abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176394458


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176394467
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:41 schreef TwztId het volgende:
Ik wil nog VEN kopen maar liever niet in deze stijging :')
Gewoon in de dip van $9 kopen joh.
pi_176394469
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176394498
Ik wil wat RDD oppikken. Wat is daarvoor de handigste route.
Litebit en dan naar een eigen Wallet?

quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:39 schreef Dpapi het volgende:
Gulden bijna een kwartje 🇦🇼
_O_
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
pi_176394500
WeTrust ¤1,- :o

Thx Magnet!
pi_176394531
Bitshares :D wie was die ook alweer aan het shillen?
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176394549
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:46 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Bitshares :D wie was die ook alweer aan het shillen?
:W

Tenminste, paar weken terug.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 09-01-2018 19:47:48 ]
pi_176394562
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:46 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Bitshares :D wie was die ook alweer aan het shillen?
Wat is daarmee dan?
pi_176394590
quote:
Ik wist niet dat die nog bestonden. :o Mooi dat die wallstreetboys zo gek worden van 1 van de honderden icos.
pi_176394633
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:49 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Ik wist niet dat die nog bestonden. :o Mooi dat die wallstreetboys zo gek worden van 1 van de honderden icos.
ik d8 ook dat ze failliet waren
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
  dinsdag 9 januari 2018 @ 19:52:14 #11
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_176394644
ik weet niet of dit al voorbij is gekomen
https://www.businessinsid(...)-serieus-aantrekken/
pi_176394646
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:46 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Bitshares :D wie was die ook alweer aan het shillen?
Serieus?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_176394655
400 extra REQ bij kunnen kopen door dipje *O* 15k REQ *O*
pi_176394676
is REQ nog steeds gedipt ??? ik wil ook
pi_176394684
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:53 schreef Predator38 het volgende:
is REQ nog steeds gedipt ??? ik wil ook
Ja het dipt een beetje :P
pi_176394707
REQ DIP? oke kopen dus.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176394709
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:53 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Ja het dipt een beetje :P
toch maar eens wat extra erbij kopen dan
pi_176394739
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:53 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Ja het dipt een beetje :P
welke dip ??? staat tegen een ATH aan man :P :P :D
pi_176394746
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:56 schreef Predator38 het volgende:

[..]

welke dip ??? staat tegen een ATH aan man
Helemaal niet... ATH was 1,20.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 09-01-2018 19:56:29 ]
pi_176394766
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:44 schreef Meneerik3 het volgende:
WeTrust ¤1,- :o

Thx Magnet!
B:)B
pi_176394776
SNOVIO _O_
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176394798
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:44 schreef Meneerik3 het volgende:
WeTrust ¤1,- :o

Thx Magnet!
niet echt super veel gestegen toch in een half jaar?
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176394963
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 19:57 schreef crpytoshill het volgende:

[..]

niet echt super veel gestegen toch in een half jaar?
Van $0,07 naar $1,13 zonder een werkend product te hebben is nog best netjes.
En de launch zou niet zo ver weg meer moeten zijn.

Ik vlieg ook niet in alle coins in die gehypet worden.
Gewoon uitzoeken, investeren en rustig op m'n handen zitten ;)

MobileGo begint ook eindelijk wat te doen, de afgelopen maand.
pi_176394986
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:04 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Van $0.07 naar $1,13 zonder een product te hebben is nog best netjes.
En de launch zou niet zo ver weg meer moeten zijn.
owja ik dacht dat ie van 25cent kwam.
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
pi_176395003
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:04 schreef crpytoshill het volgende:

[..]

owja ik dacht dat ie van 25cent kwam.
Hij heeft tussendoor wel eens een paar keer een piekje gehad naar $0,45 maar dat was niet heel overtuigend.

Ik moet zeggen dat het de laatste 2 maand niet zoveel meer uit lijkt te maken waar je je geld in steekt :P
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:06:17 #26
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_176395012
Bizar toch eigenlijk hoe snel geld went. Een half jaar geleden was ik nog helemaal hyper als mijn portfolio 50 euro gestegen was, nu kijk ik er niet van op als hij in een dag 500 euro meer of minder waard wordt :')

Maargoed de prijsstijgingen en dalingen zijn nu volgens mij ook veel heftiger dan ooit.
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_176395017
https://d.tube/

youtube op de blockchain en ipfs _O_
This is financial advice. Do not do your own due diligence.
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:11:18 #28
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176395130
Eboost wordt nu op Twitter gehyped. Anyone?
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176395131
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:04 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Van $0,07 naar $1,13 zonder een werkend product te hebben is nog best netjes.
En de launch zou niet zo ver weg meer moeten zijn.

Ik vlieg ook niet in alle coins in die gehypet worden.
Gewoon uitzoeken, investeren en rustig op m'n handen zitten ;)

Ze zeggen dat ze 18 januari hun product gaan lanceren op mainnet.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 9 januari 2018 @ 20:12:00 #30
163650 Greys
pi_176395151
Jaaaaa als ik NU alles zou verkopen en m'n speelgeld naar m'n hodl wallet zou sturen heb ik Project Hele Bitcoin gehaald. *O*

Maar ik wil m'n NEO's en Waves niet verkopen heb ik er besloten dus nu ben ik er nog lang niet :') God dammit. Oké, verder met Project Hele Bitcoin. Nog 0.35 te gaan dan als ik de rest niet verkoop.

Zucht. Vrouwen..
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:12:26 #31
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_176395168
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:11 schreef V. het volgende:
Eboost wordt nu op Twitter gehyped. Anyone?
Je bent al te laat. Die grote sprong moet je proberen voor te zijn.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:13:00 #32
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176395176
O, en iedereen op de hoogte dat een fake PACaccount zegt je pacs te storten op een adres om de vervroegde fork te pakken?
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176395181
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:12 schreef Greys het volgende:
Jaaaaa als ik NU alles zou verkopen en m'n speelgeld naar m'n hodl wallet zou sturen heb ik Project Hele BTC gehaald. *O*

Maar ik wil m'n NEO's en Waves niet verkopen heb ik er besloten dus nu ben ik er nog lang niet :') God dammit. Oké, verder met Project Hele Bitcoin. Nog 0.35 te gaan dan als ik de rest niet verkoop.

Zucht. Vrouwen..
Mooi doel: een hele BTC. Die neem ik ook maar over. ;)
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:13:19 #34
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_176395185
Ook maar op UTK train gestapt. *O*

Wie doet er mee?
pi_176395186
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:12 schreef Greys het volgende:
Jaaaaa als ik NU alles zou verkopen en m'n speelgeld naar m'n hodl wallet zou sturen heb ik Project Hele BTC gehaald. *O*

Maar ik wil m'n NEO's en Waves niet verkopen heb ik er besloten dus nu ben ik er nog lang niet :') God dammit. Oké, verder met Project Hele Bitcoin. Nog 0.35 te gaan dan als ik de rest niet verkoop.

Zucht. Vrouwen..
Gefeliciteerd :).

Ik ben rustig op weg naar de 3k.
pi_176395207
vorige week 3k geinvesteerd en rustig HODL....alles blijft vrij stabiel op de dip van eergister na dan en ik heb best vertrouwen waar ik inzit.

maar ik moet zeggen dat het best irritant om te zien dat andere coins wel moon gaan
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:14:47 #37
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_176395224
Ardor moet los komen op Bittrex gvd
Ja inderdaad, V. ja.
pi_176395247
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:13 schreef Zwansen het volgende:
Ook maar op UTK train gestapt. *O*

Wie doet er mee?
C'est moi.
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 9 januari 2018 @ 20:16:00 #39
163650 Greys
pi_176395259
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:13 schreef einschtein het volgende:

[..]

Mooi doel: een hele BTC. Die neem ik ook maar over. ;)
Ja is echt een leuke hobby, puur door traden een hele BTC proberen te schrapen. :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176395277
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:12 schreef Greys het volgende:
Jaaaaa als ik NU alles zou verkopen en m'n speelgeld naar m'n hodl wallet zou sturen heb ik Project Hele Bitcoin gehaald. *O*

Maar ik wil m'n NEO's en Waves niet verkopen heb ik er besloten dus nu ben ik er nog lang niet :') God dammit. Oké, verder met Project Hele Bitcoin. Nog 0.35 te gaan dan als ik de rest niet verkoop.

Zucht. Vrouwen..
Gefeliciteerd schat :*
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176395285
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:13 schreef Zwansen het volgende:
Ook maar op UTK train gestapt. *O*

Wie doet er mee?
Count me in
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_176395292
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:15 schreef einschtein het volgende:

[..]

C'est moi.
te laat...... :'(
  dinsdag 9 januari 2018 @ 20:18:06 #43
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_176395319
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 16:45 schreef Chaes het volgende:
Zitten er hier mensen in Enjin (ENJ) en zo ja waarom?
Ja, dit is een coin die nog wel eens heel groot kan worden denk ik. Puur vanwege het feit dat deze kennelijk bij Minecraft heel groot is en je in servers met deze currency kan betalen. Kids love spending money :9
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
pi_176395335
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:17 schreef Predator38 het volgende:

[..]

te laat...... :'(
:D
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 9 januari 2018 @ 20:19:20 #45
163650 Greys
pi_176395351
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:14 schreef V. het volgende:
Ardor moet los komen op Bittrex gvd
Het irriteert me echt mateloos dat ze bij Bittrex er echt NUL over zeggen al ruim een week. De arrogantie om gewoon Ardor al zó lang vast te zetten en iedereen kan zeiken tot ie een ons weegt maar we zeggen gewoon lekker niks. Echt zo aso :{

En als iemand op Twitter aan zo'n Ardormiep vraagt 'zeg ga eens met Bittrex in gesprek over jullie coin!' dan zegt ze 'Ja ja ze hebben het vast heel druk maar hier heb je een leuke video over ons product leuk he' :') }:|
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 9 januari 2018 @ 20:19:56 #46
163650 Greys
pi_176395361
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:16 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Gefeliciteerd schat :*
Dank u dank u O+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_176395364
pi_176395371
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:19 schreef Greys het volgende:

[..]

Het irriteert me echt mateloos dat ze bij Bittrex er echt NUL over zeggen al ruim een week. De arrogantie om gewoon Ardor al zó lang vast te zetten en iedereen kan zeiken tot ie een ons weegt maar we zeggen gewoon lekker niks. Echt zo aso :{

En als iemand op Twitter aan zo'n Ardormiep vraagt 'zeg ga eens met Bittrex in gesprek over jullie coin!' dan zegt ze 'Ja ja ze hebben het vast heel druk maar hier heb je een leuke video over ons product leuk he' :') }:|
kut exchange, kut coin maar zal vast wel gaan moonen zodra die los komt :D
pi_176395399
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:19 schreef Majkool het volgende:
[ afbeelding ]
op welke exchange komt ie?
pi_176395408
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 januari 2018 20:19 schreef Majkool het volgende:
[ afbeelding ]
:D :D _O- _O- _O- _O- _O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')