Mijn verhaal mbt BTC is al heel lang ongewijzigd.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:32 schreef Kyran het volgende:
Waar komen al die "I told you so" mensen vandaan die ik de afgelopen weken geen enkele post heb zien maken.
hier vriend haal paar barkie, vandaag investeren in crypto, morgen weer geldquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:29 schreef Apekoek het volgende:
Jongons, ik ben failliet. Zojuist een telefoontje gekregen dat ik vanaf nu op straat moet wonen.
Uh, het is nog geen 23 januari. Dus maak de borst maar nat.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:28 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Iets met resultaten in het verleden hè? Het is nog uitgekomen ook
2 ton is ook veell.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:30 schreef Metalfreak het volgende:
Collega van mijn vriendin zou gisteravond voor 4 ton aan Ethereum gaan opnemen, hoop voor hem dat hij dat ook daadwerkelijk gisteren gedaan heeft
Dat kanquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:33 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar er zijn hier weinig users met 10 miljoen die voor de grap een tonnetje in crypto stoppen.
Het zijn vooral mensen met 2000 euro spaargeld die er rond de 1000 euro instoppen. Er zijn er een paar die dit heel vroeg hebben gedaan en nu in de -zeer uitzonderlijke- toestand zitten dat het tot een vermogen van meer dan 200.000 euro is gegroeid. Dat is echt zéér bijzonder en dit maken ze geen 2e keer mee. Die mensen adviseer ik gewoon grotendeels winst te nemen.
Het was ook niet iedere keer precies op 23 januari.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:34 schreef Igen het volgende:
[..]
Uh, het is nog geen 23 januari. Dus maak de borst maar nat.
Ja, heb daar tot nu toe al mijn inkopen gedaan. Erg snel ook qua levering.quote:
Ik heb hem twee weken geleden gepost. Toen werd ik alleen keihard uitgelachenquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:33 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
Kon je die niet gisteren posten?
Het was volgens die grafiek elke keer precies 24 dagen voor Chinees Nieuwjaar en dat is dit jaar blijkbaar op 23 januari.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het was ook niet iedere keer precies op 23 januari.
Zit er namelijk aan te denken om mijn USDT om te zetten naar LTC en dan te sturen naar mijn Litecoin wallet en vanaf daar naar BTCdirect. Dit is namelijk stukken goedkoper dan als ik het in BTC doe.quote:
VEN is 1 van de weinigen die niet keihard onderuit is gegaanquote:
Tsja statistieken kun je altijd manipuleren naar een antwoord wat je gunstig uit komt. Deze zeggen natuurlijk helemaal niets want ze rijmen totaal niet met deze dipquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Het was volgens die grafiek elke keer precies 24 dagen voor Chinees Nieuwjaar en dat is dit jaar blijkbaar op 23 januari.
Vandaag leerde ik dat Chinees nieuwjaar niet altijd op dezelfde dag valt.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Het was volgens die grafiek elke keer precies 24 dagen voor Chinees Nieuwjaar en dat is dit jaar blijkbaar op 23 januari.
Waves ook nog geen 10% gezakt. Vrije stabiele hodler-coin, maar daarom stijgt hij ook niet zo snelquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:38 schreef Kyran het volgende:
[..]
VEN is 1 van de weinigen die niet keihard onderuit is gegaanNEO ook niet. Laat wel meteen de coins met de hodlers / whales zien
Januari is altijd een waardeloze maand kwa stijgingen...met aandelen net zoquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Tsja statistieken kun je altijd manipuleren naar een antwoord wat je gunstig uit komt. Deze zeggen natuurlijk helemaal niets want ze rijmen totaal niet met deze dip
De trend is dat januari ieder jaar weer een dip kent.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Tsja statistieken kun je altijd manipuleren naar een antwoord wat je gunstig uit komt. Deze zeggen natuurlijk helemaal niets want ze rijmen totaal niet met deze dip
Had ook in de planning om in januari weer wat fiat er in te gooien. Alleen net een dure vakantie gepland dus das ff van de baan.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De trend is dat januari ieder jaar weer een dip kent.
Wel fijn dat soort coinsquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:39 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Waves ook nog geen 10% gezakt. Vrije stabiele hodler-coin, maar daarom stijgt hij ook niet zo snel
Jij kreeg vandaag de dikke middelvinger van de koers die zich netjes aan de jaarlijkse dip houdt.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:40 schreef BakkenKappen het volgende:
Mompelt iets met verleden garantie toekomst
Die zijn uitbetaald in crypto en worden er nu allemaal uitgetrokken of wat?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:40 schreef crpytoshill het volgende:
ik gok op de bonussen van wall street
Nee.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:41 schreef Mishu het volgende:
Kan een bitcoin -1 worden? Dus dat je moet betalen?
Ja, die lui zijn ook niet dom natuurlijk. Hun voorraad getallen moet je inderdaad niet geloven.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:42 schreef metallicelmo het volgende:
Ik denk soms een patroon te zien maar ik kan ook spoken zien, als Bitcoin laag is in prijs dan is er ineens niets te koop via Bitonic. Als Bitcoin hoger staat hebben ze meer dan genoeg. Dit heb ik al zo vaak gezien dat het mij doet vermoeden dat ze daar verwachten dat de prijs wel weer omhoog gaat anders zouden zij (als bedrijf zijnde) natuurlijk ook Bitcoin verkopen (dumpen)? iemand?
Wat?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij kreeg vandaag de dikke middelvinger van de koers die zich netjes aan de jaarlijkse dip houdt.
Eind december was er ook al zo'n dip van 20k naar 13k, in november ging hij ook van 7.5k naar 5.5k etc.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De trend is dat januari ieder jaar weer een dip kent.
Was mij ook al opgevallen...quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:42 schreef metallicelmo het volgende:
Ik denk soms een patroon te zien maar ik kan ook spoken zien, als Bitcoin laag is in prijs dan is er ineens niets te koop via Bitonic. Als Bitcoin hoger staat hebben ze meer dan genoeg. Dit heb ik al zo vaak gezien dat het mij doet vermoeden dat ze daar verwachten dat de prijs wel weer omhoog gaat anders zouden zij (als bedrijf zijnde) natuurlijk ook Bitcoin verkopen (dumpen)? iemand?
Hoe zou jij het doen als je BTC's verkocht? Die ga je toch ook niet verkopen als je ze gisteren voor een veel hogere prijs hebt ingekocht?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:42 schreef metallicelmo het volgende:
Ik denk soms een patroon te zien maar ik kan ook spoken zien, als Bitcoin laag is in prijs dan is er ineens niets te koop via Bitonic. Als Bitcoin hoger staat hebben ze meer dan genoeg. Dit heb ik al zo vaak gezien dat het mij doet vermoeden dat ze daar verwachten dat de prijs wel weer omhoog gaat anders zouden zij (als bedrijf zijnde) natuurlijk ook Bitcoin verkopen (dumpen)? iemand?
Kan natuurlijk ook zijn dat ie morgen nog lager staatquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:43 schreef t-8one het volgende:
[..]
Hoe zou jij het doen als je BTC's verkocht? Die ga je toch ook niet verkopen als je ze gisteren voor een veel hogere prijs hebt ingekocht?
zeer zeker!quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:44 schreef descon het volgende:
[..]
Kan natuurlijk ook zijn dat ie morgen nog lager staat
Ja ik durf niet te kijken, dan gaan mijn rode pixels stuk in mijn scherm ben ik bang, overbelastingquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kijk voor de grap ff naar coinmarketcap.
Maar dat betekent niet dat het niet een jaarlijks terugkerend spektakel isquote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:42 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Eind december was er ook al zo'n dip van 20k naar 13k, in november ging hij ook van 7.5k naar 5.5k etc.
Dat zie je elke maand wel
Ja wat moet ik daarmee?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kijk voor de grap ff naar coinmarketcap.
Dat denk ik ook altijd als ik Patroon ziequote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:42 schreef metallicelmo het volgende:
Ik denk soms een patroon te zien maar ik kan ook spoken zien
oja en daar zat jij zeker in hequote:Op dinsdag 16 januari 2018 11:46 schreef Nattekat het volgende:
Tether bovenaan de lijst der meest gestegen coins
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |