aankan dan zit je er met teveel in :)
pi_176649515
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:38 schreef Stoffa het volgende:
God wat ben ik die dalende prijzen zat zeg. Spuug er echt op gewoon.
VEN houdt zijn groei van gister anders aardig vast.
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 10:45:58 #54
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176649519
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:43 schreef leolinedance het volgende:

[..]

En het ieder moment om kan slaan in een stijging? ETH en VEN gaan alweer omhoog.
Zo heftig reageren op iedere koersbeweging werkt uiteindelijk alleen maar in je nadeel.
Dit is precies wat er op dit moment mis is met de markt.

Er wordt steeds veel te heftig gereageerd op alles en daarom schommelen wij volgens mij zo hard.
pi_176649520
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:30 schreef crpytoshill het volgende:
RichardHeartWin twitterde op zondag 21-01-2018 om 05:38:38 If you have ever wonder what a horrible, horrible, terrible crypto currency looked like: IOTA. It literally doesn't work. At all. You even have to make your own private key with your own software. People all got hacked too using web generated keys. Network is broken... reageer retweet
Jed1Gam twitterde op zondag 21-01-2018 om 05:38:38 Ze pikken letterlijk ons geld de wereld gaat te onder. Horrible, horrible, letterlijk terrible :O reageer retweet
  zondag 21 januari 2018 @ 10:46:16 #56
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649524
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:38 schreef Stoffa het volgende:
God wat ben ik die dalende prijzen zat zeg. Spuug er echt op gewoon.
Uitstappen dan. We zijn gvd 10x over de kop gegaan de afgelopen maanden, en nu lopen janken omdat er een dipje is :') Als je dit niet kunt handelen kun je er beter mee kappen.
pi_176649525
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:38 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Maakt niet uit, als het een goed project is trekt dat wel weer bij hoor. Dan zullen er genoeg mensen klaar staan om de coins goedkoop op te pikken van exchanges. Ik denk dat ik dat ook ga doen.
Klopt, ik ook, daarom!

Maar dan zie ik geen voordeel in nu kopen ;)
  zondag 21 januari 2018 @ 10:47:34 #58
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649540
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:44 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Ligt eraan hoe snel je erbij bent.
De laatste keer (Paar dagen terug dus) leverde het veel op.
Ja, om vervolgens de volgende keer op je bek te gaan.
Maar doe het vooral :)
pi_176649556
Ik moet zeggen dat ik het ook bijzonder irritant vind worden dat die prijzen steeds een stapje naar voren gaan en dan weer een stapje naar achteren. En op basis van wat? Waarom bijna alles en niet alleen matige crypto?
In dat opzicht kan deze markt wat mij betreft niet snel genoeg matureren.
pi_176649566
quote:
15s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:48 schreef deTributeBand het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het ook bijzonder irritant vind worden dat die prijzen steeds een stapje naar voren gaan en dan weer een stapje naar achteren. En op basis van wat? Waarom bijna alles en niet alleen matige crypto?
In dat opzicht kan deze markt wat mij betreft niet snel genoeg matureren.
Ik denk dat dit nog wel minstens 2 jaar zo door gaat.
pi_176649593
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:46 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Uitstappen dan. We zijn gvd 10x over de kop gegaan de afgelopen maanden, en nu lopen janken omdat er een dipje is :') Als je dit niet kunt handelen kun je er beter mee kappen.
Dit dus ja _O-
  zondag 21 januari 2018 @ 10:52:01 #62
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_176649603
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:45 schreef Kyran het volgende:

[..]

Dit is precies wat er op dit moment mis is met de markt.

Er wordt steeds veel te heftig gereageerd op alles en daarom schommelen wij volgens mij zo hard.
Psychologie 1-0-1. Ik snap het wel, krijg je als mensen niet snappen wat er daadwerkelijk gebeurt. En even heel eerlijk: iedereen koopt toch gewoon op verwachtingen en vertrouwen? Zijn weinig coins die echt al heel veel hebben staan...
pi_176649615
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:47 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Ja, om vervolgens de volgende keer op je bek te gaan.
Maar doe het vooral :)
Nog nooit gebeurd, dus zal het idd blijven doen bij bijvoorbeeld vakantie's in Azie ^^
Doe jij vooral hodlen, lekker helft inleveren op die dagen :)
pi_176649654
quote:
10s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:52 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Nog nooit gebeurd, dus zal het idd blijven doen bij bijvoorbeeld vakantie's in Azie ^^
Doe jij vooral hodlen, lekker helft inleveren op die dagen :)
Het is ook gewoon een kwestie van hoeveel risico je wil lopen, wat voor bedragen we het over hebben en hoe gaat je de markt kan aanvoelen en uiteraard ook hoe 'hebberig' je bent.

Die laatste sneer is in dat opzicht echt onnodig, laat iedereen lekker zijn eigen tactiek volgen.
pi_176649671
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:56 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Het is ook gewoon een kwestie van hoeveel risico je wil lopen, wat voor bedragen we het over hebben en hoe gaat je de markt kan aanvoelen en uiteraard ook hoe 'hebberig' je bent.

Die laatste sneer is in dat opzicht echt onnodig, laat iedereen lekker zijn eigen tactiek volgen.
Die de bal kaatst etc.
Hij begon met op mijn bek gaan etc.
Ook onnodig. :)
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 10:58:00 #66
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176649683
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:52 schreef IrishBastard het volgende:

[..]

Psychologie 1-0-1. Ik snap het wel, krijg je als mensen niet snappen wat er daadwerkelijk gebeurt. En even heel eerlijk: iedereen koopt toch gewoon op verwachtingen en vertrouwen? Zijn weinig coins die echt al heel veel hebben staan...
Is ook zo, maar denk dat veel mensen ook geen enkel idee hebben waar ze instappen.

Als je geld wat je kan missen investeert in iets waar je serieus vertrouwen in hebt hoef je niet steeds weer te verkopen als je 2% daalt :P Teveel mensen die geld investeren die ze helemaal niet kunnen missen en dan ook nog eens in shitcoins gaan zitten met te hoge verwachtingen.
pi_176649694
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:57 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Die de bal kaatst etc.
Hij begon met op mijn bek gaan etc.
Ook onnodig. :)
Ja dat is waar, had die post even gemist :)
pi_176649703
quote:
10s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:52 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Nog nooit gebeurd, dus zal het idd blijven doen bij bijvoorbeeld vakantie's in Azie ^^
Doe jij vooral hodlen, lekker helft inleveren op die dagen :)
Dus jij bent nu lekker short gegaan?
pi_176649704
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:58 schreef Kyran het volgende:
en dan ook nog eens in shitcoins gaan zitten met te hoge verwachtingen.
En in shitcoins gaan zitten zonder verwachtingen? Of is dat ook not done :@ :P
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_176649725
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:49 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Ik denk dat dit nog wel minstens 2 jaar zo door gaat.
Dat vrees ik ook. Maar als we tussentijds (wekelijks/twee-wekelijks) een sprong vooruit maken in crypto met goede fundamentals I can see it through the fingers.
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 11:00:39 #71
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176649729
quote:
7s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:59 schreef Geralt het volgende:

[..]

En in shitcoins gaan zitten zonder verwachtingen? Of is dat ook not done :@ :P
Zolang je zelf weet waarom je in een crypto investeert en er tevreden mee bent is het wat mij betreft prima. Wie ben ik om te bepalen waar jij je geld moet laten, toch?

Ik kan hooguit mijn mening geven .
pi_176649738
quote:
10s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:59 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

Dus jij bent nu lekker short gegaan?
Mwah nee, meeste long.
Ik heb nu niks omgezet, omdat ik niet verwacht dat dit doorzet en het nu enkel moment kan stijgen. Althans de coins die ik heb :)
Ben eigl uit aan het zoeken waarom we weer een dal hebben.
pi_176649742
Wat een gehuil en gebekvecht weer als er even een dipje is. Ik ben weer weg :W
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 11:02:35 #74
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176649757
De goede coins keren toch weer snel terug op hun niveau.

VEN had ATH van 64560 op Binance. Nu weer op 62800, niks mis mee.

ICX had ATH van 84500 op Binance. Ging voor de dip al naar 80000 als correctie. Nu weer rustig aan het klimmen en op 76000. Valt allemaal wel mee :D
pi_176649761
als de prijs moon gaat denkt iedereen dat we alleen maar moon gaan, als er een dipje is dan gaat t minstens 2 jaar lang zo door :'). zeker nog niet zo lang in cryptos?
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176649767
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:02 schreef crpytoshill het volgende:
als de prijs moon gaat denkt iedereen dat we alleen maar moon gaan, als er een dipje is dan gaat t minstens 2 jaar lang zo door :'). zeker nog niet zo lang in cryptos
Klopt :D
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 11:03:35 #77
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176649774
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:02 schreef crpytoshill het volgende:
als de prijs moon gaat denkt iedereen dat we alleen maar moon gaan, als er een dipje is dan gaat t minstens 2 jaar lang zo door :'). zeker nog niet zo lang in cryptos
Bitcoin komt nooit meer boven 12k uit -O-

Alle VeChain verkopen, top is bereikt -O-

Sell sell sell.
pi_176649788
Ik ben wel benieuwd naar het % wat alle coins van hun ATH af zitten op dit moment.
pi_176649794
Ik wil volatiliteit. Ik wil actie in de taxi.
  Moderator / Redactie Sport zondag 21 januari 2018 @ 11:06:29 #80
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_176649831
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:02 schreef crpytoshill het volgende:
als de prijs moon gaat denkt iedereen dat we alleen maar moon gaan, als er een dipje is dan gaat t minstens 2 jaar lang zo door :'). zeker nog niet zo lang in cryptos?
Wel lekker rustig nu.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_176649834
Ik denk dat de markt momenteel zwaar overvalued is.
pi_176649849
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:06 schreef BakkenKappen het volgende:
Ik denk dat de markt momenteel zwaar overvalued is.
Maar dat is de aandelenmarkt ook. En niemand krijgt rente op z'n spaarrekening. Dus het is oké.
pi_176649856
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:06 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Wel lekker rustig nu.
stilte voor de storm
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176649862
quote:
6s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:07 schreef deTributeBand het volgende:

[..]

Maar dat is de aandelenmarkt ook. En niemand krijgt rente op z'n spaarrekening. Dus het is oké.
Crypto vergelijken met de aandelenmarkt _O-
pi_176649876
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:08 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Crypto vergelijken met de aandelenmarkt _O-
Nee, de overwaardering.
pi_176649913
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:09 schreef deTributeBand het volgende:

[..]

Nee, de overwaardering.
Niet mee eens, aandelen hebben een achterliggende waarde gebaseerd op activa en eigen vermogen.
pi_176649942
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:11 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Niet mee eens, aandelen hebben een achterliggende waarde gebaseerd op activa en eigen vermogen.
maar de aandelen zijn ook zwaar overgewaardeerd.
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176649945
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:11 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Niet mee eens, aandelen hebben een achterliggende waarde gebaseerd op activa en eigen vermogen.
Kan je het niet mee eens zijn, maar de waarde van aandelen de laatste jaren zijn op recordhoogten enkel en alleen door centrale bank beleid. Enfin, dit is een crypto subforum, dus laten we dat zo houden.
Agree to disagree: jouw mening is incorrect en moet derhalve herzien worden.
pi_176649962
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:13 schreef deTributeBand het volgende:

[..]

Kan je het niet mee eens zijn, maar de waarde van aandelen de laatste jaren zijn op recordhoogten enkel en alleen door centrale bank beleid. Enfin, dit is een crypto subforum, dus laten we dat zo houden.
Agree to disagree: jouw mening is incorrect en moet derhalve herzien worden.
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:13 schreef crpytoshill het volgende:

[..]

maar de aandelen zijn ook zwaar overgewaardeerd.
Ik wilde gewoon even kijken hoe er gereageerd werd op wat kritiek op crypto :D
  zondag 21 januari 2018 @ 11:15:11 #90
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_176649978
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:57 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Die de bal kaatst etc.
Hij begon met op mijn bek gaan etc.
Ook onnodig. :)
Nat gaan dan. Je snapt wat ik bedoel. Maar ieder zijn eigen manier van handelen uiteraard, no offence :)
pi_176650022
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:15 schreef leolinedance het volgende:

[..]

Nat gaan dan. Je snapt wat ik bedoel. Maar ieder zijn eigen manier van handelen uiteraard, no offence :)
Okiiiii :*
  zondag 21 januari 2018 @ 11:22:05 #92
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_176650101
REQ is ook een echte shitcoin. Dat die maar vlug van de markt verdwijnt.
pi_176650109
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:08 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Crypto vergelijken met de aandelenmarkt _O-
De aandelenmarkt is anders soms ook best wel hysterisch.

Bijvoorbeeld toen Amazon een Amerikaanse supermarktketen overnam, toen ging het aandeel van Ahold/Albert Heijn gelijk 30+% omlaag en daarna weer 20% omhoog. :')
pi_176650148
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:22 schreef betyar het volgende:
REQ is ook een echte shitcoin. Dat die maar vlug van de markt verdwijnt.
Ik heb gisteren hun whitepaper eens doorgebladerd. Wat een onprofessionaliteit. Ze strooien met namen zoals Amazon terwijl ze daar ongetwijfeld helemaal geen connectie mee hebben, de link met fiat-geld blijft vaag, en ze hebben nog niet eens even de spellingscontrole erover gehaald (er staan typefouten zoals "dont" ipv. "don't" in).
  zondag 21 januari 2018 @ 11:26:45 #95
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_176650185
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 10:58 schreef Kyran het volgende:

[..]

Is ook zo, maar denk dat veel mensen ook geen enkel idee hebben waar ze instappen.

Als je geld wat je kan missen investeert in iets waar je serieus vertrouwen in hebt hoef je niet steeds weer te verkopen als je 2% daalt :P Teveel mensen die geld investeren die ze helemaal niet kunnen missen en dan ook nog eens in shitcoins gaan zitten met te hoge verwachtingen.
Punt is dat we drie dagen terug op -40% stonden, en kan me goed voorstellen dat mensen met minder ervaring en/of minder intellectuele vermogens (mate van relativerigsvermogen, no offense) nu dus bij kleinere dipjes meteen in eenzelfde scenario denken. Dat samen met geld dat minder makkelijk te missen is maakt het dan lastig niet erg te reageren denk ik :s)

Can't blame them: ze weten gewoon niet beter denk ik :)
pi_176650192
Please note, we are not currently accepting new Beenest user signups from users that have not been approved to register for our Token Sale KYC Registration.

Waarom😕
  zondag 21 januari 2018 @ 11:27:42 #97
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_176650204
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:24 schreef Igen het volgende:

[..]

Ik heb gisteren hun whitepaper eens doorgebladerd. Wat een onprofessionaliteit. Ze strooien met namen zoals Amazon terwijl ze daar ongetwijfeld helemaal geen connectie mee hebben, de link met fiat-geld blijft vaag, en ze hebben nog niet eens even de spellingscontrole erover gehaald (er staan typefouten zoals "dont" ipv. "don't" in).
Werd volgens mij een tijdje terug hier nogal aangeprezen..... Ergens hoop ik dat die mensen er vuistdiep inzitten en maar hodlen voor betere tijden terwijl het muntje alleen maar verder het riool intrekt.
pi_176650227
quote:
1s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:26 schreef IrishBastard het volgende:

[..]

Punt is dat we drie dagen terug op -40% stonden, en kan me goed voorstellen dat mensen met minder ervaring en/of minder intellectuele vermogens (mate van relativerigsvermogen, no offense) nu dus bij kleinere dipjes meteen in eenzelfde scenario denken. Dat samen met geld dat minder makkelijk te missen is maakt het dan lastig niet erg te reageren denk ik :s)

Can't blame them: ze weten gewoon niet beter denk ik :)
Heb al heel wat ervaring in crypto en zelfs ik merk dat ik dit gedrag soms vertoon, is dus inderdaad wat je zegt gewoon natuurlijk.
  Moderator zondag 21 januari 2018 @ 11:32:33 #99
42184 crew  DaMart
pi_176650303
Waarom gaat alles nou weer naar beneden? Weekenddip of is er weer ergens FUD waardoor mensen hun coins in de aanbieding doen? :').
  zondag 21 januari 2018 @ 11:33:52 #100
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_176650322
quote:
0s.gif Op zondag 21 januari 2018 11:32 schreef DaMart het volgende:
Waarom gaat alles nou weer naar beneden? Weekenddip of is er weer ergens FUD waardoor mensen hun coins in de aanbieding doen? :').
Het westen koopt en het oosten verkoopt mooi. Zo gaat het fiat richting Azië.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')