Ieder weldenkend mens vindt dit debiel. Helaas zijn sommige Feyenoordfans niet weldenkend. Maar dat heb je bij elke club.quote:Op woensdag 22 november 2017 15:41 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Bij PSV waren het er ook maar een stuk of 10, welke door alle andere PSV aanhangers ook gewoon randdebielen werden genoemd. Feit blijft dat deze klapmongolen je club vertegenwoordigen.
Dat is helaas waar. De muntjesgooiers hadden van mij ook een klap kunnen krijgen.quote:Op woensdag 22 november 2017 15:43 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ieder weldenkend mens vindt dit debiel. Helaas zijn sommige Feyenoordfans niet weldenkend. Maar dat heb je bij elke club.
Je wil toch godverdomme niet met 0 punten eindigen??quote:Op woensdag 22 november 2017 11:49 schreef Elan het volgende:
Waarom zou je je druk maken om een resultaat tegen Napoli, je wint er niks mee op een paar knaken na.
Dat lijkt mij ook genoeg motivatie. Om niet de slechtste Nederlandse club ooit te zijn in de CL.quote:Op woensdag 22 november 2017 16:59 schreef Vasion het volgende:
[..]
Je wil toch godverdomme niet met 0 punten eindigen??
En dat zegt iemand die supporter is van een club die door een 3e rangs europese ploeg in de EL al voortijdig is uitgeschakeldquote:Op woensdag 22 november 2017 17:15 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook genoeg motivatie. Om niet de slechtste Nederlandse club ooit te zijn in de CL.
Klaas...quote:Op woensdag 22 november 2017 17:35 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
En dat zegt iemand die supporter is van een club die door een 3e rangs europese ploeg in de EL al voortijdig is uitgeschakeld
wat een debiel jaquote:Op woensdag 22 november 2017 18:03 schreef Roland010 het volgende:
Dat mongooltje in Manchestergraag een levenslang stadionverbod, zo iemand mag zich geen Feyenoorder noemen. Heeft GS hem al opgespoord?
Ja bedankt, hafc. Wisten we nog niet.quote:Op woensdag 22 november 2017 17:15 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook genoeg motivatie. Om niet de slechtste Nederlandse club ooit te zijn in de CL.
Johquote:Op woensdag 22 november 2017 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
wat een debiel ja
zo blijkt maar weer dat elke club debiele supporters heeft
Yep, helaas. Schaam me kapot voor zo'n figuur.quote:Op woensdag 22 november 2017 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
wat een debiel ja
zo blijkt maar weer dat elke club debiele supporters heeft
Heb het gemist. Wat was er dan?quote:Op woensdag 22 november 2017 18:03 schreef Roland010 het volgende:
Dat mongooltje in Manchestergraag een levenslang stadionverbod, zo iemand mag zich geen Feyenoorder noemen. Heeft GS hem al opgespoord?
Vorig seizoen dacht je..hij valt wel een keer..en we wonnen. Nu denk ik precies hetzelfde maar andersom. Dat City scoorde was in de lijn der verwachting. Op de een of andere manier hangt over dit Feyenoord een deken van mislukking.quote:Op woensdag 22 november 2017 14:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zelden PSV zo onterecht zien winnen. Kan me een keer een 0-1 tegen Vitesse herinneren waar Gomes elke bal eruit haalde.
Maar wel zuur gezien alle moeite en hoe jullie seizoen verloopt
https://www.powned.tv/art(...)sst-zwerver-en-nouriquote:Op donderdag 23 november 2017 07:32 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Heb het gemist. Wat was er dan?
Raar ja. Die gast vertegenwoordigt helemaal niemand.quote:Op donderdag 23 november 2017 10:28 schreef kapiteintje het volgende:
Gaan mensen zich hier serieus lopen verdedigen voor een of andere idioot die toevallig voor Feyenoord is.
Echt hèquote:Op donderdag 23 november 2017 10:28 schreef kapiteintje het volgende:
Gaan mensen zich hier serieus lopen verdedigen voor een of andere idioot die toevallig voor Feyenoord is.
Gestopt met lezen bij 'Daily Star'quote:Op donderdag 23 november 2017 11:18 schreef Toto69 het volgende:
Arsenal bereidt zich langzaamaan voor op een leven zonder Arsène Wenger. De manager heeft nog een contract tot en met volgend seizoen en als hij inderdaad na 2018/19 vertrekt, dan zal hij 23 jaar aan het roer hebben gestaan bij de club uit Londen. Het is niet ondenkbaar dat Arsenal vervolgens in zee gaat met een Nederlander.
De Daily Star meldt namelijk dat Wenger in de 42-jarige Giovanni van Bronckhorst de top candidate ziet om het stokje van hem over te nemen in het Emirates Stadium. Ook de drie jaar jongere Eddie Howe van Bournemouth is een van de opties, maar de voorkeur van Wenger zou dus uitgaan naar de trainer van Feyenoord.
De Fransman wijst zijn vervanger niet zelf aan, maar zijn stem weegt voor de beleidsbepalers wel zwaar. Van Bronckhorst is sinds mei 2015 de trainer van Feyenoord en won de landstitel, de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal. Als linksback kwam hij twee seizoenen uit voor Arsenal en in die periode pakte hij de Premier League-titel en de FA Cup.
VZ
Sommige clubs hebben er meer.quote:Op woensdag 22 november 2017 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
wat een debiel ja
zo blijkt maar weer dat elke club debiele supporters heeft
Elke club heeft er meer, behalve FC Bal Op Het Dak '94quote:
Gatverdamme. Wat is dit walgelijk zeg. Dit soort mensen kun je beter kwijt zijn dan rijk. Kosten alleen maar geld, tijd en energie.quote:Op donderdag 23 november 2017 08:35 schreef Roland010 het volgende:
[..]
https://www.powned.tv/art(...)sst-zwerver-en-nouri
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |