Subnauticaquote:Op maandag 29 januari 2018 18:20 schreef Moeraskat het volgende:
Ja hoi
Ik ben opzoek naar wat nieuws. Na 1400 uur in ark en conan (400u) ontdekt te hebben ( pauze want ik heb het gevoel dat ik ''alles'' al heb gedaan') ben ik er wel even op uitgekeken.
Iemand een goede aanrader voor een leuke MMO openworld/survival,building iets game.
Heb ook al dark and light getest, maar dat sprak me na 1,5 uur al niet echt aan.
Rust is ook niet echt wat, want ik heb het niet op pvp.
Suggesties?
Subnautica lijkt me misschien wel wat, ga ik even checken op twitch of youtube. thnxquote:
MMO survival maar je hebt iets tegen pvpquote:Op maandag 29 januari 2018 18:20 schreef Moeraskat het volgende:
Ja hoi
Ik ben opzoek naar wat nieuws. Na 1400 uur in ark en conan (400u) ontdekt te hebben ( pauze want ik heb het gevoel dat ik ''alles'' al heb gedaan') ben ik er wel even op uitgekeken.
Iemand een goede aanrader voor een leuke MMO openworld/survival,building iets game.
Heb ook al dark and light getest, maar dat sprak me na 1,5 uur al niet echt aan.
Rust is ook niet echt wat, want ik heb het niet op pvp.
Suggesties?
Vet spel, gewoon downloadenquote:Op maandag 29 januari 2018 19:03 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Subnautica lijkt me misschien wel wat, ga ik even checken op twitch of youtube. thnx
elke webwinkel die je vraagt om een offerte te ondertekenen wanneer je iets koopt moet je gewoon links laten liggen.ja ik kijk naar jou alternate failliet soon ik voel het.quote:Op maandag 29 januari 2018 18:52 schreef V. het volgende:
Update van Alternate. Ze hebben weer wat 1070ti's. Voor 649 euro![]()
![]()
quote:Op maandag 29 januari 2018 18:52 schreef V. het volgende:
Update van Alternate. Ze hebben weer wat 1070ti's. Voor 649 euro![]()
![]()
Daar had ik em ook voor gehaald. Zonder problemen ook en de volgende dag binnen. Gewoon pricewatchjequote:Op maandag 29 januari 2018 20:36 schreef MMaRsu het volgende:
1070 TI voor 486 euro hoor
http://www.enligo.com/nl/(...)d8-469d7cbde3e3.html
Wel een beetje zoeken jongens.
Inmiddels gestegen naar 518quote:Op maandag 29 januari 2018 20:50 schreef ems. het volgende:
[..]
Daar had ik em ook voor gehaald. Zonder problemen ook en de volgende dag binnen. Gewoon pricewatchje
gvd ik wil zo’n dingquote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:30 schreef mschol het volgende:
[..]
al meerdere keren zo cheap voorbij gekomen..
volgens mij staat tweakers V&A er nu wel vol mee, kan je vast nog wel wat op afdingen.. (minimale prijs was 5 euro + 8,80 verzending ofzo)quote:
Nee is nog niets over bekend, behalve dat het wordt ontwikkeld door Relic Entertainment. Bovendien moeten ze eerst de Definitive Edition van de originele Age of Empires aan de man krijgen. Daarvan loopt nu een gesloten bèta.quote:Op woensdag 31 januari 2018 23:00 schreef Thelegend_27 het volgende:
Over Age of empire IV, Microsoft schijnt niet veel informatie vrij te geven op de website.
Heeft iemand met een xbox live acount, zich al aangemeld en al exclusieve informatie bekomen?
geen gta, gta2 en gta5.. boehhhhquote:Op donderdag 1 februari 2018 23:14 schreef MMaRsu het volgende:
Rockstar humble bundle voor 8 euro 7 games ( la noire, gta 3,vc,sa,max payne 1 & 2 en bully )
betrouwbaar: meestal wel, legaal? net zo legaal als kinguin, g2play en dergelijke keysitesquote:Op donderdag 1 februari 2018 23:41 schreef Black-Hole het volgende:
Is cdkeys.com een betrouwbare/legale site voor het kopen van Steam keys? Ze hebben daar Railway Empire bijna 50% goedkoper dan op Steam waar de game 49,95 kost. Too good to be true of niet?
is gta 1 en 2 niet gratis van de r* site te downloaden?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 00:18 schreef mschol het volgende:
[..]
geen gta, gta2 en gta5.. boehhhh
(naast het feit dat ik alles in dat pack al heb)
volgens mij is cdkeys legaler dan g2a enz maar mij boeit het niet zoquote:Op vrijdag 2 februari 2018 00:19 schreef mschol het volgende:
[..]
betrouwbaar: meestal wel, legaal? net zo legaal als kinguin, g2play en dergelijke keysites
het kan nog goedkoper, check allkeyshop.com
lijken eraf gehaald te zijn..quote:Op vrijdag 2 februari 2018 00:30 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
is gta 1 en 2 niet gratis van de r* site te downloaden?
ze stralen hoog uit wat meer legaliteit uit.. in feite zijn het allemaal in hong kong/china/azie gevestigde bedrijven die grijze (en/of dubieuze) keys verkopenquote:Op vrijdag 2 februari 2018 00:30 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
volgens mij is cdkeys legaler dan g2a enz maar mij boeit het niet zo
Ik denk dat ik het er vanavond maar op waag en via Paypal betaal. Kan je altijd nog je geld terug krijgen als het niet werkt.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 00:19 schreef mschol het volgende:
[..]
betrouwbaar: meestal wel, legaal? net zo legaal als kinguin, g2play en dergelijke keysites
het kan nog goedkoper, check allkeyshop.com
Niet alle sites zijn idd goed.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 08:01 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het er vanavond maar op waag en via Paypal betaal. Kan je altijd nog je geld terug krijgen als het niet werkt.
Zag inderdaad nog lagere prijzen maar veel reviews van die sites op allkeyshop zijn nogal twijfelachtig.
Jammer dat je het alleen via de Windows store kan kopen.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 11:20 schreef 2dope het volgende:
Age of Empires: Definitive Edition is mooiJe kunt nu zover zoomen dat je bijna de hele map kunt zien. Animaties zijn ook heel vloeiend. Beetje jammer alleen dat de beschikbare betaservers op één hand te tellen en bovendien retetraag zijn.
Inmiddels gekocht via cdkeys.com en kreeg direct de code in m'n mailbox die prima werkte op Steam.quote:
cdkwys heb ik nog nooit problemen gehad, goede site.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 15:27 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Inmiddels gekocht via cdkeys.com en kreeg direct de code in m'n mailbox die prima werkte op Steam.
Wel lame dat 'ie niet op Steam verschijnt inderdaad, al is niet uitgesloten dat 'ie daar in de toekomst alsnog verschijnt. Verder weinig problemen mee eigenlijk.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 13:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Jammer dat je het alleen via de Windows store kan kopen.
IPS heeft idd glow, TN mindere kleuren en slechte kijkhoeken maar wel weer de beste responstijd. Ik heb zelf 2 A-MVA schermen (deze) waar ik erg tevreden mee ben, voornamelijk door de goede zwartwaarden. Nadeel van de A-MVA techniek is dat je geen 100+Hz schermen zal vinden maar dat maakt voor mij niet uit. Ik ben tevreden met 60Hzquote:Op woensdag 7 februari 2018 15:52 schreef 44rdbei het volgende:
Kan ik hier even een dilemma droppen![]()
Ik ben aan het kijken voor een nieuwe monitor maar dat is best lastig. Zover ik heb begrepen geeft een ips scherm het mooiste beeld (kleuren, helderheid en dergelijke) maar geven TN schermen betere response tijden , betere zwart waarden en zijn ze nog goedkoper ook.
Het ips scherm wat ik nu heb heeft moeite met donkere kleuren. zwart wordt weergegeven als grijs grijs vooral langs de randen. volgens mij heet het ips glow en is dat iets wat bij alle ips panelen in min of meerdere mate voorkomt. Wat gebruiken jullie?
Ik game ook op 60 hz scherm en dat vind ik wel prima eigenlijk. Misschien is dat ook maar net wat je gewend bent. Die A-mva schermen zijn best goedkoop, eigenlijk te goedkoop.quote:Op woensdag 7 februari 2018 16:58 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
IPS heeft idd glow, TN mindere kleuren en slechte kijkhoeken maar wel weer de beste responstijd. Ik heb zelf 2 A-MVA schermen (deze) waar ik erg tevreden mee ben, voornamelijk door de goede zwartwaarden. Nadeel van de A-MVA techniek is dat je geen 100+Hz schermen zal vinden maar dat maakt voor mij niet uit. Ik ben tevreden met 60Hz
Zolang je er ver genoeg vanaf zit of een kleine tv hebt kan dat denk ik wel, al is het niet ideaal denk ik. Of misschien ben ik gewoon een zeurquote:
quote:
Ja weet je wat het is. Ik hou wel van dingen bouwen in een game. En als er dan een of andere troll langskomt die in één klap alles kapot maakt, dan vind ik dat echt zo waardeloos. Ik heb best een druk leven en als ik dan tijd inversteer in een spel, wil ik dat niet op deze manier doen.quote:Op maandag 29 januari 2018 20:00 schreef V. het volgende:
[..]
MMO survival maar je hebt iets tegen pvp
Jaquote:
Je kan het toch downloaden en proberen en als het niks is koop je het nietquote:Op vrijdag 9 februari 2018 08:46 schreef Moeraskat het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Nee, ik doe geen illegale shit ( terwijl ik me er bewust van ben )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |