Ja, is een puike serie.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:36 schreef skysherrif het volgende:
Tot dusver ziet handsmaid tale er erg goed uit.
Ik denk dat dat laatste het enige is waar ik iemand mee over de zeik krijg ja.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:32 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
De Marokkaan eens vertellen dat de inwoners van Westelijke Sahara erger onderdrukt worden dan Palestijnen en de Iraniër dat een Ayatollah zo gek nog niet is.
Nog eentje voor de Indiase collega (afhankelijk van leeftijd boven/onder 30). Sachin Tendulkar was een flat track bully/Virat Kohli is een flat track bully.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat dat laatste het enige is waar ik iemand mee over de zeik krijg ja.
Die krijg ik waarschijnlijk met geen mogelijkheid over de zeik.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:52 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Nog eentje voor de Indiase collega (afhankelijk van leeftijd boven/onder 30). Sachin Tendulkar was een flat track bully/Virat Kohli is een flat track bully.
Ik wist niet eens dat het Zwarte Meer bestaat.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:37 schreef Tchock het volgende:
Iets anders dan. Wist je dat we in Nederland een opblaasbare stuwdam hebben, de grootste ter wereld? Vandaag is hij voor de vierde keer (sinds 2002) "opgeblazen" om het Zwarte Meer bij Kampen te beschermen tegen de storm.
[ afbeelding ]
Alsof iemand in Nederland een fuck geeft om Kampen. Totale verspilling weer van belastinggeld.quote:Op woensdag 3 januari 2018 14:37 schreef Tchock het volgende:
Iets anders dan. Wist je dat we in Nederland een opblaasbare stuwdam hebben, de grootste ter wereld? Vandaag is hij voor de vierde keer (sinds 2002) "opgeblazen" om het Zwarte Meer bij Kampen te beschermen tegen de storm.
[ afbeelding ]
Dit bedoel ik dus.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:00 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat het Zwarte Meer bestaat.
Een ketting is zo sterk als zijn zwakste schakel, Ryon. Als je ergens een gat laat overstroomt vroeg of laat ook Amsterdam Oud-Zuid, het enige relevante stukje Nederland.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:07 schreef Ryon het volgende:
[..]
Alsof iemand in Nederland een fuck geeft om Kampen. Totale verspilling weer van belastinggeld.
Dat is niet erg. In het nationale waterrampenplan staat dat wij dan Amstelveen zullen opofferen.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:09 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een ketting is zo sterk als zijn zwakste schakel, Ryon. Als je ergens een gat laat overstroomt vroeg of laat ook Amsterdam Oud-Zuid, het enige relevante stukje Nederland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:14 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat is niet erg. In het nationale waterrampenplan staat dat wij dan Amstelveen zullen opofferen.Lijkt me sowieso wel een idee, ook zonder waterramp.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
Helaas, we zullen eerst moeten wachten totdat Kampen weggevaagd is.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Lijkt me sowieso wel een idee, ook zonder waterramp.
Hoef je alleen maar een dijk voor lek te steken, begrijp ik. Zoveel is Kampen ons waard, dat we het beschermen met een oversized zwembandje.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:22 schreef Ryon het volgende:
[..]
Helaas, we zullen eerst moeten wachten totdat Kampen weggevaagd is.
Ik vind zijn nek niet zo eng. Zijn denkbeelden over vrouwen, buitenlanders en de Nederlandse cultuur des te meer.quote:
Dat mag je denken, maar hier niet neerplempen.quote:
Slappe kaaklijn ook.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:32 schreef Tchock het volgende:
Baudet's nek is wel erg lang. Schrik je daarvan?
[ afbeelding ]
Wel hier. Niet in het FvD-topic.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:32 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat mag je denken, maar hier niet neerplempen.
Goeie mat wel, kan nog iets langer met zo'n nek.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:32 schreef Tchock het volgende:
Baudet's nek is wel erg lang. Schrik je daarvan?
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:14 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat is niet erg. In het nationale waterrampenplan staat dat wij dan Amstelveen zullen opofferen.Linkje?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb zelf gezocht in: Het Nationale Responsplan Hoogwater en Overstromingen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Beste wensen en veel gezondheid gewenst, betyar..quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:47 schreef betyar het volgende:
Dag lieverds van me, dat jullie maar een goed 2018 mogen beleven
Dat zou hem moeten zijn. Kan ook zijn dat de overstromingsprioriteitgebieden (oid) aangewezen zijn in de regioplannen. In dat geval heeft de metropool regio Amsterdam besloten om Amstelveen op te offeren boven Amsterdam-Zuid. Wederom terecht. Ik zou mij daar dan weer even in moeten gaan verdiepen.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:36 schreef Perrin het volgende:
[..]
Linkje?Heb zelf gezocht in: Het Nationale Responsplan Hoogwater en Overstromingen.
Het lijkt me een lekkere quote voor op feestjes maar iets wat je nooit in documenten gaat aantreffen. Ik neem aan dat dingen als bevolkingsdichtheid en hoogte boven NAP relevanter zijn.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:58 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dat zou hem moeten zijn. Kan ook zijn dat de overstromingsprioriteitgebieden (oid) aangewezen zijn in de regioplannen. In dat geval heeft de metropool regio Amsterdam besloten om Amstelveen op te offeren boven Amsterdam-Zuid. Wederom terecht. Ik zou mij daar dan weer even in moeten gaan verdiepen.
Nee, dit is wel uitgetekend en aangewezen. De consequenties van dat besluit staan trouwens niet op schrift (dat zou ook wat te schokkend zijn voor een ambtelijk stuk). Maar het is wel duidelijk dat als je Amsterdam droog wil houden een ander dorp onder water komt te staan en dat niet iedereen dat even chill gaat vinden & laat staan zich op tijd uit de voeten kan maken.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het lijkt me een lekkere quote voor op feestjes maar iets wat je nooit in documenten gaat aantreffen. Ik neem aan dat dingen als bevolkingsdichtheid en hoogte boven NAP relevanter zijn.
Precies vanwege dat eerste was ik ernaar op zoekquote:Op woensdag 3 januari 2018 15:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het lijkt me een lekkere quote voor op feestjes maar iets wat je nooit in documenten gaat aantreffen. Ik neem aan dat dingen als bevolkingsdichtheid en hoogte boven NAP relevanter zijn.
Dat alleen al betwijfel ik, eigenlijk. Als de stormvloedkeringen en dijken het niet houden is het volgens mij niet zo dat we kunnen kiezen om dorpjes op te offeren om Amsterdam te redden. Vooral omdat Amstelveen niet aan het water ligt (in tegenstelling tot Amsterdam).quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:01 schreef Ryon het volgende:
[..]
Maar het is wel duidelijk dat als je Amsterdam droog wil houden een ander dorp onder water komt te staan
Waarom Amsterdam drooghouden als Troje brandt?quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:01 schreef Ryon het volgende:
[..]
Nee, dit is wel uitgetekend en aangewezen. De consequenties van dat besluit staan trouwens niet op schrift (dat zou ook wat te schokkend zijn voor een ambtelijk stuk). Maar het is wel duidelijk dat als je Amsterdam droog wil houden een ander dorp onder water komt te staan en dat niet iedereen dat even chill gaat vinden & laat staan zich op tijd uit de voeten kan maken.
Drugsdolfijn.quote:Dolphins Seem to Use Toxic Pufferfish to Get High
The dolphins’ expert, deliberate handling of the terrorized puffer fish implies that this is not their first time at the hallucinogenic rodeo
http://www.loods5.nl/crosley-manchester-tafelquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:02 schreef eriksd het volgende:
Heeft iemand suggesties waar je een kastje voor platenspeler etc zou kunnen kopen. Als ik op audiomeubel google - waar ik de hele dag mee bezig ben - krijg ik alleen maar hoogglans nerdentroep.
Gewoon een ander gaatje in dijkkringgebied 14 maken, dan stroomt het daar weer naar buiten.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:10 schreef Tchock het volgende:
Sterker nog, Amsterdam en Amstelveen liggen binnen dezelfde dijkring. Dit betekent dat als er eenmaal water naar binnen stroomt en hoogwater houdt aan, er geen manier is om het waterpeil tussen de twee steden onafhankelijk te regelen.
[ afbeelding ]
Als die rode lijn rond dijkringgebied 14 doorbroken wordt zijn we allemaal de sjaak.
Die rakkers in de Rijnstraat ( waar RAF zat) of in de van Wou. Verkopen veel draaitafels en hebben ook wel wat meubilair. En anders bij Oulton of dat meubelzaakje op de Willemspark? Typisch zaterdagmiddag klusje 🙂quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:02 schreef eriksd het volgende:
Heeft iemand suggesties waar je een kastje voor platenspeler etc zou kunnen kopen. Als ik op audiomeubel google - waar ik de hele dag mee bezig ben - krijg ik alleen maar hoogglans nerdentroep.
Wel hopen dat Hansje Brinker thuisblijft die dag.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:10 schreef Tchock het volgende:
Sterker nog, Amsterdam en Amstelveen liggen binnen dezelfde dijkring. Dit betekent dat als er eenmaal water naar binnen stroomt en hoogwater houdt aan, er geen manier is om het waterpeil tussen de twee steden onafhankelijk te regelen.
[ afbeelding ]
Als die rode lijn rond dijkringgebied 14 doorbroken wordt zijn we allemaal de sjaak.
De Friezen en Groningers zullen samen ondergaan.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:10 schreef Tchock het volgende:
Sterker nog, Amsterdam en Amstelveen liggen binnen dezelfde dijkring. Dit betekent dat als er eenmaal water naar binnen stroomt en hoogwater houdt aan, er geen manier is om het waterpeil tussen de twee steden onafhankelijk te regelen.
[ afbeelding ]
Als die rode lijn rond dijkringgebied 14 doorbroken wordt zijn we allemaal de sjaak.
Lijkt mij te goedkoop om iets te zijnquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:08 schreef Perrin het volgende:
[..]
http://www.loods5.nl/crosley-manchester-tafel
http://www.loods5.nl/soundmaster-sf510-tafel ?
En de inwoners van Pernis (gebied 18) gaan helemaal alleen. Of ze zijn de overlevers van de apocalyps natuurlijk.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:14 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
De Friezen en Groningers zullen samen ondergaan.
Loods 5 is sowieso wel een goeie tip, ook qua wat daar niet in het standaard assortiment zit hebben ze soms nog wel eens wat leuks. In Amersfoort dan, ik ga er vanuit dat het op de andere locaties ook zo is.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:08 schreef Perrin het volgende:
[..]
http://www.loods5.nl/crosley-manchester-tafel
http://www.loods5.nl/soundmaster-sf510-tafel ?
Leandra lacht ons uit vanaf de Utrechtse Heuvelrug.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:14 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
De Friezen en Groningers zullen samen ondergaan.
Misschien blijven ze wel samen met Zuid-Limburg over... het nieuwe Nederland.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
En de inwoners van Pernis (gebied 18) gaan helemaal alleen. Of ze zijn de overlevers van de apocalyps natuurlijk.
In Zaandam zit er ook een idd. Wel een prima plek om dit soort meubeltjes te shoppen iig. Tenzij je echt iets heel specifieks zoekt.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Loods 5 is sowieso wel een goeie tip, ook qua wat daar niet in het standaard assortiment zit hebben ze soms nog wel eens wat leuks. In Amersfoort dan, ik ga er vanuit dat het op de andere locaties ook zo is.
Nu woon ik vrij dicht bij de Hondsrug, misschien bereik ik nog op tijd de toren van de Nieuwe Kerk en dan kan de luchtmacht mij redden.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Leandra lacht ons uit vanaf de Utrechtse Heuvelrug.
Geen idee wat je budget is, maar als je iets anders dan anders zou willen hebben kun je ook eens kijken bij een meubelmaker. In de Jan Steenstraat zit een aardige, evenals in de Gerard Dou, stukkie voorbij het plein.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:02 schreef eriksd het volgende:
Heeft iemand suggesties waar je een kastje voor platenspeler etc zou kunnen kopen. Als ik op audiomeubel google - waar ik de hele dag mee bezig ben - krijg ik alleen maar hoogglans nerdentroep.
Lullig weer.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:22 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]
De randstad is bijna tien keer zo veilig als de provincie, voor zover die niet boven NAP ligt.
Ik zit op dat plaatje te kijken, maar ik denk dat ons huis net op de grens van de heuvel staat.... misschien net wel net niet droog.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Leandra lacht ons uit vanaf de Utrechtse Heuvelrug.
https://www.audioexpert.n(...)l-zwart-frosted.htmlquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:16 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt mij te goedkoop om iets te zijnMoet een versterker, cd speler en platenspeler in worden gehuisvest.
Typisch dat er voor Amsterdam-Noord weer een andere norm geldt.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:22 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]
De randstad is bijna tien keer zo veilig als de provincie, voor zover die niet boven NAP ligt.
Wat voor iets zoek je dan, dicht of open?quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:16 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt mij te goedkoop om iets te zijnMoet een versterker, cd speler en platenspeler in worden gehuisvest.
Die ene van Ikea staat er om bekend perfect te zijn voor platen.... even denken hoe hij heet, want ze hebben de naam veranderd.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat voor iets zoek je dan, dicht of open?
Ik moet een platenkast hebben, kan ze niet meer kwijt. Maar zelfde probleem als jij.
Kallax.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die ene van Ikea staat er om bekend perfect te zijn voor platen.... even denken hoe hij heet, want ze hebben de naam veranderd.
Nee, open en dan alles boven elkaar. Ga de televisie wegdoen dus weer wat ruimte.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat voor iets zoek je dan, dicht of open?
Ik moet een platenkast hebben, kan ze niet meer kwijt. Maar zelfde probleem als jij.
Daarom in Gemonde wonenquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:22 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]
De randstad is bijna tien keer zo veilig als de provincie, voor zover die niet boven NAP ligt.
Dat is lelik, Doet me denken aan het interieur van ons opa en oma inclusief bijpassende schrootjes op de muren.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:43 schreef Leandra het volgende:
Is zoiets niets als audiomeubel?
[ afbeelding ]
Oh wacht, jij bent timmerman toch? Als Erik jou nou eens vertelt wat hij wil hebben....quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:45 schreef betyar het volgende:
[..]
Dat is lelik, Doet me denken aan het interieur van ons opa en oma inclusief bijpassende schrootjes op de muren.
Geen tijd voor momenteel. Eerst maar eens 100% functioneren.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh wacht, jij bent timmerman toch? Als Erik jou nou eens vertelt wat hij wil hebben....
Early 70squote:Op woensdag 3 januari 2018 16:43 schreef Leandra het volgende:
Is zoiets niets als audiomeubel?
[ afbeelding ]
Dat is minder, ik had gehoopt dat juist dat soort "kleine" dingen al wel weer een optie warenquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:51 schreef betyar het volgende:
[..]
Geen tijd voor momenteel. Eerst maar eens 100% functioneren.
Vooral zeer dik.quote:Op woensdag 3 januari 2018 15:32 schreef Tchock het volgende:
Baudet's nek is wel erg lang. Schrik je daarvan?
[ afbeelding ]
Prima, maar te breed.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:43 schreef Leandra het volgende:
Is zoiets niets als audiomeubel?
[ afbeelding ]
Dees ook niks?quote:Op woensdag 3 januari 2018 17:34 schreef eriksd het volgende:
[..]
Prima, maar te breed.
Lekker vloertje wel.
Ja hè?quote:
Mijn huisje in Grunn staat op de hondsrugquote:Op woensdag 3 januari 2018 16:14 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
De Friezen en Groningers zullen samen ondergaan.
Duurt een jaar of 15-20 maar dan heb je ook wat.quote:Op woensdag 3 januari 2018 19:31 schreef Disana het volgende:
Ik ga binnenkort eten bij iemand wiens huis ernstig is aangetast door de aardbevingen. Maar we hoeven ons geen zorgen te maken zegt hij, want uiteindelijk zal het Europese Hof de schade vergoeden als we getroffen worden.
Precies.quote:Op woensdag 3 januari 2018 19:32 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Duurt een jaar of 15-20 maar dan heb je ook wat.
Oh die ene keer in de 1250 jaar hebben we in 1998 gehad. Ik zit veilig.quote:Op woensdag 3 januari 2018 16:22 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]
De randstad is bijna tien keer zo veilig als de provincie, voor zover die niet boven NAP ligt.
En dan zal ook hooguit de NAM gesommeerd worden een vergoeding te betalen. Zie dat geld dan maar binnen te halenquote:
quote:Op woensdag 3 januari 2018 19:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En dan zal ook hooguit de NAM gesommeerd worden een vergoeding te betalen. Zie dat geld dan maar binnen te halen
De kans dat het huis tijdens dat etentje instort is natuurlijk niet zo grootquote:Op woensdag 3 januari 2018 19:35 schreef Disana het volgende:
[..]Dan denk ik dat ik er toch maar niet ga eten, want dat lukt natuurlijk nooit.
Het schijnt behoorlijk ingescheurd te zijn, dus als we flink stampen...quote:Op woensdag 3 januari 2018 19:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De kans dat het huis tijdens dat etentje instort is natuurlijk niet zo groot
Daar heb je niet zoveel aan als de "schade" die jullie hebben de kosten van een uitvaart zijn....quote:Op woensdag 3 januari 2018 19:31 schreef Disana het volgende:
Ik ga binnenkort eten bij iemand wiens huis ernstig is aangetast door de aardbevingen. Maar we hoeven ons geen zorgen te maken zegt hij, want uiteindelijk zal het Europese Hof de schade vergoeden als we getroffen worden.
Ik zit meer te denken aan neus eraf. Dat is te doen als er een aardig sommetje tegenover staat.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar heb je niet zoveel aan als de "schade" die jullie hebben de kosten van een uitvaart zijn....
Maar het zal wel meevallen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De volgorde was als volgt: De lamp rechts opgehangen, toen zijn we naar Superfun gegaan waar de heren een uur lang aan het trampolinespringen zijn geweest, toen was het een uurtje bowlen (echt, ik ga de volgende keer ook vragen of beugels omhoog mogen, zelfs de lichtste bal kreeg ik niet meer normaal de baan over), toen weer naar huis, de lamp links opgehangen en de heleboel aangesloten.
Erg blij met de lampen, was er verliefd op vanaf het moment dat ik ik ze zag, nu de spots nog vervangen voor 3 van die mooie Bubble lampen van NUD Collection, maar dat komt later, want die zijn an sich al prijzig en de bevestiging die ik wil is ook niet goedkoop zeg maar![]()
Als de NL overheid de schade moet vergoeden dan verwacht ik niet dat er een aardig sommetje tegenover staatquote:Op woensdag 3 januari 2018 20:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zit meer te denken aan neus eraf. Dat is te doen als er een aardig sommetje tegenover staat.
quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:20 schreef Leandra het volgende:
Vandaag samen met mijn oudste zoon nieuwe lampen opgehangen....Grappige lampen, ik kan me voorstellen dat ze niet heel goedkoop waren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De volgorde was als volgt: De lamp rechts opgehangen, toen zijn we naar Superfun gegaan waar de heren een uur lang aan het trampolinespringen zijn geweest, toen was het een uurtje bowlen (echt, ik ga de volgende keer ook vragen of beugels omhoog mogen, zelfs de lichtste bal kreeg ik niet meer normaal de baan over), toen weer naar huis, de lamp links opgehangen en de heleboel aangesloten.
Erg blij met de lampen, was er verliefd op vanaf het moment dat ik ik ze zag, nu de spots nog vervangen voor 3 van die mooie Bubble lampen van NUD Collection, maar dat komt later, want die zijn an sich al prijzig en de bevestiging die ik wil is ook niet goedkoop zeg maar
Daarom doe ik ook alleen een neus.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als de NL overheid de schade moet vergoeden dan verwacht ik niet dat er een aardig sommetje tegenover staat
Die vuurvliegjeslampen die we vandaag opgehangen hebben vallen wel mee, ¤ 60 per stuk, die Bubble van NUD collection heeft bijna dezelfde prijs, maar dan heb je alleen de ledlamp zelf zeg maar, dan moet je ook nog eea aan het plafond maken waar de lamp in kunt draaien, en daarvoor had ik ook het origineel in gedachten.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Grappige lampen, ik kan me voorstellen dat ze niet heel goedkoop waren.
lenzen.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
En wat als je dan een bril nodig hebt?
quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:20 schreef Leandra het volgende:
Vandaag samen met mijn oudste zoon nieuwe lampen opgehangen....Lekker vloertje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De volgorde was als volgt: De lamp rechts opgehangen, toen zijn we naar Superfun gegaan waar de heren een uur lang aan het trampolinespringen zijn geweest, toen was het een uurtje bowlen (echt, ik ga de volgende keer ook vragen of beugels omhoog mogen, zelfs de lichtste bal kreeg ik niet meer normaal de baan over), toen weer naar huis, de lamp links opgehangen en de heleboel aangesloten.
Erg blij met de lampen, was er verliefd op vanaf het moment dat ik ik ze zag, nu de spots nog vervangen voor 3 van die mooie Bubble lampen van NUD Collection, maar dat komt later, want die zijn an sich al prijzig en de bevestiging die ik wil is ook niet goedkoop zeg maarOp donderdag 11 oktober 2012 19:49 schreef Tem het volgende:
Bis bis bis
Op maandag 17 december 2012 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
Wij krijgen niks voor kerst van de baas. Alleen een trap onder de reet en een stuk steenkool.
Dat wordt lastig, ja. Arme Disana.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
LOL, je zult wel moeten... maar wel lastig als je alleen maar een leesbril nodig hebt
Die ophanging van de HEMA is heel standaard en keurig. Jij wilt iets meer exotisch. Maar dat kost dus geld, zoals je zegt.quote:Op woensdag 3 januari 2018 20:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die vuurvliegjeslampen die we vandaag opgehangen hebben vallen wel mee, ¤ 60 per stuk, die Bubble van NUD collection heeft bijna dezelfde prijs, maar dan heb je alleen de ledlamp zelf zeg maar, dan moet je ook nog eea aan het plafond maken waar de lamp in kunt draaien, en daarvoor had ik ook het origineel in gedachten.
Ik kan ook wel dit doen, maar dat was zeg maar niet helemaal niet wat ik in gedachten had... ik wil 3 verschillende kleuren snoer enzo, en een mooie houder en alles.
Enfin, we kijken al 4½ jaar tegen die spots aan, daar kan nog wel een half jaartje bij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |