Als je niet weet hoe een dergelijk systeem werkt, probeer dan niet de wijsneus uit te hangen. Dit is hèèl simpel op te lossen, tegenover minimale kosten.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:09 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Dan slaat toch nergens op, dan moet je maar afwachten wat mensen sturen. Ze hebben een bepaalde financiële reserve voor dagelijkse transacties. Als mensen zomaar wat gaan sturen kun je dan niet exact bij houden.
Ik verkoop 5 Bitcoins en stuur er maar 1, dan is het geld gereserveerd terwijl het misschien voor een andere klant gereserveerd zou kunnen worden.
Zo'n bedrijf waarin zo veel geld van anderen omgaat heeft honderd procent kloppende orders nodig. Lijkt me niet zo gek.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:09 schreef alilami het volgende:
[..]
Het is de schuld van Bitonic. Ze kunnen ook een lager bedrag op mijn rekening storten i.p.v. mijn bitcoins te retourneren.
Leg eens uit dan?quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:09 schreef richolio het volgende:
[..]
Oh, er is genoeg wat ze kunnen doen.
Altijd ruimte voor verbeteringquote:Op vrijdag 15 december 2017 00:09 schreef Typisch het volgende:
Bitonic is echt het meest klantvriendelijke bedrijf dat ik ooit ben tegengekomen. Gratis helpdesk voor een aardig complex en ingewikkeld iets voor nieuwelingen in bitcoin.
Ga nou niet de mongool uit hangen, ben zelf ook software developer van beroep.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je niet weet hoe een dergelijk systeem werkt, probeer dan niet de wijsneus uit te hangen. Dit is hèèl simpel op te lossen, tegenover minimale kosten.
Waarom heb je dan laatst toch hen gebruikt als je er zo over denkt? Dat snap ik dan echt niet.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je niet weet hoe een dergelijk systeem werkt, probeer dan niet de wijsneus uit te hangen. Dit is hèèl simpel op te lossen, tegenover minimale kosten.
Dit dus, een beetje willekeurig gaan boekhouden met miljoenen per dag aan orders gaat niet werken.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Zo'n bedrijf waarin zo veel geld van anderen omgaat heeft honderd procent kloppende orders nodig. Lijkt me niet zo gek.
Welke aanbieder doet het goedkoper dan?quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Altijd ruimte voor verbetering
1. Belachelijke fee (al is dat al wat minder)
2. Bonusfee als je een piepklein foutje hebt gemaakt.
Omdat ze niet in staat zijn een exchange toegankelijk te houden, Kraken een gigantische kutsite is en er verder helaas geen goede alternatieven zijn.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Waarom heb je dan laatst toch hen gebruikt als je er zo over denkt? Dat snap ik dan echt niet.
Elke willekeurige andere partij.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:13 schreef Typisch het volgende:
[..]
Welke aanbieder doet het goedkoper dan?
$22 foetsie omdat ze 6 cent minder hebben ontvangen lijkt jou niet gek, oke danquote:Op vrijdag 15 december 2017 00:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Zo'n bedrijf waarin zo veel geld van anderen omgaat heeft honderd procent kloppende orders nodig. Lijkt me niet zo gek.
Dat is klote, maar die fout ligt toch echt bij jou.. Jij hoort de juiste hoeveelheid te sturen, zoals duidelijk aangegeven.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:13 schreef alilami het volgende:
[..]
$22 foetsie omdat ze 6 cent minder hebben ontvangen lijkt jou niet gek, oke dan
Dat is gek, punt.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat is klote, maar die fout ligt toch echt bij jou.. Jij hoort de juiste hoeveelheid te sturen, zoals duidelijk aangegeven.
Als iedereen dat foutje maakt moeten ze voor iedereen maar dat verschil zelf even bijleggen ofzo? Dan zijn ze snel failliet.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:13 schreef alilami het volgende:
[..]
$22 foetsie omdat ze 6 cent minder hebben ontvangen lijkt jou niet gek, oke dan
In futureshandel is cash king. Wie kan eenvoudig geld scheppen? Juist.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat willen ze doen dan? Een p2p-netwerk platleggen?
Dit slaat natuurlijk als een tang op een varken. Je maakt een order aan en gaat akkoord met de voorwaarden, vervolgens voldoe je niet aan die voorwaarden voor de order en gaat dan janken.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je niet weet hoe een dergelijk systeem werkt, probeer dan niet de wijsneus uit te hangen. Dit is hèèl simpel op te lossen, tegenover minimale kosten.
Nee, ze hoeven alleen maar mijn geld minus 6 cent over te maken op mijn rekening.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Als iedereen dat foutje maakt moeten ze voor iedereen maar dat verschil zelf even bijleggen ofzo?
Het is zo enorm simpel...quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Als iedereen dat foutje maakt moeten ze voor iedereen maar dat verschil zelf even bijleggen ofzo? Dan zijn ze snel failliet.
- ze moeten kloppende orders hebben, logisch
- zij hoeven niet andermans fouten te bekostigen
En wie het daar niet mee eens is verkoopt lekker ergens anders.
Je mist het punt...quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:18 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Dit slaat natuurlijk als een tang op een varken. Je maakt een order aan en gaat akkoord met de voorwaarden, vervolgens voldoe je niet aan die voorwaarden voor de order en gaat dan janken.
Maar dan hebben ze geen order die klopt met wat jij had ingevoerd. Creatief boekhouden kan echt niet in zo'n bedrijf.quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:19 schreef alilami het volgende:
[..]
Nee, ze hoeven alleen maar mijn geld minus 6 cent over te maken op mijn rekening.
Als je in een webshop iets koopt betaal je toch ook het exacte bedrag, of maak je dan ook een willekeurig bedrag over?quote:Op vrijdag 15 december 2017 00:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het is zo enorm simpel...
1. Klant geeft bedrag op, dat reserveer je voor klant
2a. Indien klant binnen de bepaalde tijd niet genoeg heeft gestuurd, maar wel over een drempelwaarde van 75%, dan stuur je het equivalent in Euro's naar de rekening en geef je wat er gereserveerd is vrij.
2b. Indien klant te veel stuurt, stuur je het overtollige bedrag terug.
3. Profit!
Het is geen raketwetenschap, en echt belachelijk dat ze dat zo doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |