Nah dat lees ik nu! Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 2 januari 2018 10:46 schreef klaprooss het volgende:
wat lief allemaal,
.
Soof! Je zou het denken he!? Ik moest ook gelijk aan Maghre denken Haha!
En 7dpo! 24ste was mijn laatste ovulatietest positef. 31ste eerste streep. Als deze nou even blijft zitten zou dat fijn zijn!
En oooh ik vind het zo spannend weer!
MLB
Ik blijf bidden voor jullie! Zal jou vannacht in het speciaal meenemen.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 15:54 schreef Feyre het volgende:
Klaprooossss!gefeliciteerd!!
Maghrebijnse jij bent goed bezig. Hopelijk zitten we allemaal in de volgende batch
.
Jouw streep komt gauw! Ik weet zeker dat God een hele mooie plan met jou heeft.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 16:02 schreef MaJo het volgende:
Nog een streepgefeliciteerd klap!
![]()
Maghrebijnse ik weet dat ik al in jouw gebeden wordt meegenomen, hopelijk voor mij ook een streepvolgende week terugplaatsing!
Laten we doorgaan met de streepjesregen, ook in het andere topic![]()
Tot gauw mlb
Jaaaa!! Ik zal vannacht voor je bidden.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 15:24 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Wil je dan een gebedje doen voor mijn eitjes in januari?
Ik vind het maar eng. Ik houd niet zo van verandering (nu klink ik zo zuur) en dan ook nog eens een land waarvan ik de taal niet spreek, en Italianen die nauwelijks Engels spreken. Punt is ook nog eens dat ik niet weet voor hoe lang ik daar zal blijven wonen. Dat kan voor even zijn ( hij is opzoek naar een huis in omgeving van Amsterdam), maar dat kan ook nog jaren duren. En het idee dat ik geheel financieel onafhankelijk van hem zal zijn vind ik heel eng. Ik ben nooit financieel afhankelijk geweest van iemand. Hoe moet ik daar nou mee omgaan? Vragen of geld lijkt me ook zo eng.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 19:03 schreef Feyre het volgende:
Ohh Maghrebijnse, la bella italia!. Ik weet niet hoe het is om er te wonen maar supertof! Gefeliciteerd met jullie woning
. Wanneer vertrek je denk je?
quote:Op dinsdag 2 januari 2018 18:48 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Jaaaa!! Ik zal vannacht voor je bidden.
Dat kan ik me voorstellen. Het klinkt heel romantisch maar ik zou ook niet staan te springen om er te wonen hoorquote:Op dinsdag 2 januari 2018 19:08 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Ik vind het maar eng. Ik houd niet zo van verandering (nu klink ik zo zuur) en dan ook nog eens een land waarvan ik de taal niet spreek, en Italianen die nauwelijks Engels spreken. Punt is ook nog eens dat ik niet weet voor hoe lang ik daar zal blijven wonen. Dat kan voor even zijn ( hij is opzoek naar een huis in omgeving van Amsterdam), maar dat kan ook nog jaren duren. En het idee dat ik geheel financieel onafhankelijk van hem zal zijn vind ik heel eng. Ik ben nooit financieel afhankelijk geweest van iemand. Hoe moet ik daar nou mee omgaan? Vragen of geld lijkt me ook zo eng.
[..]
O joh! Is het allemaal zo snel gegaan dat daar geen tijd voor was?quote:Op dinsdag 2 januari 2018 19:54 schreef Maghrebijnse het volgende:
Bertha,
Mama was niet naar Marokko. Die heeft hem nog nooit in levende lijve ontmoet, vandaar. Ik heb nog geeneens mijn bruidsschat gehad en dat moet hij mij ook nog geven, inclusief alle bijhorende cadeau's.En heb nog een huwelijksreis tegoed van hem!
Ik heb een sollicitatie lopen, tweede gesprek ook voor uitgenodigd en inmiddels achter de rug. Hoop stiekem dat ik aangenomen word, dan heb ik een reden om in NL te blijven en moet hij maar gewoon hierheen komen. Aan de andere kant, hoe eerder ik daar heen ga, hoe eerder wij ook aan een baby kunnen beginnen. Het is dus een beetje dubbel.
Ja, heel snel. Bijna niet te geloven, maar na vier dagen daten waren we verloofd en een week later getrouwd. Ik ken mijn man nu nog maar ongeveer 4,5 maand, ik heb hem in de nacht van 24 augustus voor het eerst ontmoet/gesproken op het balkon van mijn nicht.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 19:57 schreef B.ertha het volgende:
[..]
O joh! Is het allemaal zo snel gegaan dat daar geen tijd voor was?
Moeilijk keuze, ik wens je veel wijsheid toe!
Jeetje, dat is zo niet mijn manierquote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:03 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Ja, heel snel. Bijna niet te geloven, maar na vier dagen daten waren we verloofd en een week later getrouwd. Ik ken mijn man nu nog maar ongeveer 4,5 maand, ik heb hem in de nacht van 24 augustus voor het eerst ontmoet/gesproken op de balkon van mijn nicht.![]()
Komt helemaal goed. Ik laat het over aan het lot!
Holy crap Maghre.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:03 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Ja, heel snel. Bijna niet te geloven, maar na vier dagen daten waren we verloofd en een week later getrouwd. Ik ken mijn man nu nog maar ongeveer 4,5 maand, ik heb hem in de nacht van 24 augustus voor het eerst ontmoet/gesproken op de balkon van mijn nicht.![]()
Komt helemaal goed. Ik laat het over aan het lot!
quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:46 schreef mignonne het volgende:
ja hey Klap![]()
http://www.independent.co(...)egnant-a7935751.html![]()
Van harte lieverdwat een mooi nieuws zo <3
Ahjoh misschien ga je deze keer wel gewoon netjes voor 40+0quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:50 schreef klaprooss het volgende:
[..]![]()
thnx hun!
Did it once before, We liked it![]()
! Gelukkig wel 2 weken verschil met Mini wat betreft u.d
quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:50 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ahjoh misschien ga je deze keer wel gewoon netjes voor 40+0
Ja, nooit gedacht van mezelf. Heb voor ik hem leerde kennen een relatie van een jaar gehad, dat was stuk gelopen en heb toen ook wel min of meer mezelf beloofd nooit meer een relatie aan te gaan omdat het tijdsverspilling is ( je kent het wel, verdrietig en verbitterd). Een jaar na mijn breuk kwam mijn huidige man in beeld en dat ging heel snel. Ik zal je nog wat zeggen: hij zei op het balkon ( hij stond op zijn balkon en ik op die van mijn nicht) al na drie seconden: ik ga met je trouwen.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:34 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Jeetje, dat is zo niet mijn manierhoe voelt dat? Ben je verliefd?
Dankjewel. Jij lekker genieten van je zwangerschap!quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:41 schreef klaprooss het volgende:
Lieve dames bedankt voor alle felicitaties! Ik blijf nog heul even hangen en vertrek zodra ik de vk gebeld heb
Wat stoer en spannend Maghrebijnse! Veel geluk daar alvast! En bedankt
Hahahaha, moet zo lachen om je. Meneer is best stijf. Ik vertelde hem gisteren aan de telefoon dat ik even moet plassen en de telefoon wel even meeneem. Dat vond hij asociaal.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:45 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Holy crap Maghre.
Durf je al wel scheetjes te laten als je naast hem staat?Of zit je nog in de ‘ik heb een rode bh aan, dus ik moet per se een rode string aan’-fase.
quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:57 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Hahahaha, moet zo lachen om je. Meneer is best stijf. Ik vertelde hem gisteren aan de telefoon dat ik even moet plassen en de telefoon wel even meeneem. Dat vond hij asociaal.![]()
Toen in Marokko, waar we dus ruim 6 weken hebben samengewoond vond ik het moeilijk om naar de wc te gaan. Als ik moest plassen dan liet ik het water altijd lopen en voor de grote boodschap ging ik altijd naar mijn eigen huis ( onder het mom van, nieuwe kleding halen, koffers stonden daar of het huis even schoonmaken).
Ja, ik ben heeeeeel spontaan en hij minder. Dat bots wel eens, maar voor de rest heb ik er goede hoop in. Net zoals ik ook het gevoel heb dat jullie allemaal heel snel zwanger gaan zijn.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:05 schreef Soof-87 het volgende:
[..]!
Heeft allemaal even tijd nodig.Maar je hebt wel lef zeg. Er breken spannende tijden aan.
Precies ditquote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:05 schreef Soof-87 het volgende:
[..]!
Heeft allemaal even tijd nodig.Maar je hebt wel lef zeg. Er breken spannende tijden aan.
Eerste zwangerschap was ongepland.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 23:25 schreef MaJo het volgende:
Binnen een week getrouwdjeetje
wil je dan eerst niet lekker van elkaar genieten voordat je aan een kindje begint?
En Rome, ik zou het wel weten hoor
[/quote]quote:Op dinsdag 2 januari 2018 23:41 schreef Roomsnoes het volgende:
Dus je woonde eerst in Marokko en bent pas geleden in NL komen wonen? En je hebt al een kindje of is de zwangersc[quote]
Zo lief jouw compliment. Ook snel gaan samenwonen dus? Soms heb je geen maanden of jaren nodig, he.quote:hap verkeerd afgelopen?
Ik vind je dapper! Ik ben ook na de kennismaking niet meer bij mijn man weggegaan, maar de grote beslissingen hebben we met ietsjes meer overwegingen gemaakt. Een huis kopen doen we dan weer wel spontaan
quote:Ik was werkzaam in de culturele sector, in de pr. Was het zat. Gewoon het alleen zijn, de saaie routine en toen kwam de zomervakantie. Ik heb toen ontslag genomen met het idee voor een lange tijd naar Marokko te gaan. In de nacht van 24 augustus leerde ik mijn man kennen en voor we het wisten waren we getrouwd. Rond 10 september is er een baby gemaakt en ben toen ook terug naar NL gegaan. Helaas een miskraam. Nu wil ik graag hier wonen en ben ik op zoek naar een baan, maar dat schiet niet op - hoewel ik er deels debet aan ben, want echt actief solliciteren doe ik niet- maar meneer ( die dus in Rome zit) is de afstand nu wel erg zat ( best vaak onnodige ruzies mede dankzij de afstand). Meneer heeft een huisje gevonden en is vandaag met idee gekomen mij naar Rome te halen. En dat betekent snel klussen voor een baby. En dat was het het verhaal in een notendop. Maar betekent wel financieel afhankelijk zijn van hem en dat weerhoudt me. Vind dat zoooo moeilijk.
Wat goed! Nu lekker een weekendje weg en dan kun je er weer voor gaanquote:Op woensdag 3 januari 2018 11:38 schreef B.ertha het volgende:
Yesss, ik ben ongesteld! Op naar meer streepjes inderdaad
Jaaaaaaaa Bertha. Dit is ook de eerste en de laatste keer dat ik juich bij een menstruatie voor jou hoor.quote:Op woensdag 3 januari 2018 11:38 schreef B.ertha het volgende:
Yesss, ik ben ongesteld! Op naar meer streepjes inderdaad
Mijn NOD is morgenquote:Op woensdag 3 januari 2018 12:30 schreef Soof-87 het volgende:
Zijn er nog dames die binnenkort een testje wagen?Om de streepjesregen maar voort te zetten?
Oeh! Spannend.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:42 schreef Camac het volgende:
[..]
Mijn NOD is morgen. Tenzij het in de trent van mijn vorige cyclus gaat zijn, dan is mijn NOD 28 januari
.
Neequote:Op woensdag 3 januari 2018 12:43 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Oeh! Spannend.
Had je je eisprong gevonden afgelopen cyclus?
quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:45 schreef Camac het volgende:
[..]
NeeDus we hebben maar gewoon konijnen nagedaan.
Als deze ook zo mal gaat doen ga ik naar de huisarts.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:46 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Hoop dat je cyclus weer een beetje normaal doet.
Goedzo! Dat is heel fijn.quote:Op woensdag 3 januari 2018 11:38 schreef B.ertha het volgende:
Yesss, ik ben ongesteld! Op naar meer streepjes inderdaad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |