Op tv net ook in het RTL weer... Je ziet de radar van 7 uur waar duidelijk sneeuw boven Limburg hangt. Vervolgens laat ze een kaartje van 12 uur zien waar de neerslag nog op dezelfde plek hangt en zegt ze "vanaf 12 uur zal de eerste sneeuw gaan vallen"quote:Op maandag 11 december 2017 07:23 schreef d.k. het volgende:
Dat wilde ik net zeggen. Het is hier (omgeving Eindhoven) net boven nul en volgens de radar gaat er zo neerslag vallen. Regen, sneeuw, ijzel? En hoezo vanaf 12 uur?
Je moet ook geen RTL kijken, voor echt goed advies raadpleeg je Fok!, .. oh wacht.quote:Op maandag 11 december 2017 07:28 schreef Infection het volgende:
[..]
Op tv net ook in het RTL weer... Je ziet de radar van 7 uur waar duidelijk sneeuw boven Limburg hangt. Vervolgens laat ze een kaartje van 12 uur zien waar de neerslag nog op dezelfde plek hangt en zegt ze "vanaf 12 uur zal de eerste sneeuw gaan vallen"![]()
Klopt helemaal niets van.
Mooi was die tijdquote:
Volgens mij zit heel nederland onder een potentiele sneeuwdek of niet?quote:
Helemaal niks aan te sneeuw te zien hier in M-Limburg.quote:Op maandag 11 december 2017 07:20 schreef Infection het volgende:
Rond 12 uur zou het het zuiden van het land moeten bereiken, maar ik zie het nu al boven limburg?
In Zuid-Limburg momenteel nog niets, beetje bewolkt, maar geen regen of sneeuw, is 2.5 graden. Maar we zijn hier inmiddels gewend dat de Nederlandse weersvoorspellingen, inclusief waarschuwingen code-kleuren hier zeer zelden kloppen.quote:Op maandag 11 december 2017 07:20 schreef Infection het volgende:
Rond 12 uur zou het het zuiden van het land moeten bereiken, maar ik zie het nu al boven limburg?
Waar dan? Ik woon in het Zuiden en werkelijk niets in Zuid-Limburg.quote:Op maandag 11 december 2017 07:45 schreef warhamstr het volgende:
Zuiden idd al sneeuw, als het maar een beetje op gister gaat lijken...
Zelfde verhaal hier met de bus, nog nooit zo rustig gehad in de bus.quote:Op maandag 11 december 2017 08:30 schreef JDude het volgende:
Nederland heeft goed naar het thuisblijfadvies geluisterd. Nog nooit zo hard kunnen rijden op de A27 op maandagochtend.
Hier in Z.O. Gelderland zelfs om 16:24.quote:Op maandag 11 december 2017 07:53 schreef zatoichi het volgende:
Iets anders: Vandaag gaat de zon onder om 16:28 het vroegste tijdstip van het jaar. Over vier dagen is het weer 16:29
"A27 gestremd vanwege spookrijder."quote:Op maandag 11 december 2017 08:30 schreef JDude het volgende:
Nederland heeft goed naar het thuisblijfadvies geluisterd. Nog nooit zo hard kunnen rijden op de A27 op maandagochtend.
KNMI is wat optimistischer/pessimistischer (doorhalen wat niet van toepassing isquote:
Ik zit in de gevarenzonetwitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 11-12-2017 om 09:17:19De #sneeuwhoeveelheden die #vandaag worden verwacht in kaart gebracht. https://t.co/nwzwKMgTWp reageer retweet
HAHAHAHA ohh topfoto ditquote:Op maandag 11 december 2017 09:19 schreef ACT-F het volgende:
Code rood voor hennepkwekers:
[ afbeelding ]
WEES BLIJquote:Op maandag 11 december 2017 09:27 schreef gooddaddy het volgende:
In Roermond al een half uurtje regen.
Omdat ik al tig mensen half onderuit heb zien gaan hier door alle sneeuw/ijs resten die er al liggen en er straks nog een dik pak bij gaat vallen en iedereen dan deaud gaatquote:
Geniaalquote:Op maandag 11 december 2017 09:19 schreef ACT-F het volgende:
Code rood voor hennepkwekers:
[ afbeelding ]
Inderdaadquote:Op maandag 11 december 2017 08:30 schreef JDude het volgende:
Nederland heeft goed naar het thuisblijfadvies geluisterd. Nog nooit zo hard kunnen rijden op de A27 op maandagochtend.
Ik zag gisteren volgens mij ook al zo'n opsporingsbusje rijdenquote:Op maandag 11 december 2017 09:19 schreef ACT-F het volgende:
Code rood voor hennepkwekers:
[ afbeelding ]
Gevarenzonequote:Op maandag 11 december 2017 09:23 schreef MaLo het volgende:
Ik zit in de gevarenzonetwitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 11-12-2017 om 09:17:19De #sneeuwhoeveelheden die #vandaag worden verwacht in kaart gebracht. https://t.co/nwzwKMgTWp reageer retweet
Waar in Zuid-Limburg, hier in Meerssen is het nog steeds alleen regen....quote:Op maandag 11 december 2017 09:55 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
In Zuid-Limburg gaat het nu goed los, apart om te zien, vanmorgen begonnen met regen en langzaam zag je die regen overgaan naar natte sneeuw, en nu sneeuw die op auto's blijft liggen maar de ondergrond zelf is nog te nat van alle regen maar dit zal ook niet lang meer duren. Sneeuwt hard nu.
Heerlenquote:Op maandag 11 december 2017 10:05 schreef Michael_Pallada het volgende:
[..]
Waar in Zuid-Limburg, hier in Meerssen is het nog steeds alleen regen....
En al niet meerquote:Op maandag 11 december 2017 09:23 schreef MaLo het volgende:
Ik zit in de gevarenzonetwitter:MeteoGroupWeer twitterde op maandag 11-12-2017 om 09:17:19De #sneeuwhoeveelheden die #vandaag worden verwacht in kaart gebracht. https://t.co/nwzwKMgTWp reageer retweet
Joh.. ik ben net op de scooter de deur uit geweest en hier ligt gewoon sneeuw..quote:Op maandag 11 december 2017 10:09 schreef d.k. het volgende:
Regio Eindhoven echt flink sneeuw, maar hij blijft nog niet echt liggen. Hoor net dat ik de rest van de dag thuis kan blijven, alleen vanavond nog de deur uit. Zolang verwarming en stroom het blijft doen gaat het dus goed komen.
Ligt daar nog niets dan?quote:Op maandag 11 december 2017 10:21 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Zuid-Limburg gaat weer bijna niets vallen natuurlijk, altijd balen met sneeuwval in Nederland, hier kunnen we er zelden van genieten.
Nee, juist, de wereld vergaat niet. Maar dat ik niet meer naar buiten hoef vind ik persoonlijk heerlijk. Niet eens om de sneeuw, ik heb gewoon een bloedhekel aan een dag met koude wind en neerslag. Doe mij dan maar zon en koud, dat is heerlijk.quote:Op maandag 11 december 2017 10:20 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Joh.. ik ben net op de scooter de deur uit geweest en hier ligt gewoon sneeuw..
De wereld is niet vergaan ofzo..
Oh het is hier zo sereen als de pest.. Geen kip op de weg.. Maar ook windstil en geen neerslag..quote:Op maandag 11 december 2017 10:23 schreef d.k. het volgende:
[..]
Nee, juist, de wereld vergaat niet. Maar dat ik niet meer naar buiten hoef vind ik persoonlijk heerlijk. Niet eens om de sneeuw, ik heb gewoon een bloedhekel aan een dag met koude wind en neerslag. Doe mij dan maar zon en koud, dat is heerlijk.
Jullie hebben dan vaak weer de beste zomersquote:Op maandag 11 december 2017 10:21 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Zuid-Limburg gaat weer bijna niets vallen natuurlijk, altijd balen met sneeuwval in Nederland, hier kunnen we er zelden van genieten.
Oh, nou zit ik ineens in de gevarenzone.quote:
quote:Op maandag 11 december 2017 10:24 schreef Bienelientjee het volgende:
Ben echt teleurgesteld dat ik helemaal geen sneeuw gekregen heb
![]()
Straks weer een andere setting op de kaart, komen we virtueel allemaal aan de beurtquote:Op maandag 11 december 2017 10:26 schreef livelink het volgende:
[..]
Oh, nou zit ik ineens in de gevarenzone.
