mensen haten hier op rdd, maar die blijft maar gaanquote:Op zondag 7 januari 2018 09:47 schreef Taxi3 het volgende:
is het nog een goed moment om in siacoin te stappen of reddcoin?
Omdat ik nu alleen trade om een hele BTC te krijgen heb ik gisteravond laat de helft verkocht maar ben nu blij dat ik nog een deel even gehouden heb. Ze haten maar een eind wegquote:Op zondag 7 januari 2018 10:48 schreef ejfaar het volgende:
[..]
mensen haten hier op rdd, maar die blijft maar gaan![]()
Naar mijn verwachting gaattie nog fors omhoog, dus hodl
Ada niet, al sta ik daar nog altijd op 500% winst. Mijn laatste buy van ada staat zelfs op verlies.quote:
TRX?quote:
quote:Op zondag 7 januari 2018 10:58 schreef Nattekat het volgende:
Letterlijk alles wat er toe doet gaat moon vandaag*
Ja, had ik ook.quote:Op zondag 7 januari 2018 11:13 schreef Patroon het volgende:
Is account aanmaken bij Etherdelta echt zo simpel? Ik kreeg alleen een private key en een adres en dat was het, niets geen naam of andere gegevens moeten invullen.
Oke naja ik heb iig een account daar voor als Universa daar op komtquote:Op zondag 7 januari 2018 11:15 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ja, had ik ook.
Ging ff googlen en toen kwam ik erachter dat dit de site is die in december was gehackt.
Hoe werkt het dan? Gewoon je ETH sturen naar dat adres en meer niet?quote:Op zondag 7 januari 2018 11:17 schreef Patroon het volgende:
[..]
Oke naja ik heb iig een account daar voor als Universa daar op komt![]()
Nu niet hopen dat het cryptopia is want daar had ik nog geen..
Ja zoals een walletquote:Op zondag 7 januari 2018 11:19 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Hoe werkt het dan? Gewoon je ETH sturen naar dat adres en meer niet?
Nice! Is het wat jou betreft nog moeite om in RDD te stappen? Nu staat'ie op ATH.quote:Op zondag 7 januari 2018 10:48 schreef ejfaar het volgende:
[..]
mensen haten hier op rdd, maar die blijft maar gaan![]()
Naar mijn verwachting gaattie nog fors omhoog, dus hodl
Zit er zelf al vanaf $0,002 in
net zo scamcoinn als verge en trxquote:Op zondag 7 januari 2018 11:21 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Nice! Is het wat jou betreft nog moeite om in RDD te stappen? Nu staat'ie op ATH.
Weet niet of dat slim is
quote:Op zondag 7 januari 2018 10:40 schreef solidslayer het volgende:
Tering, slapend rijk worden door mijn Liskjes & Aeternity's
quote:Op zondag 7 januari 2018 09:39 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Voor de rebranding (20 februari) zou ¤85 me niet verbazen.
Dan gooi ik er weer 15.000 uit.
Registration Paused.quote:Op zondag 7 januari 2018 11:30 schreef Akilla het volgende:
Zit nog ff te twijfelen of ik een cryptopia acoiunt aanmaak, wat bitcoin drop om daar die paccoin van te kopen... met m’n redenatie dat Henk en Ingrid voor de goedkoopste gaan, kan dit wel aardig wat geld opleveren dacht ik zo...
Mjah ik las ook dat BTC naar cryptopia transfersom wel wat lang kon duren + dat het volgens mij echt een coin van niks is zo te zien..
ik denk het wel, maar t blijft een gok hequote:Op zondag 7 januari 2018 11:21 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Nice! Is het wat jou betreft nog moeite om in RDD te stappen? Nu staat'ie op ATH.
Weet niet of dat slim is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |