inderdaad, op een dolle dag had je +5% of -5% en dat was dan al heel spectaculairquote:Op woensdag 20 december 2017 22:50 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
haha idd. aandelen zijn zoo saai
Sia v1.3.1 releasedquote:Op woensdag 20 december 2017 22:32 schreef De_Hertog het volgende:
Is er een announcement geweest bij Sia die ik gemist heb? Gaat ineens wel heel hard
Dat zou wel eens kunnen gebeuren, helpt ook niet echt dat Bitcoin momenteel een trainwreck is met meer dan 200.000 transacties die nog vast zitten.quote:Op woensdag 20 december 2017 22:49 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
als de prijs door de trendlijn zakt gaan we nog een stukje harder dalen
Zou me niks verbazen als die weer een half jaar blijft stil staan net als de vorige keer.quote:Op woensdag 20 december 2017 22:53 schreef betyar het volgende:
Ripple mag wel weer eens iets gaan doen.
Same, alleen de entertainment is het geld al waardquote:Op woensdag 20 december 2017 22:50 schreef Waterdrinker het volgende:
Toch wel geniaal dat deze shit gewoon 24 uur per dag doorgaat.Ik heb een tijdje in aandelen gezeten, maar dan is er gewoon geen fuck te doen tussen 17:30 en 09:00 uur, in weekenden en op feestdagen.
Ik heb er nog wat ETH op staan en ga nu een Ledger bestellen want dit kan ook met MEW gebeuren enz enz...quote:Op woensdag 20 december 2017 22:58 schreef vigen98 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik hoop voor jullie dat jullie niks op Etherdelta hebben staan of überhaupt een account daar op hebben.
Dan ben je niet in Utopia geweest.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:02 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Daar dacht ik ook aan. Dit subforum zorgt voor echt veel activiteit
vierde keer ofzo al vandaagquote:
Als hij breekt...quote:Op woensdag 20 december 2017 22:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hij breekt erdoorheen en de 10k zal dapper stand houden.
Lisk volgens mij wel op de Ledger Nano Squote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef Skv het volgende:
Hoe zit het met hardware Wallets en altcoins? Ik geloof niet dat ik mijn Ripple, lisk, tronix etc daar in kan stoppen toch?
Als ik mij niet vergis kan je een X aantal erop zetten. Mijn DRGN's kunnen er ook op...quote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef Skv het volgende:
Hoe zit het met hardware Wallets en altcoins? Ik geloof niet dat ik mijn Ripple, lisk, tronix etc daar in kan stoppen toch?
Hee dat is wel een interessante.quote:
Telt die mijn posts hier ook mee bij Utopia?quote:Op woensdag 20 december 2017 23:07 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Hee dat is wel een interessante.
Posts van de afgelopen week (12 t/m 19 december):
[ afbeelding ]
Valt dus opzich nog wel mee.
Euh, als je in die periode daar gepost hebt wel natuurlijk.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:08 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
Telt die mijn posts ook mee bij Utopia?
Etc20 coins meestal wel. Trezor hier in huis.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef Skv het volgende:
Hoe zit het met hardware Wallets en altcoins? Ik geloof niet dat ik mijn Ripple, lisk, tronix etc daar in kan stoppen toch?
mja. Maar om nou zo'n ding te kopen voor 1 munt die er toch weer uit gaat. Hmm. Wil alles er in kwijt kunnen het liefst.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Lisk volgens mij wel op de Ledger Nano S
Ripple en Lisk iig wel op de Ledger Nano S.quote:
Vaak hebben ze een eigen wallet die je kunt gebruiken. Soms zijn het tokens, dan kun je ze naar het token-houdende netwerk sturen. Zo kun je WeTrust naar je Ether adres sturen.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef Skv het volgende:
Hoe zit het met hardware Wallets en altcoins? Ik geloof niet dat ik mijn Ripple, lisk, tronix etc daar in kan stoppen toch?
Ik heb nu twee software wallets geïnstalleerd (voor BCH en Lisk), Ripple staat op Gatehub en Tronix op myetherwallet. Ben alleen bang voor hacks of sites die Rogue gaan.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:09 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Vaak hebben ze een eigen wallet die je kunt gebruiken. Soms zijn het tokens, dan kun je ze naar het token-houdende netwerk sturen. Zo kun je WeTrust naar je Ether adres sturen.
Maareuh, wel even goed uitzoeken voor je stuurt.
edje post altijd zijn mislukte orka erbijquote:Op woensdag 20 december 2017 23:05 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Thanks Ed.
https://www.tradingview.c(...)-this-is-all-I-need/
Dartsgodenquote:Op woensdag 20 december 2017 23:07 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Hee dat is wel een interessante.
Posts van de afgelopen week (12 t/m 19 december):
[ afbeelding ]
Valt dus opzich nog wel mee.
hoe de neuk kunnen dragons dan op je nano s?quote:Op woensdag 20 december 2017 23:06 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
Als ik mij niet vergis kan je een X aantal erop zetten. Mijn DRGN's kunnen er ook op...
Weet ik veul, nog niet in verdiept maar ga ik van de week doen.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:15 schreef Oscar. het volgende:
[..]
hoe de neuk kunnen dragons dan op je nano s?
Het is een ERC20 token (Ethereum blockchain).quote:Op woensdag 20 december 2017 23:15 schreef Oscar. het volgende:
[..]
hoe de neuk kunnen dragons dan op je nano s?
quote:Op woensdag 20 december 2017 23:15 schreef Oscar. het volgende:
[..]
hoe de neuk kunnen dragons dan op je nano s?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Want geen leven hihihihihihihihihi.
Utopia
Precies dit. Al de hele dagquote:Op woensdag 20 december 2017 23:20 schreef kthxbye het volgende:
Ik ben wel een beetje salty mbt Verge hoor.
Zit ik dan al mijn vrije tijd in crypto te investeren, urenlang coins met goede fundamentals te zoeken...
Koopt een of andere droplul voor de grap een half miljoen Verge ("want hij staat zo laag") en komt die er misschien nog met meer winst en veel minder moeite uit ook
Je ziet nu ook dat er massaal redcoinshit gekocht wordt in de hoop voor nog zo'n stijging.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:20 schreef kthxbye het volgende:
Ik ben wel een beetje salty mbt Verge hoor.
Zit ik dan al mijn vrije tijd in crypto te investeren, urenlang coins met goede fundamentals te zoeken...
Koopt een of andere droplul voor de grap een half miljoen Verge ("want hij staat zo laag") en komt die er misschien nog met weer winst en veel minder moeite uit ook
Ja, en daarna ook nog doen alsof ze de Nobelprijs hebben gewonnen en ze kampioen cryptotrading zijn.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:20 schreef kthxbye het volgende:
Ik ben wel een beetje salty mbt Verge hoor.
Zit ik dan al mijn vrije tijd in crypto te investeren, urenlang coins met goede fundamentals te zoeken...
Koopt een of andere droplul voor de grap een half miljoen Verge ("want hij staat zo laag") en komt die er misschien nog met meer winst en veel minder moeite uit ook
En Reddcoin is een coin waar al 2 jaar niks aan developed isquote:Op woensdag 20 december 2017 23:21 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Je ziet nu ook dat er massaal redcoinshit gekocht wordt in de hoop voor nog zo'n stijging.
En het lijkt nog te werken ook, totdat Bitcoin echt gaat bloeden.
RaiBlocksquote:
Retweet.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:24 schreef TimKuik het volgende:
[..]
RaiBlocks
Top 50 marketcap, nog enkel op 3 exchanges te verkrijgen.
Instant transactions, 0 fees.
Ho, alleen voor de pro's hèquote:Op woensdag 20 december 2017 23:24 schreef TimKuik het volgende:
[..]
RaiBlocks
Top 50 marketcap, nog enkel op 3 exchanges te verkrijgen.
Instant transactions, 0 fees.
[Glazenbol.gif]quote:Op woensdag 20 december 2017 23:26 schreef UtopiaVolger het volgende:
Wat gaat die ignis waard zijn eigenlijk? Zit er aan te denken om mijn net gekochte NXT nu gewoon weer te verkopen.
Idem. Volgens mij kan je daar straks meer ignis van kopen dan wat je krijgt als je NXT houdt tot na die tijd.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:29 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
[Glazenbol.gif]
Daarom ben ik van plan mijn whopping 50 nxt te verpatsen voor de snapshot. Nu stijgt ie nog lekker
Ja maar niet via die shit exchange, wanneer gaat die over?quote:Op woensdag 20 december 2017 23:22 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
Dragonchain als je geduld hebt.
[ afbeelding ]
Je kan ze op kucoin halen wat aan te bevelen is want goediekoop nog.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:30 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ja maar niet via die shit exchange, wanneer gaat die over?
Ik snap niet waarom mensen met serieuze plannen voor een of andere festnaam als Dragonchain kiezen. Je hebt meteen een beetje kaliber Dogecoin in je hoofd en dat is nu niet echt positief. Zo'n gaar logo helpt daar ook al niet bij.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:22 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
Dragonchain als je geduld hebt.
[ afbeelding ]
Zimbabwaanse Dollar.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik wil binnen een jaar heel rijk zijn. In welke munt kan ik het beste nu een paar honderd steken om over een jaar ca. 5 miljoen euro te hebben?²
Alsjeblieft, ga eens weg met je zuigende posts.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik wil binnen een jaar heel rijk zijn. In welke munt kan ik het beste nu een paar honderd steken om over een jaar ca. 5 miljoen euro te hebben?²
Ik persoonlijk raakte geïnteresseerd door die naam en dat logo. En ik snap dat dat raar is.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:32 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom mensen met serieuze plannen voor een of andere festnaam als Dragonchain kiezen. Je hebt meteen een beetje kaliber Dogecoin in je hoofd en dat is nu niet echt positief. Zo'n gaar logo helpt daar ook al niet bij.
https://twitter.com/PeterLBrandt/status/943605640315904000quote:Op woensdag 20 december 2017 23:36 schreef Roellie80 het volgende:
Nog TA's wakker? Hoe gaat het met de BTC supportlines?
Dat is nog steeds spannend-achtig.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:36 schreef Roellie80 het volgende:
Nog TA's wakker? Hoe gaat het met de BTC supportlines?
quote:Op woensdag 20 december 2017 23:13 schreef Oscar. het volgende:
[..]
edje post altijd zijn mislukte orka erbij
Waar gaat ETH eindigen volgende week? Draai nog eens aan dat rad.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
hij had bijna gelijk over ETH. Bijna...
quote:Op woensdag 20 december 2017 23:39 schreef BansheeBoy het volgende:
In welke coin kan ik het beste nu instappen? Ik ben echt nog een n00b hierin. Dank.²
Geef me eens een linkje naar mooie grafieksite zoals in mijn screenshotquote:Op woensdag 20 december 2017 23:40 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
Waar gaat ETH eindigen volgende week? Draai nog eens aan dat rad.
quote:Op woensdag 20 december 2017 23:36 schreef TourOfData het volgende:
[..]
https://twitter.com/PeterLBrandt/status/943605640315904000
Gaat nog spannend worden zo te zien.. morgenochtend BTC op 13k?quote:Op woensdag 20 december 2017 23:37 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Dat is nog steeds spannend-achtig.
https://www.tradingview.c(...)-this-is-all-I-need/
^ van onze fameuze Ed
Klik maar op Play.
Ga weg hier en doe zelf eens je best.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:39 schreef BansheeBoy het volgende:
In welke coin kan ik het beste nu instappen? Ik ben echt nog een n00b hierin. Dank.²
Prima. Buy the dipquote:Op woensdag 20 december 2017 23:36 schreef Roellie80 het volgende:
Nog TA's wakker? Hoe gaat het met de BTC supportlines?
https://www.tradingview.com/chart/quote:Op woensdag 20 december 2017 23:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geef me eens een linkje naar mooie grafieksite zoals in mijn screenshot
Mee eens. Ik ben me aan het inlezen. Maar wellicht dat jullie de juiste tips hebben.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:44 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Ga weg hier en doe zelf eens je best.
Lees je in, zoek op welke coins populair zijn en waarom, bedenk wat voor toekomst ze hebben, enzovoorts. Doe eens wat moeite.
Lees het noob topic eensquote:Op woensdag 20 december 2017 23:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Mee eens. Ik ben me aan het inlezen. Maar wellicht dat jullie de juiste tips hebben.²
Er staan genoeg tips in de voorgaande reeksen.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:47 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Mee eens. Ik ben me aan het inlezen. Maar wellicht dat jullie de juiste tips hebben.²
Je moet een hele studie volgen om die tool te snappenquote:Op woensdag 20 december 2017 23:46 schreef UtopiaVolger het volgende:
[..]
https://www.tradingview.com/chart/
Verder is er nog Paint.quote:Op woensdag 20 december 2017 23:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je moet een hele studie volgen om die tool te snappen
Hahaha jaquote:Op woensdag 20 december 2017 23:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je moet een hele studie volgen om die tool te snappen
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 20 december 2017 23:34 schreef UtopiaVolger het volgende:
@Greys je hebt mij 600.000 satoshi cadeau gedaan. Heb mijn NXT weer verkocht nu.
Dat denk ik ook ja, BitcoinCash vind ik maar een shitcoin, ook al heb ik ze zelf ookquote:Op woensdag 20 december 2017 23:57 schreef Ronaldsen het volgende:
Btc gaat echt zo hard knallen straks, bch wordt massaal naar btc gewisseld
Liefquote:Op woensdag 20 december 2017 23:55 schreef revpolen het volgende:
Vandaag stukje armer geworden 🙈
Aangezien mijn ouders geïnteresseerd zijn in btc maar er niks van snappen heb ik ze 0,1 btc gegeven voor de kerst. Wel gezegd verder afblijven alleen naar kijken!
Komt goed vanwege bch gratis poen op gdax, massa explosie naar 20kquote:Op woensdag 20 december 2017 23:45 schreef brombeer_ het volgende:
[..]
Prima. Buy the dip
Als we nu alsnog een nieuwe low maken ziet het er wel slecht(er) uit.
Winst is winst!quote:Op woensdag 20 december 2017 23:56 schreef Greys het volgende:
Oh voor wie dat vroeg. Kwam het net toevallig tegen. Ignis is natuurlijk nog lastig te zeggen wat het waard is straks bij de airdrop maar nu:
One $IGNIS is now worth around 0.00016633 $BTC.
One $NXT gives you 0.5 free IGNIS.
Dus voor elke twee NXT krijg je één Ignis.
Toch denk ik dat ik ze ook weg doe voor de snapshot en het dan in Ardor gooi.
Echt hequote:Op woensdag 20 december 2017 23:49 schreef brombeer_ het volgende:
https://twitter.com/CNBCFastMoney/status/943609330531815425
Lekker stoken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD Kerstpuzzel 2025: 1a, 2, 3a
Ik denk dat ltc blijft hangen voorlopig, mede door Charlie Leequote:Op woensdag 20 december 2017 23:36 schreef YT123 het volgende:
Hmmm twijfel echt om al mijn LTC nu naar ETH om te zetten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |