Zoals ik al zei, resultaat is een ander verhaal. Maar je ziet gewoon dat ze minder lopen, minder fanatiek zijn, minder energie erin steken... Allemaal dingen die ze zeker zouden kunnen (en in de huidige vorm moeten) doen. Ongeacht het niveau. Je ziet gcd meer inzet van de spelers van Willem fucking 2 dan het eerste van Feyenoordquote:Op zondag 5 november 2017 13:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je denkt niet dat het aan het gebrek aan kwaliteiten ligt van bijvoorbeeld je middenvelders, en ook hun samenstelling met weinig creativiteit? Of dat er allemaal mensen in je verdediging staan die dat niet kunnen, en dat als matige spelers uit vorm zijn er gewoon weinig overblijft.
Dit geeft toch inderdaad precies aan dat het vooral een mentaal probleem. Iedereen doet nu alsof de spelers niet beter kunnen en dit hun normale niveau is, maar dat slaat echt helemaal nergens op.quote:Op zondag 5 november 2017 13:56 schreef hhh38 het volgende:
Niet motivatie, wel vertrouwen.
Tijdens die reeks van 7 wedstrijden leek ook ineens geen enkele speler nog te kunnen voetballen, terwijl er daarna een fantastische reeks werd neergezet waarmee de beker en titel werden behaald. Grotendeels met dezelfde spelers.
Ik vind het gebrek aan veerkracht ook zorgelijk.quote:Op zondag 5 november 2017 13:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dit geeft toch inderdaad precies aan dat het vooral een mentaal probleem. Iedereen doet nu alsof de spelers niet beter kunnen en dit hun normale niveau is, maar dat slaat echt helemaal nergens op.
Vandaar dat ik de resultaten ook niet meeneemquote:Op zondag 5 november 2017 13:56 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Geen idee waar het aan ligt, maar ik vind het altijd makkelijk om te zeggen wanneer het kut gaat dat het dan maar aan de motivatie ligt.
Wat een onzin.quote:Op zondag 5 november 2017 13:55 schreef Syntix het volgende:
Gvd wat hebben jullie onmenselijk veel boven jullie kunnen gespeeld vorig seizoen
Zal ook een stukje onzekerheid zijn na al die afstraffingen in de CL, dat ze daardoor wat lam worden geslagen. Maar een trainer moet dat erin krijgen, ook hoe ze zich bewegen op het veld zonder bal.quote:Op zondag 5 november 2017 13:58 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, resultaat is een ander verhaal. Maar je ziet gewoon dat ze minder lopen, minder fanatiek zijn, minder energie erin steken... Allemaal dingen die ze zeker zouden kunnen (en in de huidige vorm moeten) doen. Ongeacht het niveau. Je ziet gcd meer inzet van de spelers van Willem fucking 2 dan het eerste van Feyenoord
De invloed van Kuyt was achteraf gezien nog veel groter dan gedacht. Bizar om te zien hoe labiel iedereen is.quote:Op zondag 5 november 2017 13:59 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind het gebrek aan veerkracht ook zorgelijk.
Slaat natuurlijk helemaal nergens op. Feyenoord moet het juist van de instelling hebben en totaal niet van kwaliteit. Feyenoord komt kwalitatief enorm tekort. Je moet gewoon realistisch zijn en de verwachtingen bijstellen.quote:Op zondag 5 november 2017 13:58 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, resultaat is een ander verhaal. Maar je ziet gewoon dat ze minder lopen, minder fanatiek zijn, minder energie erin steken... Allemaal dingen die ze zeker zouden kunnen (en in de huidige vorm moeten) doen. Ongeacht het niveau. Je ziet gcd meer inzet van de spelers van Willem fucking 2 dan het eerste van Feyenoord
Nja, als resultaten goed waren dan was jij niet begonnen over de motivatiequote:Op zondag 5 november 2017 13:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Vandaar dat ik de resultaten ook niet meeneem. Misschien dat die beter waren geweest maar da's onwaarschijnlijk
Het is iig geen coach die een verrassing uit de hoge hoed tovert, al geeft hij (nu noodgedwongen) wel jonge spelers de kans. Er is ook wel heel erg veel veranderd qua opstelling als je vandaag met vorig jaar vergelijkt.quote:Op zondag 5 november 2017 13:58 schreef Roland010 het volgende:
Het grote probleem van Gio als coach is dat hij niet in staat is om een tegenslag om te keren. Als alles meezit dan is er niets aan de hand, maar als er 1 of 2 pionnetjes omvallen dan heeft hij niet de kwaliteiten om daar wat mee te doen. Los daarvan maakt hij aantoonbaar verkeerde keuzes (Kramer, Diks en nu Jones laten staan). Ook zijn wissels leveren zelden wat op. Na 3 jaar kunnen we gewoon concluderen dat het geen geschikte topcoach is.
Dat is grote onzin.quote:Op zondag 5 november 2017 14:01 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Slaat natuurlijk helemaal nergens op. Feyenoord moet het juist van de instelling hebben en totaal niet van kwaliteit. Feyenoord komt kwalitatief enorm tekort. Je moet gewoon realistisch zijn en de verwachtingen bijstellen.
Dat is zeer dom, indien dat het geval is... Europese clubs staan mijlenver boven de Nederlandse. Daar van verliezen is op geen enkele manier een schande imo.quote:Op zondag 5 november 2017 13:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zal ook een stukje onzekerheid zijn na al die afstraffingen in de CL, dat ze daardoor wat lam worden geslagen. Maar een trainer moet dat erin krijgen, ook hoe ze zich bewegen op het veld zonder bal.
Uiteraard niet, ga ik ook van uit. Maar een mindere motivatie gebeurt ook lang niet altijd bewust.quote:Alsof die spelers daadwerkelijk eraan denken om de resultaten eens goed te saboteren.
Heerenveen uit vorig seizoen?quote:Op zondag 5 november 2017 14:01 schreef Merkie het volgende:
Wanneer is de laatste keer dat we na een achterstand of een verloren voorsprong alsnog gewonnen hebben? Kan het me niet heugen.
quote:Op zondag 5 november 2017 13:55 schreef Syntix het volgende:
Gvd wat hebben jullie onmenselijk veel boven jullie kunnen gespeeld vorig seizoen
quote:Op zondag 5 november 2017 14:00 schreef Pistolero het volgende:
[..]
De invloed van Kuyt was achteraf gezien nog veel groter dan gedacht. Bizar om te zien hoe labiel iedereen is.
quote:Op zondag 5 november 2017 13:58 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Ik blijf het herhalen, ook mét Dirk verloren we 7 wedstrijden op rij.
Ja maar als je als speler merkt dat je zoveel tekort komt tegen anderen gaat dat wel knagen aan je eigen vertrouwen in je kwaliteiten.quote:Op zondag 5 november 2017 14:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dat is zeer dom, indien dat het geval is... Europese clubs staan mijlenver boven de Nederlandse. Daar van verliezen is op geen enkele manier een schande imo.
[..]
Uiteraard niet, ga ik ook van uit. Maar een mindere motivatie gebeurt ook lang niet altijd bewust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |