FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #216 WENEN
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 18:54
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
FOK!'er ter plaatse ArnieAlberts kreeg de groetjes door van zowel Annemieke... O+
SPOILER
20171227_173525.jpg
...als van de 'ons zo geliefde' Stefan Stasse! _O- Mét karaoke-optredentje van ArnieAlberts! :D
SPOILER
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

61ijQl.gif
25791212_1777826422250719_3979438122616665340_o.jpg?oh=1a7a90682719ae2e769e959157452d17&oe=5ABC1686
15foxv8.jpg
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 18:54
Goeie TT
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 18:54
giphy.gif
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 18:54
:'(
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 18:54
VIENNA O+ O+ O+ O+ O+ O+
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 18:55
OOOOOOOHHHHH VIENNAAAAAA _O_ O+
SureD1zaterdag 30 december 2017 @ 18:55
*G* Vienna *G*
Sfeermakerzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
TT = <3
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:53 schreef Djeez het volgende:
En waarom is dit in godsnaam beter dan Wonderful Days?
Waarom stond Rainbow In The Sky hoger dan Wonderful Days?
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:53 schreef alopio het volgende:

[..]

Dan nog steeds heb je flink doorgebakken hoor. Respect
Thnx! :@
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:54 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Woon jij in een platenwinkel ofzo _O-
Mijn vader heeft al zijn lp's bewaard _O- Heerlijk om gewoon af en toe wat uit de kast te kunnen trekken om te draaien.
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Had ik de lapo eigenlijk wel? Niet zeker, hij fuckte een beetje.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Er zitten ergens dichtbij mijn huis een paar kutpubers de hele tijd rotjes af te steken :(
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
VIENNA!!!!! _O_
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Een van de mooiste 80's liedjes O+
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
hundertwasser-village.jpg
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Waarom stond Rainbow In The Sky hoger dan Wonderful Days?
Omdat daar meer mensen op hebben gestemd.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Wenen '95 genot :D
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
@Bos81, dat is het Hundertwasserhaus he? Heb een heel boek over hem
Sfeermakerzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Sowieso top 100 waardig deze!!
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef DecoAoreste het volgende:
Had ik de lapo eigenlijk wel? Niet zeker, hij fuckte een beetje.
:Y
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
THE FEELING IS GONE ONLY YOU AND I, IT MEANS NOTHING TO MEEEEEE _O_
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Ohhhhh Viennaaaa
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef MTheBassman het volgende:
Er zitten ergens dichtbij mijn huis een paar kutpubers de hele tijd rotjes af te steken :(
Kapot maken die gasten
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Oeh deze is ook mooi :D
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Uccie het volgende:

[..]

Omdat daar meer mensen op hebben gestemd.
Bedankt Uccie.
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 18:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Sfeermaker het volgende:
Sowieso top 100 waardig deze!!
Ja eens
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Zin in Viennetta nu.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:55
Is dit Queen?
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 18:56
Ultravox is sowieso genot. Als je van 80s synth houdt, dan zeker de albums eens checken :)
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

:Y
Anders was het ook niet de eerste kaap geweest :P

Maar ik wilde jullie arme drommels ook niet laten wachten tot ik het had uitgezocht.
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
12s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Dagoduck het volgende:
Is dit Queen?
Kensington
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Bedankt Uccie.
Ik leg het je graag even uit.
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Mijn vader heeft al zijn lp's bewaard _O- Heerlijk om gewoon af en toe wat uit de kast te kunnen trekken om te draaien.
De mijne ook, maar ik word niet zo blij van Ernst Mosch und die Egerländer Musikanten :')
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef alopio het volgende:

[..]

Kapot maken die gasten
Blijkbaar zijn het ook Fokkers want nu zijn ze opeens gekapt :')
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Mijn vader heeft al zijn lp's bewaard _O- Heerlijk om gewoon af en toe wat uit de kast te kunnen trekken om te draaien.
O+ O+

Wij hebben sinds oktober een elpeekast (op maat laten maken). Zo blij mee. O+
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
Dit doet me wel veel minder dan de eerste paar keer dat ik het hoorde
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
DANCING
WITH TEARS IN MY EYES
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
*vinkt af
Klepper272zaterdag 30 december 2017 @ 18:56
Dit betekent niets voor mij
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef alopio het volgende:

[..]

Kensington
Soooooowwww :o
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Cee het volgende:
Zin in Viennetta nu.
_O-
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Cee het volgende:
Zin in Viennetta nu.
Oooooh ik nu ook :o
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Waarom stond Rainbow In The Sky hoger dan Wonderful Days?
Die is toch niet al geweest, hoop ik?
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Uccie het volgende:

[..]

Ik leg het je graag even uit.
Nou brand los!
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Doedezemaar het volgende:
@Bos81, dat is het Hundertwasserhaus he? Heb een heel boek over hem
:Y
Urquhartzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Isorden het volgende:
Wenen '95 genot :D
_O_

In the mist of Vienna O+
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Doedezemaar het volgende:
@Bos81, dat is het Hundertwasserhaus he? Heb een heel boek over hem
:Y

Ik ben dit jaar daar geweest. Even verderop is het KUnsthaus waar veel werk van hem hangt O+ O+
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

O+ O+

Wij hebben sinds oktober een elpeekast (op maat laten maken). Zo blij mee. O+
fotootje? O~)
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Mijn vader heeft al zijn lp's bewaard _O- Heerlijk om gewoon af en toe wat uit de kast te kunnen trekken om te draaien.
Tof wel.
Ik heb best veel muziek, maar allemaal op mp3
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:56
Eerste nummer van volgende uur is echt _O_ _O_ _O_ _O_
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 18:57
Midge Ure heeft dit jaar trouwens een album uitgebracht waarbij hij nummers van Ultravox een nieuw jasje heeft gegeven. Erg tof :)
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Cee het volgende:
Zin in Viennetta nu.
Fuck, die was ik vergeten :') Ik had me nog zo voorgenomen om die als toetje te gaan eten :')
het_fokschaapzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ohhhhh Viennaaaa
Op gestemd en ik sta nu in een snackbar zonder muziek -O-
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Blijkbaar zijn het ook Fokkers want nu zijn ze opeens gekapt :')
Maar goed ook, hier ook al die mijn muziek verstoren met knallen en andere onzin. Ga je moeder lekker lastigvallen joh :(
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef MTheBassman het volgende:
Eerste nummer van volgende uur is echt _O_ _O_ _O_ _O_
Kensington - Streets?
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

De mijne ook, maar ik word niet zo blij van Ernst Mosch und die Egerländer Musikanten :')
_O-
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

De mijne ook, maar ik word niet zo blij van Ernst Mosch und die Egerländer Musikanten :')
van mijn schoonouders was het twintigduizend keer Merle Haggard, BZN en Harrie Touw enzo. Hup naar de kringloop ermee.
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

Op gestemd en ik sta nu in een snack bar zonder muziek -O-
Waarom ga je dan juist nu patat halen?
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

Op gestemd en ik sta nu in een snack bar zonder muziek -O-
Geen oordopjes meegenomen?
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
Ik had Vienetta tiramisu met kerst

geen aanrader
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Nou brand los!
Dus als veel mensen op een plaat stemmen, komt ie hoger in de lijst en als er minder mensen op stemmen, lager. Graag gedaan :D
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Djeez het volgende:

[..]

Die is toch niet al geweest, hoop ik?
Gisteren of eergisteren zelfs al geloof ik. Maar sowieso zijn Lownoise & Theo 10x beter dan Elstak :{w
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Kensington - Streets?
Nee, daar zijn we nog naar Onderweg
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 18:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

van mijn schoonouders was het twintigduizend keer Merle Haggard, BZN en Harrie Touw enzo. Hup naar de kringloop ermee.
BZN in de hardrock tijd is best lollig ben ik achter gekomen
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 18:57
Viool O+
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef MTheBassman het volgende:
Eerste nummer van volgende uur is echt _O_ _O_ _O_ _O_
Welke?
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

van mijn schoonouders was het twintigduizend keer Merle Haggard, BZN en Harrie Touw enzo. Hup naar de kringloop ermee.
BZN zit er ook nog tussen geloof ik :')
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

Op gestemd en ik sta nu in een snackbar zonder muziek -O-
Duidelijk verkeerd gepland dan
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Uccie het volgende:

[..]

Dus als veel mensen op een plaat stemmen, komt ie hoger in de lijst en als er minder mensen op stemmen, lager. Graag gedaan :D
*mind blown*
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 18:58
Volgend uur Free Bird *O*

Dat was het wel -O-
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Kensington - Streets?
Ik schiet mezelf nog liever in de voet dan dat ik dat nummer leuk vind.

Je ziet het zo wel ;)
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef Uccie het volgende:

[..]

Dus als veel mensen op een plaat stemmen, komt ie hoger in de lijst en als er minder mensen op stemmen, lager. Graag gedaan :D
Ah bedankt voor de uitleg, zonder had ik dat dus nooit geweten.
het_fokschaapzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:57 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Waarom ga je dan juist nu patat halen?
Ik wist het niet
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

De mijne ook, maar ik word niet zo blij van Ernst Mosch und die Egerländer Musikanten :')
Mijn vader luisterde veel prog rock en blues. Focus, Kayak, Chicago, America, Yes, Santana.. dingen die ik niets aan vind zijn hooguit wat vage pop-albums uit die tijd.
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:56 schreef Bos81 het volgende:

[..]

:Y

Ik ben dit jaar daar geweest. Even verderop is het KUnsthaus waar veel werk van hem hangt O+ O+
zie, ik moet echt naar Wenen. We hadden te weinig tijd op onze huwelijksreis om via Wenen terug te rijden.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 18:58
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:58 schreef Zorro het volgende:
Volgend uur Free Bird *O*

Dat was het wel -O-
Lekker solo'tje
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 18:59
O nee, ook Johhnie Cash en Queen zie ik _O_
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:58 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Welke?
Onderweg van Abel :)
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
Wat een topuurtje was dat zeg _O_
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
Wat gaan we komend uur doen jongens?
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 18:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Onderweg van Abel :)
Dat doet de deur dicht!
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 18:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:58 schreef Cee het volgende:

[..]

*mind blown*
Ja en weet je wat helemaal raar is....veel mensen stemmen...kleiner nummer, ik ben het nog aan het verwerken.
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
"Dan houd je dus centjes over oma"

Echt kan iemand dat kind een paar tikken met een spaarpot geven ofzo :r
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
30 december 19-20 uur
321 Onderweg Abel
320 Kiss From A Rose Seal
319 Ring Of Fire Johnny Cash
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel
317 Jesus To A Child George Michael
316 The Cave Mumford & Sons
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd
314 Aan De Kust Bløf
313 Une Belle Histoire Michel Fugain
312 Run Snow Patrol
311 Radioactive Imagine Dragons
310 Killer Queen Queen
309 One Of These Nights Eagles
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 18:59
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef Zorro het volgende:
O nee, ook Johhnie Cash en Queen zie ik _O_
Ik mag hopen in de eerste helft van het uur want daarna zit ik in de auto en kan ik de rest van de avond tot een uur of half 1 's nachts niet meer luisteren.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 18:59
321 Onderweg Abel
320 Kiss From A Rose Seal
319 Ring Of Fire Johnny Cash
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel
317 Jesus To A Child George Michael
316 The Cave Mumford & Sons
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd
314 Aan De Kust Bløf
313 Une Belle Histoire Michel Fugain
312 Run Snow Patrol
311 Radioactive Imagine Dragons
310 Killer Queen Queen
309 One Of These Nights Eagles
Bomenverzamelingzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef Dagoduck het volgende:
Wat gaan we komend uur doen jongens?
Koffiedrinken bij de woonbegeleiding
Dus tot over een uur :W
Cassiuszaterdag 30 december 2017 @ 19:00
Onderweg in de 8-secondenversie: "Ik doe de deur dicht" *klik*
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
Hier aan de kust _O_
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:58 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Mijn vader luisterde veel prog rock en blues. Focus, Kayak, Chicago, America, Yes, Santana.. dingen die ik niets aan vind zijn hooguit wat vage pop-albums uit die tijd.
Santana vond hij ook goed, maar daar heeft hij dan weer geen LP van. Van Nana Mouskouri dan weer wel :')
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
Ik kan wel wat met dit uurtje, niet heel veel maar wel wat.
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef Dagoduck het volgende:
Wat gaan we komend uur doen jongens?
Ik doe de deur dicht.
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:00
Gvd ALWEEE Bløf :(

Wel stemlijst genot met Michel Fugain
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef Dagoduck het volgende:
30 december 19-20 uur
321 Onderweg Abel
320 Kiss From A Rose Seal
319 Ring Of Fire Johnny Cash
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel
317 Jesus To A Child George Michael
316 The Cave Mumford & Sons
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd
314 Aan De Kust Bløf
313 Une Belle Histoire Michel Fugain
312 Run Snow Patrol
311 Radioactive Imagine Dragons
310 Killer Queen Queen
309 One Of These Nights Eagles
Prima uurtje voor bij het avondmaal
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
310 Killer Queen Queen

Is dat een goed nummer? Killer van Queen Queen?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
321 Onderweg Abel ^O^ :@
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash :)
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael :{ (1 van de minste)
316 The Cave Mumford & Sons :)
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd ^O^
314 Aan De Kust Bløf :)
313 Une Belle Histoire Michel Fugain ^O^
312 Run Snow Patrol :)
311 Radioactive Imagine Dragons :{
310 Killer Queen Queen :)
309 One Of These Nights Eagles :)
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
321 Onderweg Abel :')
320 Kiss From A Rose Seal :{
319 Ring Of Fire Johnny Cash _O_
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael :)
316 The Cave Mumford & Sons :r
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd _O_ _O_ _O_ _O_
314 Aan De Kust Bløf O+ :@
313 Une Belle Histoire Michel Fugain O+
312 Run Snow Patrol _O_
311 Radioactive Imagine Dragons _O_
310 Killer Queen Queen :)
309 One Of These Nights Eagles :)
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:00 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Koffiedrinken bij de woonbegeleiding
Dus tot over een uur :W
:W
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:00
Run van Snow Patrol is ook top
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:00 schreef Ties02 het volgende:
Hier aan de kust _O_
Die mosselen :9~
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 19:01
321 Onderweg Abel :')
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash *O*
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael mwah
316 The Cave Mumford & Sons :?
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd _O_
314 Aan De Kust Bløf :')
313 Une Belle Histoire Michel Fugain :?
312 Run Snow Patrol mwah
311 Radioactive Imagine Dragons :?
310 Killer Queen Queen _O_
309 One Of These Nights Eagles :)
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Onderweg van Abel :)
Goed nummer idd :)
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:00 schreef Ties02 het volgende:
Run van Snow Patrol is ook top
Ja, hoogtepunt van het uur.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
68 miljoen aan vuurwerk :') |:(
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Onderweg van Abel :)
de gitarist daarvan is de nieuwe bassist van Racoon
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:00 schreef Isorden het volgende:
310 Killer Queen Queen

Is dat een goed nummer? Killer van Queen Queen?
Wel een geinig nummertje, had wel wat lager op de lijst gemogen.
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
321 Onderweg Abel :{
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash :)
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael :{
316 The Cave Mumford & Sons :N
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
314 Aan De Kust Bløf :N
313 Une Belle Histoire Michel Fugain _O_
312 Run Snow Patrol :?
311 Radioactive Imagine Dragons :N
310 Killer Queen Queen _O_
309 One Of These Nights Eagles :)
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:01 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Goed nummer idd :)
:Y
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:01
315 Lynyrd Skynyrd Free Bird
353 Volbeat Sad Man's Tongue
377 Foo fighters Learn to Fly
394 Iron Maiden Can I Play With Madness
413 Underworld Born Slippy
447 Focus Hocus Pocus
449 Gerry Rafferty Baker Street
693 Bruce Springsteen Jungleland
760 Paul McCartney & Wings Band on the run
763 Tom Petty Free Fallin'
832 Duran Duran Ordinary World
1360 Thin Lizzy Boys Are Back In Town
1474 Jeff Wayne & Justin Hayward Forever Autumn
1621 Steely Dan Reelin' in the years


* Isorden streept er weer een af
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef datismijnmening het volgende:
321 Onderweg Abel
320 Kiss From A Rose Seal
319 Ring Of Fire Johnny Cash
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel
317 Jesus To A Child George Michael
316 The Cave Mumford & Sons
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd
314 Aan De Kust Bløf
313 Une Belle Histoire Michel Fugain
312 Run Snow Patrol
311 Radioactive Imagine Dragons
310 Killer Queen Queen
309 One Of These Nights Eagles
Seal O+ O+ O+
Meezinggenot
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:02
321 Onderweg Abel ^O^
320 Kiss From A Rose Seal O+
319 Ring Of Fire Johnny Cash _O_
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel O+
317 Jesus To A Child George Michael O+
316 The Cave Mumford & Sons :)
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd _O_ _O_ _O_ _O_
314 Aan De Kust Bløf :{
313 Une Belle Histoire Michel Fugain *O*
312 Run Snow Patrol :)
311 Radioactive Imagine Dragons :') :') :') :')
310 Killer Queen Queen _O_
309 One Of These Nights Eagles _O_
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:01 schreef datismijnmening het volgende:
68 miljoen aan vuurwerk :') |:(
Dat was vorig jaar toch ook zoiets?
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
Jesus to a Child is een mooie van Sjors
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
Waarom heb ik toch zo'n hekel aan Nederlanstalige nummers? Ik ben er nog geen een tegengekomen die ik wel kan waarderen... :')
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:01 schreef Isorden het volgende:
315 Lynyrd Skynyrd Free Bird
353 Volbeat Sad Man's Tongue
377 Foo fighters Learn to Fly
394 Iron Maiden Can I Play With Madness
413 Underworld Born Slippy
447 Focus Hocus Pocus
449 Gerry Rafferty Baker Street
693 Bruce Springsteen Jungleland
760 Paul McCartney & Wings Band on the run
763 Tom Petty Free Fallin'
832 Duran Duran Ordinary World
1360 Thin Lizzy Boys Are Back In Town
1474 Jeff Wayne & Justin Hayward Forever Autumn
1621 Steely Dan Reelin' in the years


* Isorden streept er weer een af
Ik streep die straks ook af *;
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:02
Prima uurtje trouwens
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:02
97BWG3D.jpg

Fotootje

Onze nieuwste en mooiste aanwinst, box van Woodstock, ontbreekt nog op deze foto.
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Ties02 het volgende:
Jesus to a Child is een mooie van Sjors
Ja O+
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Dat was vorig jaar toch ook zoiets?
Sws een bizar bedrag
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:02
Van dat Imagine Dragons begrijp ik helemaal niks van :{
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Ties02 het volgende:
Jesus to a Child is een mooie van Sjors
Rapper Sjors :?
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Diaan73 het volgende:
[ afbeelding ]

Fotootje
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:02
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:59 schreef Dagoduck het volgende:
Wat gaan we komend uur doen jongens?
Broekje uit?
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Metalfreak het volgende:
Waarom heb ik toch zo'n hekel aan Nederlanstalige nummers? Ik ben er nog geen een tegengekomen die ik wel kan waarderen... :')
Frank Boeijen...daar merk je niet van dat het NLs is.
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Metalfreak het volgende:
Waarom heb ik toch zo'n hekel aan Nederlanstalige nummers? Ik ben er nog geen een tegengekomen die ik wel kan waarderen... :')
Nummertje 258 *G*
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:03
Eigenlijk gewoon een prima uurtje

Behalve M&S dan en Imagine Aids
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 19:03
Jammer dat de Boegies er niet in staan. Pretpunk uut Grunn
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef laxus13 het volgende:
Van dat Imagine Dragons begrijp ik helemaal niks van :{
Zeker als je ziet dat het hoger staat als freebird
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef Uccie het volgende:

[..]

Frank Boeijen...daar merk je niet van dat het NLs is.
Mwah, selectief, ook niet alles... Maar inderdaad, dat gaat nog.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef alopio het volgende:

[..]

Zeker als je ziet dat het hoger staat als freebird
Millenials!!!
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:03
FNV oplichters
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Broekje uit?
Heb jij uberhaupt dat broekje nog wel es aan?
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Nummertje 258 *G*
En dat is :?
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef alopio het volgende:

[..]

Zeker als je ziet dat het hoger staat als freebird
Nederland :')
noodgangzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Diaan73 het volgende:
[ afbeelding ]

Fotootje

Onze nieuwste en mooiste aanwinst, box van Woodstock, ontbreekt nog op deze foto.
My Baby LP _O_
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 19:04
Voor een goed doel krijgen we in een week een paar miljoen bij elkaar. Maar voor vuurwerk vinden we het nodig het veelvoudige uit te geven.
Nederland :')____!
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef SonicVolcano het volgende:
Jammer dat de Boegies er niet in staan. Pretpunk uut Grunn
kijk uit dat je hiermee Herman niet terug naar Fok! lokt
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
68 miljoen :D

en Oscar kan er GRATIS naar kijken :D *G*
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Diaan73 het volgende:
[ afbeelding ]

Fotootje

Onze nieuwste en mooiste aanwinst, box van Woodstock, ontbreekt nog op deze foto.
Netjes hoor :D
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Metalfreak het volgende:

[..]

En dat is :?
DJVT - Sterrenstof *G*
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:03 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Millenials!!!
Ach ja volgens jaar zal het vast rond 1200 staan ofzo
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:01 schreef Isorden het volgende:
315 Lynyrd Skynyrd Free Bird
353 Volbeat Sad Man's Tongue
377 Foo fighters Learn to Fly
394 Iron Maiden Can I Play With Madness
413 Underworld Born Slippy
447 Focus Hocus Pocus
449 Gerry Rafferty Baker Street
693 Bruce Springsteen Jungleland
760 Paul McCartney & Wings Band on the run
763 Tom Petty Free Fallin'
832 Duran Duran Ordinary World
1360 Thin Lizzy Boys Are Back In Town
1474 Jeff Wayne & Justin Hayward Forever Autumn
1621 Steely Dan Reelin' in the years


* Isorden streept er weer een af
Forever Autumn in jouw lijst :o Ik had Eve of the War.
Kan de hele lp/cd meepraten/zingen. Zo mooi. Goede keus ^O^
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
321 Onderweg Abel O+ O+
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash :)
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael O+
316 The Cave Mumford & Sons :?
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd *O* *O* *O*
314 Aan De Kust Bløf :r
313 Une Belle Histoire Michel Fugain O+ O+ O+
312 Run Snow Patrol :?
311 Radioactive Imagine Dragons :r
310 Killer Queen Queen O+
309 One Of These Nights Eagles _O_ _O_
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:04
Welk nummer van de afgelopen 10 jaar zal over een jaar of 40 nog als klassieker worden beschouwd, ongeacht of het echt een kneiter van een hit is geweest en ongeacht of je hem persoonlijk goed vindt of niet?
SonicVolcanozaterdag 30 december 2017 @ 19:04
Fleetwood Mac fans. Het eerste album met de populaire formatie krijgt een boxset editie binnenkort :9
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
Abel _O_
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef noodgang het volgende:

[..]

My Baby LP _O_
Ik heb er twee O+ O+
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef MTheBassman het volgende:
321 Onderweg Abel O+ O+
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash :)
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael O+
316 The Cave Mumford & Sons :?
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd *O* *O* *O*
314 Aan De Kust Bløf :r
313 Une Belle Histoire Michel Fugain O+ O+ O+
312 Run Snow Patrol :?
311 Radioactive Imagine Dragons :r
310 Killer Queen Queen O+
309 One Of These Nights Eagles _O_ _O_
Kent ie Snow Patrol niet

Man man man
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:04
Bef Hard
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Cee het volgende:
Welk nummer van de afgelopen 10 jaar zal over een jaar of 40 nog als klassieker worden beschouwd, ongeacht of het echt een kneiter van een hit is geweest en ongeacht of je hem persoonlijk goed vindt of niet?
Let It Happen
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 19:05
Kleine Pippies gaan zo naar bed. Mevrouw Pippen gaat naar de bios.

Kan ik eindelijk een avond met mijn broekje uit rustig Top 200 luisteren. O+
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef LTVDK het volgende:

[..]

DJVT - Sterrenstof *G*
Meh, en wat vond ik die slecht live :')
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef LTVDK het volgende:

[..]

DJVT - Sterrenstof *G*
Grappig, niet meer dan dat.
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:05
Chill man zorgtoeslag.....
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Ik heb er twee O+ O+
LP van jou, LP van mij.... ;(
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef PippenScottie het volgende:
Kleine Pippies gaan zo naar bed. Mevrouw Pippen gaat naar de bios.

Kan ik eindelijk een avond met mijn broekje uit rustig Top 200 luisteren. O+
*O*
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef PippenScottie het volgende:
Kleine Pippies gaan zo naar bed. Mevrouw Pippen gaat naar de bios.

Kan ik eindelijk een avond met mijn broekje uit rustig Top 200 luisteren. O+
TMI maar leuk dat je er weer bent! ^O^
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
3 (3) Led Zeppelin- Stairway To Heaven
5 (5) Deep Purple- Child In Time
23 (25) Metallica- One
26 (26) Dire Straits- Sultans of Swing
37 (44) Pearl Jam- Alive
49 (46) The Doors- Riders on the Storm
59 (73) AC/DC- Whole Lotta Rosie
64 (70) Rage Against the Machine- Killing in the Name
87 (97) Beatles- Yesterday
102 (107) Falco- Jeanny
108 (126) Ramses Shaffy- Laat me
157 (148) CCR- I Put A Spell on You
169 (180) Anouk- Nobody’s Wife
229 (190) Slayer- Angel of Death
223 (261) 10CC- Dreadlock Holiday
252 (520) Fleetwood Mac- The Chain
273 (275) ABBA- The Day Before You Came
275 (216) Mark & Clark Band- Worn Down Piano
283 (305) Evanescence- My Immortal
306 (324) Golden Earring- Twilight Zone
309 (285) Eagles- One of These Nights
435 (445) Scorpions- Still Loving You
439 (385) Michael Jackson- Smooth Criminal
547 (681) Pink Floyd- High Hopes
692 (524) Queen- Another One Bites The Dust
825 (946) REM- The One I Love
834 (1736) David Bowie- Blackstar
901 (965) No Doubt- Don’t Speak
962 (1033) Supertramp- Breakfast In America
1016 (964) Red Hot Chili Peppers- Road Trippin’
1367 (1581) Tanita Tikaram- Twist in my Sobriety
1514 (1609) Beastie Boys- No Sleep Till Brooklyn
1520 (1602) Black- Wonderful Life
1654 (1814) Queens of the Stone Age- I Sat by the Ocean
1893 (1897) Stevie Wonder- As

Nog een nummertje om af te strepen aan het eind van het uur *O*
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Cee het volgende:
Welk nummer van de afgelopen 10 jaar zal over een jaar of 40 nog als klassieker worden beschouwd, ongeacht of het echt een kneiter van een hit is geweest en ongeacht of je hem persoonlijk goed vindt of niet?
The War On Drugs - Thinking of a Place. Staat er alleen dit jaar nog niet in.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef PippenScottie het volgende:
Kleine Pippies gaan zo naar bed. Mevrouw Pippen gaat naar de bios.

Kan ik eindelijk een avond met mijn broekje uit rustig Top 200 luisteren. O+
top 200 duurt nog wel ff :+
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Let It Happen
Daar was ik heilig van overtuigd tot de lijst van dit jaar bekend werd. Echt heel teleurstellend dat-ie gezakt is.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef MTheBassman het volgende:
321 Onderweg Abel O+ O+
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash :)
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel :)
317 Jesus To A Child George Michael O+
316 The Cave Mumford & Sons :')
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd *O* *O* *O*
314 Aan De Kust Bløf :r
313 Une Belle Histoire Michel Fugain O+ O+ O+
312 Run Snow Patrol :)
311 Radioactive Imagine Dragons :r
310 Killer Queen Queen O+
309 One Of These Nights Eagles _O_ _O_
Kan me hier wel in vinden
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef peaceman het volgende:

[..]

LP van jou, LP van mij.... ;(
Ja, ze gaat toch straks voor dat toetje :X
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef peaceman het volgende:

[..]

LP van jou, LP van mij.... ;(
_O-
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Cee het volgende:
Welk nummer van de afgelopen 10 jaar zal over een jaar of 40 nog als klassieker worden beschouwd, ongeacht of het echt een kneiter van een hit is geweest en ongeacht of je hem persoonlijk goed vindt of niet?
Iron Sky (dat hoop ik dan)
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 19:05

Voor de volledigheid.

(jullie zagen hem vast al aankomen)
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Kent ie Snow Patrol niet

Man man man
Sorry dat ik ze niet luister :')
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 19:05
Abel _O_
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef peaceman het volgende:

[..]

LP van jou, LP van mij.... ;(
Nou, deze heb ik gekregen... O-)
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Sws een bizar bedrag
¤4 per persoon, stel dat 1/4e van Nederland ervan geniet is het ¤16 per persoon, dat is minder dan je uitgeeft met een avondje stappen :P
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ik doe de deur dicht

BAM
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ik doe de deur dicht *O*
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ja, ik ben er alweer klaar mee :{w
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ik doe de deur dicht...

NEXT
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:06
321 Onderweg Abel :)
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash _O_ _O_ _O_
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel O+
317 Jesus To A Child George Michael :)
316 The Cave Mumford & Sons _O_ *O*
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd :? :@
314 Aan De Kust Bløf :)
313 Une Belle Histoire Michel Fugain :)
312 Run Snow Patrol :)
311 Radioactive Imagine Dragons :)
310 Killer Queen Queen *O*
309 One Of These Nights Eagles :)

disclaimer: ik weet zeker dat ik Free Bird al twintig keer heb gehoord in mijn leven maar ik zou gewoon echt niet meer weten hoe het nummer gaat, en met mijn geheugen is verder niets mis. :@
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ik doe de deur dicht O+
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Hij had ff die Doe de deur dicht BAM eerst moeten draaien :')
BillDauterivezaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Sorry dat ik ze niet luister :')
Het is wel hun mooiste lied. Ik hoop dat ie je bevalt!
Taglianozaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef Ties02 het volgende:
Ik doe de deur dicht...

NEXT
Nou nou nou
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Nou, deze heb ik gekregen... O-)
dus is ie ook van mij :6
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Arrrrggghhhhh, dit nummer, ik was even vergeten hoe tenenkrommend dit was :r
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik doe de deur dicht

BAM
Eigenlijk is dat hier een leukere grap dan de zoveelste Snijtafel ja :P
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Ik was vooral fan van Birgit Schuurman. O+
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef Uccie het volgende:

[..]

Grappig, niet meer dan dat.
DJVT is zo ongeveer het enige Nederlandstalige dat ik kan aanhoren. Wel goed dat Sterrenstof tegenwoordig een stuk hoger staat dan Watskeburt.
SureD1zaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Dat je mijn verjaardag niet vergaf
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Met Birgit in de clip O+
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef Ties02 het volgende:
Ik doe de deur dicht...

NEXT
Ik hoor het nog niet eens, maar dit! :Y
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:06
Dit vind ik dan wel weer erug goed _O_
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
O+
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef PippenScottie het volgende:
Ik was vooral fan van Birgit Schuurman. O+
Wie niet?

Fap fap :@
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef alopio het volgende:
Dit vind ik dan wel weer erug goed _O_
Mooi zo! Ik ook O+
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef Cee het volgende:
321 Onderweg Abel :)
320 Kiss From A Rose Seal :)
319 Ring Of Fire Johnny Cash _O_ _O_ _O_
318 She's Always A Woman To Me Billy Joel O+
317 Jesus To A Child George Michael :)
316 The Cave Mumford & Sons _O_ *O*
315 Free Bird Lynyrd Skynyrd :? :@
314 Aan De Kust Bløf :)
313 Une Belle Histoire Michel Fugain :)
312 Run Snow Patrol :)
311 Radioactive Imagine Dragons :)
310 Killer Queen Queen *O*
309 One Of These Nights Eagles :)

disclaimer: ik weet zeker dat ik Free Bird al twintig keer heb gehoord in mijn leven maar ik zou gewoon echt niet meer weten hoe het nummer gaat, en met mijn geheugen is verder niets mis. :@
Cause I'm freeeee as a biiiirrrd nooow
MielMonteurzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Top10 nederlandstalige tracks deze
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Is ie al bijna afgelopen?
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:07
-O- -O- -O- en peaceman zet de radio harder. :'( :'( :'(
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef LTVDK het volgende:

[..]

DJVT is zo ongeveer het enige Nederlandstalige dat ik kan aanhoren. Wel goed dat Sterrenstof tegenwoordig een stuk hoger staat dan Watskeburt.
Sterrenstof, het enige Nederlandstalige hiphopnummer waarvan je geen aids krijgt.
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Wie niet?

Fap fap :@
Kinderen zijn er nog bij..
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Dit is gewoon een klassieker jongons.
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Wie niet?

Fap fap :@
Doe je broek weer aan Oscar!
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Mooi zo! Ik ook O+
Wil je dansen met illusies in gedachten _O_
#ANONIEMzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:02 schreef Diaan73 het volgende:
[ afbeelding ]

Fotootje

Onze nieuwste en mooiste aanwinst, box van Woodstock, ontbreekt nog op deze foto.
Mooie kast.


Op een een of andere manier had ik alleen een supergrote kast verwacht met duizenden lp's
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Doe je broek weer aan Oscar!
Ik woon alleen :6
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:05 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

¤4 per persoon, stel dat 1/4e van Nederland ervan geniet is het ¤16 per persoon, dat is minder dan je uitgeeft met een avondje stappen :P
Ja zo kan je het ook bekijken.
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 19:07
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Diaan73 het volgende:
-O- -O- -O- en peaceman zet de radio harder. :'( :'( :'(
Voor straf geen oliebollen. Dat zal hem leren.
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Birgit O+
Zwansenzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
O+ _O_
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Ach ja, ik gun Maarten z'n 1,5 cent van Sena ook wel, omdat hij zulke toffe kindjes heeft
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Hier is dit topic echt verdeeld over :')
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 19:07
Je zat veel te diep in mij. Aaaaaaaauuuuu!
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:06 schreef LTVDK het volgende:

[..]

DJVT is zo ongeveer het enige Nederlandstalige dat ik kan aanhoren. Wel goed dat Sterrenstof tegenwoordig een stuk hoger staat dan Watskeburt.
Er zijn weinig zekerheden in het leven....maar eentje is dat wij het nooit eens zijn met elkaar :D
MielMonteurzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Birgit O+
Dit
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:08
Eindelijk een nummer dat ik mee kan zingen zonder geforceerd met harde g en rare ewwrrrrr te gaan zingen. :P
Bugnozaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:04 schreef LTVDK het volgende:

[..]

DJVT - Sterrenstof *G*
Niet eens top-10 Jeugdplaatje :')
DecoAorestezaterdag 30 december 2017 @ 19:08
Of volgens Daniel Arends: 'IK ZOU WEL WILLEN SCHIJTEN MAAR HET GAAT NIET'
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Ik woon alleen :6
In die vuilnisbak is ook niet al te veel plek natuurlijk
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Diaan73 het volgende:
-O- -O- -O- en peaceman zet de radio harder. :'( :'( :'(
Even buiten zetten om af te koelen :{w
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Zwansen het volgende:
O+ _O_
Michael Jordan! :W
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Djeez het volgende:
Je zat veel te diep in mij. Aaaaaaaauuuuu!
#metoo
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
Omarm me?
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Djeez het volgende:
Je zat veel te diep in mij. Aaaaaaaauuuuu!
#metoo
Gretzlzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
WEST-BRABANTS ACCENT GENOT _O_
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef LCMS het volgende:

[..]

Mooie kast.

Op een een of andere manier had ik alleen een supergrote kast verwacht met duizenden lp's
Zo groot is ons huis niet :N En zoveel elpees hebben we ook niet. :D
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
seal_of_approval_1.jpg

Alvast voor straks ^O^
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Cee het volgende:
Eindelijk een nummer dat ik mee kan zingen zonder geforceerd met harde g en rare ewwrrrrr te gaan zingen. :P
Snap ik :)
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Isorden het volgende:

[..]

#metoo
Godver
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
oeps, het ei is op sommige plaatsen aan de zwarte kant :@ :@ :@
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Uccie het volgende:

[..]

Er zijn weinig zekerheden in het leven....maar eentje is dat wij het nooit eens zijn met elkaar :D
Geruststellende gedachte toch.
mailyzaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Gretzl het volgende:
WEST-BRABANTS ACCENT GENOT _O_
:D :Y
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:08
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Cause I'm freeeee as a biiiirrrd nooow
Oh die! Nee, gaat nog steeds geen kwartje vallen.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
Wat een ballenzuigplaat zeg :r
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
oeps, het ei is op sommige plaatsen aan de zwarte kant :@ :@ :@
Even met kwastje latex erover, zie je er niets meer van.
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
oeps, het ei is op sommige plaatsen aan de zwarte kant :@ :@ :@
Pas maar op, Sylvana weet waar je huis woont
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
2s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:07 schreef Diaan73 het volgende:
-O- -O- -O- en peaceman zet de radio harder. :'( :'( :'(
*O* *O* *O*
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:09
Genots nummer dit _O_
OscarMopperkontzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
J0nR0iz.gif
PippenScottiezaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Oh die! Nee, gaat nog steeds geen kwartje vallen.
Denk dubbele gitaren in de outro. Minutenlang.
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
Mooi liedje dit
Zorrozaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
oeps, het ei is op sommige plaatsen aan de zwarte kant :@ :@ :@
Snel opeten, dan ziet niemand het
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Oh die! Nee, gaat nog steeds geen kwartje vallen.
Ik hoor het regelmatig bij concerten FREEEEEBIIRD naast SLAAAAYYEERRR. ;(
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef OscarMopperkont het volgende:
[ afbeelding ]

Alvast voor straks ^O^
_O-
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:09
'Het is zo moooowwwjj'. Wout :r
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
En OOK Freebird....

GTA San Andreas K-DST GENOT
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
17s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Geruststellende gedachte toch.
Laten we dat in 2018 zo houden :P
Zwansenzaterdag 30 december 2017 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Michael Jordan! :W
Ha, Scottie! _O_
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:09
Batman _O_
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
Kan er niets aan doen, maar ik vind dat nummer van Abel gewoon Genot!
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
Ik heb zin in het volgende nummer.
Klepper272zaterdag 30 december 2017 @ 19:10
Dat van Abel was wel heel erg slecht zeg !
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef peaceman het volgende:
Kan er niets aan doen, maar ik vind dat nummer van Abel gewoon Genot!
Hamlapjeszaterdag 30 december 2017 @ 19:10
Seal _O_
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 19:10
O+ O+ O+ O+ O+
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:10
I
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Oh die! Nee, gaat nog steeds geen kwartje vallen.
Ik weet het ook niet en ik denk dat ik het ook niet zo episch vind als iedereen.
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef laxus13 het volgende:
Batman _O_
Slechte Batman ooit wel
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef peaceman het volgende:
Kan er niets aan doen, maar ik vind dat nummer van Abel gewoon Genot!
Dat mag best, je bent niet de enige!
Doedezemaarzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
7s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef peaceman het volgende:

[..]

*O* *O* *O*
ik had geluk dat Symph niet in de huiskamer is, die is ook fan. Jullie hebben geen smaak :{w
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef Isorden het volgende:
En OOK Freebird....

GTA San Andreas K-DST GENOT
GTA s a genot ja _O_
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef Klepper272 het volgende:
Dat van Abel was wel heel erg slecht zeg !
Nounounou
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
Zeehond _O_
Ceezaterdag 30 december 2017 @ 19:10
It's a beautiful dayyyyyy
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Slechte Batman ooit wel
Hele slechte ja
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef Isorden het volgende:
En OOK Freebird....

GTA San Andreas K-DST GENOT
Lekker met het vliegtuig door de woestijn
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef Cee het volgende:
It's a beautiful dayyyyyy
Goede reclame
Guanabanazaterdag 30 december 2017 @ 19:10
O+ O+
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
:{ :{ :{
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
3s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef Uccie het volgende:

[..]

Laten we dat in 2018 zo houden :P
Lijkt me een goed plan *G*
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

ik had geluk dat Symph niet in de huiskamer is, die is ook fan. Jullie hebben geen smaak :{w
ech wel... :Y alhoewel in het geval van Symph :{
ok01zaterdag 30 december 2017 @ 19:11
BABY
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Dit nummer krijgt van mij wel een Seal of Approval
Bugnozaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Lekker hoor dit...zo vlak na Abeltje..
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Allemaal schuifelen *O* *O*
Djeezzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Nog ff deze plaat van Brian Roy en dan de Man in Black
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Slechte Batman ooit wel
Nee, dat was die met mr freeze en poison ivy...

met zn fucking bat credit card :') :')
Ucciezaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Prayer for the dying is nog mooier O+
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Dit staat te hoog
Arth_NLzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Zeehondjes. O+
alopiozaterdag 30 december 2017 @ 19:11
Prima nummer weer _O_
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit staat te hoog
Nee hoor
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Bugno het volgende:
Lekker hoor dit...zo vlak na Abeltje..
Die film was laatst ook weer eens op tv, jeugdsentiment. :')
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:11
250px-086Seel.png
Diaan73zaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:10 schreef Doedezemaar het volgende:

[..]

ik had geluk dat Symph niet in de huiskamer is, die is ook fan. Jullie hebben geen smaak :{w
_O- _O-
LTVDKzaterdag 30 december 2017 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:09 schreef Isorden het volgende:
En OOK Freebird....

GTA San Andreas K-DST GENOT
Volgens mij staat het hele K-DST station in de lijst zo onderhand _O-. Vanmiddag ook in de auto Horse With No Name _O_
Mexicanobakkerzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
Verdomme.
Isordenzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
De pokemon die je wist die ging komen
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
Wat is jouw favoriete pokemon?
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit staat te hoog
Vind het prima staan eigenlijk.
Dagoduckzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Djeez het volgende:
Nog ff deze plaat van Brian Roy en dan de Man in Black
I can not wait.
laxus13zaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Wat is jouw favoriete pokemon?
Rhydon _O_
Evenstarzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
Babbeeeeeeh
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Volgens mij staat het hele K-DST station in de lijst zo onderhand _O-. Vanmiddag ook in de auto Horse With No Name _O_
Gewoon goede muziek

Net als Liberty Rock Radio en Los Santos Rock Radio
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Die film was laatst ook weer eens op tv, jeugdsentiment. :')
Niet op het groene knopje drukken :')
datismijnmeningzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:11 schreef Isorden het volgende:

[..]

Nee, dat was die met mr freeze en poison ivy...

met zn fucking bat credit card :') :')
Die is met deze als soundtrack toch?
Bugnozaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Wat is jouw favoriete pokemon?
Not this shit again.
peacemanzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
*vinkt
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
Bijna goed, dat is met twee e's :')
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef laxus13 het volgende:
Rhydon
Scyther
Scorpion_17zaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Wat is jouw favoriete pokemon?
De pokemon die alle stemmers op Gotta Cath 'm All van kant maakt
Heubachzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef Bugno het volgende:

[..]

Not this shit again.
Mad
Metalfreakzaterdag 30 december 2017 @ 19:12
Doet me denken aan deze reclame:


Moest heel hard lachen toen ik die voor het eerst zag :')
Rellende_Rotscholierzaterdag 30 december 2017 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Rhydon _O_
Niet Sudowoodoo als favoriete pokemon hebben. :')
MTheBassmanzaterdag 30 december 2017 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 19:12 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Wat is jouw favoriete pokemon?
Tyranitar :D