Heb je ook nog een mening over het zeer aanzienlijke percentage vrouwen die dergelijk gedrag rechtstreeks aanmoedigen? De grootste bek en het meeste lef wordt namelijk beloond van 12 tot minimaal 42quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:17 schreef Allures het volgende:
Deze hele metoo actie gaat mij om 2 dingen: de hele cultuur veranderen. We moeten hier over kunnen praten, je moet ook gewoon kunnen zeggen 'je ging over mijn grens', mannen moeten niet meer een cultuur van stoer doen rondom seks en 'nee is eigenlijk ja mwhaha' in stand houden, het moet niet meer normaal zijn dat je bij het uitgaan altijd wel 1 hand op je kont moet verdragen etc
Nee dat agressievere / dominantere mannen meer succes hebben dan passievere / voorzichtigere mannen. Of andersom dat voorzichtigheid wordt bestraft en agressiviteit wordt beloond. Net hoe je het wil lezen.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:24 schreef Allures het volgende:
Ik snap niet helemaal wat je bedoeld maar ja ook vrouwen moeten biet van die 'nee is ja' grappen maken etc
Je bent weleens uit geweest? Je hebt gezien welke mannen wel/niet scoren?quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:24 schreef Allures het volgende:
Ik snap niet helemaal wat je bedoeld maar ja ook vrouwen moeten biet van die 'nee is ja' grappen maken etc
Nee, want in principe mag je niks doen zonder dat je het vraagt, maar als je voor alles toestemming vraagt dan vindt een aanzienlijk deel van de vrouwelijke bevolking dat weer niet aantrekkelijkquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:27 schreef Allures het volgende:
Ik snap niet waarom er altijd gedaan word alsof je dan niet meer assertief kunt zijn
Het zo zwart wit maken slaat de hele discussen dood en is veel te kort vde bocht
En een drogreden
Ik vind 1 verkrachting ook 1 te veel, maar ik vind 1 iemand onschuldig vast kwalijker.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Zeiden ze dat maar over verkrachtingen, in plaats van al dat voorbehoud.
een man die ongevraagd/zonder signalen een hand op mijn kont legt scoort bij mij niet. En ik heb nog nooit een vrouw gehoord die daarna dacht 'dit is hem'quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef Grems het volgende:
[..]
Je bent weleens uit geweest? Je hebt gezien welke mannen wel/niet scoren?
Je kunt voorlichten en vingertje wijzen tot je een ons weegt maar jongens/mannen hebben ogen en zien wat wel/niet werkt.
dat is het principe helemaal nietquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Nee, want in principe mag je niks doen zonder dat je het vraagt, maar als je voor alles toestemming vraagt dan vindt een aanzienlijk deel van de vrouwelijke bevolking dat weer niet aantrekkelijk
Dan zullen die vrouwen die jij persoonlijk niet kent toch echt ander gedrag moeten gaan belonen.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:32 schreef Allures het volgende:
[..]
En het lijkt me echt niet te veel gevraagd om te willen dat zoiets niet de norm is. Want dat is het nu wel
Maar die onschuldige die vast zit is fictief (of heeft een kleine kans om slachtoffer te worden), de slachtoffers zijn echt en worden niet volledig erkent door het voorbehoud.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef hugecooll het volgende:
Ik vind 1 verkrachting ook 1 te veel, maar ik vind 1 iemand onschuldig vast kwalijker.
Maar die mannen scoren niet omdat ze "die handeling" uitvoeren, die mannen scoren omdat ze voordat ze die hand op die kont leggen al contact hebben gelegd via oogcontact. Er heeft al een heel onzichtbaar spel plaatsgevonden, waarin het akkoord al besloten lag.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef Grems het volgende:
Je bent weleens uit geweest? Je hebt gezien welke mannen wel/niet scoren?
Je kunt voorlichten en vingertje wijzen tot je een ons weegt maar jongens/mannen hebben ogen en zien wat wel/niet werkt.
Tuurlijk, jíj vindt dat dat gewoon moet kunnen. Ondertussen heb je wel gewoon iets tegen iemands wilgedaan.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:33 schreef Allures het volgende:
[..]
dat is het principe helemaal niet
En zoals ik al zei, als iemand een keer je signalen verkeerd leest moet je dat gewoon aan kunnen geven zonder dat het een mega ding word
dat voorbehoud is doorgaans geen voorbehoud maar een tweede puntquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:34 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Maar die onschuldige die vast zit is fictief (of heeft een kleine kans om slachtoffer te worden), de slachtoffers zijn echt en worden niet volledig erkent door het voorbehoud.
Ik snap je slag om de arm wel, maar snap je ook dat het niet overkomt als oprechte empathie?
waarom?quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:29 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ik vind 1 verkrachting ook 1 te veel, maar ik vind 1 iemand onschuldig vast kwalijker.
Ik vind onschuldig veroordeeld worden in het algemeen kwalijker, niet alleen voor verkrachtingquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:38 schreef Allures het volgende:
[..]
waarom?
Niet dat ik wil dat iemand onschuldig vast komt te zitten voor me dat in de schoenen geschoven worden, maar hoeveel valse aangiften op andere gebieden zijn er wel niet?
Waarom word dit als excuus gebruikt om niet kritische te hoeven kijken naar wat we kunnen verbeteren
Door de huidige manier van omgaan met seksueel geweld lopen veel meer vrouwen risico, komt het veel meer voor dan nodig, krijgen veel vrouwen niet de juiste hulp als het gebeurd is en krijgen ze soms juist meer shit over zich heen waardoor het trauma erger word
Het leven van veel van die vrouwen is ook kapot. Maar dat is beter dan dat er een man vals word beschuldig en op die manier zijn leven verwoest ziet?
Dat veel te hoge percentage vrouwen is te accepteren omdat er een klein percentage mannen een risico loopt?
tsja. da's idd mooi kut. evenzogoed is het ook kut om standaard weggezet te worden als hetzij een leugenaar, hetzij een aanstellende slappe kut die geen nee kan zeggen.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 17:18 schreef Mutiilation het volgende:
[..]
Je snapt niet wat ik bedoel te zeggen. Ik erger me er aan dat sommige vrouwen in dit topic doen alsof alle mannen potentiële verkrachters zijn met de manier hoe er over mannen gepraat wordt. Ik herken me niet in dat beeld en ken ook geen verhalen van mannen in mijn omgeving die zich zo hebben gedragen.
Snap ik, maar daarmee gum je het eerste deel eigenlijk weer weg.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:36 schreef hugecooll het volgende:
dat voorbehoud is doorgaans geen voorbehoud maar een tweede punt
Ik ben voor dit maar ook voor dat
dat betekent niet dat je alleen voor dit bent als dat ook gebeurt
Een stuk minder.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:38 schreef Allures het volgende:
[..]
maar hoeveel valse aangiften op andere gebieden zijn er wel niet?
Je kan best een 'maar' toevoegen zonder dat je daarmee het vorige tegenspreekt. Even los van 'Ik ben niet racistisch, maar Jopie wel'quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:41 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Snap ik, maar daarmee gum je het eerste deel eigenlijk weer weg.
Ik ben niet racistisch, maar... Waarom dat tweede deel toevoegen?
Laat het verder nu los, want heb niets tegen jou verder. Zie alleen dezelfde opmerkingen vaak terugkomen en vroeg me af waarom die angst voor valse aangiftes zo groot is.
ja en dat gebeurt in het leven, dat er soms een misverstand is of er iets tegen je zin gebeurt. Zolang dat een hand op je bil is die verkeerd is inschat komt echt niet iedereen met hooivorken achter je aanquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:36 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Tuurlijk, jíj vindt dat dat gewoon moet kunnen. Ondertussen heb je wel gewoon iets tegen iemands wilgedaan.
[..]
dat voorbehoud is doorgaans geen voorbehoud maar een tweede punt
Ik ben voor dit maar ook voor dat
dat betekent niet dat je alleen voor dit bent als dat ook gebeurt
Als je het niet bent dan wijst dat wel uit je daden en wat jouw mening over mij is is niet een logisch gevolg van wat jij over jezelf denkt.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:42 schreef hugecooll het volgende:
Je kan best een 'maar' toevoegen zonder dat je daarmee het vorige tegenspreekt. Even los van 'Ik ben niet racistisch, maar Jopie wel'
ik bedoel valse aangifte van andere misdrijvenquote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:41 schreef Grems het volgende:
[..]
Een stuk minder.
https://www.volkskrant.nl(...)ijken-vals~a1856828/
In het onderzoek zijn alleen aangiften als vals aangemerkt, als de aangeefster later heeft toegegeven dat ze heeft gelogen.
20% alleen al waarin men het toegeeft.
quote:Op woensdag 25 oktober 2017 18:41 schreef Grems het volgende:
Een stuk minder.
https://www.volkskrant.nl(...)ijken-vals~a1856828/
In het onderzoek zijn alleen aangiften als vals aangemerkt, als de aangeefster later heeft toegegeven dat ze heeft gelogen.
20% alleen al waarin men het toegeeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |