Nee?quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je weet echt niet waarom ze er zo uitziet?
Ik zou het logischer vinden als ze de tijd van q1 en q2 zouden laten staan. En dat de snelste in q1, q2 of q3 pole krijgt als die persoon q3 uit rijdt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:43 schreef VacaLoca het volgende:
Bang dat Max naast pole grijpt maar dat de pole langzamer is dan z'n Q2 tijd.
Ze had de vorige keer ook paarse lippen. Dus nee.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je weet echt niet waarom ze er zo uitziet?
Dia de los Muertos.....
Het gaat NIET over de vriendin van Josquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:48 schreef Klummie het volgende:
[..]
Ze had de vorige keer ook paarse lippen. Dus nee.
Grim Fandango!quote:
Owquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het gaat NIET over de vriendin van Jos
Ja, maarhet is altijd al een ding tijdens de GP van Mexico. Zie helmdesign van RIC, die hoe Max en RIC vorig jaar in de schmink zaten etc...quote:
Je bent geweldig met je GIFjesquote:
Tuurlijk wel, maar hij slaat d'r eerst op d'r bek zodat ze het niet hoort!quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:53 schreef RamboDirk het volgende:
Jos laat nog geen scheten in het bijzijn van zijn relatie. Anders had hij ook wel kunnen zeggen dat hij zich opgelaten voelt als zijn relatie eruit ziet als een clown.
Twee wielen op de baan.quote:
Die heeft klappen gehad van Josquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Heeft Connelly geen dienst dit weekend?
Nopequote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Heeft Connelly geen dienst dit weekend?
beter dan blauwe ballenquote:
Da's zijn rapport.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geen geld voor een TV bij RedBull, dan maar een papiertje
dacht precies t zelfdequote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geen geld voor een TV bij RedBull, dan maar een papiertje
Ohja, die is er dit weekend weer uitgegooidquote:
Neuhquote:
quote:
Papier kan je een sticker op plakkenquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 20:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geen geld voor een TV bij RedBull, dan maar een papiertje
Ik moest even nadenkenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |