Debat zal later waarschijnlijk wel terug te kijken zijn via Tweedekamer.nl . Dat was tenminste wel het geval bij dat Filibusterdebat destijds.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:18 schreef ludovico het volgende:
[..]
Thanks, die link via rtv noord werkte niet...
Kan niet terug naar het begin dus van het debat?
Oh maar je kan ook gewoon een luisterboek in het Chinees op zetten hoor..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:19 schreef Tunafish het volgende:
Denk dat je de boel na het debat wel terug zou kunnen kijken, maar dat het nu alleen een livestream is.
Je zult inderdaad meer zinnigs horen in iemand die het woordenboek voorleest dan dit oeverloze gelul.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Oh maar je kan ook gewoon een luisterboek in het Chinees op zetten hoor..
Is voornamelijk glastuinbouw, die hebben het niet bepaald breed. Niet een industrie die je kwijt wil raken aan Polen of Rusland.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:20 schreef Weltschmerz het volgende:
Hoe durf je het in godsnaam te hebben over financiele ondersteuning van de gasverbruikende industrie, die het gas bijna gratis krijgen.
Op een protocol. Helder toch?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:22 schreef Zolderkamer het volgende:
Mooi hoe ze allemaal denken te weten waar Groningers op zitten te wachten...
Ook gewoon totaal niet interessant voor hun achterban.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:25 schreef KetchupFTW het volgende:
Leuk ook dat Denk niet meedoet. Je ziet ze altijd zo ongemakkelijk reageren als ze over Groningen worden ondervraagd.
Wiebes gaat straks toestemmen dat er binnen twee wekenop korte termijn een nieuw protocol komt waar in ambtelijke taal wordt uitgelegd hoe de Groningers geen schadevergoeding krijgen.quote:
In hun partijprogramma kwamen ze ook niet verder dan bewoners verhuizen en platgooien. Ik snap werkelijk niet hoe mensen op zo'n partij kunnen stemmen.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:25 schreef KetchupFTW het volgende:
Leuk ook dat Denk niet meedoet. Je ziet ze altijd zo ongemakkelijk reageren als ze over Groningen worden ondervraagd.
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wiebes gaat straks toestemmen dat er binnen twee wekenop korte termijn een nieuw protocol komt waar in ambtelijke taal wordt uitgelegd hoe de Groningers geen schadevergoeding krijgen.
Jawel, maar niet een protocol waar Groningers op zitten te wachten.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:27 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..
We zullen zien.. in dat geval houd ik mn hart vast..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:28 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Jawel, maar niet een protocol waar Groningers op zitten te wachten.
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:27 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..
Omdat er al tig rechtszaken lopen, in iedere zaak hoger beroep word aangetekend.. en een mens ergens een grens heeft..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.
Alles is toegestaan..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.
Of het verstandig is is een tweede, maar de minister is niet gedwongen om met belangenclubs in zee te gaan. Net zoals het hem ook is toegestaan om met de NAM te overleggen.
Verstevigen is enkel 10 seconden langer voor je huis plat is... en de scheuren blijven gewoon ontstaan..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:32 schreef ludovico het volgende:
Klinkt alsof de overheid 100% verstevigingen moet subsidiėren en dat moet uitbesteden aan bouwbedrijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |