Ik duim!quote:Op dinsdag 19 december 2017 21:18 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Malteser, morgen weer echo inderdaad!
Je bent niet de enige geloof ikquote:Op dinsdag 19 december 2017 12:27 schreef Philomijn het volgende:
Wij oriënteren ons nu op kdv, kamertje en de naam (). Ben heel benieuwd wat jij nu hebt gekozen Sacre!
Dit! Echt! Ook al heeft ze zoals je zegt ook wel goede punten.quote:Op woensdag 20 december 2017 07:04 schreef AwayTL het volgende:
Pannenkoek, bel even de kraamzorg of je vandaag al een nieuwe kan krijgen. Dit is niet hoe het moet zijn en niet goed voor je.
Pannenkoekenmix voor het borstvoedingsverhaal kun je ook een lactatiedeskundige inschakelenquote:Op woensdag 20 december 2017 07:34 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
Dank dames maar nieuwe kraamhulp vandaag zie ik echt als nog meer drama. Deze zware dagen liggen echt niet alleen aan de kraamzorg, sinds donderdag kon ik de uurtjes slaap op twee handen tellen en ik wil zelf ook nog zoveel doen. Ik wil me vandaag in ieder geval op de bank vestigen, dan ben ik al veel mobieler en kan ik wat ik nodig heb om me heen verzamelen.
Vannacht toch nog goed geslapen en onze kleine V. kon eindelijk weer bij me drinken. Het luchtte ook echt op om hier mijn beklag te doen. Heb manlief nou ook al een paar keer op zijn kop gegeven voor dingen (net, slapen met oordopjes) en deze lijn wil ik vandaag doorzetten.
Really?quote:Op woensdag 20 december 2017 07:34 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
(net, slapen met oordopjes)
Wat heerlijk joh, zo'n goedslapende baby. Ik ben wel een tikje jaloers, al heb ik mijn baby toch het liefst bij me in bed straks. Doorslapen is nog steeds niet een van haar talenten helaas en dat zal bij nummer 2 straks precies zo zijn vermoed ik.quote:Op dinsdag 19 december 2017 21:26 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Ik krijg het niet voor elkaar om mobiel te quoten uit het vorige topic, dus even zo als reactie op LuDann's vraag
'Ik hoor dit wel eens voorbijkomen, meteen op de eigen kamer en ben dan altijd wel nieuwsgierig, waarom hebben jullie daarvoor gekozen toen? En hoe ging dat praktisch in zijn werk? Die van mij raakte instant in paniek wanneer er geen contact was en heeft de eerste weken/maanden alleen maar bovenop mij geslapen. Ik kan me er dus zo moeilijk iets bij voorstellen.Moest ze niet huilen? Ging ze gewoon slapen en werd ze alleen wakker als ze honger had?'
In mijn beleving zou het meer voor mijn eigen gevoel zijn om dochter op onze slaapkamer te leggen 's nachts. We hebben misschien ook wel geluk gehad met het feit dat ze niet heel moeilijk in slaap viel (in mijn herinnering dan..). Overdag sliep ze veel op mij, en 's avonds legde ik haar met een vol buikje slapend in haar bedje. Vervolgens meldde ze zich om de zoveel tijd, en dan stond ik op, voedde ik haar, viel zij weer in slaap en gingen we weer verder waar we gebleven waren.
Let wel, dit is allemaal 3 jaar geleden, en mijn geheugen is nu niet echt in de beste staat zeg maar
Ik kan me in de kraamweek herinneren dat ze 1 nacht absoluut niet wou slapen in haar bedje, en toen hebben we haar op het voedingskussen tussen ons in gelegd, maar dat is ook gelijk de enige keer geweest dat ze bij ons in bed geslapen heeft
Hee dat heb ik ook! Rotgevoel is dat.. Hier drukken baby en bm dan de plasbuis dicht en van houding veranderen helpt (wel beetje awkward om boven de wc te staan twerken tot de sluizen open gaan, maar hee, wat werkt dat werktquote:Op woensdag 20 december 2017 09:01 schreef LuDann het volgende:
Spannend Venco, ben benieuwd of het doorzet!
Ik wilde nog bedanken voor de tip die ik hier kreeg trouwens, van meer drinken. Het heeft wel geholpen. Ik heb nu alleen het probleem dat het soms ondanks volle blaas niet lukt om te plassen. Meestal een half uur later dan wel, maar het is wel vervelend zo. Zal het morgen eens ter sprake brengen bij de VK.
Hij sliep ook zonder baby al graag met oordopjes dus ik neem het hem niet kwalijk. Maar als V. wakker wordt duurt het best lang tot ik bij hem kan zijn. Dan wil ik niet eerst hem nog wakker maken en twee keer moeten vertellen dat hij uit bed moet of waarom.quote:
Jaaa IMA wat fijnquote:Op woensdag 20 december 2017 13:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Het was nog steeds goed, 8w5d
Yes!!quote:Op woensdag 20 december 2017 13:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Het was nog steeds goed, 8w5d
OMG, dat gat.quote:Op woensdag 20 december 2017 08:57 schreef LuDann het volgende:
@malteser: nee, we hebben echt nog geen idee en de namen van de vorige keer bevallen gewoon niet zo meer. Maar goed, komt vast wel goed. Als de verbouwing eenmaal af is en ik met verlof ben heb ik wat meer ruimte over in mijn hoofd om hiermee bezig te zijn. Wat fijn joh, dat dit weekend de kamer van Twix afgemaakt wordt! Hurray for happy hormones.
Ik ben echt klaar met die verbouwing. Gisteravond om 22 uur waren we nog druk bezig met het verwijderen van wat hardnekkige plinten. Nu hebben we dit in de gang: https://imgur.com/a/uPh05
Echt fantastisch. Dat gat wat je ziet is dus de buitenmuur.De resterende plinten tegen die muur in een andere kamer hebben we maar laten zitten, dan maar geen nieuwe.
Maar goed, in ieder geval belde vanochtend om 7:30 zowaar de laminaat legger aan, dus die is in ieder geval komen opdagen. In tegenstelling tot het mannetje die maandag zou komen, die is schijnbaar van de aardbodem verdwenen.
Verstandig besluit om eerder met verlof te gaan. Merk je nu dat je door de rust ook minder harde buiken hebt?quote:Op woensdag 20 december 2017 09:08 schreef OliviaIsTaken het volgende:
Mooi gat, LuDann!
Pannenkoek, ik hoop dat je een geweldige, nieuwe kraamhulp krijgt!
Fijn van Twix zijn kamer, Malteser! Hier willen we peuter ook in de kerstvakantie in zijn nieuwe kamer hebben.
Onze oudste heeft het eerste half jaar (misschien langer?) bij ons op de kamer geslapen. Toen hij naar zijn eigen kamer verhuisde sliepen we allemaal wel een stuk beter eigenlijkNu slaapt hij weer even in ons bed wegens ziek, erg gezellig hoor maar ik slaap er niet beter door
![]()
Baby gaat de eerste periode weer bij ons op de kamer.
Ik ben iets eerder dan gepland met verlof gegaan. Kreeg erg veel last van krampen en harde buiken dus in overleg met de verloskundige gestopt met werken. Ik zou sowieso na deze week vrij zijn, dus heel veel mis ik niet gelukkig. Ik ga voor een 2018 bevalling!
Ja, merk dat het zeker helpt!quote:Op woensdag 20 december 2017 13:43 schreef Malteser het volgende:
[..]
Verstandig besluit om eerder met verlof te gaan. Merk je nu dat je door de rust ook minder harde buiken hebt?
En moet er veel gebeuren aan de nieuwe kamer van je oudste? Hoe oud is hij eigenlijk?
Phew! Goed zeg!quote:Op woensdag 20 december 2017 13:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Het was nog steeds goed, 8w5d
Wel verdorie, moeten we je hier gaan missen!quote:Op woensdag 20 december 2017 09:16 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
En volgens mij moet ik snel door naar het babytopic.
Ha!quote:Op woensdag 20 december 2017 14:18 schreef vencodark het volgende:
Juist ja![]()
Ik heb dus officieel voorweeen en die komen heel gelijkmatig op en af. Mag een paracetamol innemen en proberen te rusten.
Heb 1 cm ontsluiting. Het kan weer stoppen en nog wel wat dagen duren maar kan ook doorzetten.
Ik gok zelf dat laatste. Heb net ook wat bloed en slijm verloren.
Zoonlief is minstens tot vanavond bij mijn ouders en ik lig met een deken op de bank.
Ik werd even wat emotioneel bij de vk omdat ik het toch wel weer spannend vindt allemaal.
Yep, heb ik. Optioneel twee uur per dag extra.quote:Op woensdag 20 december 2017 14:27 schreef CassElliot het volgende:
Minilot, heb je ook extra uren geïndiceerd gekregen?
Ook bij dat idee voel ik nogal wat weerstand. Brrr! Zeer, zeer op mijn privacy gesteld in mijn eigen huis.quote:Op woensdag 20 december 2017 14:38 schreef Krisvc het volgende:
..en was daarna druk in de weer met babymassages en lekker bloot op bloot in bed voeden met eindeloos veel dekentjes en kussentjes om het voor iedereen zo comfortabel mogelijk te maken.
Mooi!quote:Op woensdag 20 december 2017 13:07 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Het was nog steeds goed, 8w5d
Oh echt, die kraamhulp, als we weer zo’n fijne krijgen kan ik me daar nu al op verheugen. Kwam ‘s ochtends stilletjes binnen, ging eerst de kamer stofzuigen, kwam dan bij ons kijken, ontbijtje maken.. en die broodjes met kaas en ham en tomaatjes en crackers zalm en fruitsaladesquote:Op woensdag 20 december 2017 14:38 schreef Krisvc het volgende:
Aan de andere kant mini, mijn kraam deed even huphup de huishoudelijke klussen en was daarna druk in de weer met babymassages en lekker bloot op bloot in bed voeden met eindeloos veel dekentjes en kussentjes om het voor iedereen zo comfortabel mogelijk te maken. Daar had ik nog wel een paar dagen van willen hebben.O en dat m'n was iedere dag magisch gedaan was en opgevouwen mis ik ook.
Venco, wat spannend! Slim dat je even lekker met een dekentje zit.
IMA, wat ontzettend fijn!
Exact zo oud als Twix dus, die is ook twee geworden in september. Kan me voorstellen dat een andere verdieping dan ver weg voelt. Is het een goede slaper over het algemeen?quote:Op woensdag 20 december 2017 13:51 schreef OliviaIsTaken het volgende:
[..]
Ja, merk dat het zeker helpt!
Er hoeft gelukkig niet veel meer te gebeuren, inmiddels is bijna alles geverfd, ligt er nieuw tapijt en zijn er nieuwe kozijnen geplaatst (we hadden op die kamer nog dubbel glas). Eigenlijk alleen nog nieuwe gordijnen en wat nieuwe inrichting, maar dat kan ook terwijl hij er al slaapt.
Ik merk dat ik het moment van 'verhuizen' een beetje aan het uitstellen ben, hij gaat dan van de tweede verdieping (waar wij ook slapen) naar de eerste verdieping, en dat voelt zo ver weg
Hij is in september twee geworden, trouwens
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |