SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakWe hebben ook een Facebookpagina: klik
DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk, dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mobiel luisteren kan via de app TuneIn en dan deze link: Mobiele luisterlink
Of via de app Nobex radio, en dan zoeken naar Radio49.
Heb je IOS? Dan kun je onze eigen Radio49 app downloaden.(Voor Android is deze nog in ontwikkeling)
Nieuw: Radio 49 TAILBOT webplayer
http://www.radio49.ga/player.htmlYou sound reasonable...Time to up my medication.
Goedemorgen.quote:
quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 10:54 schreef Rafeiro het volgende:
Echt waar, zulke Voute muziek nu non stop, stiekem wel leuk
kan ik nog een boodschappenlijstje doorgeven?quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 10:54 schreef Melting het volgende:
[..]
Goedemorgen.
Nu boodschappen doen.
quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 10:55 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
kan ik nog een boodschappenlijstje doorgeven?
quote:
Goedemorgen beide.quote:
Tof, dan zit ik lekker aan de pijnstillers, maar geen beter medicijn dan Vout tegen de pijn. (oren buiten beschouwing gelaten)quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 10:54 schreef Dj_Vout het volgende:
[..]![]()
Volgende week zaterdag draai ik weer.
Oh, alleen de damesquote:
ow speciaal voor mijquote:
Bent u op kabouterpad? Of mocht u thuis blijven?quote:
kabouters komen hier naar toe maar kabouter 2.0 was gevallen, tand door zijn lip en bloedneus dus ze komen iets laterquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:30 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Bent u op kabouterpad? Of mocht u thuis blijven?
ouchquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:33 schreef just me het volgende:
[..]
kabouters komen hier naar toe maar kabouter 2.0 was gevallen, tand door zijn lip en bloedneus dus ze komen iets later
quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:33 schreef just me het volgende:
[..]
kabouters komen hier naar toe maar kabouter 2.0 was gevallen, tand door zijn lip en bloedneus dus ze komen iets later
Merel wilde zelfs geen foto sturenquote:
Awww, dat is zielug.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:33 schreef just me het volgende:
[..]
kabouters komen hier naar toe maar kabouter 2.0 was gevallen, tand door zijn lip en bloedneus dus ze komen iets later
quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:35 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
![]()
Het zit ze niet mee daar.
Maar extra verwennen dan.
Beter helemaal niet vallen natuurlijk. Maarja het gebeurtquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:35 schreef just me het volgende:
[..]
Merel wilde zelfs geen foto sturen![]()
maar hij kan beter thuis vallen bij zijn mama dan hier bij mij
Dat gaat wel lukken schat ik zo in.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:35 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Awww, dat is zielug.
Dus oma moet in de verwenmodus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |