Dat "ten eerste" doet niet zoveel ter zake. Als je uit de buitenbaan komt, heb je gewoon voorrang. En op dat moment had Krol gewoon nog meer snelheid.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:23 schreef Remzz het volgende:
Krol ook wel een beetje achterlijk geopend in 23.3, ten eerste weet je dan dat je Yuskov tegenkomt en ten tweede houd je dat niet vol in de laatste ronde.
Tactiek van maken op OS? Iemand die tegen een kanshebber rijdt als een idioot laten starten om dit te veroorzaken.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat hij dan Yuskov tegenkomt is niet zijn probleem maar die van Yuskov
Maar uiteraard komt die er nietquote:
Herbert wil gewoon wel weer veilig naar huis kunnen.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:26 schreef Remzz het volgende:
Wat raar dat Herbert dit een logisch besluit vind.
Nee, Herbert is voorzitter van het kennerspubliek.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:26 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Herbert wil gewoon wel weer veilig naar huis kunnen.
Maar je hebt vorige week al gepiekt, waarom nu weer racen. Nu gewoon weer reset in je trainingsopbouw en daarna weer pieken op de OSquote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:28 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Om een gouden medaille.
Gaat niet lukken denk ik.
Maar Kosta wil hem uitputten voor de OS.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:29 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Maar je hebt vorige week al gepiekt, waarom nu weer racen. Nu gewoon weer reset in je trainingsopbouw en daarna weer pieken op de OS
Ja dat zal wel goed komen.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:31 schreef Toby56 het volgende:
Het zal mij benieuwen of Denis mee mag doen in Pyeongchang.
Hij is toch 1 keer betrapt op het jaren 60 middel marihuana?
Wat is er met Leenstra, behalve dat het op tv anders overkwam dan op de finishfoto?quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:23 schreef Toby56 het volgende:
Met Mutko op de tribune wint Leenstra geen zilver en wordt Yuskov niet gediskwalificeerd.
Het was een melige opmerking.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:34 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat is er met Leenstra, behalve dat het op tv anders overkwam dan op de finishfoto?
En als hij ietsje inhoudt in die buitenbocht had hij optimaal kunnen profiteren van Yuskov, dat levert veel meer op dan een moeilijke kruising of als Yuskov achterlangs was gegaan.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:23 schreef Remzz het volgende:
Krol ook wel een beetje achterlijk geopend in 23.3, ten eerste weet je dan dat je Yuskov tegenkomt en ten tweede houd je dat niet vol in de laatste ronde.
Stekelenburg is al veroordeeld tot een enkeltje Siberiequote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:37 schreef Toby56 het volgende:
Iedereen wil veilig naar huis.
Alleen Stekel moet vanaf nu uit de buurt van Mutko blijven.
Gelukkig spreekt Herbert Russisch.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Stekelenburg is al veroordeeld tot een enkeltje Siberie
GoelagGenotquote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Stekelenburg is al veroordeeld tot een enkeltje Siberie
Als Ellen Hoog nog een keer naar de Spelen wilquote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:50 schreef Toby56 het volgende:
Ik zie 'ons' over een jaar of wat nog wel oogsten bij curling.
Samen met Tim en Tom Coronel in het mixed team.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:53 schreef showtimer het volgende:
[..]
Als Ellen Hoog nog een keer naar de Spelen wil
DOEI!quote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:54 schreef wimderon het volgende:
[..]
Samen met Tim en Tom Coronel in het mixed team.
die zou ik snoeihard doen na de trainingquote:Op vrijdag 5 januari 2018 17:53 schreef showtimer het volgende:
[..]
Als Ellen Hoog nog een keer naar de Spelen wil
waarom pas na de training?quote:Op vrijdag 5 januari 2018 18:54 schreef Handleiding het volgende:
[..]
die zou ik snoeihard doen na de training
http://live.isuresults.eu/2017-2018/kolomna/quote:Op vrijdag 5 januari 2018 20:56 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hebben we al startlijsten voor morgen.
Startlijst valt nog best mee, op een EK allround zou je meer van dat werk zien.quote:
herstel: de eerste twee ritten. Wat een idioten toch bij de NOSquote:Op zaterdag 6 januari 2018 13:22 schreef Doedezemaar het volgende:
En wat een verrassing, we krijgen de eerste rit niet te zien
Ik denk dat Wüst misschien nog wel afzegtquote:Op zaterdag 6 januari 2018 13:33 schreef hhh38 het volgende:
Jammer dat Van Beek er op de OWS er niet bij is op de 1000 meter
Haar start is langzamer geworden dan 4 jaar geleden. Ik denk niet dat ze een rol zou kunnen spelen. 1500m is perfect voor haar. Ik ben eigenlijk meer benieuwd naar haar 3km.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 13:33 schreef hhh38 het volgende:
Jammer dat Van Beek er op de OWS er niet bij is op de 1000 meter
Dat haar inhoud tov haar snelheid tegenwoordig relatief beter is was ook al te zien op de TP in Salt Lake inderdaad.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 13:35 schreef Montov het volgende:
[..]
Haar start is langzamer geworden dan 4 jaar geleden. Ik denk niet dat ze een rol zou kunnen spelen. 1500m is perfect voor haar. Ik ben eigenlijk meer benieuwd naar haar 3km.
Denk eigenlijk ook dat Van Beek alleen nog maar beter gaat worden dit seizoen. Die gaat een gevaarlijke worden op de 1500quote:Op zaterdag 6 januari 2018 13:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat haar inhoud tov haar snelheid tegenwoordig relatief beter is was ook al te zien op de TP in Salt Lake inderdaad.
Maar ze maakt meer kans op een medaille dan Wüst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |