 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat verwarring met years and years gok ik, beetje hetzelfde genrequote:Op woensdag 13 december 2017 16:06 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Nee hoor, was een uitstekende show in AFAS Live laatst. Ze haalt live gewoon alle noten en heeft inmiddels ook de uitstraling om zo'n grote zaal te entertainen. De liedjes heeft ze ook al.
 
			 
			
			
			Doei.quote:Op woensdag 13 december 2017 16:16 schreef cafca het volgende:
Spijt dat ik toch gestemd heb. Ga niet luisteren ook
Kutlijst.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 13 december 2017 16:16 schreef cafca het volgende:
Spijt dat ik toch gestemd heb. Ga niet luisteren ook
Kutlijst.
 
											 
			 
			
			
			Lekkere hardloopplaat welquote:Op woensdag 13 december 2017 16:21 schreef ReibRekkel het volgende:
Nog een nieuwe entry van een dode van dit jaar:
Robert Miles - Children
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Och hij zal vast wel weer aanstaan, maar ben ook wel bang dat er aardig wat te ergeren valt.quote:Op woensdag 13 december 2017 16:16 schreef cafca het volgende:
Spijt dat ik toch gestemd heb. Ga niet luisteren ook
Kutlijst.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nostalgia Radio.quote:Op woensdag 13 december 2017 16:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Kan ook niet zo heel rouwig zijn over het verdwijnen van die vooroorlosge nummers.
Die kunnen nu mooi gewoon hun ding doen in dat andere lijstje, van Stervensbegeleiding FM.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Coooooooooooooooooo-hooooooooooooolquote:
 
			 
			
			
			Ik kan me wel voorstellen dat ze zo'n lijst niet meer halenquote:Op woensdag 13 december 2017 16:25 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Kan ook niet zo heel rouwig zijn over het verdwijnen van die vooroorlosge nummers.
Die kunnen nu mooi gewoon hun ding doen in dat andere lijstje, van Stervensbegeleiding FM.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 13 december 2017 16:21 schreef ReibRekkel het volgende:
Nog een nieuwe entry van een dode van dit jaar:
Robert Miles - Children
 
											 
			 
			
			
			Daar zit je dan met je razlopclicks.quote:Op woensdag 13 december 2017 16:26 schreef pipster het volgende:
Oh nee Boef heeft het niet gered met Habiba, ondanks al die views.
 
											 
			 
			
			
			NeeuQ?quote:Op woensdag 13 december 2017 16:37 schreef Cee het volgende:
Mag trouwens hopen dat Reverse Queen er wel in staat?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 13 december 2017 16:09 schreef Dagoduck het volgende:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat Ms Jackson er uit is vind ik heel jammer. Maar die komt volgend jaar vast weer terug. Er is ook wat U2 weggelekt, daar ben ik dan weer niet rouwig om. En Handsome Poets er uit. Heel mooi. Wat een overgewaardeerde dampende drol is dat. Met die zanger die geen noot zuiver kan zingen.SPOILER: OUT in 2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			SPOILER: 122 itemsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan-/opmerkingen mag maar ik doe er toch niks mee.
 
			 
			
			
			Toch nog een toffe, nieuwe zangeres die het gehaald heeft. Ik heb jarenlang naar haar demo's geluisterd toen ze nog onder de 2000 luisteraars zat op last.fm Nooit gedacht dat ze nog eens zo hard zou doorbreken.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dus je blijft?quote:Op woensdag 13 december 2017 17:25 schreef cafca het volgende:
Als ik zo de lijst met uitvallers doorscroll, moet ik concluderen dat het op een paar echte klassiekers toch voornamelijk overbodige liedjes zijn die eruit vallen.
Dat geldt voor veel nieuwe binnekomers ook, maar die vallen er over een paar jaar wel weer uit.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |