FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #224 Bah straks die pokemon bullshit
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geďnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken. Verder is The Cave van Mumford & Sons natuurlijk een geniaal nummer dat in geen enkel stemlijstje mag ontbreken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hčze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naďve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
FOK!'er ter plaatse ArnieAlberts kreeg de groetjes door van zowel Annemieke... O+
SPOILER
20171227_173525.jpg
...als van de 'ons zo geliefde' Stefan Stasse! _O- Mét karaoke-optredentje van ArnieAlberts! :D
SPOILER
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

61ijQl.gif
25791212_1777826422250719_3979438122616665340_o.jpg?oh=1a7a90682719ae2e769e959157452d17&oe=5ABC1686
15foxv8.jpg
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:05 schreef Isorden het volgende:
Al die haat op Jason Paige :')
En terecht, veel te hoog
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Topic is dan allang dicht maar BOEIUHHHH
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:05 schreef Isorden het volgende:
Al die haat op Jason Paige :')
IK ken hem niet eens
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Ik ben een vrouw en kan dit best waarderen hoor :Y
cafcazaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Goeie TT
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:06
288, 287, 286, 285 is wel een aaneenschakeling van extreem genot.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:06
#284...de plek waar Finn-genot had kunnen staan
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Kut TT :') :') :')
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:03 schreef alopio het volgende:

[..]

Grand Prestige hier _O_
Daar heb ik nog 4 flessen van uit 2015 liggen, misschien morgen maar eentje openen.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:05 schreef Isorden het volgende:
Al die haat op Jason Paige :')
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Dat is niet eens dit uur toch? :o
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:05 schreef Isorden het volgende:
Al die haat op Jason Paige :')
heb dat hele pokemongebeuren nog nooit gezien, van na mijn tijd.
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Snel jongens gauw dit topic vol zodat we wel een liefdevolle TT hebben voor Jason Paige.
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:05 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

:o Ik kende deze man ook. Leuke gozer. Dan heb je toch een wtf. (mijn plaatsgenoot dan)
Mja, hij is in ieder geval gegaan tijdens iets wat 'ie leuk vond, zullen we maar zeggen..
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Sologenot
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:06
TT :N
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
TT :')
Poison-Ivyzaterdag 30 december 2017 @ 21:06
Mooie solo O+
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:07
Zeer terechte TT.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:06 schreef essnhills het volgende:
Dat is niet eens dit uur toch? :o
jawel, laatste van dit uur.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:06 schreef essnhills het volgende:
Dat is niet eens dit uur toch? :o
Laatste nummer dit uur
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:07
Oh toch wel, helemaal op het eind :')
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:06 schreef Ajacied422 het volgende:
288, 287, 286, 285, 284 is wel een aaneenschakeling van extreem genot.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
Ze doen gewoon de verkorte versie :(
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
Die van Gerwen look a like :')
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef essnhills het volgende:
Oh toch wel, helemaal op het eind :')
Dat is de enige die ik overweeg te muten/boycotten
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef MTheBassman het volgende:
Ze doen gewoon de verkorte versie :(
We verwachten het niet.
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:06 schreef djenneke het volgende:
Ik ben een vrouw en kan dit best waarderen hoor :Y
Kijk hier hebben we wat aan :)
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dat is de enige die ik overweeg te muten/boycotten
Van alle nummer kies je deze uit :')
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
Titelsong van de tekenfilm.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dat is de enige die ik overweeg te muten/boycotten
Ik ook. Ik overweeg mijn radio kapot te slaan zoals Camiel Eurlings zijn vrouw mishandelde; geen genade.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
Gotta Catch 'Em All.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
Laatste van dit uur
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
Gotta Catch 'em all
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef MTheBassman het volgende:
Ze doen gewoon de verkorte versie :(
Dat komt echt heel onverwachts ja, dat zouden ze echt nooit doen.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
Hoe hij ze allemaal vangt
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
De volgende 2 artiesten zouden heel goed zijn in een duet.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Bos81 het volgende:
POkemon?? Ik heb nog nooit wat van Ash en co gevolgd dus over welk nummer gaat het??
De meest bekende. Je kent m wel
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Gotta Catch 'Em All.
Net als SOA's in een achterstandswijk :')
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
Ik ga zo lekker vuurwerk kijken bij het zolderraam
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ook. Ik overweeg mijn radio kapot te slaan zoals Camiel Eurlings zijn vrouw mishandelde; geen genade.
Dat moet je eerst 6 jaar ontkennen hč
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:08
Michael van Gerwen :').
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
Seven Nation Army komt zo langs dus?
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef MTheBassman het volgende:
Ze doen gewoon de verkorte versie :(
*O* *O* *O*
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Michael van Gerwen :').
Wat een triangeltosti
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Net als SOA's in een achterstandswijk :')
The Offspring zingt daar nog over.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
HOOO MICHAEL VAN GERWEN
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Is die Jason familie van Jennifer "Crush" Paige??
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ook. Ik overweeg mijn radio kapot te slaan zoals Camiel Eurlings zijn vrouw mishandelde; geen genade.
Veel plezier bij KLM en het IOC!
Poison-Ivyzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Ik noem dit trouwens geen powerballad....
AgeEllzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Hahaha. Michael van Gerwen
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Persefoneia het volgende:
De volgende 2 artiesten zouden heel goed zijn in een duet.
omdat ze Yusuf en Youssef heten?
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Morning Has Broken.... uhm ja, zo'n 13 uur geleden al Yusuf Islam!!
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Post #1000 van vandaag.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Uccie het volgende:

[..]

Dat moet je eerst 6 ontkennen hč
Nee, nee, over een maand of 10 zeg ik wel tegen mijn vader dat het wederzijds handgemeen was.
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik noem dit trouwens geen powerballad....
Nee, hun powerballad is nothing else matters
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
Post #1000 van vandaag.
_O_
LekkerWeertjezaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef MTheBassman het volgende:
Ze doen gewoon de verkorte versie :(
Van bijna alles ja.

De verplaatsing van de start naar 9 uur op 25 december was echt niet vanwege het willen draaien van de volledige versies. Meer vanwege reclame. ;(
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Persefoneia het volgende:
De volgende 2 artiesten zouden heel goed zijn in een duet.
Cat Stevens en Kensington?
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Stasse maakt wel altijd mooie zinnen
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik noem dit trouwens geen powerballad....
Te hard voor een ballad inderdaad
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
Post #1000 van vandaag.
Wow. Dat is best veel :P
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
Post #1000 van vandaag.
Dit is niet normaal hoor :o
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
Post #1000 van vandaag.
Rookie numbers.. :N
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Isorden het volgende:

[..]

omdat ze Yusuf en Youssef heten?
Dat laatste wist ik niet.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Seven Nation Army komt zo langs dus?
Nee, wel wordt God bezongen in #288. Terwijl we niet in de kerk zitten.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:09
Dit is mooi O+
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Morning has broken O+
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
#yolo
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Deze man islam
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Pom pom
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Wat een triangeltosti
Lewis staat met 1-0 voor. #believe
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Deze is fijn O+
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Scorpion_17 het volgende:
Stasse maakt wel altijd mooie zinnen
Dattie dat lekker op radio 5 ofzo gaat doen.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dat laatste wist ik niet.
Is zn achternaam
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Piano genot O+
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
zijn mooiste O+
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Zorro het volgende:
Deze man islam
Niet meer.
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Wat voor dier hoor ik hier ook weer bij te zien?
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef essnhills het volgende:
Morning has broken O+
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dit is niet normaal hoor :o
Maar zo bijzonder toch ook weer niet? :o
Piranjavisjezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Ik mag er weer één afstrepen *O*
Koen66zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Avond :W
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Rembo en Rembooooo :D
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Alweer Seal?
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Nee, nee, over een maand of 10 zeg ik wel tegen mijn vader dat het wederzijds handgemeen was.
Sounds plausible...niet vergeten te klagen dat je ophef niet zag aankomen.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
#YOLO?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Maar net zo verboden
dat wel ja.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wat voor dier hoor ik hier ook weer bij te zien?
Een hont?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is mooi O+
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Nee, wel wordt God bezongen in #288. Terwijl we niet in de kerk zitten.
Door een artiest genaamd Faithless, dus uh.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lewis staat met 1-0 voor. #believe
Wij kijken ook

(maar ja ben ik ook blij mee ja)
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Ah, na dit nummer lekker de wasmachine aanzetten O+
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Zeehondjes O+
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Koen66 het volgende:
Avond :W
Boudewijn zingt dat pas morgen.
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 21:10
En ja hoor Morning has broken als het avond is. Die lijstmanipulatie werkt voor geen meter
Poison-Ivyzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Nee Stefan dit gaat niet lukken
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Lieeffffff liedje..
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Dit is zo mooi O+
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Koen66 het volgende:
Avond :W
O+
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Koen66 het volgende:
Avond :W
:W
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Een hont?
Nee, ik dacht eerst zeehond, maar da's It's a beautiful day van Queen
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Waar zijn die handjes? ;(
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:10
Waar was die reclame ook weer van. waar dit nummer in werd gebruikt? :@ :@ WNF toch oid
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef LTVDK het volgende:
Ah, na dit nummer lekker de wasmachine aanzetten O+
Vanaf het nummer daarna wel weer terug hč?
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wat voor dier hoor ik hier ook weer bij te zien?
een zeehond? of was dat queen?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
O+
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dattie dat lekker op radio 5 ofzo gaat doen.
Radio 5 was tijdens de evergreen top 1000 echt heerlijk. Soms wel erg oubollig natuurlijk, maar nauwelijks reclame.

Alleen Henk-Jan Smits :')
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wat voor dier hoor ik hier ook weer bij te zien?
konijn toch?
Piranjavisjezaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Zó mooi O+
LekkerWeertjezaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Bos81 het volgende:
Waar was die reclame ook weer van. waar dit nummer in werd gebruikt? :@ :@ WNF toch oid
WNF ja. Met die zeehondjes.
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Jullie gaan weer lekker hard.
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Kan Stasse niet verkasse?
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Yusuf Islam genot _O_
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Cat Stevens en Kensington?
Ruk. Op mijn scherm oogde het anders. Ik pak nog een 43. -O- correctie: Peter en Kate
cafcazaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:07 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ook. Ik overweeg mijn radio kapot te slaan zoals Camiel Eurlings zijn vrouw mishandelde; geen genade.
Je zult maar Camiel E. heten en elke keer die naam langs horen komen :{w
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Mooi dit
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Uccie het volgende:

[..]

Sounds plausible...niet vergeten te klagen dat je ophef niet zag aankomen.
097b5feddc_1449063896_Natuurlijk-afgesloten-met-dit-krankzinnig-mooie-moment.gif
MarijeHzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
O+ O+
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Vanaf het nummer daarna wel weer terug hč?
Jaja, hoelang duurt die Zeeuwse ellende?
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Nee, ik dacht eerst zeehond, maar da's It's a beautiful day van Queen
Goed gezien, dat wist Cee mij daarnet ook te vertellen
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Uccie het volgende:

[..]

konijn toch?
Dat dacht ik ook!
essnhillszaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Bos81 het volgende:
Waar was die reclame ook weer van. waar dit nummer in werd gebruikt? :@ :@ WNF toch oid
Ja volgens mij wel :Y

Zoiets iig :Y
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dattie dat lekker op radio 5 ofzo gaat doen.
Wat super irritant is dat je nooit weet wanneer die klaar is met kletsen.

Hij zegt wat tijdens een intro is dan 3 sec stil zegt weer een woord is weer stil en net als je denkt nu is die klaar perse hij alsnog iets uit zijn strot.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Piranjavisje het volgende:
Zó mooi O+
Piano word ik altijd zo warm van binnen O+
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Bos81 het volgende:
Waar was die reclame ook weer van. waar dit nummer in werd gebruikt? :@ :@ WNF toch oid
Net als Black - Wonderful Life en Alan Parsons Project - Old And Wise. Geloof ik.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Radio 5 was tijdens de evergreen top 1000 echt heerlijk. Soms wel erg oubollig natuurlijk, maar nauwelijks reclame.

Alleen Henk-Jan Smits :')
Leeft Henk-Jan Smits nog?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
Was Homdeck nou gespot?
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Ruk. Op mijn scherm oogde het anders. Ik pak nog een 43. -O- correctie: Peter en Kate
Ja, ik begreep dat je die bedoelde naar aanleiding van vorig uur ;)
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef cafca het volgende:

[..]

Je zult maar Camiel E. heten en elke keer die naam langs horen komen :{w
:D _O- Dat lijkt mij ook erg irritant...
Koen66zaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:10 schreef Bos81 het volgende:
Waar was die reclame ook weer van. waar dit nummer in werd gebruikt? :@ :@ WNF toch oid
ahja zoiets idd met die zeehonden
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef cafca het volgende:

[..]

Je zult maar Camiel E. heten en elke keer die naam langs horen komen :{w
:D
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Radio 5 was tijdens de evergreen top 1000 echt heerlijk. Soms wel erg oubollig natuurlijk, maar nauwelijks reclame.

Alleen Henk-Jan Smits :')
Zag toen op tv ook een stukje van de evergreen, die Henk Jan Smits kan dus totaal niet presenteren
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Leeft Henk-Jan Smits nog?
Ja, die is DJ bij Radio 5
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Ruk. Op mijn scherm oogde het anders. Ik pak nog een 43. -O- correctie: Peter en Kate
Dat past idd beter, maar die is net geweest :D
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Piano word ik altijd zo warm van binnen O+
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef peaceman het volgende:
Was Homdeck nou gespot?
:W
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef essnhills het volgende:

[..]

Ja volgens mij wel :Y

Zoiets iig :Y
Dat was wel meteen mijn eerste gedachte ook. Allemaal jonge dieren, ijsbeertjes etc.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Net als Black - Wonderful Life en Alan Parsons Project - Old And Wise. Geloof ik.
en dan ene nummer van queen ook
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:11 schreef peaceman het volgende:
Was Homdeck nou gespot?
Ja, was er al heel even eerder in de week hoor
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef Homdeck het volgende:

[..]

:W
Keeeerl! ^O^
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:12
Jaaa knallen met Kensington _O_
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja, die is DJ bij Radio 5
wat is die slecht zeg, hoorde hem bij die evergreen top 1000
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Can'tSingToch? :')
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:13
oh joy :{
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Streets is op zich wel een lekker nummer

jammer dat ze hem daarna nog 10 keer maakten (en hij staat wat hoog...)
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
NEEEEEEE
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja, die is DJ bij Radio 5
Wow.
Poison-Ivyzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Van mij mag dit t hele jaar door... O+ O+
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Keniksendalletjeton
ascozaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Oh deze.
AgeEllzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Dit is dan ook de ergste van die pleurisband
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Dit :') :') :') :') :') :')
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Waar is D. eigenlijk. Die heb ik weinig gezien dit jaar :'(
Roel_Jewelzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Verdomme
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Weet je, ik vind dit gewoon wel een lekker nummer.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Braak :r
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef peaceman het volgende:

[..]

Keeeerl! ^O^
Kearl, kearl, kearl, wat loa'j oe goan
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Streets is op zich wel een lekker nummer

jammer dat ze hem daarna nog 10 keer maakten (en hij staat wat hoog...)
is 1 van de minder irritante ja
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Definitie van muzikaal behang of granol of ebola ....pick one
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Even een Grimbergen open trekken en even een paar nummers genieten
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Hey, dit is toch dat ene nummer van Kensington?
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Yo wie is die brunette chick naast de dj
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Deze van Kensington is gewoon _O_
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Hmmmm
MarijeHzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Kensington ^O^ *O* *O*
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Streets is op zich wel een lekker nummer

jammer dat ze hem daarna nog 10 keer maakten (en hij staat wat hoog...)
Live is het wel lekker, dan klinkt het minder alsof hij continu in een conservenblik staat te galmen.
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Dit is gewoon smerige aids. Noem mij mensen die op dit soort smakeloze muziek stemmen.
Koen66zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
Oja, deze
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef djenneke het volgende:
Waar is D. eigenlijk. Die heb ik weinig gezien dit jaar :'(
Druk met andere dingen -O- hij was er vanavond nog wel even.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef datismijnmening het volgende:
Deze van Kensington is gewoon _O_
:R
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:13
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef peaceman het volgende:

[..]

Keeeerl! ^O^
beetje druk gehad afgelopen week :@
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef djenneke het volgende:
Waar is D. eigenlijk. Die heb ik weinig gezien dit jaar :'(
af en toe hopt ie binnen... maar idd weinig
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:12 schreef Homdeck het volgende:

[..]

wat is die slecht zeg, hoorde hem bij die evergreen top 1000
Ja ik heb me daar ook aan geergerd, die ochtend DJs waren ook vreselijk, Henk en Manuela Kemp

Die ouwe pianospelert was wel fijn, Jan Rietman ofzo
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Nog steeds niemand die dat meisje herkent?
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
*O* *O* *O*
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Dagoduck het volgende:
Hey, dit is toch dat ene nummer van Kensington?
Heb ik al zes keer gehoord ofzo. Veel live versies ofzo
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef djenneke het volgende:
Waar is D. eigenlijk. Die heb ik weinig gezien dit jaar :'(
Swifterband, die kunnen pas knallen.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef PippenScottie het volgende:
Weet je, ik vind dit gewoon wel een lekker nummer.
Daar gaat het ook niet echt om, het klinkt gewoon allemaal hetzelfde.
AgeEllzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Cafe vind t ook niks
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Als dit in 1980 was gemaakt door een Amerikaanse of Britse band had iedereen dit fantastisch gevonden.
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Een vriend van mij speelt in een bandje en die treedt begin januari op in Utrecht. Wilde de naam Kensington er als support act bij zetten om dat vervolgens door te streden en er Cancelton van te maken. Vonden ze niet zo leuk... _O-
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Ik zie een metalhead vooraan staan
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef djenneke het volgende:
Waar is D. eigenlijk. Die heb ik weinig gezien dit jaar :'(
Ik wel maar volgens mij was ie salty over die TT verandering, geen idee of ie nog terugkomt
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
WAAR ZIJN DIE HANDJES!?! *O* *O* *O*
cafcazaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Kyran het volgende:
Definitie van muzikaal behang of granol of ebola ....pick one
Muzikale vochtvlekken op de muur
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Homdeck het volgende:

[..]

beetje druk gehad afgelopen week :@
volgend jaar niet weer he?! }:|
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Ties02 het volgende:
Yo wie is die brunette chick naast de dj
Ik heb ook een naam of bron nodig.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Heb ik al zes keer gehoord ofzo. Veel live versies ofzo
Coverversies van de bandleden solo kan ook nog?
ijs_beerzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Ach. Er bestaan slechtere plaatjes.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Uccie het volgende:

[..]

Live is het wel lekker, dan klinkt het minder alsof hij continu in een conservenblik staat te galmen.
Ja dat is ook vervelend aan Kensington
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Die vind ik zo'n zeik-/janknummer :')
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef DecoAoreste het volgende:
Als dit in 1980 was gemaakt door een Amerikaanse of Britse band had iedereen dit fantastisch gevonden.
Waarom zeggen mensen dit toch steeds

Nee
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
Het ergste is.... WAAROM KEN IK DIE FUCKING TEKST UIT MN HOOFD
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef datismijnmening het volgende:
WAAR ZIJN DIE HANDJES!?! *O* *O* *O*
Hele ZIGGODOME gaat los *O*
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef datismijnmening het volgende:
WAAR ZIJN DIE HANDJES!?! *O* *O* *O*
In het broekje.
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:15
Ik weet wel wie de brunette tegenover Stasse is, maar dat boeit niemand
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef datismijnmening het volgende:
WAAR ZIJN DIE HANDJES!?! *O* *O* *O*
In mijn broek, hoezo? :@
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Isorden het volgende:
Het ergste is.... WAAROM KEN IK DIE FUCKING TEKST UIT MN HOOFD
#RADIO
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef DecoAoreste het volgende:
Als dit in 1980 was gemaakt door een Amerikaanse of Britse band had iedereen dit fantastisch gevonden.
Neuh, geloof ik niet, dan was dit Modern Talking geweest
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
Lekkere moodkiller deze muziek
jcdragonzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
3fm?
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Isorden het volgende:
Het ergste is.... WAAROM KEN IK DIE FUCKING TEKST UIT MN HOOFD
Stiekem vind je dit leuk
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
Die gast vooraan is zijn Metallica trui niet waard....
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Ties02 het volgende:
Lekkere moodkiller deze muziek
Heb mijn broek maar weer aangetrokken inderdaad.
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:13 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Druk met andere dingen -O- hij was er vanavond nog wel even.
Hij heeft gewoon een leven :o
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Isorden het volgende:
Het ergste is.... WAAROM KEN IK DIE FUCKING TEKST UIT MN HOOFD
ILLUMINATI INDOCTRINATIE!
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Waarom zeggen mensen dit toch steeds

Nee
Als Lionel Messi niet geboren werd, nou wat dan? WAT DAN? ALS DAN?
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:15
en zo weer Metallica.... :{
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef DecoAoreste het volgende:
Als dit in 1980 was gemaakt door een Amerikaanse of Britse band had iedereen dit fantastisch gevonden.
Bands in die tijd zouden het niet in hun hoofd halen zoiets te maken.
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

In het broekje.
x-ruk-yum.gif
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
Die Metallica fans moeten wel even normaal doen hoor
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

#RADIO
Nou is het ook niet de meest ingewikkelde diepzinnige tekst :')
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 21:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Waarom zeggen mensen dit toch steeds

Nee
Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:15
Stasse _O_
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Diaan73 het volgende:
en zo weer Metallica.... :{
*G*
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef d4v1d het volgende:

[..]

[ link | afbeelding ]
x-ruk-ani.gif
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Stasse _O_ _O_
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef djenneke het volgende:

[..]

Hij heeft gewoon een leven :o
Blijkbaar :Y
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik wel maar volgens mij was ie salty over die TT verandering, geen idee of ie nog terugkomt
Welke TT verandering? Heb ik gemist denk ik :P
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
12s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef peaceman het volgende:

[..]

volgend jaar niet weer he?! }:|
ik block mijn agenda vast
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Stasse houdt niet van Kensington _O-
Bakkertjeeezaterdag 30 december 2017 @ 21:16
kensington heeft 2 nummers die beter zijn, en die staan beide niet in de lijst: st. helena en little light, maargoed misschien komt dat ooit nog.
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef djenneke het volgende:

[..]

Hij heeft gewoon een leven :o
Hoax
cafcazaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Passie bij Kensington :?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Diaan73 het volgende:
en zo weer Metallica.... :{
Genot toch O+
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Blijven zakken, Kensington. Over een paar jaar hebben we hier dan geen last meer van.
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Diaan73 het volgende:
en zo weer Metallica.... :{
Smiley01-1.gif?w=280&h=210&fit=crop
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:14 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja dat is ook vervelend aan Kensington
Ze traden op in mijn woonplaats dit jaar. Iedereen helemaal dol. Alle leeftijden, maakt niet uit.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Diaan73 het volgende:
en zo weer Metallica.... :{
Zo'n zin in, dit is echt een bazennummer.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef Diaan73 het volgende:
en zo weer Metallica.... :{
Mooi toch *O*
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
Maar Blřf vind ik geweldig
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

Welke TT verandering? Heb ik gemist denk ik :P
Jij was idd niet in het topic, gisteren veranderde Dago zijn TT en toen was ie weg met een beetje boze ondertoon
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Gitarenuurtje...

Zometeen heerlijk solo genot!!
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
JAAAAA
een van mijn eerste nummers op gitaar
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Zo, net op tijd terug *G*
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef d4v1d het volgende:

[..]

[ link | afbeelding ]
Daar zal de broek toch echt voor uit moeten, anders is er niet genoeg ruimte om de slag af te maken.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
rVdy32c.gifrVdy32c.gifrVdy32c.gif
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Kippenvel altijd bij dit nummer
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Meesterwerk van Metallica _O_ _O_ _O_
cafcazaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Ik vind het origineel van Visage leuker.
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Kunnen niet meteen doorgaan naar The man with the child in his eyes?
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Deze is heerlijk van Metallica
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
_O_ _O_ _O_
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef MTheBassman het volgende:
Meesterwerk van Metallica _O_ _O_ _O_
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Kyran het volgende:
Kippenvel altijd bij dit nummer
Even het volume omhoog.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:16
Gitaruhh _O_ _O_ _O_
AgeEllzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Wat een intro he...... heerlijk
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Vind het origineel van de Dire Straits mooier
Fred_Bzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef MTheBassman het volgende:
Meesterwerk van Metallica _O_ _O_ _O_
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Kunnen niet meteen doorgaan naar The man with the child in his eyes?
Of we draaien de volle versie hiervan en skippen de andere? O+
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Ik ga mijn broekje ook uittrekken.
Ik twijfel of ik de gordijnen ook dicht moet doen.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
nee omdat het matige kwaliteit is. en ze ten onrechte nogal veel en hoog genoteerd staan. :)
n00biedoobiedoozaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef AgeEll het volgende:
Wat een intro he...... heerlijk
Yep
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Ik ben helemaal niet zo'n Metallica liefhebber, maar deze _O_ _O_ _O_
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef OscarMopperkont het volgende:
Vind het origineel van de Dire Straits mooier
Ik vind de versie van Visage beter, die is wel een beetje vaal geworden...
djennekezaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
Ik vind juist het tegenovergestelde. Je moet dit van iedereen goed vinden omdat het Nederlands is. Ik vind er gewoon geen zak aan.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Dat intro :9~
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze is heerlijk van Metallica
Vindt mijn vogel ook _O- je zou toch denken dat hij na 6 jaar Spandau Ballet was vergeten waarmee hij is opgevoed :(
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga mijn broekje ook uittrekken.
Ik twijfel of ik de gordijnen ook dicht moet doen.
Dan zie je het vuurwerk niet.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Toen Cliff Burton nog leefde :'(
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef datismijnmening het volgende:
Dat intro :9~
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga mijn broekje ook uittrekken.
Ik twijfel of ik de gordijnen ook dicht moet doen.
Doe eens gek, wat maakt het uit.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:17
Staat One erin?
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
I Was me but now he's gone
LekkerWeertjezaterdag 30 december 2017 @ 21:18
Fade to Black is wel een fijn nummer. :)
Ajacied422zaterdag 30 december 2017 @ 21:18
Metallica is een beetje haat-liefde. Soms heel erg leuk, soms heel erg kut. Hoort erbij.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Homdeck het volgende:

[..]

ik block mijn agenda vast
Goed zo. Met jou erbij was het nog gezelliger geweest natuurlijk.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef Ties02 het volgende:
Staat One erin?
Ja, op 23 :Y
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef Ties02 het volgende:
Staat One erin?
23
edit spuit11 :')

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 30-12-2017 21:18:29 ]
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef MTheBassman het volgende:
Toen Cliff Burton nog leefde :'(
Weer een die veel te vroeg t hoekkie omging
Achterhokerzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef Ties02 het volgende:
Staat One erin?
#23
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
IAMTHETABLE.png
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef Uccie het volgende:

[..]

Vindt mijn vogel ook _O- je zou toch denken dat hij na 6 jaar Spandau Ballet was vergeten waarmee hij is opgevoed :(
Heb jij hem opgevoed met Metallica of iemand anders?
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
`Kensington is gewoon matige pulp....
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:15 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Omdat het waar is. Kensington wordt vooral gehaat omdat het redelijk nieuw én ook nog eens van Nederlandse bodem is, en dan is het cool om te haten.
Nee hoor, dat maakt me niets uit. Ik O+ De Staat, die zijn ook redelijk nieuw en van Nederlandse bodem. Het gaat vooral om de muziek die ze maken.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
giphy.gif
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:18 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

#23
Top
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Jij was idd niet in het topic, gisteren veranderde Dago zijn TT en toen was ie weg met een beetje boze ondertoon
dat was Dago toch niet?
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:18
tumblr_n5oci1bJ2a1rd1kpko4_r1_250.gif
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:18 schreef peaceman het volgende:

[..]

Goed zo. Met jou erbij was het nog gezelliger geweest natuurlijk.
wat een liefde O+
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Metallica is een beetje haat-liefde. Soms heel erg leuk, soms heel erg kut. Hoort erbij.
Mee eens, maar veel van de lijstpopulaire liedjes vind ik niks. Oke, beetje 50/50. Deze 2 uit dit uur top, Master en One top, Enter Sandman oke en NEM acceptebel, de rest overbodig
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:18 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Heb jij hem opgevoed met Metallica of iemand anders?
Nee zijn kweker, denk ik, vanaf kuiken werd hij heel blij van Metallica. Dat heeft hij zeker niet van mij.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:17 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ga mijn broekje ook uittrekken.
Ik twijfel of ik de gordijnen ook dicht moet doen.
_O-
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 21:19
Heerlijk :D
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
Sanitarium is ook wel lekker
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Ties02 het volgende:
JAAAAA
een van mijn eerste nummers op gitaar
Ik begon gewoon met House of the rising sun en Country roads en zo :@
Homdeckzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
die vorige vond ik beter eigenlijk
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
Prachtplaat _O_
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Jij was idd niet in het topic, gisteren veranderde Dago zijn TT en toen was ie weg met een beetje boze ondertoon
Ik was er gister niet eens?
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
giphy.gif
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:18 schreef peaceman het volgende:

[..]

dat was Dago toch niet?
Oh nee, die was er helegaar niet. Nizno dan I guess.
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
No-one but me can save myself. but its too late
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 21:19
Wat een sneue wannabe Metallicafans in het cafe trouwens???
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:16 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Genot toch O+
Nee ik kan hier geen enkel genot in vinden. Sorry.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 21:19
Call of Kthulu is ook O+
Niznowoensdag 3 januari 2018 @ 08:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 21:19 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Oh nee, die was er helegaar niet. Nizno dan I guess.
ik was het ook niet.
Heb alleen mijn eigen TT's aangepast.

Hele royaal late reactie maar moest t nog even kwijt :)

en zo pissig wassie niet

MUZ / Top 2000 Editie 2017 #180 lekkere bassielijn!

[ Bericht 11% gewijzigd door Nizno op 03-01-2018 08:30:52 ]
Dagoduckwoensdag 3 januari 2018 @ 08:30
quote:
99s.gif Op woensdag 3 januari 2018 08:23 schreef Nizno het volgende:

[..]

ik was het ook niet.
Heb alleen mijn eigen TT's aangepast.

Hele royaal late reactie maar moest t nog even kwijt :)
Het was Nattekat.
Niznowoensdag 3 januari 2018 @ 08:34
quote:
2s.gif Op woensdag 3 januari 2018 08:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Het was Nattekat.
weet t, had de post van D. al gevonden :)

Leuk he dagen later nog verder gaan in het topic :)