Als ze zo groot zijn als kussenslopen gaat het best hard hoor..quote:Op maandag 11 december 2017 10:27 schreef Blik het volgende:
Utrecht meldt nu al de eerste enkele sneeuwvlokken, intensiteit van 1 sneeuwvlok per 5 seconden, maar het is er wel
buienradar moet je nu met een korreltje zout nemen, zeker een uur/uren vooruitquote:Op maandag 11 december 2017 10:28 schreef _--_ het volgende:
Op buienradar lost het neerslaggebied echt compleet op. Zie -1 uur.
Jij moet gewoon naar Harma Boer luustern..quote:Op maandag 11 december 2017 10:28 schreef _--_ het volgende:
Op buienradar lost het neerslaggebied echt compleet op. Zie -1 uur.
Die zei 7cm gisteren. Ja.quote:Op maandag 11 december 2017 10:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Jij moet gewoon naar Harma Boer luustern..
Auwtooruutn kraabn!quote:Op maandag 11 december 2017 10:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Jij moet gewoon naar Harma Boer luustern..
De buienradar voorspelling +1/3 uur is ook prut en puur een motie-simulatie, geen natuurkundige simulatie.quote:Op maandag 11 december 2017 10:28 schreef _--_ het volgende:
Op buienradar lost het neerslaggebied echt compleet op. Zie -1 uur.
Al eens overwogen om in een zakje te blazen?quote:Op maandag 11 december 2017 10:28 schreef _--_ het volgende:
Op buienradar lost het neerslaggebied echt compleet op. Zie -1 uur.
Geen slee mee naar je werk nemen..quote:Op maandag 11 december 2017 10:34 schreef Mykonos het volgende:
Sneeuwt wel harder nu in Eindhoven. Dat wordt de hele dag ns.nl F5en om te zien of we nog naar huis kunnen.
Sneeuwt het daar nog niet? Jullie zouden er vol in moeten zitten nuquote:Op maandag 11 december 2017 10:30 schreef junkiexp het volgende:
Betere omstandigheden als gisteren hier in Rotterdam.
De straat is relatief droog, of er liggen nog sneeuwresten.
Daarnaast is het 1 graad.
Als het nu gaat sneeuwen blijft het direct liggen gok ik zo, in tegenstelling tot gisteren waar dat toch een uur duurde voordat de straat wit werd.
Ik ben thuis met de kleine, kom maar maar op met die buien
Op het moment dat ze je informeren ben je al te laat. Dan zijn ze al gestopt met rijden. Ze zouden eigenlijk een vooraankondiging moeten doen dat ze over 1 uur stoppen met rijden of zoiets.quote:Op maandag 11 december 2017 10:34 schreef Mykonos het volgende:
Sneeuwt wel harder nu in Eindhoven. Dat wordt de hele dag ns.nl F5en om te zien of we nog naar huis kunnen.
Nee hier in Rotterdam nog niks. Vreemdquote:Op maandag 11 december 2017 10:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Sneeuwt het daar nog niet? Jullie zouden er vol in moeten zitten nu
Het gaat tot zolang het gaat.. wil je dat risico niet dan kun je altijd zelf een trein kopen enzo..quote:Op maandag 11 december 2017 10:35 schreef livelink het volgende:
[..]
Op het moment dat ze je informeren ben je al te laat. Dan zijn ze al gestopt met rijden. Ze zouden eigenlijk een vooraankondiging moeten doen dat ze over 1 uur stoppen met rijden of zoiets.
Altijd weer dat kutoostenquote:Op maandag 11 december 2017 10:37 schreef INViCTuS het volgende:
Verwachting van Meteogroup/Weer.nl
[ afbeelding ]
Dat ligt er nu al.. of is de genoemde sneeuwhoogte dat wat er bij komt?quote:Op maandag 11 december 2017 10:37 schreef INViCTuS het volgende:
Verwachting van Meteogroup/Weer.nl
[ afbeelding ]
Wind.quote:Op maandag 11 december 2017 10:41 schreef YourCaptor het volgende:
Zou volgens de radar al lang moeten sneeuwen hier in Alphen, maar er valt nog 0,0
Tweet was een uur geleden:quote:Op maandag 11 december 2017 10:41 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dat ligt er nu al.. of is de genoemde sneeuwhoogte dat wat er bij komt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |