FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #104 Wit licht gespot
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:01
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!

SPOILER
20171219_164446.jpg
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts!
SPOILER
20171227_173525.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:02
Mag het licht uit?
Timo20woensdag 27 december 2017 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:00 schreef laxus13 het volgende:

[..]

En Wit Licht
:X
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:02
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 20:55 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

En wat vindt hij daarvan?
_O-
JaneDoewoensdag 27 december 2017 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:01 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wacht ff..staat Van Koningsbrugge er echt in?
over zulke dingen maken we geen grappen
Timo20woensdag 27 december 2017 @ 21:02
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:02 schreef Isorden het volgende:
Mag het licht uit?
Alleen het Wit Licht
BillDauterivewoensdag 27 december 2017 @ 21:03
Jeroen van Koningsbrugge zong Wit Licht wel heel mooi tijdens The Passion.
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:01 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wacht ff..staat Van Koningsbrugge er echt in?
Die gast kan wel zingen hoor _O_

Zeus (oude band van hem) is echt geniaal.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef BillDauterive het volgende:
Jeroen van Koningsbrugge zong Wit Licht wel heel mooi tijdens The Passion.
Vind ik ook, echt heel mooi. Niet zo mooi dat het op deze plek in de top2000 moet staan.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:03
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef BillDauterive het volgende:
Jeroen van Koningsbrugge zong Wit Licht wel heel mooi tijdens The Passion.
Wat ook de reden is voor alle huisvrouwen om erop te stemmen....
noodgangwoensdag 27 december 2017 @ 21:04
waarom?
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef Isorden het volgende:

[..]

Wat ook de reden is voor alle huisvrouwen om erop te stemmen....
Bestaan er nog huisvrouwen?
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:04
Ooit heeft iemand bij de Erectieshop bedacht dat het een goed idee was om volop reclame te maken tijdens de top2000. Waarom toch?
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:04
Gecoverd door Marco B toch?
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef djenneke het volgende:

[..]

Bestaan er nog huisvrouwen?
Zeker :Y
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef BillDauterive het volgende:
Jeroen van Koningsbrugge zong Wit Licht wel heel mooi tijdens The Passion.
Eens :)

quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Vind ik ook, echt heel mooi. Niet zo mooi dat het op deze plek in de top2000 moet staan.
Maar ook hiermee eens.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef djenneke het volgende:

[..]

Bestaan er nog huisvrouwen?
Geen idee, ik verkondig ook wel eens onzin :o
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:05
Wat de neuk is dit voor walgelijke wansmaak dan?
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef livelink het volgende:
Ooit heeft iemand bij de Erectieshop bedacht dat het een goed idee was om volop reclame te maken tijdens de top2000. Waarom toch?
Je krijgt m niet meer omhoog van al die liedjes van Kensington.
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:03 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Vind ik ook, echt heel mooi. Niet zo mooi dat het op deze plek in de top2000 moet staan.
Precies, ik vind het sowieso altijd twijfelachtig als covers in zo'n lijst terecht komen ipv het origineel...
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:05
Zijn jullie niet benieuwd hoe die dame eruit ziet die alle nummertjes zegt?
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
Gecoverd door Marco B toch?
Deze versie is beter!! :Y
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef livelink het volgende:
Ooit heeft iemand bij de Erectieshop bedacht dat het een goed idee was om volop reclame te maken tijdens de top2000. Waarom toch?
Ze kennen de doelgroep, vrees ik.
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:05
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:04 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Zeker :Y
Rephrase: Bestaan er nog huisvrouwen die hierop stemmen? :P
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:05
Waarom staat dit erin :')
ascowoensdag 27 december 2017 @ 21:06
Wat fout.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:05 schreef djenneke het volgende:

[..]

Rephrase: Bestaan er nog huisvrouwen die hierop stemmen? :P
Vast....
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:06
Bombastische Passion meuk
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:06
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:05 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Je krijgt m niet meer omhoog van al die liedjes van Kensington.
Slimme marketing :D :')
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:06

Doe dan deze van Jeroen _O_
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:06
Vervelend persoon ook die van Koningsbrugge :r :r :r :r
Ferdowoensdag 27 december 2017 @ 21:06
Marco B. staat hier zowaar niet mee in de Top 2000.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:07
Even Lennon naar bed brengen :W
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:07
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:06 schreef Ferdo het volgende:
Marco B. staat hier zowaar niet mee in de Top 2000.
1x is al te veel |:(
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:07
Ik heb de versie van Marco Borsato nooit gehoord, maar geloof vast wel dat deze versie van Koningsbrugge beter is.
Maar ja, verder heb ik hier niks mee.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:07
Toch vind ik dit muzikaal best tof
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:07
Hij zingt "owgen" in plaats van "ogen".
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:07
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:06 schreef Ferdo het volgende:
Marco B. staat hier zowaar niet mee in de Top 2000.
Ik denk dat de gemiddelde huisvrouw is vergeten dat dit een nummer van Borsato is :D
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:07
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:07 schreef Diaan73 het volgende:
Even Lennon naar bed brengen :W
Dat ging vroeger zeker een uur eerder.

Truste, Lennon!
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:07
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:05 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Je krijgt m niet meer omhoog van al die liedjes van Kensington.
:D
hhh38woensdag 27 december 2017 @ 21:07
2 dingen:

Wie heeft hem ooit wijsgemaakt dat ie kan zingen?
Waarom stemmen mensen hierop?

:')
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 21:08
Het jaar keert niet meer om? Het definitieve einde?
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 21:08
Hoe lang nog?
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:07 schreef djenneke het volgende:
Hij zingt "owgen" in plaats van "ogen".
Laat Og3ne erbuiten :(

Valt me nog mee dat dat niet in de lijst terecht is gekomen, ik had heel huisvrouwend Nederland wel zien stemmen op Lights and Shadows
noodgangwoensdag 27 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:06 schreef Kyran het volgende:

Doe dan deze van Jeroen _O_
Dat is beter!
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:08
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:07 schreef Diaan73 het volgende:
Even Lennon naar bed brengen :W
Tot zo, heb Senna ook net naar bed gebracht :)
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:08
Ik word misselijk van die Stasse en zijn "grapjes". De laatste 27 december 2017 ooit ... bla bla bla
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:08
It's a livin' thing
It's a terrible thing to lose

*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:08
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Laat Og3ne erbuiten :(

Valt me nog mee dat dat niet in de lijst terecht is gekomen, ik had heel huisvrouwend Nederland wel zien stemmen op Lights and Shadows
Soms valt het leven mee *O*
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:09
Mooie ELO O+
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:09
Jaaaaaa *O* *O* *O* *O* *O* *O*
ascowoensdag 27 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef Kyran het volgende:
Ik word misselijk van die Stasse en zijn "grapjes". De laatste 27 december 2017 ooit ... bla bla bla
Dat is geen grapje maar touret.
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 21:09
Heerlijk vrolijk nummer.
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Laat Og3ne erbuiten :(

Valt me nog mee dat dat niet in de lijst terecht is gekomen, ik had heel huisvrouwend Nederland wel zien stemmen op Lights and Shadows
Ik denk dat jij een verkeerd beeld hebt van huisvrouwend Nederland.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef Kyran het volgende:
Ik word misselijk van die Stasse en zijn "grapjes". De laatste 27 december 2017 ooit ... bla bla bla
Tsja als je dat het gehele jaar 4 avonden per week doet, gaat dat wennen he
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:09
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Laat Og3ne erbuiten :(

Valt me nog mee dat dat niet in de lijst terecht is gekomen, ik had heel huisvrouwend Nederland wel zien stemmen op Lights and Shadows
Gelukkig niet zeg. Ik heb rond het ESF genoeg van die zelfgenoegzame blikken in hun ogen gezien.
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:09
Awh, heb ik nou Wit Licht gemist? Wat erg...
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:09
Stasse is mijn moeders lievelings dj van radio 2 :'(
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
Ohhh, dit nummer. _O_
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:10
O+ O+
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:09 schreef djenneke het volgende:
Stasse is mijn moeders lievelings dj van radio 2 :'(
Good for her!
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:09 schreef djenneke het volgende:
Stasse is mijn moeders lievelings dj van radio 2 :'(
Koning eenoog. :P
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
Toch maar effe alvast het dartsen aangezet. Er gebeuren reemde dingen
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:10
Al die haat op stasse :{
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
*O* *O* *O*
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:09 schreef djenneke het volgende:
Stasse is mijn moeders lievelings dj van radio 2 :'(
laatste der mohikanen he, net als Venema bij 3fm
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:10 schreef Dagoduck het volgende:
Ohhh, dit nummer. _O_
Ik was helemaal vergeten dat dit van ELO was :D
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Good for her!
generatiedingetje denk ik :P
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:10 schreef Dagoduck het volgende:
Ohhh, dit nummer. _O_
:Y
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:09 schreef Dagoduck het volgende:
Awh, heb ik nou Wit Licht gemist? Wat erg...
Ik heb hem ook helemaal gemist. Jammer jammer jammer.
Ferdowoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mooie ELO O+
Dat.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:10
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:10 schreef laxus13 het volgende:
Al die haat op stasse :{
Hoop dat ie nu eens de radioring wint
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:10
Maar dit is wel lekker _O_
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
*O* *O* *O*
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
Dit is wel een topper natuurlijk _O_
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:10 schreef laxus13 het volgende:
Al die haat op stasse :{
Nietes, hij mag zich verheugen op mijn moeders lievelings-dj-ding-schap :P
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
Mensen die vinden Ekdom al voorspelbaar, maar Stasse is 100x erger.

... maar goed, lekker nummer dit :D
noodgangwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
O+
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
Sowieso ELO _O_

(De singles dan)
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:11
Die grijze baas in het café wilde zoenen maar zijn vrouw trok terug _O-
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:11
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:11 schreef Fred_B het volgende:
Dit is wel een topper natuurlijk _O_
daarom staat ie dus ook te laag.
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:11 schreef TheVulture het volgende:
Die grijze baas in het café wilde zoenen maar zijn vrouw trok terug _O-
#metoo
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:12
Zonde dat Turn to Stone er niet meer in staat en dat Here is the News er nooit in heeft gestaan
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:11 schreef djenneke het volgende:

[..]

Nietes, hij mag zich verheugen op mijn moeders lievelings-dj-ding-schap :P
:P
Ajacied422woensdag 27 december 2017 @ 21:12
Harry Muskee _O_
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:12
Deze leek er even uit

Gelukkig staat ie er nog vrij duidelijk in
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:12
GrolloGoden _O_
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:12
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:11 schreef Fred_B het volgende:
Sowieso ELO _O_

(De singles dan)
Staan er ook 4 keer in.

Had sowieso Turn to Stone nog bij gemogen imo
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:13
RIP Harry
Dvenwoensdag 27 december 2017 @ 21:13
lekker dit hoor
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:13
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zonde dat Turn to Stone er niet meer in staat en dat Here is the News er nooit in heeft gestaan
Here is the news heb ik een jaar of 8 als vrije keuze ingestuurd, maar helaas.
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:13
Johan Derksen luistert nu ook.
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:13
Straks de enige echte godin van NL muziek(wereld) _O_
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:13
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:13 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Here is the news heb ik een jaar of 8 als vrije keuze ingestuurd, maar helaas.
Tsja de VPRO heeft geen zendtijd op Radio 2 he :{
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:13 schreef Kyran het volgende:
Straks de enige echte godin van NL muziek _O_
Piet Veerman? :D
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:14 schreef djenneke het volgende:

[..]

Piet Veerman? :D
:D
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:07 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Dat ging vroeger zeker een uur eerder.

Truste, Lennon!
Klopt. Maar ja bijna 9 jaar en gaat normaal rond half 9 naar bed. In de vakantie mag het iets later.
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:14
Cuby + Blizzards _O_

Heb gestemd op Appleknockers :P
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:13 schreef Kyran het volgende:
Straks de enige echte godin van NL muziek(wereld) _O_
Claudia zo ver weggezakt dit jaar?
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zonde dat Turn to Stone er niet meer in staat en dat Here is the News er nooit in heeft gestaan
eens!
noodgangwoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:14 schreef djenneke het volgende:

[..]

Piet Veerman? :D
:D
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:08 schreef djenneke het volgende:

[..]

Tot zo, heb Senna ook net naar bed gebracht :)
Hoe oud is ze inmiddels?
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:14
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:14 schreef djenneke het volgende:

[..]

Piet Veerman? :D
Scarlet Ribbons is wel een hele mooie O+ (tenminste neem aan dat t niet Lea of One Way Wind is)
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:13 schreef Kyran het volgende:
Straks de enige echte godin van NL muziek(wereld) _O_
Staat Corrie Brokken erin?
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef Martinello het volgende:

[..]

Staat Corrie Brokken erin?
Bonnie st Claire
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:14 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Hoe oud is ze inmiddels?
7,5 ;)

Die half is ook belangrijk, nog wel :D
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef Martinello het volgende:

[..]

Staat Corrie Brokken erin?
Al negen jaar niet meer, en ook geen dodenbonus.
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:13 schreef Martinello het volgende:
Johan Derksen luistert nu ook.
Dit is Muziek voor Volwassenen
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:15
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:14 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Claudia zo ver weggezakt dit jaar?
*proest* :D

a43f941c7263fdf6081cc6e1621e4269--rock-girls-rock-n-roll.jpg
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef Kyran het volgende:

[..]

*proest* :D

[ afbeelding ]
Goeie kwarktassen
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef Kyran het volgende:

[..]

*proest* :D

[ afbeelding ]
Sharongenot.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Al negen jaar niet meer, en ook geen dodenbonus.
Nederland is een smakeloos land.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:16
Saaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:15 schreef djenneke het volgende:

[..]

7,5 ;)

Die half is ook belangrijk, nog wel :D
:D wat gaat het toch snel. Die half is heel belangrijk op deze leeftijd :Y O+
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Goeie kwarktassen
Wat is dat nou voor een uitdrukking :')
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:16
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Goeie kwarktassen
Fikse staaf in haar handen.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is dat nou voor een uitdrukking :')
Ik heb het ook 3x moeten lezen.... 8)7
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Saaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Zo zou ik elke nacht wel in slaap willen worden gezongen O+ O+
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

:D wat gaat het toch snel. Die half is heel belangrijk op deze leeftijd :Y O+
op onze leeftijd ook nog. Die half doet je herinneren dat je langzaam steeds ouder wordt. ;(
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is dat nou voor een uitdrukking :')
Kom je redelijk vaak tegen hoor.
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is dat nou voor een uitdrukking :')
uiers beter?
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:16 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

:D wat gaat het toch snel. Die half is heel belangrijk op deze leeftijd :Y O+
Ja, ik kan me het jaar dat ik zwanger was toen ik hier postte nog heel goed herinneren :)
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ja, ik kan me het jaar dat ik zwanger was toen ik hier postte nog heel goed herinneren :)
Ik niet.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef peaceman het volgende:

[..]

uiers beter?
Jopen. Jetsers.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

op onze leeftijd ook nog. Die half doet je herinneren dat je langzaam steeds ouder wordt. ;(
Dat is op onze leeftijd ook de bedoeling :Y Ik heb er geen enkel probleem mee.
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef peaceman het volgende:

[..]

uiers beter?
Eigenlijk wel. Als ik dan toch moet kiezen.
Dan liever room ipv zure melk :')
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Jopen. Jetsers.
Tetten
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef alopio het volgende:

[..]

Tetten
Het is patat.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Het is patat.
Nee.
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:18
Zit er ook een end aan dit nummer?
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:18
Gewoon boooobiiiees
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik niet.
Ik het jaar dat jij zwanger was ook niet :)
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Jopen. Jetsers.
airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:18
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Jopen. Jetsers.
UIers
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Cee het volgende:
Zit er ook een end aan dit nummer?
Nee hoor. Hoeft ook niet.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:17 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ja, ik kan me het jaar dat ik zwanger was toen ik hier postte nog heel goed herinneren :)
Dat soort dingen vergeet je niet inderdaad. Ik was in 2008 hoogzwanger en al zwangerschapsverlof. Heb nog nooit zoveel gepost als dat jaar. _O-
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:19
Komt Sharon zo?

Dan zoek ik nog even het filmpje op waar ze bijna op het podium wordt geflambeerd.
Is toch een soort Top2000 traditie geworden.
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Het is patat.
Dat dan weer wel ja
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik het jaar dat jij zwanger was ook niet :)
:')

SPOILER
Moet je mijn buik eens zien dan :o
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

weapons of mass distraction.
Die kende ik nog niet :D
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Komt Sharon zo?

Dan zoek ik nog even het filmpje op waar ze bijna op het podium wordt geflambeerd.
Is toch een soort Top2000 traditie geworden.
:D
ascowoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
Muggesteken... echt?
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:19
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
Bedankt Djeez
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:19
Gewoon borsten! :Y
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
_O-
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:20
Scarlet, is dat de zus van Arie?
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
wat een geweldige post dit ^O^
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
;(
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
2s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:19 schreef Diaan73 het volgende:
Gewoon borsten! :Y
Noem dat maar gewoon
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
_O_ _O_
djennekewoensdag 27 december 2017 @ 21:20
quote:
12s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:19 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

:')

SPOILER
Moet je mijn buik eens zien dan :o
_O-
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:21
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Scarlet, is dat de zus van Arie?
:')
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:21
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Noem dat maar gewoon
Ja hoor dat is heel gewoon.
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:21
quote:
12s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:19 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

:')

SPOILER
Moet je mijn buik eens zien dan :o
Minder Mexicano's bakken in 2018!
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:21
Ook zo leuk dat die lange post zo vaak wordt gequote.

Dit ken ik niet trouwens.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

airbags, anticlines, baby's drankkast, ballonnen, balkon, batsen, bep en toos, bloemkolen, bobbies, boebels, boezem, bollie en billie, boordkanonnen, bos hout voor de deur, bumpers, charmes, contragewichten, doppen, dubbel d (of dd), fare's (koplampen), gemoed, harry's, Himalaya Gebergten, jetsers, joekels, jopen, juinen, klabatsers, kneppers, kokosnoten, koplampen, kwalitieten, kwarktassen[1], lellen, loenzen, (grote) longen, majoefels, meisjes, melkbussen, melkkannen, melktassen, melkzwabbers, meloenen, memmen, muggesteken, noten, pappen, peren over de schutting, (2 grote) pluspunten, pompelmoezen, pompoenen, potten, prammen, schutsen, sjemoezen, stevig in het jak (zitten), sympathieke uitstraling (hebben), talenten, tetten, teuten, tieten, titten, toeters, tweeling, uiers, vanvoren, veel volk in de statie, voorgevel, [flink] voorkomen, voorziening, vruchten, weapons of mass distraction.
Goede post
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 21:22
Wie stemt hierop? Half Volendam en alle 75+ers?
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:21 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Minder Mexicano's bakken in 2018!
Maar weet je hoe facking lekker een mexicano met pindasaus is?
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Je mag toch maar een uur in dat café blijven staan als gast :? Dat mensen daar echt 6 uur voor in de rij gaan staan :')
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Als het dan toch uit Volendam moet komen, dan dit maar.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Saaiiiiiiiiiiiiiiiii
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie stemt hierop? Half Volendam en alle 75+ers?
Als het lager staat zou ik hier ook nog wel eens op kunnen stemmen. Cats horen er wel in
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Ik zal hier wel nooit iets mee krijgen.
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Wat een slome plaat dit :')
MarijeHwoensdag 27 december 2017 @ 21:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef TheVulture het volgende:
Je mag toch maar een uur in dat café blijven staan als gast :? Dat mensen daar echt 6 uur voor in de rij gaan staan :')
45 minuten toch?
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:22
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wie stemt hierop? Half Volendam en alle 75+ers?
Zoiets, ik denk zelf heel Volendam en half SBS kijkend Nederland
ascowoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Je zult maar 5 uur in de rij hebben gestaan om te hossen en dan het afgelopen uur binnen zijn geweest. :')
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:22
Ik was dit jaar voor het eerst in Volendam. :Y

Helemaal naartoe gefietst. Toen ik terug ging was het al donker en verdwaalde ik in de Beemster. Dat was niet leuk.
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef MarijeH het volgende:

[..]

45 minuten toch?
Half uur toch?
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:23
Jane was fan van de Cats toch?
alopiowoensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef MarijeH het volgende:

[..]

45 minuten toch?
Ja drie kwartier dacht ik. Daar ga je toch niet 6 uur voor in de rij staan
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:23
Het origineel van deze heb ik dan wel weer in de kast staan
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef Fred_B het volgende:
Jane was fan van de Cats toch?
Is ze nog steeds wel denk ik
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:23
Van 1214 tot 1208 wordt straks echt een briljant blokje _O_ Alleen Imagine Dragons vind ik minder, de rest allemaal erg tof.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het origineel van deze heb ik dan wel weer in de kast staan
Die van Peter Gabriel dus
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef PippenScottie het volgende:
Ik was dit jaar voor het eerst in Volendam. :Y

Helemaal naartoe gefietst. Toen ik terug ging was het al donker en verdwaalde ik in de Beemster. Dat was niet leuk.
Goed script, dat moet je uitwerken.
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef Fred_B het volgende:
Jane was fan van de Cats toch?
:Y
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:23
Leuk karakter miste ik ook nog trouwens.
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:24
Dit is gewoon gejat van Mia.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:24
quote:
12s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Die van Peter Gabriel dus
Uh-hu
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:24
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef PippenScottie het volgende:
Ik was dit jaar voor het eerst in Volendam. :Y

Helemaal naartoe gefietst. Toen ik terug ging was het al donker en verdwaalde ik in de Beemster. Dat was niet leuk.
Volendam is echt precies wat je ervan zou verwachten. Hilarisch oord is het.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:24
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Is ze nog steeds wel denk ik
Ongetwijfeld, maar ik heb haar nog niet gesignaleerd.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:24
Kisscam :') :')
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:24
Ow dit drama.... -O-
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:24
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef DecoAoreste het volgende:
Van 1214 tot 1208 wordt straks echt een briljant blokje _O_ Alleen Imagine Dragons vind ik minder, de rest allemaal erg tof.
Imagine Dragons is wel echt een band met heel veel potentie om bij de allergrootste bands te kunnen gaan horen, erg fijne unieke sound :Y
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:24
101 fm
patatwoensdag 27 december 2017 @ 21:25
Nee ook dit vind ik geen Top 2000 plaat
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:25
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:23 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Goed script, dat moet je uitwerken.
Het was echt uit de Twilight Zone.

Ik was in een plaatsje dat ik kende en toen ben ik een kant op gefietst. Richting huis dacht ik. Maar twintig minuten later was ik weer in dat zelfde plaatsje.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:25
Dit had de nieuwe Hallelujah kunnen zijn. Bekendste cover van een cover op een minimale gitaarmanier met veel reverb
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:25
Dit vind ik nou vreselijk :{
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:25
:Z
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:26
Ik luister liever naar The Look Of Love.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:24 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Imagine Dragons is wel echt een band met heel veel potentie om bij de allergrootste bands te kunnen gaan horen, erg fijne unieke sound :Y
Echt? Ik vind ze zwaar overrated.
TheVulturewoensdag 27 december 2017 @ 21:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:25 schreef patat het volgende:
Nee ook dit vind ik geen Top 2000 plaat
Ik herhaal mezelf maar ook hiervoor geldt: ik zou liever het origineel in de lijst zien dan de cover
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:26
BieberGod _O_
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:26
Drek.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:26
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:25 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Het was echt uit de Twilight Zone.

Ik was in een plaatsje dat ik kende en toen ben ik een kant op gefietst. Richting huis dacht ik. Maar twintig minuten later was ik weer in dat zelfde plaatsje.
In de Beemster heb je toch juist van die kaarsrechte wegen? :D
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:26
Dit vind ik oersaai :O

Tevens :W
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:26
Pffff Bieber :')
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:27
Tienermeisjes zweimelalert
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:27
Dit nummer gaat over fappen
Notorious_Roywoensdag 27 december 2017 @ 21:27
Bieber? :D

Nu is dit nummer best okay maar toch niet voor de top 2000?
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:27
MJOET
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef MaJo het volgende:
Dit vind ik oersaai :O

Tevens :W
MJ _O_
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef MaJo het volgende:
Dit vind ik oersaai :O

Tevens :W
:W
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:27
Allemaal Beliebers
patatwoensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Ik herhaal mezelf maar ook hiervoor geldt: ik zou liever het origineel in de lijst zien dan de cover
Ja precies! Ik weet dat Zucchero ook een cover heeft samen met 2CELLOS, die vind ik ook wel héél erg mooi
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:27 schreef Dagoduck het volgende:
MJOET
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:27
Dit vind ik zo'n gay nummer :')
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:27
You can go and fuck yourself
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef Fred_B het volgende:

[..]

In de Beemster heb je toch juist van die kaarsrechte wegen? :D
Dat dacht ik ook ja.. Was eng.

Biiiieeber!!
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:27
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:22 schreef PippenScottie het volgende:
Ik was dit jaar voor het eerst in Volendam. :Y

Helemaal naartoe gefietst. Toen ik terug ging was het al donker en verdwaalde ik in de Beemster. Dat was niet leuk.
_O-
MarijeHwoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef MaJo het volgende:
Dit vind ik oersaai :O

Tevens :W
:W
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:28
Weet je, dit nummer zou nog niet eens zo erg zijn als het niet een vier minuten durende herhaling van zetten zonder enige opbouw is.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:28
Sorry vind ik leuker *O*
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:27 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

MJ _O_
hey Mexicano *O*

quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:27 schreef laxus13 het volgende:

[..]

:W
:W

Dacht laat ik maar weer eens meeposten :P
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:26 schreef MaJo het volgende:
Dit vind ik oersaai :O

Tevens :W
:W
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef Cee het volgende:
Weet je, dit nummer zou nog niet eens zo erg zijn als het niet een vier minuten durende herhaling van zetten zonder enige opbouw is.
What Do You Mean gaat nog wel maar die is er nu net uit ;(
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef laxus13 het volgende:
Sorry vind ik leuker *O*
Ik vind Baby leuker. :@
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 21:28
Wat een ongelooflijk stom zoetsappig standaard liefdesliedje.
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind Baby leuker. :@
Waarom verbaast dit me niet
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind Baby leuker. :@
Ik vind jou leuker!
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:28
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:19 schreef PippenScottie het volgende:
Komt Sharon zo?

Dan zoek ik nog even het filmpje op waar ze bijna op het podium wordt geflambeerd.
Is toch een soort Top2000 traditie geworden.
Dat scheelde echt niet veel nee :P
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:28
Er gebeurt niks in dit nummer, geen drums en bijna geen achtergrondmuziek. Dus ik snap niet waarom het zo hoog staat.
Bugnowoensdag 27 december 2017 @ 21:28
Helaas muziek nog ver weg, maar Love Yourself is ok
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:29
Hier had beter Queens of the Stone Age - Mexicola kunnen staan.
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:29
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Waarom verbaast dit me niet
Het verbaast me niet dat je dit niet verbaast.
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:29
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

What Do You Mean gaat nog wel maar die is er nu net uit ;(
Ja, het verkeerde nummer is achtergebleven.
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:29
Anne-Frank-House-Facebook-Post.png
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:29
Oh en Tool moet er nog in natuurlijk.
Bugnowoensdag 27 december 2017 @ 21:29
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ik vind jou leuker!
Smooooooth
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:29
En My Sharona.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:29
quote:
Rare opmerking was dat ja
Scorpion_17woensdag 27 december 2017 @ 21:29
Flinke ooraids dit.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:29
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:28 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind Baby leuker. :@
:')
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:29
Dit was van toen het ineens salonfähig was om Bieber goed te vinden. Daardoor zijn sommige mensen iets te ver doorgeslagen en gaan ze doen alsof dit soort rommel toch heus luisterbaar is.

(Sorry is, zoals eerder gezegd, wel ietsjes beter)
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
En My Sharona.
HOEZO STAAT DIE ER NIET IN? :( :( :(
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef Isorden het volgende:

[..]

HOEZO STAAT DIE ER NIET IN? :( :( :(
OMDAT KUTSTEMMERS
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Hier had beter Queens of the Stone Age - Mexicola kunnen staan.
Of nog een Arcade Fire O+
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef DecoAoreste het volgende:
Dit was van toen het ineens salonfähig was om Bieber goed te vinden. Daardoor zijn sommige mensen iets te ver doorgeslagen en gaan ze doen alsof dit soort rommel toch heus luisterbaar is.

(Sorry is, zoals eerder gezegd, wel ietsjes beter)
Goede omschrijving wel
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

OMDAT KUTSTEMMERS
HET IS EEN GOTSPE
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
juiste-woorden-haal-jij-meer-klanten-binnen.jpg
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef DecoAoreste het volgende:
Dit was van toen het ineens salonfähig was om Bieber goed te vinden. Daardoor zijn sommige mensen iets te ver doorgeslagen en gaan ze doen alsof dit soort rommel toch heus luisterbaar is.

(Sorry is, zoals eerder gezegd, wel ietsjes beter)
Dat is wel aardig omschreven ja!
Evenstarwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Oh en Tool moet er nog in natuurlijk.
Volgend jaar eens proberen? Parabol en Parabola, maar moeten we wel even mikken dat ze achterelkaar komen :P
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
als je lekker wakker wilde blijven is dit niet het beste blokje :D
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Oh en Tool moet er nog in natuurlijk.
Te ingewikkeld voor de top 2000 denk ik. Wel staan ze hoog in de snob 2000 met Schism.
Bugnowoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef MaJo het volgende:

[..]

Of nog een Arcade Fire O+
Ocean of Noise
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:30
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef Isorden het volgende:

[..]

HOEZO STAAT DIE ER NIET IN? :( :( :(
Zelfs met de FoK!-steun is het niet gelukt. Dus dat gaat dan ook nooit meer gebeuren.
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Oh en Tool moet er nog in natuurlijk.
Yup! Heb zoals altijd op Schism gestemd maar nog niet gelukt -O- Zie wel meer mensen erop stemmen :Y
MaJowoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Bugno het volgende:

[..]

Smooooooth
*)
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef Kyran het volgende:

[..]

Volgend jaar eens proberen? Parabol en Parabola, maar moeten we wel even mikken dat ze achterelkaar komen :P
Schism heeft meer bekendheid denk ik en kan er dus sneller in komen?
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:31
Ik ken dit nummer dankzij Love Actually. O+
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef Dagoduck het volgende:
Oh en Tool moet er nog in natuurlijk.
#metoo
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
als je lekker wakker wilde blijven is dit niet het beste blokje :D
Het volgende nummer luidt de ommekeer in! Even volhouden!
Ferdowoensdag 27 december 2017 @ 21:31
Weinig mensen zullen zeggen: "We willen Justin de lijst, maar Joni"
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 21:31
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:29 schreef DecoAoreste het volgende:
Dit was van toen het ineens salonfähig was om Bieber goed te vinden. Daardoor zijn sommige mensen iets te ver doorgeslagen en gaan ze doen alsof dit soort rommel toch heus luisterbaar is.

(Sorry is, zoals eerder gezegd, wel ietsjes beter)
Veel van zijn recentere werk is gewoon prima luisterbaar, maar deze was dat niet. Zeiknummer.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:31 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Het volgende nummer luidt de ommekeer in! Even volhouden!
nja dit is wel een mooi liedje maar deze moet effe opgevolgd worden door een metalnummertje ofzo
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:32
Vorig jaar was het af en toe nog wel eens rustig in dit topic. Volgens mij.
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:32
Ook een van de favorieten van Prince O+
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:31 schreef Ferdo het volgende:
Weinig mensen zullen zeggen: "We willen Justin de lijst, maar Joni"
:D
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
818.jpg
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:32
Joni O+
Ferdowoensdag 27 december 2017 @ 21:32
Dat dit er pas voor de tweede keer instaat...
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Diaan73 het volgende:
Joni O+
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef PippenScottie het volgende:
Vorig jaar was het af en toe nog wel eens rustig in dit topic. Volgens mij.
Vanochtend tussen 06.00 en 07.30 was het ook best rustig.
Bugnowoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Diaan73 het volgende:
Joni O+
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:32
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef PippenScottie het volgende:
Vorig jaar was het af en toe nog wel eens rustig in dit topic. Volgens mij.
Ik vind het nu relatief rustig eigenlijk. Half uur per topic is best een doenlijk tempo (itt 20 minuten per topic, da's anderhalf keer zo snel)
n00biedoobiedoowoensdag 27 december 2017 @ 21:33
quote:
Wat doet Neil op het podium met Mister Ed?
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 21:33
Wat een kutversie :'(
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef PippenScottie het volgende:
Vorig jaar was het af en toe nog wel eens rustig in dit topic. Volgens mij.
rendementen uit het verleden, bieden geen garantie voor de toekomst....

Majo :W
Diaan73woensdag 27 december 2017 @ 21:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik vind het nu relatief rustig eigenlijk. Half uur per topic is best een doenlijk tempo (itt 20 minuten per topic, da's anderhalf keer zo snel)
heerlijk dit tempo. O+
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:33
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Wat doet Neil op het podium met Mister Ed?
:')
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:33
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik vind het nu relatief rustig eigenlijk. Half uur per topic is best een doenlijk tempo (itt 20 minuten per topic, da's anderhalf keer zo snel)
Ja, het is op de rustige momenten onverklaarbaar druk.
Dagoduckwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
Er is ook dartsen nu natuurlijk.
Ferdowoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef PippenScottie het volgende:
Vorig jaar was het af en toe nog wel eens rustig in dit topic. Volgens mij.
Nu ook.

Rond bijvoorbeeld 04:35 uur bijvoorbeeld wordt er maar mondjesmaat gepost.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef Dagoduck het volgende:
Er is ook dartsen nu natuurlijk.
mja dan mis je toch zeker 5 users. Zometeen Barney Army
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Wat doet Neil op het podium met Mister Ed?
My Little Joni.
livelinkwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik vind het nu relatief rustig eigenlijk. Half uur per topic is best een doenlijk tempo (itt 20 minuten per topic, da's anderhalf keer zo snel)
Het is nu in ieder geval nog te volgen en bij te houden.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:32 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

nja dit is wel een mooi liedje maar deze moet effe opgevolgd worden door een metalnummertje ofzo
Mag trance ook?
Isordenwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Mag trance ook?
Het zal nu wel moeten
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef Cee het volgende:

[..]

My Little Joni.
Hey Joni, put it all behind you
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:34
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

mja dan mis je toch zeker 5 users. Zometeen Barney Army
net wel ff een verrassing!
DarkSonic2woensdag 27 december 2017 @ 21:35
Ik mag die Joni echt.

SPOILER
grapje, dit valt wel mee
ShinyStarwoensdag 27 december 2017 @ 21:35
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

mja dan mis je toch zeker 5 users. Zometeen Barney Army
Ik ben ondertussen Jamie Lewis Army
PippenScottiewoensdag 27 december 2017 @ 21:35
quote:
6s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Wat doet Neil op het podium met Mister Ed?
Ik lolde.
En voelde me toen een beetje schuldig.
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:35
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Nu ook.

Rond bijvoorbeeld 04:35 uur bijvoorbeeld wordt er maar mondjesmaat gepost.
Ik heb teruggekeken en er was een uur stilte afgelopen nacht! Tussen half 5 en half 6 ofzo ja.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:35
quote:
1s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef peaceman het volgende:

[..]

net wel ff een verrassing!
Ja mooi die act van Wright eruit. Weg met die gozer.
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:35
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:34 schreef livelink het volgende:

[..]

Het is nu in ieder geval nog te volgen en bij te houden.
mobiel blijft het bagger
laxus13woensdag 27 december 2017 @ 21:36
D6f22UxRSu2phXT7O7lW_traffic-o.gif
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Even de lyrics van de komende nummers opzoeken.
Mexicanobakkerwoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Traffic is wel jeugdsentiment maar waarom nu net die in de lijst staat snap ik niet echt
Fred_Bwoensdag 27 december 2017 @ 21:36
*O* *O* *O*
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Tiësto _O_
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Blij dat dit niet meer geboycot wordt tegenwoordig _O_
Ceewoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Je zou maar net het Café binnen komen als dance-liefhebber, wat zeg je dan?
SPOILER
Zo, dat traffic.
;(
Martinellowoensdag 27 december 2017 @ 21:36
DearDistantAlaskanhusky-max-1mb.gif
#ANONIEMwoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Hoppa *O*
ascowoensdag 27 december 2017 @ 21:36
Mooie variatie. ^O^
peacemanwoensdag 27 december 2017 @ 21:37
Tja..
DecoAorestewoensdag 27 december 2017 @ 21:37
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2017 21:36 schreef DecoAoreste het volgende:
Blij dat dit niet meer geboycot wordt tegenwoordig _O_
(al heeft Tiesto idd wel betere nummers, eerlijk is eerlijk)
datismijnmeningwoensdag 27 december 2017 @ 21:37
Toch wel lekker om dit in de lijst te hebben *O*